USD32,22
EURO34,83
JPY0,205400
RUB0,351700
GBP40,97
EURO/USD1,08
BIST10.792,53
GR. ALTIN2.417,00
BTC67.699,96

En Çok İndirilen Siyah Duvar Kağıdı Modelleri

siyah-duvar-kagidi
Siyah duvar kağıdı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Siyah duvar kağıdı modelleri ile telefon şarjının daha uzun gittiğine dair söylentiler olduğunu biliyor muydunuz? Peki gerçekten bu bilginin doğruluğu ve bu noktada birbirinden farklı modelleri bulunan ve en çok indirilen siyah duvar kağıtları hangileridir? 

Telefon Siyah Duvar Kağıdı Modelleri 

siyah-duvar-kagidi

Akıllı telefonları fazlasıyla kullandığınız için batarya ömrünün daha uzun olması yönünde çözüm arayabilirsiniz. Çoğunlukla şarj süresini uzatmak için telefonlarda siyah ekran kağıdı işinize yarayacaktır. 

Siyah arka plan telefonunuza tasarruf sağlayabilir. Bunu beyaz ekran görüntülerine kıyasla daha rahat söyleyebilirsiniz. Yani fazla renk tonu olmayan seçenekler telefonunuz için batarya dostu olacaktır. 

Dolayısıyla ekrandaki siyah renk kapatılarak sağlandığı için telefon ekranınız daha az çalışacak ve böylece batarya konusunda gözle görülür farklılık ortaya çıkacaktır. 

Birbirinden farklı kategorilerde mobil cihazlar için siyah telefon duvar kağıtları bulunmaktadır. Bu noktada işinize yarayacak en güzel ve en havalı modeller için aşağıdan yardım alabilirsiniz.

1 – Kişiselleştirilmiş Havalı Siyah Duvar Kağıdı Modelleri 

siyah-duvar-kagidi

Telefonunuz artık hayatınızın bir parçası haline gelmiştir. Telefonlarınızın ekranına hem estetik hem de güç tasarrufu sağlamak adına birbirinden farklı ekran kağıdı modeli bulunmaktadır. Özellikle havalı ve kişiselleştirilmiş bu modeller ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. 

Kendinize göre belirleyeceğiniz bu modelleri siyah duvar kağıdı HD ve iPhone siyah duvar kağıdı telefon başta olmak üzere birçok akıllı cihazda kullanabilirsiniz. Ayrıca ilgi, tercih ve istekleriniz ön planda olacaktır. Diğer yandan  hem sanatsal hem de minimalist çalışmalar içerecektir. Dolayısıyla özellikleri şöyledir; 

          Siyah Havalı Duvar Kağıdı Modeli Özellikleri 
ÖzelleştirilmişTamamen tercihinize ve ilgi alanınıza en havalı şekilde hazırlayabilirsiniz. 
Sanatsal Tasarım Özellikli Bu duvar kağıtları genellikle sanatsal çalışmalardan oluşur. 
Doğa İçerikli Doğayı sevenler tarafından genelde natüralist çizgide ilerleyen kişilerce tercih edilir. En güzel siyah duvar kağıdı modellerinden biridir. 
Hayvan Temalı Özellikle hayvan sever iseniz ve  özelleştirilmiş seçenek, telefon ekranını  oldukça havalı gösterecektir. 

