USD30,90
EURO33,46
JPY20,72
RUB0,334700
GBP39,10
EURO/USD1,08
BIST9.333,53
GR. ALTIN2.017,62
BTC52.708,85

 Acun Medya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

acun-medya-is-basvurusu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Acun Medya iş başvurusu özellikle Acun Ilıcalı bünyesinde bulunan alanlarda çalışmak isteyenlerin ilgi odağıdır. Kariyerine spor muhabirliğiyle başlayan Ilıcalı, daha sonrasında büyük işler başararak birçok alanda faaliyete geçmiştir. Sahip olduğu kuruluşların özellikleri neticesinde Acun Medya iş ilanları da özellikle medyaya ilgili kişilerin merakını oluşturmuştur.

Acun Medya Nedir?

Acun Medya 27 Eylül 2006 tarihinde kurulan medya sektöründe faaliyet gösteren şirkettir. Şirket yüksek bir sermaye ile Acun Ilıcalı, Çaykun Ertan, Esat Yontunç gibi ünlü isimlerle kurulmuştur. Acun Medya’nın sahibi ise Acun Ilıcalı’dır.

Uzun yıllardır sevilerek izlenmiş çoğu program Acun Medya tarafından gerçekleştirilmiştir. Türkiye’deki programlar dışında Yunanistan’da da çoğu programın yapımcılığını Acun Medya gerçekleştirmiştir.  Bu global girişimler dışında Acun Medya yayın platformu da oluşturup, kişilerin kullanımına sunmuştur.

Acun Medya İş Başvurusu Nereden Yayımlanır?

Acun Medya televizyon programları da dahil canlı yayınları yürüten geniş bir şirkettir. Şirket olduğundan dolayı çalışmalar ofis ortamında ya da stüdyolarda yürütülmektedir. Stüdyo, ofis ya da yurt dışında çalışmak için personel arayan Acun Medya’nın belirli kriterleri vardır.

 Özellikle radyo, televizyon ve sinema üzerine okuyan kişilerin Acun Medya iş başvurusu arasında öncelikli şansı vardır. Acun Medya iş başvurusu çeşitli kariyer sitelerinde paylaşılmaktadır. Bu siteler aracılığıyla Acun Medya iş başvuru yapılabilmektedir. Alım yapılan pozisyonlar, Acun Medya şoför iş ilanları gibi açık şekilde kişilerle paylaşılmaktadır.

TV8 İş Başvurusu Nereden Yapılır?

acun-medya-is-basvurusu
Acun Medya İş Başvurusu

Yeni kurulan olan Acun Medya şirketi TV8’i de bünyesinde bulundurur. Acun Medya çoğunlukla yarışma konseptli programların prokdüsiyonunu gerçekleştirir. İlk dönemde yapımların çoğu Show TV’de yayımlanmıştır. Daha sonrasında ise birçok yapım TV8’e taşınmıştır.

Acun Medya bünyesinde yer alan TV8 için de TV8 iş başvurusu yapılabiliyor. TV8 başvuruları TV8 kanalının resmi internet sitesinde yayımlanmaktadır. TV8 İnsan Kaynakları alanında CV’nin gönderilebileceği mail adresi ve aydınlatma yer alır. Verilen bilgilerle Acun Medya iş başvurusu kolayca yapılabiliyor.

Acun Medya İş Başvurusu Formu Nereden Doldurulur?

Acun Medya başvurusu bilindiği gibi çoğu kariyer sitelerinde duyurulmaktadır. Bu ilanlara başvuran kişilerin öz geçmişleri dikkatle incelenmektedir. Bir başvuru formundan ziyade Acun Medya iş başvurusu genellikle CV gönderilerek yapılmaktadır.

Gönderilen CV ilgili kişilerce incelenmektedir. İnceleme sonucunda mail veya telefon yoluyla başvuru durumu kişilere iletilmektedir. Daha sonrasında istenen belgelerle şirkete gidilerek işe başlanır.

Acun Medya İş Başvurusu Mail Adresi Var Mı?

Acun Medya personel alımları için Acun Medya internet sitesinde yer alan başvuru alanında mail hesabını paylaşılmıştır. TV8 sitesinin insan kaynakları alanında yer alan iş başvuru maili açıkça belirtilmiştir. Bu mail adresi ise isbasvuru@tv8.com.tr şeklindedir.

