USD32,21
EURO34,97
JPY0,206300
RUB0,356700
GBP41,05
EURO/USD1,08
BIST10.940,63
GR. ALTIN2.441,79
BTC69.729,25

11 Adımda Dilan Polat Kimdir?

dilan-polat-kimdir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dilan Polat kimdir sorusu son birkaç yıldır, söz konusu olan kişinin sosyal medyayı yoğun kullanmasından dolayı çok yaygınlaştı. Gerek sosyal medyada gerek ise haberler gördüğümüz bu isim son zamanlarda yine gündeme bomba gibi düşmüş durumda. Sebebi ise sadece kendisi değil ailesi, iş arkadaşları ve sosyal medyadaki hesapları. Peki Dilan Polat kimdir, bakalım…

Dilan Polat Kimdir?

Dilan Polat’ı birçoğunuz sosyal medya fenomeni, güzellik merkezi sahibi veya çok zengin bir kadın olarak biliyor. Ama aslında Dilan Polat kimdir hayatı nasıldır sorusunun cevapları daha farklıdır. Yani geçmişte yaşadıkları, önceden nasıl biri veya maddi durumunun şu anki kadar iyi olup olmadığını bilmiyor olabilirsiniz. 

dilan-polat-kimdir

1 – Dilan Polat Kimdir?

Her anını sosyal medyada paylaşan ve zenginliğini her fırsatta insanlara yansıtan Dilan Polat sosyal medya fenomeni ve birçok güzellik merkezi sahibidir. Kendisi sosyal medyada paylaşmış olduğu lüks hayatını paylaştığından epey bir eleştiriye maruz kalıyor. Ama tabi ki bu eleştiri ve yorumların en büyük sebebi ünlü fenomenin ailede gerçekleşen kavgalardan iş yerindeki sorunlarına kadar her şeyi sosyal medya hesabında paylaşması.

Dilan Polat kimdir sorusunun cevabı elbette bu kadar kısa değil. Sosyal medyaya başladığı günden bu yana birçok takipçi kazanan Dilan Polat’ın geçmişi, şu anki hayatı, aile fertlerinin hayatı veya hakkında ortaya atılan iddialar epey bir gündem konusu oluyor.

2 – Dilan Polat Aslen Nereli?

Dilan Polat kimdir konusunda, ünlü fenomenin nereli olduğu da epey bir merak edilmiş. Dilan Polat’ın stanbul’da doğdu. Kendisi de internette gezen bu bilgiyi daha önce doğrulamış. İstanbul’da doğan ünlü fenomen Dilan Polat İstanbul şehrinde yaşamaya devam ediyor.

dilan-polat-kimdir

3 – Dilan Polat Kaç Yaşında?

Kendisi 1990 İstanbul doğumludur. Tam doğum tarihi ise 21 Temmuz 1990’dır. 21 Temmuz tarihinden dolayı kendisi yengeç burcudur. Kendisi birçok yönü ile burcunun özelliklerini taşımaktadır. Ayrıca sosyal medya takipçileri, yaşından çok büyük gösteriyor ya da yaşından küçük gösteriyor fikirleri ikiye ayrılmış durumdadır.

4 – Dilan Polat İn Eşi Engin Polat Kimdir?

Dilan Polat Engin Polat ile evlidir. Engin Polat ise genç yaşlarda bir medikal şirketin başına geçmiştir ve şu an hala daha oranın kurucusu görevini üstlenmektedir. Dilan Polat ile ilgili olan iddialar yakın zamanda Engin Polat için de söylenmiş sosyal medyada epey bir tartışılmıştır. Engin Polat aynı zamanda bu medikal şirketin yönetim kurulu başkanıdır.

dilan-polat-kimdir
dilan-polat-kimdir

5 – Dilan Polat Kaç Yaşında Evlendi?

Son zamanlarda katılmış olduğu 196Sekiz kanalında kendi hakkında birçok bilgi paylaşan Dilan Polat 17 yaşında Engin Polat ile evlenmiştir. Engin Polat ile lise zamanlarında, aynı okulda tanıştığını söyleyen Dilan Polat, eşinin onun için çok önemli olduğunu da söylemişti.

