USD32,54
EURO35,02
JPY0,206600
RUB0,388200
GBP41,50
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
GR. ALTIN2.450,02
BTC65.581,88

En İyi Discord Müzik Botları Hangisi? Discord Müzik Botu Ekleme

discord müzik botu
discord-muzik-botu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Discord müzik botları ile hem public sunucularınızda hem de arkadaşlarınız ile eğlenmek için açtığınız sunucularda toplu şekilde müzik dinleyebilirsiniz. En iyi discord botu alternatifleri sayesinde tek bir komut ile sunucuda herkes için müzik çalabilen botlar yapacağınız etkinlikleri en verimli hale getiriyor.

Discord müzik botu ekleme sanıldığı kadar zor bir işlem değil. Sunuculara müzik botu eklemek için yönetici rolüne sahip olmanız gerekiyor. Yönetici rolüne sahipseniz veya yönetici olan kişilerle bağlantılarınız bulunuyorsa botları adım adım eklemeniz mümkün durumda.

Discord Müzik Botu Nasıl Eklenir?

  • Eklemek istediğiniz botun web sayfasına girin.
  • Botu davet et seçeneğine tıklayın ve gelecek olan ekrandan yetkilisi olduğunuz sunucuyu seçin.
  • Yetkilendirme sayfasından botunuza yetkileri vermeyi onaylayın.
  • Sunucunuza gelecek olan botların üyelik kayıtlarını tamamlayın.

Discord müzik botu ekleme bu kadar basit. Bundan sonrasında o botlara özel olarak belirlenen prefixler ile müzik komutlarını kullanmak. Peki, En iyi Discord müzik botu hangisi?

En İyi Discord Müzik Botu Hangisi?

Discord müzik botu seçimi yaparken donmadan ve sunucudan düşmeden çalışmasına özen göstermelisiniz ki sunucunuzda zaman geçirenler sorunsuz şekilde kullanım sağlasınlar. Discord 7/24 Müzik botu seçeneklerinden yararlanmak için sunucunuza eklediğiniz botlardan Premium almanız gerekebilir.

Sunucu sahibi tarafından alınacak olan Premium tüm sunucunun kullanmasına olanak sağlamakta. Bununla birlikte seçtiğiniz özel parçaları 7/24 seçenekleri ile Discord üzerinden çaldırabilirsiniz.

discord
discord-müzik-botlari

1 – Probot – Güvenlik ve Müzik Adına Her Şey

Discord müzik botu denildiği zaman akıllara ilk gelecek olan bot elbette Probot’dur. Sadece müzik değil güvenlik seçenekleri ile de karşımıza çıkan bu bot sayesinde sunucunuzu daha güvenli bir hale getirebilir. Rol kontrolü sağlayabilir. Özel odalar oluşturup sadece tek bir komut ile odalara mesaj gönderilmesini engelleyebilirsiniz.

Bot Prefix’i: / komutunu kullanan bot /play sonrasında müzik adı veya link yapıştırmanız sonrasında belirlediğiniz müzikleri anında çalabilmekte. /play, /stop, /queue ,/skip seçenekleri ile botun müzik seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Botu Sunucuna Eklemek İçin Buraya Tıkla.

2 – Techno Bot – Eğlence ve Müzik İçin Tek Adres

Techno Bot tamamen Türkçe desteklemesi ile karşımıza çıkan nadir botlardan birisi. Discord müzik botu kategorisinde ikinci sırada bulunan ve içinde sadece müzik değil eğlence imkanları da sunan bot kelime oyunundan müzik tahmin gibi pek çok kategoride hizmet vermekte.

Bot Prefix’i: t! Olup t! Sonrasında oynat yazarak botun müzik seçeneklerini kullanabilirsiniz.

t!oynat müzik adı veya müzik linki ile müziklerinizi açabilir, t!durdur ile müziklerinizi durdurabilir t!devam-et seçeneği ile de kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sevmediğiniz müzikleri t!gec komutu ile geçebilirsiniz.

