USD32,79
EURO35,24
JPY0,207400
RUB0,375900
GBP41,74
EURO/USD1,07
BIST10.739,94
GR. ALTIN2.487,09
BTC65.065,46

En İyi 10 Instagram Video İndirme Programı 2023

hederaguncel-instagram-video-indirme-programi (11)
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Instagram video indirme programı arama motorunda oldukça fazla aratılan bir konudur. Aylık 1 milyarı aşkın kullanıcısı olan Instagram detayları!

Günümüzde kullanım artışı yaşayan sosyal medya platformları çok ilgi görmektedir. Teknolojinin ilerlemesi ile beraber yaygınlaşan bir kültür haline gelen sosyal medyalar her kesimin kullandığı platformlardır.

Instagram bu platformlar arasında en çok ilgi gören platform olabilir. Her kesimden insanın buralarda cakit geçirmesi ve zaman harcaması kurucuları da sevindirmektedir. Bu platformlar üzerinden bilgi sahibi olabilir, eğlenebilir hatta para bile kazanabilirsiniz. Bu şekilde çok yönlü kullanım sağlayabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Instagram haricinde Facebook, Twitter, Youtube ve TikTok gibi platformlarda oldukça çok ilgi gören platformlardır.

Instagram Video Download | Instagram Video İndirme Programı Tavsiye

Bir insanın cep telefonda geçirdiği süre oldukça fazladır. Telefon veya diğer cihazlar ile sosyal medyalarda geçirdiği süre ise yine oldukça fazladır. Instagram yarattığı oluşumlar ile adeta bir kültür oluşturmuştur. Sosyal medya kullanmayan kişilerin azınlıkta olduğu bir zamanda ise bu sosyal medya platformları ile ilgili birçok sorun da oluşabilmektedir.

Instagram video indirme programı aracılığı ile kullanıcılar görmüş olduğu videoları kaydetmek, saklamak ve depolamak isteyebiliyorlar. Instagram’ın popülaritesinin artması ile beraber dolaylı yoldan lazım olan program ve servislere de ilgi artmaktadır. Instagram üzerinde görmüş olduğunuz videoları kayıt altına almak istediğiniz sırada Instagram bu servisi size sağlamamaktadır.

Kendi çekmiş olduğunuz hikâye ve storyleri isteğiniz üzerine müziksiz bir şekilde telefonunuza kaydetmek mümkündür. Fakat başka hesapların gönderi ve videolarını ancak Instagram üzerinden kaydedebiliyorsunuz. Cihazınıza kayıt etmek istediğiniz videolar size sıkıntı çıkarabilmektedir. Tam da bu sırada video indirme programları araştırılmaya ve ilgi göremeye başlıyor.

Fakat istediğiniz hesaba Instagram üzerinden ulaşım sağlamak mümkün olmayabiliyor. Gizli hesaplar yalnızca takip edilen listesine açık olacağından dolayı takip ettikleriniz hesapların bilgilerine ve gönderilerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ulaşım sağladığınız hesaplardan ise Instagram size videoları telefonunuza kaydetme tarzında bir hizmet sağlamaz. Peki ya indirmek e kaydetmek istediğiniz gönderileri nasıl kaydedebilirsiniz bunu araştırdık.

Instagram Video İndirme Programı Tavsiye

Instagram üzerindeki erişilen videoları siz de telefonunuza kaydetmek mi istiyorsunuz? Bu pek çok uygulama yardımı ile mümkün bir durumdur. Bazı uygulamalar bildirim çokluğu ve telefonunuza müdahale etme riski bulundurabilir.

Bu tarz uygulamalardan çoğu kişinin ağzı yanmış ve menün kalmamışlardır. Memnuniyet düşüklüğü yaşanan bu uygulamalar diğer başarılı uygulamaların yokluğunu aratmaktadır. İşte en çok beğenilen ve memnun kalınan uygulamaların isimleri ile detayları!

1-InstaSave

hederaguncel-instagram-video-indirme-programi (10)
En İyi 10 Instagram Video İndirme Programı 2023

Instagram video indirme programı Apple dendiğinde birçok kişinin aklına gelen bir uygulamadır, InstaSave. Iphone telefonlarda ve android telefonlarda rahatça kullanılabilen bu uygulama içeriğinde en menün kalınan durumlar reklamların düzenidir. Bir uygulamayı kullanırken her an ortaya çıkabilen reklamlar vardır. Bu reklamları olabildiğince minimum tutan InstaSave bu konuda kullanıcılarını çekmektedir.

