USD32,50
EURO34,69
JPY0,211700
RUB0,345700
GBP40,29
EURO/USD1,07
BIST9.693,46
GR. ALTIN2.496,86
BTC63.924,82

18 Online Site ve Program ile Hemen YouTube Video İndir!

youtube-video-indir
YouTube video indir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

YouTube video indir site, uygulama ve ücretsiz programlar sayesinde sizler de cihazlarınıza kaliteli videoları indirme fırsatı yakalayabilirsiniz. YouTube çocuktan yaşlıya kadar her yaşa hitap eden içerikleri barındıran videoları ile sıkça ziyaret edilen sosyal medya platformlarından biridir. Ayrıca birçok kaynaktan videoları da bünyesinde barındırmaktadır. Peki YouTube video indir için en çok kullanılan site, program ve uygulama hangisidir? 

YouTube Video İndir Site ve Programları

Bu site ve programlar en çok ziyaret ettiğiniz sosyal medya platformu YouTube üzerinden, yen çok merak ettiğiniz konular arasında yer almaktadır. Hemen her kullanıcı zaman zaman bu program, uygulama ve siteleri kullanmaktadır. Çünkü YouTube dünya genelinde video içerikleri bakımından en geniş ağlardan biridir. Sizler de bu site üzerinde yer alan araçlar ile istediğiniz videoyu indirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Peki bu site ve programlar hangileridir? 

YouTube Video İndirme Sitesi 

youtube-video-indir

YouTube uzerinden HD ve 4K videolar indirmek için en basit yöntemlerden biri, bu sitelerden yararlanmaktadır. YouTube video indirme programsız seçeneklerden olan internet siteleri için en iyi 12 tercih şunlardır; 

1 – Youtube Video İndir X2 Convert

Bu site en çok tercih edeceğiniz YouTube için video indirme sitelerinden biridir. Burada video linkini yapıştırmak için alan bulunmaktadır. Öncelikle buraya indirdiğiniz video linkini girin. Sonrasında “Bağlantı Videosu Al” seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkacak olan MP3, MP4 ya da webm gibi seçeneklerden, cihazınıza uygun olanı seçin ve istediğiniz videoyu indirin. 

Ayrıca “İndir” bütünü sayesinde videolarınız işlemeye ve yeni sekmede açılmaya başlar. Böylelikle farklı kaydetme imkanı ile cihazınıza kaydedebilirsiniz. 

2 – YouTube Video İndir Savefrom 

youtube-video-indir

YouTube videolarını en hızlı ve ücretsiz biçimde indirme imkanı tanımaktadır. Tek yapmanız gereken, sitedeki video linkinin bulunduğu alana bağlantıyı yapıştırmaktır. Sonrasında ise “İndir” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Site içinde 720p, MP4, 360p video ve aynı zamanda 2160p, 1080p gibi sessiz video indirme seçenekleri mevcuttur. 

Buna ek olarak indireceğiniz videonun başına YouTube video indir ss ekleyerek de indirebilirsiniz. Ayrıca bu siteyi İnstagram video indir için de kullanabilirsiniz. 

3 – YouTube Video İndir Freemake 

Diğer sitelerdeki gibi video linkini ilgili alana yapıştırın. Sonrasında nasıl indirmeniz gerektiğine dair çıkan seçenekler arasından birini seçip indirin. (720p, 360p, 128kbps ve MP3) Ardından istediğiniz kaliteyi seçip “Downlond Now” butonuna basın. 

4 – By Click Downloader 

Bu site Facebook, MP3 ve mp4, Vimeo gibi bircok formatı desteklemesi ile en hızlı ve kolay yoldan video indirme sitelerinden biridir. Ayrıca Facebook, Twitter, İnstagram, İzlesene ve Dailymotion gibi pek çok platformu da destekler. Bunun yanında; 

 • Yüksek çözünürlüklü video için en ideal seçeneklerden biridir.
 • Ayrıca oyo algılama mesajı sayesinde en kolay şekilde indirme işlemi fırsatı sunar.
 • Diğer yandan videoları direkt olarak tarayıcı üzerinden indirme olanağı verir.

5 – YouTube Video İndir MP4 To

youtube-video-indir

Başka platformlar için beğenip paylaşmak istediğiniz tüm videoları, sizlere kolay şekilde indirme fırsatı vermektedir. Tamamen ücretsizdir. Tek yapmanız gereken video linkini kutucuğa yapıştırıp “Convert” butonuna basmaktır. Ayrıca istediğiniz çözünürlükte video kalitesi de sunmaktadır. 

6 – YouTube Converter 

YouTube video indir online site sayesinde videolarınızı HD kalitesinde indirebilirsiniz. Bunun yanında MP4, Avı, Mov, Flv, MkV gibi farklı formatlarda da indirme yapmanıza olanak tanır. Yüksek hızı ile ve dönüştürme işlevi sahesinde akıllı telefon ve tablet gibi modern tarayıcılar ile uyumludur. 

