USD32,24
EURO34,95
JPY0,205800
RUB0,359900
GBP41,03
EURO/USD1,08
BIST10.725,43
GR. ALTIN2.427,89
BTC67.405,12

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy Eşi Kimdir?

turizm-bakani-mehmet-ersoy-esi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy eşi Pervin Ersoy’dur. Pervin Ersoy İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. Üniversite hayatından sonra pek çok televizyon kanalında görev almıştır.

Bilinen kanallarda yaptığı programlar ile birçok insan tarafından tanınmış ve sevilmiştir. Ancak ilerleyen yıllarda bilinmeyen sebeplerle medya sektöründen çekilerek başka sektöre atılmıştır.

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy Eşi Pervin Ersoy Özgeçmiş

turizm-bakani-mehmet-ersoy-esi

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy eşi Pervin Ersoy’un medya ve televizyon sektöründe yaptığı birçok proje vardır. Setlerde belli bir vakit geçirdikten sonra onun üzerine programlar yapılmıştır.

Show TV kanalında uzun yıllarca yayınlanmış olan Günaydın Türkiye isimli programın sunuculuğunu yapmıştır.

Bu programın ardından çocuklara yönelik bir program olan Street Fighter adlı programda da sunuculuk görevini yapmıştır. Sunuculuk kariyerinin bitmesinden sonra ise halkla ilişkiler alanına yönelmiştir.

Türkiye Turizm Bakanı Mehmet Ersoy Eşi Hangi İşte Çalışıyor?

turizm-bakani-mehmet-ersoy-esi

Mehmet Ersoy eşi Pervin Ersoy ile birlikte iş hayatlarına devam ediyorlar. Otel ve seyahat tatil acentesi sahibi olan Mehmet Nuri Ersoy eşine de bu alandaki tecrübelerini aktararak iş hayatını onunla paylaşıyor.

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy eşi de bu tatil acentesi ile birlikte pek çok etkinlik ve faaliyet düzenlemiştir. Pervin Ersoy doğum tarihi de en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Ancak doğum yılına dair kesin bir bilgi yok iken doğum gününün 3 Şubat olduğunu biliniyor.

Pervin Ersoy kaç yaşında gibi sorular sosyal medyada son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Turizm Bakanı Mehmet Ersoy eşi olan Pervin Ersoy’un doğum yılı bilinmediğinden dolayı yaşını da bilmek pek mümkün gibi gözükmüyor.

Mehmet Ersoy ve Pervin Ersoy Ne Zaman Evlendi?

Pervin Ersoy ne zaman evlendi tarzı sorular da Pervin Ersoy’u araştıranlar tarafından çok merak ediliyor. Doğum yılında olduğu gibi bu konu hakkında da pek fazla bilgi yok. O yüzden merak edenlerin kafasından soru işaretleri eksilmeyecek gibi duruyor.

Pervin Ersoy babası ve annesi ile birlikte büyümüştür. Uzun yıllar önce annesini kaybetmiştir. Geçtiğimiz yıllarda yaşadığı yanlış anlaşılmada annesi üzerinden kötü sözlere maruz kalması onu çok yıpratmıştır. Bu olayı anlattığı bir röportajında da gözyaşlarını tutamamıştır.

turizm-bakani-mehmet-ersoy-esi
Turizm Bakanı Mehmet Ersoy Eşi Kimdir?

Pervin Ersoy eski hali ve şimdiki hali arasında çok büyük farklılıklar yoktur. Yüzünün bazı bölgelerinde ufak estetik dokunuşlar yapılmıştır. Kendisi de bu konuyu inkar etmemektedir. Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi ile bir arkadaşları aracılığı ile tanışmışlarıdır.

O günü anlatırken ilk görüşte aşık olduklarından bahsetmektedir. Tanışmalarından bir süre sonra evlenmişler ve bu evlilikten iki erkek çocuk dünyaya gelmiştir. Halen daha evlilikleri devam eden çiftin bugüne kadar aile içi bir problemi de medyaya yansımamıştır.

Bakanın eşi Pervin Hanım ve çocukları arasında güçlü bir bağ vardır. Çocukları yokken tatile çıktığında tatillerini iki gün ile sınırlı tutmaktadır. Çocuklarını özlediğinden ve düzenlerinin bozulmasını istemediğinden kaynaklı olarak onlar olmadan uzun tatiller yapmadığından bahsetmiştir.


Editör Önerisi: Tarım ve Köy İşleri Bakanı Kimdir?


Pervin Ersoy ve Çalışanları Arasındaki Gerginlik İddiası

turizm-bakani-mehmet-ersoy-esi

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy eşi olan Pervin Ersoy geçmiş dönemlerde evlerindeki çalışana kötü davranıyor haberi ile sosyal medyada gündeme gelmiştir. Çok fazla tepki alan Pervin Hanım olayın iç yüzünü açıklasa da çok fazla inanan olmamıştır.

Ancak evlerindeki hizmetlinin yaptığı açıklamalardan sonra ise konu kapatılmıştır. Ayrıca ilerleyen dönemlerde de yanındaki polis memurlarına şemsiye taşıtıyor haberi ile gündeme gelmiştir.

Pervin Ersoy bu haberleri yalanlayarak asılsız olduğunu ve göründüğü gibi olmadığını açıklamıştır. Takip edenlerin bir kısmı bu duruma inanırken bir kısmı inanmasa da olaylar kanıtlanmıştır. Bir daha bu tarz olaylar ile gündeme gelmemiştir.

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy Kimdir?

turizm-bakani-mehmet-ersoy-esi

Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, 1968 yılında İstanbul’da doğmuştur. Alman Lisesinde aldığı eğiştim tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme bölümünde eğitimine devam etmiştir.

İngilizce ve Almanca dillerini çok iyi seviyede konuşabilen Turizm Bakanı Mehmet Ersoy eğitimlerini derece ile tamamlamıştır. 1991 yılında eğitimini tamamladıktan sonra turizm üzerine şirket kurarak iş hayatına atılmıştır.

Turizm üzerine kurduğu şirketinde kullanıcılara paket tatil ve tur sunmaktadır. 2000’li yıllarda otelcilik alanına giriş yapmıştır. Şirketinin ilk yıllarından beri erkek kardeşi ile birlikte çalışmaktadır.

Ancak geçtiğimiz yıllarda kardeşi ile şirketleri anlaşmalı olarak bölmüşlerdir. 2018 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı görevine başlamıştır. Bakanlık görevine başlaması ile birlikte şirketindeki görevlerini devretmiştir.

Bakanlıktaki görevine ise aktif olarak devam etmektedir. Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi ve çocukları ile birlikte sakin hayat sürmektedirler.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Turizm Bakanı Mehmet Ersoy Eşi Kimdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!