USD32,19
EURO34,96
JPY0,206700
RUB0,357000
GBP41,03
EURO/USD1,09
BIST10.895,25
GR. ALTIN2.507,03
BTC69.512,32

Postegro Nedir? Nasıl Kullanılır? 2023

hederaguncel-postegro-nedir (6)
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Postegro nedir ve nasıl kullanılır tarzı sorular sıklıkla sorulmaktadır. İşte dijital platformlarda sıklıkla isminden söz edilen Postegro! 

Günümüzde internetin ve çeşitli internet site kullanımının artması ile beraber birçok farklı terim ve uygulama ile karşı kaşıya kalmaktayız. Çıkan uygulamalar sosyal medya platformlarında ortaya çıkan bir sorunu çözme amacıyla kurulmaktadır.  

Ortaya çıkan sorunlar ise kimi zaman kullanıcıların beklentilerine göre şekillenebilmektedir. İşte Instagram üzerinde kullanılan ve işe yarayan Postegro detayları! 

Postegro Nedir Ne İşe Yarar? 

hederaguncel-postegro-nedir (1)
Postegro Nedir? Nasıl Kullanılır? 2023

Postegro, Dünya üzerinde ün kazanan ve geniş kullanıcı kitlesine sahip olan Instagram üzerinde kullanılmaktadır. Instagram kullanıcı hesaplarındaki ayarlar kısmında kullanıcının inisiyatifine kalmış bazı seçimler bulunur. 

Bu seçimler arasında yer alan gizlilik kapsamında kullanılan hesap gizliliği yer almaktadır. Hesap gizliliği ile sağlanmak istenen temel amaç, kullanıcı hesabını takipçiler dışındaki kullanıcı hesaplarının görmesini engellemektir. 

Gizli hesap ile paylaşımda bulunduğunuz tüm reels, gönderi ve story paylaşımlarını yalnızca takipçilerinizin görmesini sağlarsınız. Zaten takipçilerinizi de kendi isteğinize göre seçerek dizayn etmektesinizdir. 

Gizli hesap bünyesinde kullanılan hesapları diğer kullanıcılar farklı sebeplerden dolayı açık bir şekilde görmek istiyor. Bu durumda da gizli hesapları açık hesap haline getiren ve gönderi, reels ve story paylaşımları görmenizi sağlayan uygulamalar devreye girmektedir.  

Bu uygulamaların içerisinde tam da Postegro yer almaktadır. Postegro ile Instagram gizli hesapları kolaylıkla görebilir ve tüm hareketlerden haberdar olabilirsiniz.  

Postegro Talepleri Nelerdir? 

hederaguncel-postegro-nedir (3)

Postegro nedir ve talepleri nelerdir tarzı sorular özellikle Instagram stalker tarafından sıklıkla araştırılarak konu edinilmektedir. Postegro, Instagram hesabındaki gizli kullanıcı hesaplarını açık hesap vaziyetine getiren bir uygulamadır. 

Bu uygulamanın talepleri ve kullanım şartlarının en başında ise takipçi sınırı yer almaktadır. Takipçi sınırı hem Postegro uygulamasını kullanacak hesap hem de uygulama ile gizli hesabın açık hesaba getirileceği hesap ile aynı oranı içermektedir. 

Karşılıklı iki hesabın da en az 50 takipçi sınırına ulaşmaları gereklidir. Stalk yapmaktan keyif alanlar için bu şart oldukça alçak seviyede tutulmuştur diyebiliriz. Postegro uygulamasına ulaşım sağlamak istiyorsanız Android telefonlarınızda Google Play Store kullanmalısınız. 

İOS kullanıcısı iseniz App Store aracılığı ile uygulamayı indirerek erişim sağlamanız ve işinizi görmeniz mümkündür. Postegro internet sitesini de inceleyebilirsiniz.  

Postegro Instagram Nedir? 

hederaguncel-postegro-nedir (5)

Postegro nedir ve Instagram üzerinden kullanımı gizli mi olur? Postegro kullanımı açıkçası özel hakların ihlalini içerir. Kullanıcıların isteyerek kapatmış ve gizli tutmuş hesaplarını, izinsiz ve habersiz bir şekilde açık konuma getirmeyi sağlar. 

Bu durum karşısında karşı gizli hesabın, sizin onun hesabını açıp tüm paylaşımlarını gördüğünüzden haberi bile olmayacaktır. Postegro uygulamasının kullanıcılarına sağlamış olduğu özellikler şu şekildedir: 

  • Gizli hesap kontrolündeki hesabın gönderilerini görebilirsiniz. 
  • Gizli hesap kontrolündeki hesabın paylaştığı hikayeleri görebilirsiniz. 
  • Gizli hesap kontrolündeki hesabın reels gönderilerini görebilirsiniz.  
  • Postegro bünyesinde bulunan video oynatıcıyı kullanabilirsiniz. 
  • Görüntülemiş olduğunuz tüm hikaye, reels ve gönderileri kayıt altına alabilirsiniz. 
  • Detaylı ve geniş bir aramayı da gerçekleştirebilirsiniz.  