InstaSave ile ücretsiz bir şekilde telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kolaylıkla video indirebilirsiniz. InstaSave kullanımı sağladığınızdan sonra da uygulama sizden herhangi bir bilgi paylaşımı istemez. Her açıdan olumlu sonuçlar sunan uygulamayı siz de kullanbilirsiniz.

2- Gram Saver

hederaguncel-instagram-video-indirme-programi (9)

GramSaver En iyi Instagram video indirme programı hangisi sorusunda cevap verilebilecek bir çeşittir. Bu uygulama ile Instagram’da geçirdiğiniz vakitten beğendiğiniz anları ve gönderileri cihazınıza kaydedebilecek ve uzun zamanlar boyunca saklayabilirsiniz.

Her tarayıcıda normal bir şekilde çalışabilen bu uygulama yalnız videoları ve gönderileri kayıt etmenize yardımcı olmakla kalmaz. Ayrıyeten Instagram story, hikaye ve durumları da kaydetmeye yaramaktadır. Böylece Instagram üzerinden almak istediğiniz tüm verileri alabilirsiniz.

Çalışma mantığı ise URL üzerine kurulmuştur. İndirmek ve saklamak istediğiniz video, göderi, hikayenin URL’sini kopyalayın. Daha sonra uygulama üzerindeki arama motoruna URL’ye girmeniz sizi yönlendirecektir.

3- Downloader For Instagram

hederaguncel-instagram-video-indirme-programi (8)

Android telefonunuz için en başarı sağlayabileceğiniz uygulamalardan birisidir. Downloader For Instagram oldukça kolay bir şekilde size istediğinizi verebilmektedir. Kolay kullanımı her kesim tarafından uygulamanın kullanılması biliniyor.

Downloader For Instagram uygulamasını kullanarak videoları indirmeniz için öncelikle URL kopyalamanız gerekir. Instagramdaki videonun üst kısmında yer alan üç noktaya tıklayarak kopyalayın. Kopyalanan video URL’yi video indirme programındaki motora yapıştırın.

4- InSaver

hederaguncel-instagram-video-indirme-programi (7)

Instagram video indrime programı sevilen isimler arasında InSaver uygulaması da yer almaktadır. App Store veya Google Play Store uygulamaları üzerinden bu uygulamayı cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz. İndirdiğiniz bu programlar ile de başarılı bir serüven yaşama şansınız var.

InSaver, Instagram fotoğraf, reels, story veya hikaye kaydetme işlevini yerine getirir. Kolay bir şekilde tüm bu işlemleri bu uygulama üzerinden ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

5- SnapDownloader

hederaguncel-instagram-video-indirme-programi (6)

Instagram video indirme işlevini gerçek kılacak profesyonel bir uygulama arayışındaysanız SnapDownloader tam size göre bir seçim olacaktır. Bu uygulama tüm işlevlerini profesyonel bir şekilde sunmasının yanı sıra diğer sosyal medya platformları ile de ulaşım kurar.

Yalnız Instagram üzerinden değil; YouTube, Twitter ve Facebook tarzı uygulamalardan da URL’sini kopyaladığınız videoları ve hikâyeleri cihazınıza kaydeder, indirir. Tüm bu uygulamaları tek bir uygulama ile yapmak ise büyük konfor ve rahatlık sağlar.

6- Dredown

hederaguncel-instagram-video-indirme-programi (5)

Instagram video indirme programı İOS en iyi tercihler arasında Dredown da yer almaktadır. Kaliteli bir iş sunan ve yüksek çözünürlükte indirilmek istenen videoları cihazınıza kaydeden bu uygulamaya ulaşımınız ise çok kolaydır.

Dredown gerçekleştirilen video indirme işlevini yalnız tek bir platform içi sınırlandırmamıştır. Bu çerçeveyi geniş tutarak Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Vimeo ve Twitch tazrı platformlarda da işlev görebilir. Kolay ve kısa bir işlemin sonrasında cihazınızda istediğiniz kayıtlı dosyalara dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

7- FastSave

hederaguncel-instagram-video-indirme-programi (4)

FastSave kolay bir kullanım sunması ile her kesimden kullanıcıya hitap etmesi ile bilinir ve ünlüdür. Ücretsiz bir şekilde kullanım imkanı sunan bu uygulama yalnız Instagram üzerindne videolar da değil diğer platformlardaki videolaradan da alacağınız URL’ler ile başarılı sonuç imkanı sunar.

Diğer uygulamalar arasında; YouTube, Twitter, Facebook, Twitch platformları da yer almaktadır. Ücretsiz bir şekilde yaşayacağınız bu deneyimi Play Store veya App Store uygulamaları üzerinden ulaşabilir ve cihazınıza indirebilirsiniz.

