USD32,56
EURO34,86
JPY0,211200
RUB0,349900
GBP40,52
EURO/USD1,07
BIST9.645,02
GR. ALTIN2.424,51
BTC66.747,03

Güncel Konuşanlar Bilet Fiyatları 2023

konusanlar-bilet
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konuşanlar bilet fiyatları özellikle son yıllarda Hasan Can Kaya’nın kazandığı ünden dolayı en çok araştırılan konulardan biri. Bu kazanılan ün küçük bir YouTube kanalı ile başlamış sonrasında ise platformlar veya tiyatro salonu gibi birçok yere yayılmıştır. Peki konuşanlar bilet ne kadar ya da bu biletleri nasıl veya nereden alabilirsiniz?

Konuşanlar Bilet 2023

Her geçen gün seyirci kitlesini arttıran ve yoğun ilgi gören Konuşanlar programının bilet satışları veya bu satışları yakalamak biraz zor. Çünkü program tarihleri her zaman belirli olmamak ile belirli olsa dahi Konuşanlar bilet satışını çok hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca Konuşanlar bilet satışının da her yerde gerçekleşmediğini belirtmekte fayda var.

Konuşanlar Bilet Fiyatları 2023

Eğer Konuşanlar programı ve bilet tarihleri önceden yayınlandı ise yaklaşık 1 veya 2 hafta erkenden biletleri almanız öneriliyor. Bunun sebebi ise tabi k programın seyirci kitlesinin ve yoğun isteklerinin çok fazla olmasıdır. Ayrıca programa katılımının da bir kontenjana sahip olması erkenden bilet almak için bir neden.

konusanlar-bilet

Konuşanlar bilet 2023 fiyatları bu yıldan itibaren 275 TL olarak değiştirildi. Programı ön kısımlarda izlemek istediğiniz takdirde ödemeyi de daha erken zamanlarda yapmanız gerekmekledir.  Ayrıca satılan biletlerin kişiye özel olduğu ve devredilemeyeceği de unutulmamalıdır.

Hasan Can Kaya Bilet Nasıl Alınır?

Hasan Can Kaya’nın kendisinin kurguladığı ve hazırladığı Konuşanlar programı biletini satın almak için birkaç yol mevcuttur. Yukarıda da belirtildiği gibi biletler her yerden temin edilmemektedir veya kişiler aldığı biletleri başkasına satamamaktadır.

Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır?

Hasan Can Kaya’nın programı için bilet satın alımında en çok Biletix gişeleri tercih edilmektedir. Hem gişelerden hem de Biletix’in internet üzerindeki sitesinden bilet alabilirsiniz. Bunun dışında ise Mobilet internet üzerindeki sitesinden veya sitenin Çağrı Merkezi numarasına ulaşabilirsiniz. Mobilet sitesinde de bilet satın alımı mümkündür.

Hasan Can Kaya Bilet 2023

Konuşanlar programının bilet satın alımı yukarıdaki gibi sadece belirli yerlerden gerçekleştirilmektedir. Bunun sebebi ise programa yoğun bir istek olması veya biletlerin çok hızlı bir şekilde tükeniyor olmasıdır. Seyirci olarak katılmak isteyen kişiler önceden bilet takibi yapmalıdır. Bundan dolayı da bilet alıp satmak yasaktır. Bu da haksızlık olmasını önlemek içindir.

konusanlar-bilet

Mobilet Konuşanlar

Mobilet sitesi de Hasan Can Kaya’nın programı için bilet satışı gerçekleştiren belirli yerlerden biridir. Buradan da erken tarihlerde güvenli bir şekilde seyirci bileti alabilirsiniz. Mobilet ’in 2023 mart ayındaki Konuşanlar bilet fiyatları aşağıdaki gibidir.

CinsiyetBilet Fiyatı
Kadın121,00 TL
Erkek121,00 TL
Çift Bileti (Kadın – Erkek)242,00 TL

Hasan Can Kaya Biletix

Hasan Can Kaya adlı komedyenin sunup hazırladığı Konuşanlar programı Biletix sayesinde seyircileri ile güvenli bir şekilde buluşuyor. Ayrıca buradan aldığınız biletler izleyici veya konuşan olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Dilerseniz hem konuşan hem de izleyici olarak da bilet alabilirsiniz.

Siteye girdikten veya bilet satın alma kısmına geldiğinizde sizlere program saati, bilet ücretleri veya programa seyirci, konuşan olarak katılma seçenekleri sunulacaktır. Burada bilet satın alma için detaylı bilgilere erişebileceksiniz. Ama bu program için bilet almanın kolay yolunun erkenden satın alma olduğunu unutmayın.

Hasan Can Kaya Bilet Al

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programı diğer Talk Show ya da komedi tarzı programlarından farklı. Örneğin diğer programlarda sadece izleyici olarak katılıyorsunuz. Ama durum burada farklı. Hasan Can Kaya kendi sunduğu programda seyircileri de şova katarak onları programın bir parçası haline getiriyor.

konusanlar-bilet

Eğer sizlerde sadece seyirci olarak değil de bir konuşan olarak katılmak istiyorsanız bileti bu şekilde seçmeli veya satın almalısınız. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Biletix’de bilet alma noktasına geldiğinizde yapmanız gereken şey seyirci veya konuşan olarak bilet tercihi yapmaktır.

Konuşanlar Programa Katılım Şartları Nelerdir?

Her program veya konser tarzı etkinliklerin katılım şartları vardır. Konuşanlar katılım şartları ise;

  • Etkinliğin yaş sınırı 18’dir.
  • Oturma düzeni numarasız gerçekleşir.
  • Etkinlik süresince pandemiden dolayı Covid – 19 veya hijyen kurallarına uyulmalı.
  • Etkinlikten önce ateş ölçümü.
  • Etkinlik süresinde yiyecek içecek olmaması.
  • Sosyal mesafeyi sağlama ve maske kullanma.
  • Etkinlik 3 saat sürmektedir.
konusanlar-bilet
konusanlar-bilet

Programa katılamayan kişiler isterlerse Acun Medya tarafından kurulan Exxen platformunda Konuşanları izleyebilirler. Bunun için de bu platformda üyeliğinizin bulunması gerekmektedir. İnternet üzerinden kolay bir şekilde kendinize üyelik oluşturabilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Güncel Konuşanlar Bilet Fiyatları 2023

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!