USD32,23
EURO34,99
JPY0,207700
RUB0,356100
GBP41,18
EURO/USD1,09
BIST10.895,25
GR. ALTIN2.507,60
BTC70.259,68

Pubg Şekilli Nick Yazma Siteleri

pubg-sekilli-nick
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pubg şekilli nick nasıl yazılır ya da en güzel ve havalı pubg şekilli nick yazma fikirleri oyuncular tarafından çok merak ediliyor. Pubg tüm dünyada ününü çoğalttı ve en çok oynanan mobil oyun oldu. Bu başarı sadece oyunun verdiği keyif değil aynı zamanda oyunun tasarımına, kapsamlı olmasına da bağlı.

Oyuncular bu oyunu oynarken belirli nickler ile oyuna katılıyorlar ve herkes birbirini bu şekilde ayırt ediyor. Bu nickler isterseniz şekilli veya şekilsiz olabiliyor. Peki şekilli veya farklı isimler nasıl yapılıyor, bakalım…

Pubg Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

Pubg oyununu oynarken oyuncular bir nevi kendilerine bir kimlik belirliyor ve hatta birden fazla da karakter oluşturuyorlar. Bu kimlik veya karakter belirlemede en büyük etki yaratan özellik pubg şekilli nick name oluşturmadır. Çünkü diğer oyuncular sizi bu isim ile tanıyacaklar ve hatta bu isimle sayesinde sizleri oyuna bile davet edecekler.

Peki sizler de etkili ve havalı pubg şekilli nick oluşturma için neler yapmalısınız? Pubg şekilli nick oluşturmak için bilmeniz gereken birkaç site mevcut. Ayrıca bu siteleri kullanmak ve sizlere uygun kullanıcı adı veya nick name fikirlerini istediğiniz şekle sokmak oldukça basit.

pubg-sekilli-nick
pubg-sekilli-nick

1 – Pubg Şekilli Nick Yazma İçin En Basit Yöntem

Yapmanız gerekenler;

  • Arkadaş listenizde bir kullanıcının isminde çok beğendiniz bir şekil varsa bu yöntem size göre
  • İlk olarak oyuna girin ve arkadaş listeniz girin
  • Sonrasında o kişinin kişisel bilgiler butonuna tıklayın
  • Sonrasında kullanıcı ismi üzerine tıklayın ve kopyala butonuna basın
  • Daha sonra kendi kullanıcı isminize gidin ve kopyaladığınız şekli yapıştırın 

Bu yöntem diğer yöntem ve sitelere göre en kolayıdır. Ayrıca bu yöntemi arkadaş listesinden değil de kendi bulduğunuz klavye, yazılar veya notlarınız üzerindeki şekiller ile de kopyala yapıştır yöntemi ile kullanabilirsiniz.

pubg-sekilli-nick

2 – Tarayıcı ile Nick Şekli Bulma

Bu yöntemde yapmanız gereken şey arama motorunuza WhatsApp şekilli nick yazmak ve karşınıza çıkan ilk siteye tıklamak. Daha sonrasında karşınıza isim yazmak için bir buton çıkacak. Oraya istediğiniz ismi yazın daha sonra tekrar tıklayın. Size yaklaşık 12 tane yazdığınız ismi farklı şekillerde sunacaktır.

Burada beğendiniz ismi kopyalayın ve Pubg Mobile oyununa dönün. Tekrar isim değiştirme yerinde buraya kopyaladığınız pubg şekilli nick yazısını yapıştırın. Artık farklı bir kullanıcı adınız var. Bu yöntem de oldukça basit ve hızlı. 

3 – FancyKey Uygulaması

Bir diğer yöntem ise telefonunuza bu uygulamayı indirmek. İlk önce uygulamayı telefonunuza indirin. Sonrasında uygulamayı aktif hale getirin. Uygulamadan çıkın. Oyuna geri dönün. Tekrar kullanıcı adı değiştir bölümüne gelin. Burada doğal olarak karşınızda klavye olacak.

