USD32,24
EURO34,95
JPY0,205800
RUB0,359900
GBP41,03
EURO/USD1,08
BIST10.725,43
GR. ALTIN2.427,89
BTC67.405,12

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

is-bankasi-musteri-hizmetleri
İş Bankası müşteri hizmetleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İş bankası müşteri hizmetleri ile hızlı ve kaliteli hizmet için 7/24 ulaşacağınız numaralar bulunmaktadır. Her yıl milyonlarca kişiye hizmet kapsamında en etkili ve verimli desteği, ister arayarak ister sosyal medya hesaplarından ister e posta yoluyla isterseniz de internet bankacılığı üzerinden alabilirsiniz. 

İş Bankası Giriş 

is-bankasi-musteri-hizmetleri

1924’te Atatürk’ün yönergesi sonrasında kurulan bu banka, ilk ulusal banka adıyla hizmet vermiştir. 1281 şubesi vardır. Ayrıca 6 bin 568 bankamatik bulunup, güvenilir şekilde yurt dışında da 22 şube ile hem bireysel hem de kobi hizmetleri vermektedir. Ayrıca sigorta, Bes, emeklilik vb. alanlarda da destek sunmaktadır. 

Müşterilerine sunmuş olduğu düşük faiz oranıyla ve fırsat kredileri ile herkesin konut ya da araç sahibi olması yönünde katkı sağlamaktadır. Ayrıca özel krediler de vermektedir. Bunun yanında müşterilerinin talep ya da şikayetleri noktasında 7/24 ücretsiz telefon desteği de sunmaktadır. Ayrıca; 

 • 0850 724 0 724 İş Bankası müşteri hizmetleri numarasıyla ödeme, transfer, kayıp ya da çalıntı, borç yapılandırma, Pos destek hattı, kredi gibi konularda destek alabilirsiniz.
 • Birçok işlemi online yapma imkanı da verir. Kredi, mevduat hesabı, trafik sigortası işlemlerini mobil üzerinden yapabilirsiniz.
 • Kredi ve kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz.
 • Türkiye genelinde 132 şubesi bulunan İş Bankası Almanya, Kazakistan ve Gürcistan gibi ülkelere de hizmet vermektedir. 
 • Ayrıca sosyal sorumluluk projeleri de sunmaktadır. (Kültür yayınları, Türkiye İş Yapar müzesi, İş Sanat vb.)

İş Bankası Müşteri Hizmetleri 444 İletişim

is-bankasi-musteri-hizmetleri

Bu bağlamda 444 02 02 numarası ya da 850’li numara üzerinden tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İş Bankası müşteri hizmetleri temsilcisi bu noktada telefon bankacılığı sayesinde pratik yoldan hizmet vermektedir. 

Ayrıca yurt içi aramalar için en sağlıklı numara 0850 724 0 724 numarasıdır. Yurt dışından yapacağınız aramalarda da +90 ekleyerek işlemlerinize devam edebilirsiniz. Bu numara üzerinden de aklınıza gelen tüm soruları sorabilirsiniz. Bunun yanında kayıp ve çalıntı için yardım alabilirsiniz.

İş Bankası Çağrı Merkezi Numarası

is-bankasi-musteri-hizmetleri

Türkiye İş Bankası çağrı merkezine ulaşmak için 444’lü numara 0850 724 0 724 numarasını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisine en hızlı şekilde bağlanmanın yolu; 5 – 9 – 5 – 2 numaralı tuşlamaktan geçer. Kısayol tuşları ile menüler arası uzun süreli dolaşmadan direkt olarak operatöre bu şekilde bağlanabilirsiniz. 

Operatör 7/24 İş Bankası müşteri hizmetleri şikayet ve taleplerine dönmektedir. Direkt bağlanma yapabilmeniz için aşağıdaki adımları takip etmenizde fayda vardır. Böylelikle internet bankacılığından şifre işlemlerine kadar her konuda yardım alabilirsiniz. Bunun yanında vereceği hizmet saati ve numarası bilgileri aşağıdaki tablodadır;

                      İş Bankası Çağrı Merkezi Numarası 
Telefon No 0850 724 0 724
Çalışma Saati İş Bankası çağrı merkezini 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.
Direk Bağlanmak için Arama işleminden sonra operatöre bağlanabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

is-bankasi-musteri-hizmetleri

Bu banka müşteri hizmetleri noktasında sosyal medya kanalları ve internet bankaciligi üstünden de dönüş sağlamaktadır. Sizden gelen geri dönüşler ile hizmet kalitesini artırmaya devam eden bu banka, sosyal medya platformları üzerinden yapacağınız yorumlara da değerlendirme yapmaktadır. Beklemeden en hızlı şekilde müşteri temsilcisine bağlanmanın yolu için aşağıya göz atın; 

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Nasıl Yapılır? 

is-bankasi-musteri-hizmetleri

Çağrı merkezi üzerinden yapacağınız görüşmeler sayesinde birçok sorunu ve şikayeti bildirebilirsiniz. Eğer bu yoldan direk temsilci ile görüşme sağlayamazsanız resmi internet sitesi, sosyal medya adresi, e – posta ve çağrı merkezi üzerinden de kesintisiz hizmet alabilirsiniz. 