Postegro Nedir Nasıl Kullanılır? 

Postegro nedir nasıl kullanılır detaylı bir şekilde anlatacağız. Öncelikle bir gizli hesabın haberi olmadan tüm bilgi ve paylaşımlarına izinsiz bir şekilde erişim sağlamak etik değildir.  

Postegro kullanımı sırasında ilk önce, web sayfasına erişim sağlayın. Giriş ekranı ile karşı karşıya geleceksinizdir. Bu ekranda sizden giriş için Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi isteyecekler. Giriş yaparak, ara yüz ile karşılaşacaksınız. 

Postegro bağlantı sorunu yaşıyorsanız VPN ile Postegro internet aracılığı ile girmeyi deneyin. Postegro ekranında karşınıza bazı butonlar çıkacaktır.  

  • View Hidden Profiles 
  • View Stories 
  • View Profile’s Pictures 

Burada yer alan butonlar sırasıyla gizli hesabın; profiline bakmak için, hikayelere erişim sağlamak için, profil resmini indirmek ve görmek için kullanılır. Ama gizli hesabın profiline giriş sağlamak için birkaç adımı atlamanız gerekir.  

Postegro nedir ve nasıl kullanılır sorusunu cevaplarken, ilk adım olarak “gizli profilleri gör” kısmına giriş yapın. Karşınıza çıkacak güvenlik kontrolünü de geçmenizin ardından “hesapları görüntüle” kısmına tıklayın. 

Sonrasında kullanıcı adı girişine, bakmak istediğiniz hesabın kullanıcı adının girişini yapın. Tüm aşamaları tamamlamanızın ardından artık gizli hesabın tüm hareket ve paylaşımlarını görebileceksiniz.  

Postegro Nedir? Postegro Güvenilir mi? 

hederaguncel-postegro-nedir (2)

Postegro ücreti ne kadar sorusuna, belirli ve ayırt edici özellikleri kullanmak için Postegro uygulamasını ücretli bir şekilde kullanmanız gerekir. Fiyat ise değişiklik göstererek, güncellenebilmektedir.  

Postegro nedir güvenilir mi sorunuza oldukça da güvenmemeniz gerektiğini vurgulayarak cevap verebiliriz. Başka hesapların gizliliğini izinsiz bir şekilde ihlal etme hizmeti veren bir uygulamaya fazla güven duymamalısınız. 

Uygulamaya giriş sağladığınızda, uygulamaya vermiş olduğunuz tüm bilgiler paylaşılmış sayılmakta ve ekran görüntüleriniz bile görülmektedir.

Bu durum karşısında güvenip güvenmemeyi bir kere daha düşünmeniz gerekir.  Bu tarz uygulamalar sizi manipüle edebilir. Manipüle ne demek inceleyebilirsiniz.

Postegro APK Nedir? 

Postegro APK ile indirme işlemlerini gerçekleştirmek yine mümkündür. Postegro APK, Android üzerindeki uygulama indirmesini sağlayan Google Play Store dışında resmi dışı bir platform kullanımıdır. 

Marketler resmi olmayan bu yollar arasında farklı isimler bünyesinde yer alabilir. APK üzerinden indireceğiniz tüm uygulamalar gibi, Postegro kullanımını da sağlayabilirsiniz.  

Postegro Lili Web Nedir? 

Postegro nedir, Postegro Lili Web giriş nedir açıklayacağız. Postegro web uygulamasını Lili Technolohies geliştirmiştir. Bu uygulama ile birlikte Instagram üzerinden takip etmediğiniz gizli hesapların hareketlerini ve paylaşımlarını görebilirsiniz.  

Mobil uygulama şeklinde Postegro indirim işlemlerini; Google Play Store veya App Store üzerinden indirebilmeniz mümkündür.  

Postegro APP Nedir?  

Postegro nedir APP ne anlama gelir? Postegro APP, İOS üzerinden sağlayabileceğiniz uygulama girişinde kullanabileceğiniz bir aracıdır. Bu aracı, App Store uygulamasıdır.   
App Store uygulaması ile Postegro ismini aratarak kolay bir şekilde indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. App Store üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemler resmi işlemlerdir.   
 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Postegro Nedir? Nasıl Kullanılır? 2023

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!