USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC64.026,93

Turkcell Ev İnternet Fiyatları | 2023 Güncel Liste

turkcell-ev-internet
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turkcell ev internet abonesi olmak isteyenler için birbirinden eşsiz kampanyalar sunmaktadır. Malum ki internet artık her evin olmazsa olmazıdır. Özellikle eğitim çağında çocukları olan ebeveynlerin evlerinde internet olması gereklidir. Ayrıca ofisini eve taşıyan kişilerin de çalışmak için ihtiyacı olan en önemli şeydir.

İhtiyaçların bu denli çeşitli olması ve sosyal medyada aktif olma isteği evlerde internet kurulumu gereksinimini arttırmaktadır. Özellikle internet üzerinden para kazanma olayı son senelerde oldukça sıklaşmıştır. Bu sebeple diğer operatörlerle birlikte Turkcell ev internet kampanya arayışları yapılmaktadır.

Turkcell Ev İnternet Keyfini Size En Uygun Tarifelerle Sunuyor!

turkcell-ev-internet
Turkcell Ev İnternet

Yılların güvenle tercih edilen operatör markası Turkcell hızlı çekim gücünü internet üzerinden de göstermektedir. Özellikle kullanıcıların memnun kaldığı Turkcell sınırsız internet cep kampanyaları eşliğinde ev interneti tarifeleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Sınırlı ve sınırsız olacak şekilde tercih edeceğiniz tarifeler ilk aylarda ücretsiz olup diğer aylar 12 ay sözünüze özel fiyatlardadır.

Turkcell Ev İnternet – Işık Hızında Fiber Kampanyaları!

İnternet keyfini sorunsuz ve uzun soluklu yaşayın diye Turkcell ev internet paketlerini sizlere sunmaktadır. İçerisinde hızını kendinizin seçebileceği kampanyalar bulunmaktadır. Ayrıca tarifelere ek olarak size tanınan aylık ücretsiz platform kullanımları da tanımlanmaktadır. Işık hızında fiber bağlanacağınız Turkcell ev internet fiyatları ile sunulan kampanyalar şunlardır;

 • Online’a Özel Fiber Paketler,
 • Superonline Fibere Giriş Paketi,
 • Superonline Fiber Süper Paket,
 • Turkcell’lilere 2 Ay Ücretsiz Fiber,
 • Superonline Fiber Daha Hızlı,
 • Superonline 200 Mbps Fiber Kampanyası,
 • 500 Mbps Fiber Kampanyası,
 • 1000 Mbps Fiber Kampanyası,
 • Superonline Turkcell kullanıcılarına 2 Ay Ücretsiz Game+lı Fiber Kamp.
 • GAME+lı Evde Oyun Keyfi Kampanyası,
 • 10 Gbps Işık Hızında Fiber İnt. Kampanyası,
 • Ayrıca Turkcell Superonline Youtube Premium Kampanyası.

Ev İnterneti Kampanyaları ve Detayları!

turkcell-ev-internet

Turkcell’e ait olan bu kampanyalar belirli bir tarih aralığında geçerlidir. Kampanya detayları ve fiyat bilgileri operatöre ait olan resmi sitesinden alınmıştır. Zaman içerisinde değişiklik gösterebilir.

Online’a Özel Fiber Paketler (Limitsiz)İndirme ve yükleme hızına göre aylık 300 TL’den başlayan fiyatlar sunmaktadır. 12 ay kalma sözünüze özel ilk 1 ay ücretsizdir. Ayrıca kampanya 1 Ocak 2024 tarihine kadar sürmektedir.
Superonline Fibere Giriş Paketi (Limitsiz)İlk ay 100 Mbps deneyimi yaşayacağınız kampanya ilk 6 ay 280 TL, ikinci 6 ay ise 320 TL’dir.
Superonline Fiber Süper Paket (Limitsiz)Superonline 50 Mbps fiber internetin keyfini çıkarabileceğiniz paket ilk ay 100 Mbps fiber hız deneyimiyle sizlerle… Ayrıca ilk 6 ay 320 TL olup ikinci 6 ay 360 TL olarak fiyatlandırılmıştır.
Turkcell’lilere 2 Ay Ücretsiz Fiber (Limitsiz)Turkcell ev internet kampanyası Turkcell müşterilerine özeldir. Ayrıca ışık hızındaki fiber internet ilk 2 ay ücretsizdir. İndirme ve yükleme hızına göre 340 TL’den başlayan fiyatlar sunmaktadır.
Superonline Fiber Daha Hızlı (Limitsiz)Superonline fiber 100 Mbps indirme hızına ve 20 Mbps yükleme hızına sahiptir. Ayrıca ilk 3 ay Youtube Premium üyeliği de ücretsizdir. 12 ay kalma sözünüze göre aylık 380 TL’dir.
Superonline 200 Mbps Fiber Kampanyası (Limitsiz)3 ay Youtube Premium ücretsiz üyeliği veren Turkcell ev internet kampanyası 12 ay kalma sözünüze özel 400 TL’dir. Ayrıca 200 Mbps indirme hızına ve 20 Mbps yükleme hızına sahiptir.
500 Mbps Fiber Kampanyası (Limitsiz)İnternet ile oyun keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz paket 500 Mbps indirme hızına ve 50 Mbps yükleme hızına sahiptir. 12 ay kalma sözünüze karşılık aylık 450 TL olarak fiyatlandırılmıştır. Ayrıca 3 ay Youtube Premium üyeliği ücretsizdir.
1000 Mbps Fiber Kampanyası (Limitsiz)12 ay kalma sözünüze karşılık aylık 500 TL olan bu paket limitsiz fiber internet keyfini sizlere sunmaktadır. İndirme hızı 1000 Mbps’dir. Ayrıca 50 Mbps yükleme hızına sahiptir.

