USD32,26
EURO34,94
JPY0,206200
RUB0,359800
GBP41,04
EURO/USD1,08
BIST10.755,87
GR. ALTIN2.429,32
BTC67.256,44

En Çok Tartışılan Oğuzhan Uğur Mevzular Açık Mikrofon Bölümleri

oguzhan-ugur
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oğuzhan Uğur, Youtube’da yayınlanan Mevzular Açık Mikrofon programı ve davet edilen misafirleri sürekli gündeme geliyor. Adından anlaşılacağı gibi programa katılan kişilere, programı izlemeye gelen seyirciler istedikleri soruları yöneltebiliyorlar. Ayrıca bu programın her bir bölümü ortalama 3 saat sürüyor.

Programa gelen kişilerin çoğunluğunun siyasetçi olduğunu söyleyebiliriz. Oğuzhan Uğur’un böyle bir programı yapmasının amacında, halkın normal şartlarda ulaşamayacağı ve sorularını yöneltemeyeceği siyasi kişilere ulaşabilmesini sağlamak olduğu düşünülüyor. 

Oğuzhan Uğur ve Mevzular Açık Mikrofon Programı

Mevzular Açık Mikrofon programının ilk bölümü 1 yıl önce Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile Babala TV Youtube kanalında yayınlandı. O tarihten günümüze kadar da kanal yine düzenli olarak takipçilerin istedikleri kişileri davet ederek devam etti ve ediyor.

Mevzular Açık Mikrofon programı şu ana kadar 16 bölüm çekmiş ve hem canlı olarak seyircilere hem de Youtube’daki izleyicilere bu bölümleri sunmuştur. Peki bu programın en çok sansasyon yaratan yani tartışmalara sebebiyet veren veya en çok izlenen bölümleri hangileri, bakalım…

1 – Oğuzhan Uğur | Açık Mikrofon Deprem Özel Bölümü 

Ülkemizde 20 Şubat 2023 tarihinde Hatay’da 6,4 büyüklüğünde 11 ili etkileyen bir deprem gerçekleşmişti. Bu depremde maalesef çok fazla can kaybı yaşandı ve Hatay şehri en çok etkilenen iller arasında. Oğuzhan Uğur, ekip arkadaşları ve birçok ünlü kişiler bu deprem için ellerinden gelen yardımları esirgememişlerdi.

Oğuzhan Uğur depremden 3 ay sonra kendi Youtube kanalında depremi yaşayan kişilere ulaşmak, yakınlarını kaybedenlerin acısını paylaşmak için Hatay’da bu bölümü çekti. Bölüm tam olarak 5 saatti ve kanalda yayınlandı. Video 5,7 milyon izleyiciye ulaştı. Seyircilerin çoğunluğu depremzede ve depremde ailesini kaybedenlerden oluşuyordu. Videodaki depremzedelerin deneyimleri ve zor anları herkesi derinden sarstı.

2 – Açık Mikrofon 1.Bölüm Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ

Bu bölüm diğer bölümlerden, programın ilk bölümü olması yönü ile ayrılıyor. 1 yıl önce yayınlanan bölüm 10 milyon izleyiciye ulaşmıştı. Ayrıca o zamanlar 2023 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi oldukça gündemdeydi. Soruların geneli ise Ümit Özdağ iktidara gelir ise mülteci sorununu nasıl çözeceğine, su veya çevre sorunlarına dairdi.

3 – Mevzular Açık Mikrofon 10.Bölüm Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce

2002-2008 yılları içerisinde CHP milletvekili olan, sonrasında partiden ayrılıp kendi Memleket Partisi’ni kuran Muharrem İnce programa Cumhurbaşkanı adayı olarak katılmıştı. O zamanlar yine 2023 seçimleri gündemdeydi ve Muharrem İnce bu yola baş koymuştu. Programdaki soruların geneli İnce’nin CHP’den neden ayrıldığına dair sorulardı. Video kanalda 12 milyon kişi tarafından izlendi.

4 – Mevzular Açık Mikrofon 11.Bölüm Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan

Sinan Oğan’ın katıldığı bu bölüm seçimden çok önceydi ve gerçekten tartışma konusu olmuştu. Sebebi ise Sinan Oğan’ın bu programda çok sevilmesi, milliyetçi yönü ve muhalefet taraftarı gibi görünmesi idi. Ancak Sinan Oğan seçime az kala kimi desteklediğini açıkladı ve epey bir sansasyon yarattı.

Şu anda ise Sinan Oğan’ın programa tekrar gelmesi isteniyor. Bölümdeki en çok dikkat çeken sorulardan biri ise Doğu Türkistan hakkındaki olanlardı. Video Youtube kanalında 16 milyon kişi tarafından izlenmişti.  

5 – Mevzular Açık Mikrofon 8.Bölüm Türkiye İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Barış Atay

Hem oyuncu hem de siyasetçi Barış Atay’ın bulunduğu bölüm tam olarak 21 milyon izlenerek kanalın en çok izlenen videoları arasına girmişti. Ayrıca seyircilerin yorumları mevzular serisinin en beğenilen bölümü olduğuna dairdi.

Bölümün en çok dikkat çeken tarafları ise Barış Atay’a ne sorulursa sorulsun kendisinin sabrının, saygısının asla değişmemesi ve sorulara net cevap vermesi yönünde. Ayrıca bölümü izlerseniz bazı seyircilerin Barış Atay’a karşı gergin anlarını görebilirsiniz.

