USD32,79
EURO35,24
JPY0,207400
RUB0,375900
GBP41,74
EURO/USD1,07
BIST10.739,94
GR. ALTIN2.487,09
BTC65.065,46

Ülkeyi 6 kayyum yönetecek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara ATO Congresium’da konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, hem esnafa müjdeleri sıraladı, hem de muhalefete göndermeler yaptı

Bir davula 6 tokmak olmaz

Ankara ATO Congresium’da yaptığı konuşmada muhalefete yüklenen Erdoğan, “Parlamenter sistem adı altında çıktıkları yolda döndüler dolaştılar eşi benzeri olmayan bir yolla devam ettiler. Oyu millet verecek, ülkeyi 6 tane kayyum yönetecek. Bir tane davula 6 tane tokmak birden inecek. Millet ülkeyi yönetecek cumhurbaşkanı arıyor, bunlar farklı şeyler arıyor. Bu millet bu oyunu bozar arkadaş, bozar” dedi.

Esnafa destek paketi

Ankara ATO Congresium’da düzenlenen Yüz Yüze Türkiye Esnaf Buluşmasına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, müjdeleri sıraladı.

Daha önceden 136 bin esnafın yararlandığı 100 bin TL’kik destek paketini anlatan Erdoğan, paket limitinin 150 bin TL’ye yükseltildiğini müjdeledi. Erdoğan müjdeyi, “Paraf Troy kartlı esnafımızın ham madde, malzeme ve benzeri alımlarında kullandığı kredi kartı üst limitini 100 bin liradan 150 bin liraya yükseltiyoruz.” şeklinde duyurdu.

Esnaf devletin omurgasıdır

Devlette esnafın merkeze alındığını ve devletin omurgasının esnafa dayalı inşa edildiğini söyleyen Erdoğan, 15 Temmuz’da darbecilere karşı esnafın verdiği mücadelenin de altını çizdi.

Bizim esnafımız ölüm kusan silahlara meydan okudu diyen Erdoğan, “bir ülkede işlerin nasıl gittiğini görmek istiyorsanız esnafa bakınız” dedi.

“İlk iş yerim” projesi başlıyor

Anadolu’da esnaf demek ahi demek diyen Erdoğan, “Ahi demek de kardeş demektir, Ahilik teşkilatının piri hak ile sabır dileyip gelen bizdendir buyuruyor” dedi.

Genç girişimcilerimizi, gençlerimizi “İlk İş Yerim” projesiyle uygun şartlarda iş yeri sahibi yapacaklarını belirten Erdoğan, “Halk Bank’tan Paraf, Troy, Esnaf kredi kartı bulunan esnafımız, 3 ay ödemesiz toplam 12 ay vadeli ve yüzde 9,75 gibi düşük faizle taksitlendirme yapabilecek” dedi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ülkeyi 6 kayyum yönetecek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!