Oyun Keyfini Doyasıya Yaşatan Paketler

Dostlarınız ve ailenizle keyifle oyun oynayacağınız paketler sizlerle… Hız ve indirmede sorun yaşamadan kesintisiz ve limitsiz internet keyfini Turkcell ev internet paketleriyle sürdürebilirsiniz.

Superonline Turkcell’lilere 2 Ay Ücretsiz GAME+lı Fiber Kampanyası (Limitsiz)Taahhüt süresi 24 ay olan Turkcell ev internet paketi indirme ve yükleme hızına göre 373,86’dan başlayan fiyatlardan oluşmaktadır. Ayrıca ışık hızında fiber ile birlikte Geforce NOW Premium ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. İlk 2 ay ücretsizdir.
GAME+lı Evde Oyun Keyfi Kampanyası (Limitsiz)İstediğiniz cihazda kullanabileceğiniz Turkcell ev internet paketi 12 ay taahhüt süresine sahiptir. İndirme ve yükleme hızına göre aylık 363,91 TL’den başlayan fiyatlar sunmaktadır.
10 Gbps Işık Hızında Fiber İnternet KampanyasıTurkcell Türkiye’de ilk defa 10 Gbps ışık hızında fiber internet imkanını sunmuştur. Ayrıca kampanya fiyatı 8125,23 TL olup, tarife fiyatı ise 10156,25 TL’dir. Ayrıca Kota ve AKK indirme limitsizdir.

Turkcell Kampanyaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

turkcell-ev-internet

Her bütçeye ve kullanım amacına uygun tarifeler sunan Turkcell kampanya detayları hakkında müşterilerini bilgilendirmiştir. Ayrıca sunulan tüm kampanyalar aylık ücretlendirilmiştir. Yıllık değildir. Kampanyaların geçerlilik tarihi Turkcell Superonline sitesinde belirtildiği üzere 1 Ocak 2024’e kadardır. Bazı kampanyalardan sadece Turkcell Superonline fiber internet müşterileri yararlanabilmektedir. Detaylı bilgi için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Fiber internet hizmeti her operatörde olduğu gibi Turkcell Superonline internet altyapısına sahip illerde mevcuttur. Altyapıya sahip olup olmadığınızı anlamak için Superonline müşteri hizmetleri 0532 532 00 00 numarayı arayabilirsiniz. Ayrıca www.superonline.net, www.turkcell.com.tr ve Turkcell Superonline yetkili satış kanalları üzerinden kampanya katılımı sağlanabilmektedir.

Turkcell ev internet paketlerinden yararlanmak isteyenlerin dikkatine;

 • Kampanya detayları dikkatli okunmalıdır.
 • Kampanya fiyatları aylık olup, tüm vergi ve modem ücretleri içerisine dahildir.
 • Taahhüt süreleri kampanyalar arasında farklılık göstermektedir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır. Ayrıca kullanım süresi dolması sonrasında çalışır ve eksiksiz durumda teslim alınacaktır.
 • Kampanyayı vaktinden önce sonlandırma ve diğer durumlar için Turkcell müşteri hizmetlerinden yararlanınız.

Farklı Operatör Seçenekleri ve Uygun Kampanya Detayları!

Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşması evde internet ihtiyacını da beraberinde getirmektedir. Turkcell ev internet kampanyaları ile birlikte kullanıcılar farklı operatör seçenekleri de araştırmaktadır. Özellikle fiber internetin yaygınlaşması kampanyaların çeşitlenmesinde oldukça etkilidir. Sınırsız ve kesintisiz ev interneti kullanmak için fiyat ve hız değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Türk Telekom Ev İnternet Paket ve Kampanyaları

turkcell-ev-internet

Türk Telekom Türkiye’ye ait bir operatör markasıdır. Yıllardır hizmetini geliştirmekle birlikte abonelerine cazip kampanyalar sunmaktadır. Türk Telekom ev interneti altyapısı fiber desteklidir. Evinizin konumu müsait olduğu sürece yüksek hızlı internet keyfini yaşamanız mümkündür. Markanın sunduğu yeni müşteri kampanyaları şunlardır;

Online Özel Efsane Fiber Kampanyası Avantajları ( 50 Mbps Limitsiz Fiber İnternet)

 • Online’a özel, her şey dahil fiyata sahiptir.
 • Türk Telekom’a geçenlere 500 TL indirim uygulanmaktadır. Ayrıca ücretsiz kurulum yapılmaktadır.
 • 24 ay taahhütlü olup ilk 6 ay 200 TL son 18 ay 400 TL ile aylık fiyatlandırılmıştır.
 • Kampanya 31 Aralık 2023’e kadar geçerlidir. Özellikle detaylı bilgi için Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.

100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet

 • Online’a özeldir. Ayrıca her şey dahil fiyattadır.
 • Ücretsiz kurulum yapılmaktadır.
 • Türk Telekom Prime ayrıcalıkları sunmaktadır.
 • 24 ay taahhüte karşılık ilk 6 ay 220 TL, son 18 ay aylık 440 TL’dir.
 • Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya 31 Aralık 2023’e kadar geçerlidir.

Online Özel Efsane Fiber Kampanyası Avantajları ( 35 Mbps Limitsiz Fiber İnternet): 24 ay taahhütlü ilk 6 ay 190 TL, son 18 ay 380 TL’dir.

Online Özel Efsane Fiber Kampanyası Avantajları ( 200 Mbps Limitsiz Fiber İnternet): 24 ay taahhütlüdür. 31 Aralık 2023’e kadar geçerli kampanya ilk 6 ay 240 TL son 18 ay aylık 480 TL’dir.

turkcell-ev-internet

Online Özel Efsane Fiber Kampanyası Avantajları ( 500 Mbps Limitsiz Fiber İnternet): İlk 6 ay aylık 290 TL ve son 18 ay aylık 580 TL olarak fiyatlandırışmıştır.

Online Özel Efsane Fiber Kampanyası Avantajları ( 1000 Mbps Limitsiz Fiber İnternet): 24 ay taahhütlüdür. İlk 6 ay aylık 355 TL, son 18 ay aylık 710 TL’dir. Kampanya detayları ve fiyat bilgileri operatöre ait olan resmi sitesinden alınmıştır. Ayrıca zaman içerisinde değişiklik gösterebilir.

Vodafone İnternet Paket ve Kampanyaları!

turkcell-ev-internet

Vodafone, Turkcel ev internet kampanyaları gibi müşteri memnuniyeti için çalışan deneyimli bir operatör markasıdır.  12 ay sabit fiyat garantisi ile istediğiniz hızda fiber interneti uygun fiyatlarda sunmaktadır. Özellikle Evde Fiber kampanyalarında isterseniz 15 TL indirimden yararlanabilir, isterseniz BluTV hediyenizi seçebilirsiniz. Vodafone’un sunduğu evde fiber internet paketleri;

 • Evde Fiber 100 Mbps: Aylık modem ücreti fiyata dahildir. Aylık 375 TL olarak fiyatlandırılmıştır. Ayrıca altyapı desteğine bağlı olarak hızınız artabilir.
 • Evde Fiber Plus 200: Fiyatlar altyapıya göre farklılık göstermektedir. Modem dahil fiyatı aylık 470 TL’dir.
 • Evde Fiber Plus 500: Modem aylığı dahil aylık 545 TL’dir.
 • Evde Fiber Plus 1000: Altyapıya göre fiyat farklılıkları olabilmektedir. 12 ay taahhütlü bu paketi aylık 650 TL’ye kullanabilirsiniz. Kampanya detayları ve fiyat bilgileri operatöre ait olan resmi sitesinden alınmıştır. Zaman içerisinde değişiklik gösterebilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Turkcell Ev İnternet Fiyatları | 2023 Güncel Liste

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!