USD33,02
EURO35,98
JPY0,215500
RUB0,388500
GBP42,70
EURO/USD1,09
BIST10.871,48
GR. ALTIN2.503,09
BTC64.926,88

Ceyda Kasabalı Boyu Kaçtır? 

ceyda-kasabali-boyu
Ceyda Kasabalı boyu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ceyda Kasabalı boyu ve hayatına dair bilinmeyenler için derlenen bu yazıyı hayranları olarak okuyabilirsiniz. Özellikle hayranları tarafından merak edilen Ceyda Kasabalı boyu hakkındaki tüm bilgiler için aşağıya göz atabilirsiniz. 

Ceyda Kasabalı Boyu ve Hakkındaki Diğer Bilinmeyenler

ceyda-kasabali-boyu

Ünlü oyuncu ve youtuber hayatı hakkında çok fazla bilgi bulunmamakla beraber iyi bir oyuncu ve özellikle tiyatrocu olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Yaptığı evlilik ve az sayıdaki özel hayat haberi ile dikkat çekmektedir. 

Ayrıca dış görünümü ve güzelliği hakkında da ünlü oyuncunun sırları fazlasıyla merak edilmektedir. Diğer yandan kendine ait YouTube kanalı vardır. Gizemli hayatı hakkında merak edilen tüm bilgiler için aşağıdan destek alabilirsiniz. 

1 – Ceyda Kasabalı Nereli, Ne Zaman ve Nerede Doğdu? 

ceyda-kasabali-boyu

Ceyda Kasabalı 3 Ocak 1987’de aslen Kocaeli İzmit’te doğmuş, ancak İstanbul’da büyümüştür. Üniversite hayatına kendi memleketi olan Kocaeli’de devam etmiştir. Üniversite’de Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 2011 yılında ilk oyunculuk hayatına  “Babam Sağolsun” dizisi ile başlamıştır. Bunun yanında; 

  • Avrupa Avrupa (Dizi)
  • Yılanların Öcü (Dizi)
  • Yunus Emre Aşkın Yolculuğu (Dizi)
  • Biz Size Döneriz (Film)
  • Organik Aşk Hikâyeleri (Film)
  • Fazla Şaapma ( Film)
  • Damat Takımı (Film) gibi dizi ve filmlerde oynamıştır.

23 Temmuz 2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Fırat Albayram ile dünya evine girmiştir. 2016 Eylül tarihinde su anki eşi Fırat Albayram ile “Noluyo Ya?” ismindeki YouTube kanalı ve Tiktok’ta videolar çekmeye başlamıştır.

2 – Ceyda Kasabalı Boyu Kaç? 

ceyda-kasabali-boyu

Ceyda Kasabalı boyu Türkiye kadın boy standartlarına göre ortalamanın üstündedir. Yani 1,69 boy ortalamasıyla boy sınırını aşmayı başarmıştır. Ayrıca saçları ve gözleri Ceyda Kasabalı boyu yanında, onun en çok dikkat çeken iki özelliğidir. Oynadığı dizilerde ayrıca gözleriyle masumiyeti ve kötülüğü yansıtır. Dolayısıyla oynadığı her rolün üstesinden gelir.

3 – Ceyda Kasabalı Kaç Yaşında 

ceyda-kasabali-boyu

Ceyda kasabalı boy yaş konusunda 2022 tarihinden itibaren 35 yaşına girdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Ceyda Kasabalı boyu ve kilosundan dolayı yaşını göstermeyen duru güzellikteki ünlülerden biridir. Dolayısıyla bu onun oyunculuk serüvenindeki avantajıdır. Minyon yapılı olması ve yaşının altında göstermesinden dolayı birçok genç rolünü almaktadır.

4 – Ceyda Kasabalı Kaç Kilo? 

ceyda-kasabali-boyu

Oldukça minyon yapılı olup Ceyda Kasabalı boyu ile orantılı kiloya sahiptir. Yani 54 kiloda bir kadındır. Kahverengi saçları, yeşil gözleri ve aynı zamanda Ceyda Kasabalı boy kilo ile ekranların aranılan oyuncularından biridir. 

5 – Ceyda Kasabalı Burcu

Ceyda kasabalı burcu oğlaktır. Yapmış olduğu bir röportajında bu burcun bütün özelliklerini taşıdığını dile getirmiştir. Sakin yapısı ve eğlenceli kişiliğini çevresindeki dostları dahi söylemektedir. Her anlamda uyumlu, damarına basıldığında farklı bir kişiliğe büründüğünü de söyleyebilirsiniz. Dolayısıyla oğlak burcu kadınının tüm tipik özelliklerini taşıdığını kendisi de söylemektedir. 

6 – Eğitim Hayatı 

ceyda-kasabali-boyu

Eğitimini kendi memleketinde okuduğu üniversitede tamamlamıştır. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tiyatro alanında eğitim almış ve bu alanda kendini geliştirerek oyunculuğa da yönelmiştir. Girdiği tüm rollerin hakkını veren güzel oyuncu, kimi zaman iyi kimi zaman kötü karakterdeki rollerini ödül alacak kadar zirveye taşımıştır.

7 – Ceyda Kasabalı Abisi Kimdir? 

Ünlü oyuncunun abisi kendisi gibi oyuncudur. Ceyda Kasabalı’nın abisi Gökmen Kasabalı’dır. Farklı dizi ve filmlerde oyunculuk yaparak çeşitli hayran kitlelerine ulaşmıştır. Birçok dalda ödüle layık görülen iki karakterdir. İkisi de eğitimli ve oyunculuk konusunda kendini geliştiren ve yetiştiren yapıda kişiliktir.