Acun Medya Adresi Nedir?

acun-medya-is-basvurusu

Acun Medya İstanbul’da yer alan bir şirkettir. İstanbul Levent’te bir villada faaliyet göstermektedirler. Ulaşım kolay olup genellikle ofis ortamında çalışacak personeller bu konumda bulunacaklardır.

Acun Medya Adresi: Levent, Hayat Sokağı No:4, 34330 Beşiktaş/İstanbul şeklindedir.

Acun Medya Dominik İş Başvurusu İçin Neler Gereklidir?

Bahsedilen Acun Medya özellikle Survivor adlı yarışma programıyla yurt dışında da faaliyet göstermektedir. Dominik için alım yapılan gruplar da Acun Medya iş başvuru alanında belirtilmektedir. Acun Medya Dominik başvuruları ağırlıklı olarak orada yürütülen programa göre şekillenir.  

Dominik başvuruları için genellikle yabancı dil şartı aranır. Özellikle Türkiye dışında faaliyet gösterilen bir alan için ileri derecede yabancı dil bilinmesi gerekir. Dominik iş başvuruları daha çok programda yer alan oyun setlerini kuracak kişiler için açılmaktadır. Dominik için çalışma şartları, saatleri ve maaşları değişkenlik gösterebilmektedir.

Acun Medya Hangi Departmanlarda Alım Yapmaktadır?

acun-medya-is-basvurusu

Acun Medya özellikle reklamcılık, pazarlama, haberleşme, satış ve tasarım grafik alanlarında daha fazla personel çalıştırmaktadır. İhtiyaca göre değişse de setlerde, kurgu takımında, sosyal medyada ve dış ilişkilerde çalışacak kişilere de sık ihtiyaç duymaktadır.

Acun Medya Maaşları Ne Kadardır?

Acun Medya maaşları o pozisyonda çalışılan süre ve yeterliliklere göre belirlenmektedir. Maaşlar net bilinmemekle birlikte alanda deneyimli olmak ve yeniliğe açıklık da Acun Medya’da maaşları etkileyen unsurlardır.

Çalışılan alan, çalışma koşulları ve çalışılan saatler de maaş üzerinde belirleyicidir. Departmandan departmana farklılık gösteren maaşlarda net bir ücret belirtmek mümkün değildir. Personellere prim, ikramiye, yol ve yemek ücreti, yıllık izin hakları sağlanır.


Editör Önerisi: 2022 En İyi Exxen Dizileri İzle!


İş Alımı Yapılacak Pozisyonlarda Aranan Kriterler Nedir?

acun-medya-is-basvurusu

Nitelikli veya niteliksiz eleman ayrımı yapmayan Acun Medya çoğu kişiye iş istihdamı sağlıyor. Alınacak bölüme göre üniversite eğitimi ve deneyim zorunluluğu aranır. Ek olarak yabancı dil isteyen departmanlarda akıcı bir yabancı dil aranan kriterlerdendir.

Bunlar dışında boya, kuaför, operatör veya döşeme gibi zanaatkarlık gerektiren işler için de şirkette personel alımı yapılır. Daha çok el yeteneği gerektiren bu alanlarda eğitimden ziyade el yatkınlığı ve estetiklik baz alınır.

Acun Medya Stajyer Alımı Yapıyor Mu?

Bünyesinde bulunan programlarla büyük sıçramalar yapan Acun Ilıcalı, stajyerlere de çalışma fırsatı sunmaktadır. Şirket bünyesinde bulunan departmanlarda stajyerlere de iş imkanı sunulmuştur. İlgili alanlarda hem staj yaptırılıyor hem de mesleğe yönelik bilgiler öğretiliyor.

Stajyer başvuruları da Acun Medya başvurusu yayımlayan kariyer portallarında yer alır. Şirketin resmi sitesinde de stajyer başvuruları açıklanır. Bu başvurular takip edildiğinde Acun Medya’da iş deneyimi kazanılabilir.

Acun Medya Maaşlı Eğitim Programı Nedir?

Acun Medya Maaşlı Eğitim programı Acun Medya Akademi öğrencilerine sunulan bir imkandır. Derslere katılım gösteren öğrenciler akademideki eğitimlerine devam ederken bu programla maaş alabilme fırsatına sahiptir. Bu program, akademi dışındaki kişiler için bir staj değildir. Akademi için belirli ücret ödenir ve gerekli medya eğitimleri alınır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
 Acun Medya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!