Botu Sunucuna Eklemek İçin Buraya Tıkla.

en-iyi-discord-muzik-botlari

3 – Lo-Fi – 7/24 Rahatlatıcı Müzik İmkanı

Discord müzik botu ekleme isteğiniz varsa kesinlikle bu bota da bir göz atmanız gerekiyor. Özellikle rahatlatıcı müzik imkanından yararlanmak isteyen sunucu üyeleriniz varsa bu bot ile 7/24 Tamamen ücretsiz şekilde lo-fi tarzı müzik sunumu yapabilirsiniz.

Botu kullanabilmek için 7/24 müzik çalmasına olanak sağlayacak bir oda oluşturmanız gerekiyor. Bunun için çalışma odası tarzında bir oda oluşturabilirsiniz. Daha sonrasında çalışma ses odasına giriş yapın ve bot komut odasının birinde /play komutunu kullanın. Bot bulunduğunuz kanala gelerek 7/24 Lo-Fi tarzı müzik çalacaktır.

Bot Prefix: / olarak ayarlıdır. Botun ayarlarından daha sonra bu seçeneği değiştirebilirsiniz. /play, /stop, /leave gibi komutlar ile botun kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Botu Sunucuna Eklemek İçin Buraya Tıkla.

4 – MEE6 – Müzik ve Dahası

Discord müzik botları arasına belki de en popüler olanı MEE6 botudur. Adını Rick and Morty dizisinden alan bot. Pek çok konuda sunucu sahibine yardımcı olmakta. Güvenlik ve Müzik bunların başında geliyor. Bot yüksek kapasiteli sunucuları sayesinde müzik işleme ve sunma konusunda düşünüldüğünden daha hızlı.

Özellikle sunucunuza eklediğiniz diğer botların donmasından şikayetçiyseniz bu botu denemek sizi rahatlığa kavuşturacaktır.

Bot Prefix’i : ! olarak ayarlanmış durumda sonradan değiştirme seçeneği ile değiştirmek mümkün durumda.

!play komutunun ardından müzik adı veya linki yapıştırarak bulunduğunuz odaya müzik çalması için botu çağırabilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanabileceğiniz ek komutlar; !play, !stop, !leave şeklindedir.

Botu Sunucuna Eklemek İçin Buraya Tıkla.

5 – Octave – Müzik İçin Biçilmiş Kaftan

Discord müzik botu ekleme isteği bulunanların kesinlikle bu bota da göz atması gerekmekte. Öyle ki Octave bot müzik botu arayanlar için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Her alandan müzik çalması ile popüler olan bu bot özellikle stabil çalışması ile dikkat çekmekte.

Bot Prefix’i : _ olarak gelmekte. Daha sonra değiştirebileceğiniz bu Prefix sayesinde botu kontrol edebilir istediğiniz an istediğiniz kanallarda müzik çalmasını sağlayabilirsiniz.

_play komutundan sonra müzik adı veya müzik linki bırakmanız botu çalıştırmak için yeterli olacaktır. _play, _stop, _skip gibi komutlar ile diğer müzik kontrollerini rahatlıkla yerine getirebilirsiniz.

Botu Sunucuna Eklemek İçin Buraya Tıkla.

en-iyi-discord-muzik-botlari-hangisi

Sık Sorulan Sorular İle Discord Müzik Botu

1 – Discord Müzik Botu Hangisi?

Popüler müzik yazılımları arasında olan discord müzik botu hangisi için Octave cevabını vermek mümkün. Dank Memer tarafından geliştirilen Octave sayesinde sunucunuza müzik ekleyip, düzenlemeler yapabilirsiniz.

2 – Discord Müzik Botu Nasıl Eklenir?

Discord’un müzik botları ile ekleme gibi önemli işlemleri yapmak oldukça kolay. Öncelikle Discord uygulamasını açın, sunucunun alt kısmında yer alan artı işaretine tıklayın. Ardından yeni sunucuyu oluşturun. Son adım olarak istediğiniz müzik botunu seçin ve ekleme işlemini tamamlayın.