8 – Ceyda Kasabalı Ailesi 

Her zaman bir arada olan güzel bir aile yapısına sahiptir. Her defasında sosyal medya hesabından ailenin önemini vurgulamış ve her karede merak edilen ailesini paylaşmaya hayranları için özen göstermiştir. 

9 – Ceyda Kasabalı Eşi 

ceyda-kasabali-boyu

Ceyda Kasabalı Fırat Albayram 23 Temmuz 2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Fırat Albayram ile evlenmiştir. Şimdilerde ise eşi Fırat Albayram ile “Noluyo Ya?” adlı YouTube kanalından ve Tiktok ile Twitch benzeri digital platform üzerinden içerik üretmektedir. “Noluyo Ya” ile 4 milyon aboneye ulaşmıştır. 

Evliliklerinin asla monoton geçmediğini her zaman ve her koşulda yeni içerik üretmelerinden ve enerjilerinden anlayabilirsiniz. Ayrıca daha çocukları yoktur. Rita, Şila adında Pug cinsinden köpekleri bulunup, videolarda onlara eşlik etmektedir. 

Ayrıca onların doğal ve samimi halleri ne kadar mutlu olduklarını ve hayranları tarafından ne denli çok sevdiğinin göstergesidir. 

10 – Fırat Albayram Boyu Kaç 

ceyda-kasabali-boyu

11 Ocak 1985’te dünyaya gelen ünlü oyuncu aslen Aydınlı olup, 37 yaşındadır. Boyu 1,82 ve kilosu 84’tür. Burcu oğlaktır. Liseyi İzmir’de, üniversiteyi İstanbul’da okumuştur. Karısı Ceyda Kasabalı gibi o da Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. İlk oyunculuk deneyimi Adanalı dizisinde çıkmıştır. Şimdi YouTube üzerinden karısı ile birlikte yürüttüğü kanalı vardır. 

11 – Ceyda Kasabalı Oynadığı Dizi ve Filmler 

ceyda-kasabali-boyu

Ceyda Kasabalı Tiyatro ve Oyunculuk Eğitimi sonrasında piyasaya açılmış ve yeteneği ile kendini kanıtlamış güzel oyunculardan biridir. Ayrıca genç yaşına sığdırdığı pek çok dizi ve sinema filmi vardır. Oynadığı dizi ve filmlerde hangi rolde olduğu aşağıdaki tabloda verilmiştir; 

Film – Dizi Rolü Konu 
Yılanların Öcü (Dizi)ElifKöy içerisindeki hiyerarşik duruma başkaldırıyı konu almaktadır 
Yunus Emre Aşkın YolculuğuZahide Sultan Yunus Emre’nin Anadolu’nun bir kasabasında kadı olmasıyla nasıl Aşık Yunus Emre’ye dönüştüğünü konu alır.  
TutsakDerinHayata umutla bakan Elif’in ailesinin ölümünden sonra zorla evlendiği kişi yüzünden yaşadığı tutsak hayatı konu almaktadır.
Babam SağolsunTuğbaAile içi kuşak çatışmasını anlatmaktadır 
Damat Takımı CeydaLiseden beri ayrı olan beş yakın dosttan birinin evlenmesini konu almıştır.
Biz Size Döneriz DidemÜniversite tanışan ve yakın arkadaş olan altı gencin mezuniyet sonrası yaşamını mizahi olarak ele almıştır.
Vay Babam Vay SemraFırat Albayram ile evli çifti oynamıştır. İsmet’in cenazesi için toplanan aile üyeleri ve bir türlü defnedilemeyen İsmet anlatılmıştır.
Fazla Şaapma Berrak Ömür Özdemir hayat hikayesinden alınan bu filmde, askerlik sonrası işsizlik süreci anlatılmıştır. 
Avrupa Avrupa ŞukufeAvrupa Birliği’nden Sorumlu Devlet Bakanı yılbaşı gecesinde Türkiye’nin Avrupa birliğine girdiğini duyurur. Apartman sakinleri ise bu olayın dışında kalmak için çalışmaktadır.
Organik Aşk Hikâyeleri Sinem Aşkı, görücü usulü arayan sekiz çiftin hikayesini anlatmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Ceyda Kasabalı boyu başta olmak üzere ünlü oyuncunun tüm biyografisi yukarıda yer almaktadır. Bunun yanında merak ettikleriniz için de aşağıya göz atabilirsiniz.

1 – Ceyda Kasabalı Hangi Programı Sundu?

Ceyda Kasabalı oyunculuğunun yanında aynı zamanda iyi bir sunucudur. Eğlenceli kişiliği ile TRT AVAZ’da çıkan “İftara Bizdesiniz” isimli iftar programını sunmuştur.

2 – Ceyda Kasabalı’nın Oteli Nerede?

Fırat Albayram ile evlendikten sonra ünlü oyuncu kariyerinde çeşitli alanlara yöneldi. Özellikle şehir hayatından sıkılan bu çift, tatil beldesinde Çanakkale Assos Bölgesi’nde otel işletmeye karar vermiştir. 

3 – Ceyda Kasabalı Hangi Filmde Evlendi?

Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram çifti “Vay Babam Vay” adlı sinema filminde evli çifti canlandırmıştır. 2016 yılında ise beraber bir ömür yaşamaya karar verip evlenmişlerdir. 
 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ceyda Kasabalı Boyu Kaçtır? 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!