Klavyenin sol üstünde F harfi belirecek. Ona tıklayın. Aşağıda sizlere birçok şekilli yazı seçenekleri sunulacak. Burada dilediğiniz şekli seçerek kullanıcı adı oluşturabilirsiniz. Ancak uygulamayı indirip kullananlar pubg şekilli nick oluşturduktan sonra uygulamayı silmenizi öneriyorlar.

PUBG Nick Oluşturucu Nedir?

Pubg oyununda nick name oluşturma için kullanılan bir diğer yöntem ise pubg nick oluşturucudur. Arama motorunuza pubg şekilli nick oluşturucu yazdığınıza birçok site karşınıza çıkmaktadır. Bu sitelerde de yine yukarı da belirtildiği gibi kopyala yapıştır yöntemleri kullanılır. Bu siteler aşağıda belirtilmiştir.

Site AdıŞekilli Nick Seçenekleri
Oyungar7 tane farklı şekil seçeneği
Şekilli Net15 ve daha fazla şekil seçeneği
Şekilli Nickler Yazma Club15 ve daha fazla şekilli nick seçeneği
Şekilli Nick Yazma10 ve daha fazla şekilli nick seçeneği
Nasıldenir.com15 ve daha fazla şekilli nick seçeneği
Şekilliyazı.com24 adet farklı şekilli nick seçeneği

Pubg Nickleri Yazma Fikirleri

Pubg oyunu veya diğer farklı mobil oyunlar kullanıcı isimleri için birçok yerden farklı fikirler alabilirsiniz. Burada en önemli şey akılda kalıcı kullanıcı isimler bulmaktır. Akılda kalıcı olmasını sağlamak için de kullanıcı isminizin özgün olması gerekir.

Pubg Şekilli Semboller

Oyun nick name fikirleri için şekilli semboller de oldukça etkili olacaktır. Farklı semboller herkesin dikkatini çeker ve kalıcı olurlar. Ayrıca bu şekilli sembolleri herkes yapamadığı için de kişide merak duygusunu uyandırır.

pubg-sekilli-nick

PUBG Şekilli Harfler

Şekilli harfler de yine pubg şekilli nick isimleri için en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Özellikle isimlerde bir büyük bir küçük veya farklı küçük, büyük şekiller özellikle göze çarpmaktadır. Ayrıca bu yöntemlerin yapımı oldukça basittir.

Pubg Nickleri Şekilli Yazma

Pubg oyununda nickleri şekilli yazmanın en kolay yolu kesinlikle kopyala yapıştır yöntemleridir. Herhangi bir uygulama indirmenize gerek kalmaz. Böylece telefonunuzda yer kaplayacak uygulamalar da bulunmaz. Ayrıca her sitede güvenilir değildir. Telefonunuz virüs kapabilir.

PUBG İsimleri

Pubg isimleri genellikle sayılardan veya şekillerden oluşurlar. Etkili ve kalıcı olması için elbette şekiller veya semboller kullanılabilir. Ama bu şekilleri ve sembolleri kullanırken abartmamak da gerekir. Abartı da gözü yorar ve etkiyi uzaklaştırır.

PUBG Mobile İsim Şekilleri

Pubg şekilli nick için internette pek çok fikir mevuttur. Ayrıca sizler de yaratıcılığını kullanarak ortaya güzel isim fikirleri koyabilirsiniz. Asıl mevzu bu şekilli ve sembollü isimleri oyunda kullanabilmek. Bunu da yukarıdaki yöntem, uygulama veya siteler aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Pubg İsimleri Türkçe Havalı, Şekilli Fikirler

Oyunlarda kullanıcı adları için genellikle yabancı dilden isimler seçilir. Hatta kullanıcıların birçoğunun adının Türk olmalarına rağmen yabancı olduğunu görebilirsiniz. Sizler de dilediğiniz dilde, şekillerde veya sembollerde havalı kullanıcı ismi oluşturabilirsiniz.

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Pubg Şekilli Nick Yazma Siteleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!