6 – Dilan Polat Eğitim Hayatı

Dilan Polat son verdiği soru cevaplarında lise terk olduğunu açıkladı. Zaten Engin Polat ile de 17 yaşında evlendiğini kendisi Armağan Çağlayan’ın Youtube videosunda söylemişti. Dilan Polat’ın evlendikten sonra okula dışardan veya herhangi bir şekilde devam edip etmediği bilinmiyor.

7 – Dilan Polat Ailesi

Dilan Polat her zaman gündemde olan ve sürekli konuşulan isimler arasında. Bundan dolayı da Dilan Polat kimdir soruları yaygınlaşmış vaziyette. Genelde sosyal medyadaki paylaşımları ile gündeme gelen Dilan Polat bu sefer kız kardeşinin yayınları ve ailesinin geçmişi ile gündeme düşmüş durumda. Ailesi ile ilgili olanlar ise aşağıdadır.

Dilan Polat son çıkmış olduğu Youtube kanalında geçmişte ailesinde yaşanan çok trajedik bir olayı herkes ile başladı. Videoda babasını yıllarca beyin tümörü hastalığı yüzünden tedavi gördüğünü ve beklenmedik bir sinir krizi ile babasının 2000 tarihinde, annesini gözü önünde öldürdüğünü anlattı. Ünlü fenomen geçmişini anlatırken zor anlar yaşadır.

dilan-polat-kimdir

8 – Dilan Polat’ın Ablası Kimdir?

Dilan Polat’ın ablası veya kız kardeşi Sıla Doğu olarak bilinmektedir. Dilan Polat ve sosyal medyadaki paylaşımlarından dolayı zaten bilinen Sıla Doğu son açtığı 2 milyon takipçili Instagram hesabındaki yayını ile gündeme bomba gibi düştü. Sıla Doğu açtığı bu yanından uyuşturucu kullandığının söyledi ve kullandığı sözcükler de tartışmalara yol açtı.

Bu yayından sonra Dilan Polat’ın kardeşi Sıla Doğu gözaltına alındı. Sonrasında ise adli kontrol şartı gerekçesi ile serbest bırakıldı. Bu olaydan sonra Dilan Polat veya Engin Polat ya da Sıla Doğu herhangi bir açıklamada bulunmadı. Ama yakın zamanda Dilan Polat’tan kardeşinin namaz kıldığı anları çektiği bir Instagram hikayesi geldi.

dilan-polat-kimdir

9 – Dilan Polat İn Babası Nereli?

Dilan Polat kimdir konusunda sıra babasına gelince çok bir bilginin mevcut olmadığını görebilirsiniz. Dilan Polat’ın babası hakkında sadece bilinenler;

  • Babasının Adanalı olduğu
  • Beyin tümörü hastası olduğu ve uzun yıllar tedavi gördüğü
  • 2000 yılında Dilan Polat’ın annesini yani eşini öldürdüğü
  • Zengin olduğu bilinmektedir

10 – Dilan Polat’ın Erkek Kardeşi Var Mı?

Dilan Polat 3 çocuklu bir ailenin ortancası olarak bilinmekte. Kız kardeşi Sıla Doğu erkek kardeşi ise Can Doğu’dur. Dilan Polat’ın özellikle erkek kardeşi Sıla Doğu kadar bilinip tanınmamaktadır. Bunun sebeplerinden biri de Dilan Polat’ın erkek kardeşini sosyal medya hesabından paylaşmaması. Bu da takipçilerinin akıllarına erkek kardeşinin dışladığı fikirlerini getiriyor.

11 – Dilan Polat ve Çocukları

Dilan Polat ve Engin Polat’ın biri kız diğeri erkek olmak üzere iki çocuğu vardır. Kızlarının adı Nilda Polat erkek çocuklarının ismi ise Milan Efe Polat’tır. Ünlü fenomen her ne kadar her anını paylaşsa da çocuklarını bu paylaşımdan uzak tutmaya çalıştığını söylüyor.  

Dilan Polat’ın Eski Hali Nasıldı?