2 – Siyah Duvar Kağıdı Telefon HD: Yüksek Çözünürlüklü 

siyah-duvar-kagidi

Cep telefonlarınız için özellikle 4k çözünürlük kalitesinde bulunan HD duvar kağıtları ile canlı ve parlak temalara sahip olabilirsiniz. Bunun yanında diğer avantajları şunlardır; 

                          Siyah Duvar Kağıdı HD Özellikleri 
Yüksek Çözünürlük Yüksek çözünürlük duvar kağıtlarının piksel yoğunluğudur. Yani daha canlı ve keskin görüş elde etmede oldukça işe yarar. Ayrıca, ayrıntılı olarak yapıldığı için ekranı daha da canlı gösterir. 
Farklı Kategori Seçeneği Farklı kategorilere sahiptir. Yani kendi özgü hayvan, doğa, retro, minimalist, aşk, sanatsal temalarda seçebilirsiniz.Dolayısıyla tercih hakkınız artmış olur.
4K İçerik 4K duvar kağıdı fazlasıyla tercih edilen seçeneklerden biridir. Çünkü görseller oldukça gerçekçi ve canlı görünür. Dolayısıyla daha gösterişli açılar yakalamış olursunuz. Ayrıca HD kalitesi için 4K görsellerden yararlanabilirsiniz.
Kişiye Özel Ekran Resmi Kendinize ve ilgi alanınıza özgü seçenekler sayesinde tercihlerinizi yansıtma fırsatına kavuşabilirsiniz. Bu sebeple doğa, sanat, oyun karakteri, hayvan vb. telefon duvar kağıdı tercihlerinde bulunabilirsiniz.

3 – Sade Siyah Duvar Kağıdı Telefon 

siyah-duvar-kagidi

Birçok kullanıcı telefon ekranının sade ve minimalist çalışmalarla dolu olmasını tercih eder. Özellikle de bu siyahı seven kişiler için daha dikkat çekmektedir. Çünkü bu durum birçok uyarandan kaçmanın en iyi yoludur. Ayrıca sade arka plan görselleri birçok özelliğe de sahiptir. Yani; 

 • Minimalist temada seçtiğiniz ekran kağıdı modelleri, hem şık hem de karmaşadan uzaktır. Bunun yanında daha temiz çizgilerden ve ufak desenlerden oluşur. Dolayısıyla bu durum telefonunuzu daha modern gösterecektir.
 • Sadelik temel amacı gereğince zaten estetik ile iç içedir. Bunun üstüne arka plana uygun kişisel tercihler de eklerseniz ayrıca modernlik katmış olacaksınız. Mat siyah telefon duvar kağıdı bu noktada işinize yarayabilir. 
 • Renk seçimi konusunda da siyah, zerafetin ve sadeliğin rengidir. Üstüne geometrik ve basit şekillerden oluşan görseller tercih edebileceğiniz gibi sadece siyah duvar kağıdı da kullanabilirsiniz. 

4 – Siyah Doğa Temalı Telefon Ekran Kağıdı 

siyah-duvar-kagidi

Doğayla iç içe yaşamak günlük yaşamın stresini üzerinizden atmaya yetecektir. Siyahın asaletini doğanın naturalliği ile birleştirmek ve bunu sürekli yanınızda taşıdığınız cihazda kullanmak, sizi de rahatlatacaktır. Ayrıca doğanın o muhteşem dokusu siyah ile birleşince ortaya muazzam eserler çıkacaktır. Peki siyah doğa temasını seçerken nelere dikkat etmelisiniz? 

 • Temiz ve sade görsel seçimi yapmalısınız. Yani siyahla birleşen doğa, sakinlik ve huzur verecektir. Dolayısıyla karışık seçimlerden ziyade daha yumuşak geçişli ve minimalist ölçülü görsel seçimine dikkat edin.
 • Telefonunuz ile renk uyumunu mutlaka siyah ile yakalayacaksınız. Doğaya en yakın tonlarda siyahın daha yumuşatılmış hali ile bağlantı kurun.
 • Ayrıca daha canlı ve net görseller için yüksek çözünürlüklü resimlerden destek alın. Bu noktada yardım alacağınız uygulamalar aşağıda yer almaktadır.
 • Farklı doğa kategorilerinden yardım alın. Gün batımı, bulut, çiçek bahçesi, dağ, plaj vb. bunlardan sadece birkaçıdır.