6 – Mevzular Açık Mikrofon 15.Bölüm Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu

Bu bölüm Oğuzhan Uğur ve programının şu anda 29 milyon ile en çok izlenen bölümüdür. Sorular ise Kemal Kılıçdaroğlu’nun kariyerinden aday olmasına kadar geçen bütün süreç ile ilgili denilebilir. Hatta bir söylentiye göre bu bölümün 8 saat sürdüğü ancak sadece 4 saatini yayınlayabildikleri yönünde.

Programda dikkat çeken ve Kılıçdaroğlu’na sorulan sorular;

 • Neden siz aday oldunuz?
 • TOGG fabrikasını neden ziyaret etmediniz?
 • Sayın Erdoğan neden programa katılmıyor?
 • Öğretmen atamaları hakkında
 • Deprem bölgesindeki ekonomik durumlar
 • Atatürkçülük nedir?
 • Eğitim sorunu
 • Sokak hayvanları sorunun
 • Ceza infaz yasaları
 • Basın özgürlüğü gerçekleşecek mi?
 • Savunma sanayi çalışmaları hakkında
 • İpekyolu projesi ve Azerbaycan hakkında

7 – Mevzular Açık Mikrofon 16. Bölüm Yapay Zeka Sophia

Dünyaca ünlü yapay zeka Sophia, Oğuzhan Uğur programına katılıyor. Henüz yayınlanmayan videonun 3 tane tanıtım videosu mevcut. Tanıtım videoları bile şu anda çok fazla ilgi çekmiş durumda. Ayrıca bu bölümün Gain platformunda yayınlanacağı duyuruldu.

Oğuzhan Uğur Kimdir?

29 Ocak 1984 yılında Ankara’da doğan Uğur müzisyen, senarist, karikatürist, yönetmen ve aynı zamanda Youtuber meslekleri ile bilinmektedir. Ama günümüzde en çok Youtube kanalında gerçekleştirmiş olduğu programlar ile gündeme geliyor.

Eğitim hayatı ise;

 • Liseyi ilk olarak Ankara Atatürk Anadolu Lisesinde okumuştur
 • Daha sonra ise Ankara Bahçelievler Deneme Lisesinde eğitimine devam etmiş ve oradan mezun olmuştur
 • Üniversitede ise Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümünü tercih etmiştir.
oguzhan-ugur

1 – Oğuzhan Uğur’un Babası Kimdir?

Hasan Atilla Uğur, Türk askeri ve aynı zamanda siyasetçidir. Oğuzhan Uğur ve babasının da kanalda videoları mevcuttur. Ayrıca geçmişte babasının asker olmasından dolayı oğlu ile ilgili tehdit etme mevzuları yaşanmıştır. Hasan Atilla Uğur, 1979 – 2007 yılları arasında asker olarak ülkemize hizmet etmiştir.

oguzhan-ugur
oguzhan-ugur

2 – Oğuzhan Uğur’un Annesi Kimdir?

Pakize Uğur, Oğuzhan Uğur ve Tuğrul Uğur’un annesidir. Her ne kadar hem Hasan Atilla Uğur ve büyük oğlu tanınsa da Pakize Uğur sadece ismen bilinmektedir ve internet üzerinde herhangi bilgi veya hayatı ile ilgili pek fazla bilgi mevcut değildir.

3 – Oğuzhan Uğur’un Sevgilisi Kimdir?

Oğuzhan Uğur’un güncel olarak bir sevgilisi olmadığını biliyoruz. Ama 2021 – 2022 yılında, şu anda yüksek reytingli Kızılcık Şerbeti dizisinin oyuncu kadrosunda olan Müjde Uzman ile bir ilişkileri vardı. Ancak çift bu ilişkilerini magazin ve basından dolayı sonlandırdığını söyledi.

Oğuzhan Uğur ve Kariyeri

Birçok alanda işi ve projesi olan Uğur’un çok uzun bir kariyer geçmişi olduğunu ve bu kariyerinin 39 yaşından da itibaren devam edeceğini söyleyebiliriz. Ama kısaca özetlemek gerekirse aşağıdaki filmografi ve diğer tablolara göz atabilirsiniz.

Film YılıFilm Adı
2011Ağır Abi
2015Pişt
2016Bizans Oyunları
2019Kış Yalanı
2019Borç Harç
2020Exatlon Challenge Türkiye
2021Oğuzhan Uğur İle Dün Dündür
oguzhan-ugur

Diskografisi

Oğuzhan Uğur aynı zamanda bu kariyerine müzisyenlik mesleğini de eklenmiştir. Oyunculuk veya müzisyenlik kariyerleri çok fazla bilinmese de kayda değer kazançlar ve beğenileri toplamıştır. Ayrıca bu kariyer süreci ile de elinden neredeyse her işin geldiğini de söyleyebiliriz. İşte Oğuzhan Uğur ve singleları…

YılSingle Adı
2013Birinci Vazife
2013İstemiyorum
2014Sağ Salim
2014Bal Prensesi
2015Dengi Dengine
2016Biyolojik Unsur
2016Mağlubiyet
2016Madım Mı?
2017Kıskanç
2017Bana Bunu Yapma
oguzhan-ugur

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
En Çok Tartışılan Oğuzhan Uğur Mevzular Açık Mikrofon Bölümleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!