Ayrıca bütün bunlara ek olarak iletişim bilgi formunu doldurabilirsiniz. Bunun için gerekli bilgileri eksiksiz olarak girmeniz yeterlidir. Böylece müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Direkt bağlanma için İş Bankası müşteri hizmetleri ve iletişim numaraları;

            İş Bankası İletişim Adresleri ile Direk İrtibat Yolları 
Müşteri Hizmetleri Numarası0850 724 0 724
Müşteri Hizmetleri e – Mail Adresiİsbankasi@hs02.kp.tr
İletişim Formuİnternet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.
Yurtdışı İletişim+90 0850 724 0 724
Yardım SayfasıResmi internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz
Şube ya da ATMKonumunuza en yakın şube ve ATM üzerinden yardım alabilirsiniz.
Genel Müdürlük AdresiLevent Konaklar Mahallesi/ Büyükdere Caddesi / Meltem Sokak / İş Kuleleri / No: 1 Levent / Beşiktaş/ İstanbul
Genel Müdürlük Adresi0212 316 00 00
Sosyal Medya HesaplarıTwitter, Facebook, İnstagram, Linkledin ve YouTube

İş Bankası POS Destek 

is-bankasi-musteri-hizmetleri

Bankanın üye işlerine ait 7 gün 24 saat hizmet verdigi, pos işleri için ekstra, çalışma koşulları ve pos cihazı için gereken sarf malzemesi talepleri yanında arz talep hizmetleri ve arıza işlemlerinin yapıldığı destek hattıdır. İş Bankası, üye olan işyerleri için yardım desteği sunmaktadır. Bu noktada arayacağız numara; 

 • 0850 724 7 767 Pos numarasıdır.
 • Bankanın pos destek hattı sayesinde gün içinde ödeme kolaylığı yaşayacağınız tüm soruların cevabına ulaşabilirsiniz.
 • Bu numara ile 7 gün 24 saat ücretsiz destek alabilme hakkına sahipsiniz.
 • Yalnızca banka üyesi işyerleri için geçerlidir.
 • Pos ve ÖKC arızası, hesap mutabakatı, çalışma koşulları, ürün ve hizmetler, pos kod 10 mesajı yardımı, ekstre ve rapor talebi, sarf malzeme talebi ve hesap özeti hakkında yardım alabilirsiniz

İşcep Müşteri Hizmetleri 

is-bankasi-musteri-hizmetleri

Telefon şubeciliği sadece telefon tuşları yardımıyla ya da müşteri temsilcisine ulaşarak yapacağınız dijital bankacılık kanalıdır. Şu şekilde yapabilirsiniz; 

 • 16 hanelik banka kartı numaranızı, cep telefonunuza gelen onay kodunu ve kartınızın şifresini girerek,
 • Müşteri numaranızı, ticari şifrenizi ya da müşteri şifrenizi, cep telefonu onay kodu yani mesaj doğrulama kodu ile
 • 16 haneli kredi kartı numarasını, cep telefonu onay kodu ve kart şifrenizi girerek iletişim kurabilirsiniz.

Ayrıca telefon şubemize Türkiye içinden, KKTC’den 0 850 724 0 724 nolu telefon ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca yurt dışından ise +90 0850 724 0 724 nolu telefondan ile ulaşabilirsiniz.

İş Bankası İnternet Bankacılığı 

is-bankasi-musteri-hizmetleri

İş Bankası internet bankacılığı 7 gün 24 saat hizmet veren seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, ödemelerinizi takip edebilir ya da avantajlı fiyat seçenekleriyle dilediğiniz yerde işlem yapabilirsiniz. Ayrıca; 

 • İnternet şubesi temasını isteğinize göre değiştirebilirsiniz.  
 • Kolayca para transferi yapabilirsiniz.
 • Hesabınızda bütün işlemleri “Bildirim” kısmından yapabilirsiniz.
 • Ayrıca borsa işlem platformu kısmından canlı borsa verilerini takip edebilirsiniz.
 • Bunun yanında dünya standardına uygun güvenlik önlemleri noktasında işlem yapabilirsiniz. 
 • Bunun için resmi İş Bankası internet sitesi adresine giriş yapmalısınız. İnternet şubesi bireysel butonu üzerinden şube girişini yapın. (www.isbank.com.tr.)
 • Cep telefonu numarası ve müşteri şifresi ile bireysel internet şubesine giriş yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular 

İş Bankası müşteri hizmetleri bütün istek ve şikayetleriniz noktasında direk bağlanma yönünden oldukça kolaylık sunan iletişim seçeneğidir. Bankaya gitmeden, operatör yardımıyla işlemlerinizi en hızlı ve etkili şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu noktada en çok sorulan sorular üzerinden de yardım alabilirsiniz.

1 – İş Bankası Müşteri Numarası Nasıl Öğrenilir? 

Müşteri numaranızı bilmiyor ya da hatırlamıyorsanız bankamatik kartı ya da kredi kartı üstündeki ekstrelerinizden bakabilir, ayrıca da şubeyi arayarak müşteri temsilcisinden de öğrenebilirsiniz.

2 – İş Bankası Müşteri Hizmetleri Hafta Sonu Açık mı?

Müşteri hizmetleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere yedi yirmi dört açıktır. Ancak bankalar sadece hafta içi işlem yapabilir. Bunun yanında mobil bankacılık ve ATM hizmetleri de hafta sonu açıktır.

3 – Şubeye Gitmeden İşCep Nasıl Açılır?

Henüz İş Bankası üyesi değilseniz İşcep indirip, “Müşteri Olmak İstiyorum” özelligini kullanabilirsiniz. Bunun için temsilci ile görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

4 – Bankaya Gitmeden Mobil Bankacılık Açılır mı?

Şubeye gitmeye gerek kalmadan tüm işlemlerinizi halletmek için artık dijital bankacılık kapsamında online başvuru yapma hakkına sahipsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!