5 – Hayvan Temalı Siyah Telefon Duvar Kâğıdı 

siyah-duvar-kagidi

Hayvan görsellerini siyahın asaleti ile birleştirince ortaya oldukça şık ve zarif ekran kağıdı modelleri çıkarabilirsiniz. Sevimlilikten ziyade siyah ile asillik ve farklılık katabilirsiniz. Bu noktada geniş yelpazeye sahip olan hayvan temasında genelde kedi, köpek, kuş, egzotik hayvanlar, vahşi hayvanlar tercih edebilirsiniz.

Siyah Duvar Kağıdı İndir 

Siyah telefon arka plan görseli ile batarya ömründe tasarruf sağlayabilirsiniz. Bunun yanında estetik olarak da hoş görüntülere imza atabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şöyledir; 

 • Öncelikle görseller için seçtiğiniz uygulamalardan ilgi ve tarzınıza en uygun görselleri belirleyin.
 • Ardından resim üzerine çift tıklayarak resmi büyütün.
 • Diğer yandan resmin üstüne basılı tutup sağ ekranda açılan “Resmi indir ya da Resmi Farklı Kaydet” seçeneğinden birine tıklayın.
 • Bu şekilde resimler galerideki görsellerin arasına inecektir. 
 • Ardından sağ üst köşede bulunan üç noktaya basarak “Resmi ayarla” bölümüne basın.
 • “Ekran Kağıdı Olarak Ayarla” seçeneğinden sonra işleminiz bitmiş olacaktır. 

Siyah Duvar Kağıdı 4K Uygulamaları 

siyah-duvar-kagidi

Bazen rutinin dışına çıkmak için en çok kullandığınız telefonunuzun arka planını değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada en çok kullanılan uygulama siteleri aşağıda yer almaktadır. Özelliklerine bakarak sizler de ekran kağıdı modelleri için destek alabilirsiniz. 

Uygulama Özellikleri 
Zedge Uygulaması Dünyanın en çok tercih edilen duvar kağıdı uygulamasıdır.HD duvar kağıdı ve 4k içerikli görseller indirebilirsiniz.Çoğu akıllı telefon ile uyumlu özelliktedir.Canlı duvar kağıdı seçenekleri de vardır.
Warcraft Uygulaması 4k içerikli olup, hem kilit hem de ana ekrana uygulayabilirsiniz. Her gün 70 tane farklı duvar kağıdı ile kendini sürekli yeniler.Telefonunuzun çözünürlük durumuna en uygun duvar kağıdını ayarlama özelliği de vardır.

Sıkça Sorulan Sorular

Siyah duvar kağıtları mobil cihazlarda özellikle değişiklik arayan ve sadeliği seven kişilerce fazlasıyla tercih edilmektedir. Bunun yanında batarya tasarrufu da tercih sebeplerinden biridir. Ayrıca bu konuda sorulan sorular üzerinden de fikir edinebilirsiniz.

1 – Canlı Duvar Kağıdı Çok Şarj Yer mi?

Şarj ömrünü uzatmanın en etkili yolu animasyonlu duvar kağıtlarından uzak durmaktır. Ayrıca siyah ve nötr renkler de bu noktada işe yarayacaktır. Ayrıca parlak ve renkli ekran şarj süresini düşürür.

2 – Telefondaki Ekran Kağıdı Nerede?

Android cihazlarda ana ekrana gelin. Ekranda boş bir alana tıklayıp basılı tutun. Ardından “Ekran Kağıdı” seçeneğine bastıktan sonra, seçenekler karşınıza gelecektir.

3 – Siyah Duvar Kağıdı Nasıl Yapılır?

Telefonunuzun “Ayarlar” uygulamasına girin. “Duvar kağıdı ve Stil” kısmına dokunun. Duvar kağıdında değiştirmek istediğiniz rengi seçin. Sekme renklerini belirlemek için de temel renklerden dilediğinizi seçin. 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
En Çok İndirilen Siyah Duvar Kağıdı Modelleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!