3 – Discord Müzik Botu Nasıl Çağrılır?

Discord’un müzik botlarının yer aldığı uygulamaya giriş yapın. Karşınızda beliren pencereden discord bot listesinden müziği seçin. Son adım olarak ekleyeceğiniz müzik botunu seçin ve davet et butonuna tıklayın.

4 – Discord Müzik Botu Fredboat Nedir?

İyi bir müzik botu olan Fredboat hosting içerisinde kendisine yer bulur ve çalışmaya başlar. Fredboat’ı kullanabilmek için bazı komutlara ihtiyaç duyulur. Bu komutlar sayesinde müzik arayabilir, parça listesinde yer alan şarkıların listesini görüntüleyebilirsiniz.

5 – Discord Müzik Botu Mee6 Nedir?

Popüler discord müzik botları arasında olan Mee6 botuyla birçok işlemi gerçekleştirmek mümkün. Bu işlemler arasında karşılama, yayın yaparken bildirim gönderme ve moderatör botu gösterilebilir.

6 – Discord Müzik Botu Probot Nedir?

Müzik botu olarak bir müzik botu olarak probot sayesinde kullanıcıların ismini ve profil resmini içeren hem özelleştirilebilir hem de karşılayıcı resim oluşturmasına imkan sağlar. Discord müzik butonu oluşturmayla aynı kolaylığa sahip olan probot kullanımı sayesinde daha birçok işlem yapılabilir.

7 – Discord Müzik Botu Hydra Nedir?

Gelişen teknoloji ile birlikte youtube ve spotify gibi önemli platformlara çalma listeleri ekleyebilir ve düzenleme yapabilirsiniz. Bir Discord müzik botu olarak hydra kolay bir şekilde sizler için herhangi bir sunucu kanalına müzik ekleyebilmenize imkan tanır.

8- Discord Müzik Botu Ekleme Nasıl Yapılır?

Müzik botunun kullanımıyla müzik çalma aynı zamanda müzik ekleme gibi pek işlem yapılabilir. Oluşturulacak discord müzik butonu ile sunucuya girilir. Yeni bir sunucu oluşturulur ve oluşturulan bağlantı üzerinden müzik botu seçilir ve davet edilir. Bu sayede müzik botu da eklenmiş olur.

9- Discord Müzik Botu Groovy Nedir?

Müzik botları sayesinde hem müzik çalmak için hem de playlist oluşturmak için botlar oluşturulabilir. Tüm bu özelliklerin yanında youtube videoları ile bir sohbet odasındayken arka plan müzikleri de ekleyebileceğiniz müzik botu Groovy botudur. Popüler müzik botları arasında olan bu botu sisteme giriş yaptıktan sonra kolayca davet gönderip, kullanabilirsiniz.

10- Groovy Müzik Botu Ne İşe Yarar?

Discord müzik botları içerisinde yer alan Groovy en iyi discord müzik botu olup, sohbet odalarının arka planına müzik eklemeye imkan tanır. En iyi discord müzik botları neler başlığı altında yer alan Groovy discord kullanıcıları tarafından 16 milyon kişi tarafından kurulan bir müzik botudur.

11- Müzik Botu Ne İşe Yarar?

Discord Müzik botları kullanıcıların iyi vakit geçirmeleri başta olmak üzere daha birçok konuda kullanıcılara müzik dinleyebilmelerine ve yayın yapmalarına imkan tanır. Kullanıcılar oyun oynadıkları sırada ya da arkadaşlarıyla sohbet odalarında konuşurken müzik dinleyebilmelerini sağlar. Fakat tüm bunlar için sunucuya öncelikle bot eklenmesi ve sonrasında istenilen butonların oluşturulması gerekir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
En İyi Discord Müzik Botları Hangisi? Discord Müzik Botu Ekleme

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!