8- SnapTube

hederaguncel-instagram-video-indirme-programi (3)

Instagram video indirme programı ekşi çokça araştırılan bir konudur. Android telefonlardaki uygulamalara uygun olan SnapTube ile indirmek ve depolamak istediğiniz uygulamaları en kaliteli biçimde kaydedebilirsiniz.

Güncel bir video indirme programı olan SnapTube ücretsiz hizmet imkânı sunmaktadır. Bu uygulamanın diğer uygulamalardan farklı bir yanı; Google Play Store üzerinden uygulamaya erişim sağlayamamanızdır. Uygulamayı cihazınıza indirmek için SnapTube web sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

9-Insta Offline

hederaguncel-instagram-video-indirme-programi (2)

Ücretsiz hizmet veren Insta Offline en güvenilir işlevleri bünyesinde bulundurur. En güvenilir sitelerdendir cümlesini kurabildiğimiz Insta Offline ile istediğiniz içerikleri, videoları veya storyleri cihazınıza başarılı bir şekilde kaydedebileceksiniz.

Instagram video indirme programı dendiğinde çoğu uygulama yalnız Instagram videolarına hizmett vermekle sınırlı kalmaz. Facebook video indir veya Twitter video indir tarzı araştırmalarınıza da cevap verecek uygulamalardandır. Herhangi bir kurulum ihtiyacı duymadan işlemlerinizi gerçek kılabilirsiniz.

Gizli hesaplardan da içerik indirmek istiyorsanız Insta Offline imkânları ile bu mümkündür. Fakat bu uygulamayı bilgisayar üzerinden kullanma imkânınız vardır.

10- InstaSpy.Pro

hederaguncel-instagram-video-indirme-programi (1)

Instagram video download, Instagram video indir story üzerinden tarzı aramalar sıklıkla yapılmaktadır. Instagram kullanıcılarının videolarını indirme işlemini bazen gizli bir şekilde halletmek isteyebilirsiniz. İşte InstaSpy.Pro ile anonim bir şekilde indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu uygulamanın diğer uygulamalardan farklı çok hoş bir özelliği daha bulunur. Instagram’da istediğiniz bir hashtag’i bu uygulamaya kaydederek bildirim özelliğinden size düzenli bildirimler gelebilir.

Belirlenen hashtagler üzerinde güncel bir şekilde Instagram sayfasında bildirim alma şansınız vardır. Kimi zaman canlı yayınları da kaydetmek istersiniz ve bu uygulama sayesinde bu hizmeti sağlamak da mümkündür. İndireceğiniz videoları Google Drive’a da kaydedebilirsiniz.

Instagram Video İndirme Programı Nasıl Kullanılır?

Instagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılır, Instagram video indirme programı, Instagram video indirme 2022 şeklinde araştırmalar oldukça fazla Google üzerinde yapılmaktadır. Sizler için en çok beğenilen ve memnun kalınan programları ilk 10 şeklinde sıraladık. Sizler de bu programları kullandıysanız veya kullanacaksanız aldığınız sonuçları sitemizin yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Instagram video indirme programı tavsiyelerimizin sonrasında bu uygulamaları nasıl kullanacağınızı maddeler halinde açıklayacağız. Instagram üzerinden indirmek ve saklamak istediğiniz videoları uygulamlara aracılığı ile nasıl indirebilirsiniz?

  1. Instagram üzerinden indirmek ve depolamak istediğiniz gönderiye ulaşın.
  2. İndirmek istediğiniz uygulamanın üst tarafında yer alan üç noktaya basın.
  3. Üç noktaya bastıktan sonra açılan kısımdaki kopyala seçeneğine tıklayın.
  4. URL’sini kopyalamış olduğunuz videoyu indirmek için kullanacağınız Instagram video indirme programı bağlantısını açınız.
  5. Bu bağlantı üzerinden indirmek için video URL aratma motoruna gelin.
  6. Kopyalamış olduğunuz URL’yi arama motoruna telefonda iseniz uzun süre basarak, bilgisayardaysanız da sağ tık yardımı ile yapıştırın.
  7. Yapıştırdıktan sonra istediğiniz kalitede videoyu cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Instagram üzerinden video indirmek oldukça kolay işlemlere dayanır. Adım adım gerçekleştireceğiniz işlemleri Instagram direkt indirmeniz için bir özellik çıkarmamıştır. Fakat video indirme programları sayesinde istediğiniz işlemi başarı ile sonuçlandırmak mümkündür.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
En İyi 10 Instagram Video İndirme Programı 2023

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!