7 – SSS YouTube Video İndir

YouTube video indir ssyoutube com sitesi birçok tarayıcıyı desteklemektedir. (Chrome, Mozilla Firefox, Opera ve Youtube video indir Safari) Yapmanız gereken adımlar şöyledir; 

 • Dilediğiniz MP4 videosunun URL bağlantısını kopyalayıp sayfanın ilgili alanın yapıştırın. 
 • Ardından “Enter” tuşuna bastıktan sonra “İndir” butonuna tıklayın.

Ayrıca tarayıcıya özel bağlantı eklentileri yükleyerek de daha hızlı indirme yapabilirsiniz. 

8 – Süper Parse 

En geniş indirme kaynaklarına sahip internet sitesi olma yolunda ilerlemektedir. Dolayısıyla aklımıza gelecek her türlü platform üzerindeki videoları en hızlı ve kolay şekilde indirme imkanı sunmaktadır. Tek negatif yönü, video kalitesi maksimum olarak 720p HD görüntüsünde iner. Ayrıca kolay kullanım fırsatı veren arayüze de sahiptir.

9 – ClipConverter

youtube-video-indir

En iyi video indirme sitelerinden biridir. Videoları 8k, 1080p, 4K indirmesinin dışında ayrıca farklı formatlara da dönüştürmektedir. Diğer yandan video ses almak için de siteden yardım alabilirsiniz. En hızlı ve en güvenilir şekilde indirme işlemi yapmanıza olanak tanır. 

10 – Y2 Mate

Popüler sitelerden biri olup, hemen hemen her siteden indirme işlemine izin verir. YouTube üzerinden MP4 formatında indirme yapabilirsiniz. Bunu iki şekilde uygulayabilirsiniz. Yani; 

 • Birincisi video bağlantısını ilgili alana yapıştırarak
 • İkinci yol ise video açıkken adres çubuğu üstünde YouTube sonrasında Pp ekleyerek 

11 – YouTube MP4 Dönüştürücü Video İndir – Tamindir 

youtube-video-indir

Hem reklamsız hem de telefon ya da bilgisayara MP4 olarak indireceğiniz ideal sitelerden biridir. Tek yapacağınız şey arama kutusuna video linkini yapıştırmak ve “Bul” seçeneğine tıklamaktır. Ardından ise video resmine sağ tıklayıp farklı kaydetmektir. En güzel özelliği ise arama motoru tarzında çalışma sistemidir. Yani

videonun Youtube linkini bulmadan kelime araması ile dileğiniz videoya kavuşabilirsiniz.

12 – YouTube Video İndir Chrome 

YouTube üzerinden video indirmek için bir program ya da uygulamaya gerek yoktur. YouTube video indir Chrome Eklenti sayesinde programsız şekilde video indirebilirsiniz. Bunun için kullanacağınız en iyi 5 adet Chrome indirme eklentisi şunlardır; 

 • Video Downloader Professionel
 • Video Downloader Plus
 • Profesyonel video indirici
 • Foxified
 • Video Downloadhelper 

YouTube Video İndirme Programı

youtube-video-indir

En iyi ve hızlı şekilde hem ücretsiz hem de internetsiz video indirme yolunu arıyorsanız, aşağıdaki programlar tam sizlere göredir. Ayrıca kullanımı oldukça basit olup, dönüştürücü olarak da işinize yarayacaktır. Peki bu programlar hangileridir? 

1 – YouTube Video İndir Download Free 

Yalnızca arayüze sahip ve ücretsiz YouTube indirici programıdır. Birçok özelliği vardır. Bunlar;

 • Otomatik indirme
 • Çoklu indirme
 • Kendi içinde dönüştürücü sahibi
 • MP4 ve daha birçok formatta video kalitesine sahip 
 • YouTube video ses indirmek için de ayrıca kullanışlı bir programdır. 

2 – 4K Video Downloader

youtube-video-indir

En hızlı ve sorunsuz indirme yapmak için kullanacağınız seçeneklerden biridir. Kullanımı çok basit, kişiselleştirilmiş, ekstra yazılım paketi barındırmaz. Ayrıca da reklamsız programlardan biridir. Buna ek olarak tek bir video ya da oynatma listesini de indirebilirsiniz. 

3 – Video Any Converter Free

Piyasadaki en iyi ve ücretsiz programlardan biridir. Ancak ücretsiz sürümünde tek defada tek video indirebilirsiniz. Ayrıca; 

 • Çok sayıdaki video formatını destekler niteliktedir. 
 • İçeriğinde video düzenleyici bulunmaktadır.(Renk ayarı, basit efekt, metin ekleme ..)

4 – ATube Catcher 

En güzel yanı, indirdiğiniz içeriklerin otomatik şekilde popüler olan formatlara dönüşmesidir. Yani hangi cihazda indirirseniz o cihaza en uygun formata dönüştürür. Aynı zamanda birkaç videoyu birden aynı anda indirebilirsiniz. Ekstra olarak video birleştirme, kaydetme ve yazdırma özelliklerine de sahiptir. 