Dilan Polat’a şu an bakıldığında hoş, güzel, 33 yaşında ve neredeyse kusursuz bir kadın görüyorsunuz. Peki Dilan Polat eskiden de bu kadar kusursuz muydu? İnternette bulunan düğün fotoğrafı ile şu anki hali ile elbette farklar var. Dilan Polat’ın takipçileri birkaç cerrahi işlem geçirdiğini düşünüyor.

Ünlü Fenomenin Hakkında Çıkan İddialar Neler?

Dilan Polat’ın ultra zenginliği, lüks yaşamı ve bunu her seferinde Instagram hesabında paylaşması takipçilerine nasıl bu kadar zengin olabilirler sorusunu sordurdu. Öyle bir zenginlik düşünün ki Dilan Polat sadece çalışanlarına maaş dışında 10 TL verir gibi çeyrek altın veriyor veya dağıtıyor. Peki Dilan Polat eskiden de bu kadar zengin miydi?

Sorulan sorulara verdiği cevaplara göre Dilan Polat ve ailesi eskiden de zenginmiş.  Ünlü fenomenin dediğine göre Dilan Polat’ın babası özellikle belirli petrol şirketlerinin sahibiymiş. Hatta Dilan Polat’ın dediğine göre eskiden de şu anda olduğu gibi evinde hizmetçiler kapıda bir sürü model arabalar bulunuyormuş. 

dilan-polat-kimdir

Dilan Polat Güzellik Merkezleri

Dilan Polat kendi bünyesinde 130 adet güzellik merkezi barındırdığını belirtmişti. Bu merkezler faklı şehirlerde ve farklı birçok semtte bulunmaktadır. Bu güzellik merkezlerinde özellikle müşterilerine;

  • Saç ekimi
  • Epilasyon seanslar
  • Cilt bakımları
  • Makyaj ve saç bakımları gibi hizmetler vermektedir.

Dilan Polat Şubeleri Nerede?

Dilan Polat’ın Türkiye’de tam olarak 130 adet şubesi bulunmaktadır. Peki bu şubeler hangi şehirlerde ya da hangi şehirde kaç tane şube vardır? Bunu cevabını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz. Dilan Polat kimdir sorusu gibi şubeler hakkında da birçok soru mevcut.

ŞehirŞube Sayısı
Adana1
Adıyaman1
Aksaray1
Ankara3
Antalya 2
Aydın1
Balıkesir1
Batman1
Bitlis1
BoluYakında hizmete açılacak
Bursa1
Çanakkale1
Çorum1
Denizli1
Diyarbakır1
Elazığ1
Eskişehir1
Gaziantep1
Hatay2
Isparta1
İstanbul4
İzmir1
Kahramanmaraş1
Kayseri1
Kırklareli1
Kocaeli2
Kırşehir1
Konya2
Manisa1
Mardin1
Mersin1
MuğlaDilan Polat Bodrum
Muş1
Nevşehir1
Ordu1
Osmaniye1
Sakarya1
Samsun1
Şanlıurfa1
Siirt1
Tekirdağ1
Trabzon1
Van1
Yalova1
Yozgat1
Zonguldak1

Sık Sorulan Sorular

Dilan Polat her anını, evini, iş yerini veya çalışanlarını sürekli paylaştığı için artık neredeyse sizlerin de hayatınızın bir parçası haline gelmiş durumda. Durum böyle olunca ünlü fenomen hakkındaki Dilan Polat kimdir veya bu gibi sorular epey bir çoğalıyor.

1 – Dilan Polat Neden Ünlü?

Belki de özellikle en çok sorulan sorulardan birisi. Bu kadın neden bu kadar ünlü, neden sosyal medya hesabında bu kadını 7 milyon kişi takip ediyor. Sebebini kimse bilmiyor. Ama Dilan Polat’ı sevmeyen kadar seveni de çok bu bariz bir gerçek.

2 – Dilan Polat Şule Gitti Mi?

Şule isimli kişi Dilan Polat’ın çocuklarının bakıcısı olarak evlerinde yaşıyordu. Aralarında bazı sorunlar çıktı ve Dilan Polat bunu da sosyal medya hesaplarından paylaştı ve yollarını ayırdıklarını söylediler.  

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
11 Adımda Dilan Polat Kimdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!