USD31,20
EURO33,85
JPY0,207400
RUB0,342300
GBP39,50
EURO/USD1,08
BIST9.062,36
GR. ALTIN2.040,83
BTC60.196,42

Voltaren Krem Nedir? Voltaren Krem Ne İşe Yarar?

voltaren-krem
Voltaren Krem Nedir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Voltaren Krem, cilt üzerinde kullanılan ve kasları gevşetme amacıyla uygulanan bir üründür. Bu yazımızda Voltaren Krem’i sizler için inceledik.

Voltaren Nedir?

Voltaren Jel (diklofenak %1), osteoartrit, diz ağrısı, eklem ağrıları, ayak bilekleri ağrıları, bel ağrısı, omuz ağrısı, bacak ağrısı gibi kas ve kemik sağlığı sorunları ve eklem sağlığı sorunlarından kaynaklanan ağrıyı tedavi etmek için kullanılan topikal bir nonsteroid antiinflamatuar ilaçtır. Aynı zamanda burkulmalar, tutulmalar ve sporcu yaralanmalarında da bu krem oldukça etkilidir.

Voltaren Jel Nedir?

Voltaren Jel Nedir?

Voltaren krem, diklofenak ilacının bir markasıdır. Bu ilaç, aspirin veya ibuprofen gibi nonsteroid antiinflamatuar (NSAID) bir ilaçtır. Diklofenak esas olarak eklemlerdeki artrit ağrısını tedavi etmek için kullanılır. Topikal Voltaren jeli kullanmak genellikle güvenlidir, ancak bu ürünü kullanmaktan kaçınması gereken gruplar için paket uyarıları vardır.

Önceden sadece oral bir ilaç olarak mevcut olan diklofenak, şimdi Voltaren jel altında topikal jel formunda mevcuttur. Ağızdan aldığınız NSAID’lerde olduğu gibi, Voltaren jel, osteoartritin neden olduğu eklem ağrısını, sertliğini ve şişmesini tedavi eder. Enflamasyonu ve ağrıyı azaltır. Voltaren Jel’in klinik olarak yalnızca kol ve bacak bölgesinde kullanımı onaylanmıştır. Kalçalarda veya omurgada kullanımı kanıtlanmamıştır. Bel gibi vücudun diğer bölgelerindeki kas ağrılarını tedavi etmek için Voltaren jeli kullanabilirsiniz.

Voltaren Krem Ne İşe Yarar?

Diklofenak içeren Voltaren Krem, nonsteroid antiinflamatuar ilaçlar (NSAID’ler) olarak bilinen ilaç kategorisine dahildir. Ağrıyı, şişmeyi ve iltihabı azaltarak çalışır. Bu krem, burkulma, incinme, kas ağrıları, kas tutulmaları veya spor yaralanmaları gibi son zamanlardaki kas veya eklem yaralanmalarıyla ilişkili ağrıyı gidermek için kullanılır. Bu rahatsızlıkları gidermek için genellikle diğer ilaç dışı önlemlere (yeterince dinlenmek gibi) ek olarak kullanılır.

Bu ilacın herhangi bir özel markası, tüm formlarda mevcut olmayabilir veya burada tartışılan tüm rahatsızlıklar için onaylanmayabilir.

Bu Krem genel olarak bu yazıda bahsedilen amaçlar dışında da doktorunuz tarafından reçete verilebilir. Bunu doktorunuzla görüşmediyseniz veya bu ilacı neden size verildiğinden emin değilseniz, doktorunuzla konuşunuz. Doktorunuza danışmadan bu ilacı kullanmayı bırakmayınız.

Sizinle aynı semptomlara sahip olsalar bile bu ilacı başka birine vermeyiniz. Doktor tarafından reçete edilmediği takdirde Voltaren Krem genel olarak başkasına verilmemesi gerekir ve bu durum zararlı olabilir.

Voltaren Ne İşe Yarar?

Voltaren Krem Ne İşe Yarar?

Voltaren Krem genel olarak artrit hastalığından dolayı oluşan ağrıyı yok eder, hareket kısıtlanmasını giderir, kaslardaki sertliği yok eder. Voltaren Krem, ağrıyı hedeflemek için artrit ağrı kesici krem ve jelin özelliklerini birleştirir.

Bu jel krem, artrit ağrısına doğrudan bölgede saldırmak için derinlere nüfuz eder, ağrıyı maskelemek yerine tedavi eder. El ağrısı, bilek ağrısı, dirsek ağrısı, ayak bileği ağrısı, ayak ağrısı veya diz ağrısı için aynı anda iki eklem üzerine uygulamanız gerekir. Kullanma talimatına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Voltaren Krem Fiyatı Nedir?

VOLTAREN EMULGEL %1 50 GR JEL Güncel satış fiyatı 36.61 TL’dir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Voltaren Krem Nedir? Voltaren Krem Ne İşe Yarar?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!