5 – Vidd -ly 

En hızlı ve güvenli indirme programı noktasında birçok farklı platform üstünden  video indirmenize olanak tanır. Ayrıca MP3, yani ses dosyası şeklinde indireceğiniz  gibi MP4 formatında da indirme yapabilirsiniz. Hatta ve hatta 8K çözünürlüğü ile kaliteli içeriklerin sahibi olabilirsiniz.

6 – YouTube – Dl

Düşük boyutu ile az yer kaplar. Macos, linux, Windows gibi işletim sistemlerinde güzel çalışır. Değişik arayüze sahip olsa zamanla komut sistemini öğrenince çok rahat kullanabilirsiniz.

YouTube Video İndir Uygulaması

youtube-video-indir

Bu uygulamalar sayesinde YouTube üzerinden herhangi bir videoyu Android ya da iPhone cihazına kolayca indirebilirsiniz. Bu uygulamaların amacı videoları cihazda tutmak, indirme ve sosyal platformlarda paylaşmak içindir. Peki YouTube üzerinden video indirmek için en iyi mobil uygulamalar hangileridir? 

YouTube Video İndirme Nasıl Yapılır iPhone? 

Bu platform üzerinden iPhone akıllı telefon için nasıl video indirilmesi gerektiği adım adım şu şekildedir; 

 • Öncelikle yukarıdaki uygulamalardan birini indirin.
 • Ardından web tarayıcınızı açın.
 • Online video indirme sitesine girin.
 • Sonrasında YouTube üzerinden aldığınız video linkini sitedeki ilgili alana yapıştırın ve “Download” butonuna basın.
 • Sonrasında video formatını seçip, tekrar “Download” simgesine basın.
 • En son ise video klasöründen indirdiğiniz içeriği kaydedin.

YouTube Video İndirme Programsız Nasıl Yapılır? 

youtube-video-indir

Programsız şekilde YouTube üzerinden içerik indirme oldukça basittir. Bunun için takip etmeniz gereken adımlar şu şekildedir; 

 • Önce indirmek istediğiniz videonun YouTube üzerinden linkini kopyalayın. 
 • Sonrasında yukarıdaki sitelerden birine girerek ilgili alana bağlantıyı yapıştırın.
 • Ardından hangi kalitede inmesini istiyorsanız o seçeneği seçin.
 • Son olarak da “İndir” ya da “Download” simgesine dokunun.
 • İndirme işleminiz başarıyla tamamlanmış olacaktır. 

Youtube Video İndir APK 

Android akıllı telefon çalışma sisteminde video indirmek artık çok kolay ve basittir. Bu noktada takip etmeniz gereken aşamalar şöyledir; 

 • Öncelikle yukarıdaki indirme uygulamalarından birini tercih edin.
 • Sonrasında indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayıp bu uygulamaya yapıştırın.
 • Sonrasında “Download” butonuna basın.
 • Ardından kalitesini ve formatını seçin.
 • Tekrar “Download” simgesine basın.
 • Ardından video yanındaki üç noktadan kaydet seçeneğine basıp, videoyu kaydedin.

Pinterest Video İndir 

Bu program ücretsiz sekilde Pinterest video indirme aracıdır. Bu site üzerindeki görselleri direkt olarak HD ve Jpg formatında, tablet ya da cep telefonunuza indirebilirsiniz. Bu indirici sayesinde ayrıca Pinterest videolarını da yüksek çözünürlüklü kalitede MP4 formatında kaydedip, indirme imkanınız da vardır. 

Sıkça Sorulan Sorular

YouTube üzerinden video içerik indirecek olanlar, yukarıdaki bilgiler ışığında kullanmış oldukları cihazlara uygun şekilde gereken adımları takip edebilirler. Ayrıca bu konuda sorulan sorular üzerinden de bilgi alabilirsiniz. 

1 – YouTube Akıllı İndirme Nedir?

Akıllı indirme sayesinde videolarınızı internetsiz şekilde otomatik olarak kitaplığınıza kaydedebilirsiniz. Yani arama zahmetinde olmadan, yoldayken dahi video izleyebilir ve yeni içerikler bulabilirsiniz. 

2 – YouTube İndirilen Video İnternetsiz İzlenir mi?

İndirdiğiniz videoları 29 güne kadar internetsiz izleme şansınız vardır. Sonrasında internete girerek izleyebilirsiniz. Ayrıca bu şekilde içeriğinizin kullanılabilirlik noktasındaki değişikliklerini de görmüş olursunuz. 

3 – YouTube Premium Video İndirme Var mı?

Eğer bulunduğunuz konumda YouTube Premium kullanılıyorsa ve üyesi iseniz, bu videoları tablet, bilgisayar ve telefonunuza indirme imkanınız vardır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
18 Online Site ve Program ile Hemen YouTube Video İndir!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!