USD32,22
EURO34,99
JPY0,207300
RUB0,356300
GBP41,09
EURO/USD1,09
BIST10.895,25
GR. ALTIN2.509,95
BTC69.976,81

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Nedir? Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

turkcell salla kazan kampanyası
turkcell-salla-kazan
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mobil hat firmaları kullanıcılarına hediyeler vererek onları mutlu etme konusunda yeni adımlar atmakta. Turkcell salla kazan kampanyası da bunlardan sadece birisi.

Turkcell salla kazan kampanyası sayesinde kullanıcılar her hafta yeni hediyeler kazanabiliyor. Kampanya çoğu zaman kullanıcıların imdadına yetişiyor. O hafta içerisinde internet ihtiyacı olan kullanıcılar salladıkça internet kazanıyor, dakika elde ediyorlar.

Turkcell 4.5G Salla kazan kampanyasından Turkcell faturalı sahibi olan her kullanıcı yararlanabiliyor. Söz konusu kampanya içerisinden çıkan ödüller bir haftalık zaman dilimine kadar çıkabilmekte.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell faturalı hat sahipleri için yeni kampanyalar duyurmaya devam ediyor. Salla kazan uygulaması da bunlardan birisi. Yeni alınan karar ile birlikte Turkcell salla kazan uygulamasından istediğiniz hediyeyi siz seçiyorsunuz.

Peki, Turkcell salla kazan nasıl yapılır? Salla kazan sisteminden kimler yararlanabilir? Turkcell salla kazan sisteminden yararlanabilmek için faturalı bir hatta sahip olmanız gerekmekte. Faturalı hat sahipleri her 7 Günde bir yani haftada bir kere olmak şartı ile salla kazan kampanyasından faydalanabilmekte.

Yeni yapılan kampanya güncellemesi ile birlikte salla kazan üzerinden alacağınız iki hediyeden birini kendiniz seçiyorsunuz. Bu sayede ister dakika ister internet ihtiyacınızı o hafta için karşılayabiliyorsunuz.

Adım Adım Turkcell Salla Kazan Yapmak

Öncelikle uygulama mağazanızı açarak güncel Turkcell Mobil uygulamasının yüklemesini gerçekleştirmeniz gerekmekte. Bu aşamadan sonra adımları izlemelisiniz;

 • Turkcell Mobil uygulamasını açın ve hesabınıza giriş sağlayın.
 • Kampanyalar kategorisine giriş sağlayın.
 • Salla Kazan Turkcell” Kampanyasına tıklayın.
 • Kampanya ekranı açıldıktan sonra telefonunuzu sallayın.
 • Biraz bekledikten sonra o hafta kullanabileceğiniz hediyeler karşınıza çıkacaktır.
 • Kullanmak istediğiniz hediyeyi seçin ve onaylayın.

Bu aşamadan sonraki birkaç dakika içerisinde hediyenizin hattınıza tanımlandığına dair bir bilgilendirme mesajı alacaksınızdır.

Turkcell Salla Kazan Ücretli Mi?

Kullanıcılar salla kazan Turkcell kampanyasına katılmadan önce ücretlendirme konusunda korkular yaşamakta. Her ne kadar korkuları bulunuyor olsa da Turkcell salla kazan kampanyası katılımı tamamen ücretsiz bir kampanyadır.

Kullanıcıların tek yapması gereken Turkcell dijital asistan uygulamasını indirmek ve kayıt yapmak. Kayıt aşamasından ve salla kazan kampanyasının ilk kullanımından sonra hattınız 4.5G kullanımına kayıt edilmekte.

Uygulama üzerinden veya farklı platformlar üzerinden salla kazan kampanyasına katılmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek bulunmamakta.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Ne Zaman Yenilenir?

Salla kazan kampanyasından yararlanan veya yararlanmayan herkesin yararlanmaya başlayabileceği gün Çarşamba günleridir. Turkcell salla kazan kampanyası üzerinden kazanacağınız hediyelin kullanım süresi bulunmakta.

Her hafta Çarşamba günü yenilenen kampanya, hediyelerinizin Salı gününe kadar kullanımına izin vermekte. Bu nedenle Çarşamba günü yenilendiği anda salla kazan kampanyasından yararlanacak olursanız Salı günü kampanya bitişine kadar hediyelerinizi kullanabilirsiniz.

Salla Kazan Kampanyası Bir Sonraki Aya Devreder Mi?

Genellikle Turkcell devreden paket kullanıcılarının sorularından birisi olan Bir sonraki aya devreder mi sorusunun cevabı maalesef hayır.

Salla kazan kampanyasından kazanacağınız tüm ödüller bir haftalık süre içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan hediyeler devredilmediği gibi kampanya yenilenme tarihinde hattınızdan silinmektedir.

Turkcell Salla Kazan Hediye Seçme Özelliği Nedir?

Turkcell salla kazan kampanyası kapsamında kazandığınız hediyeleri kendiniz seçme şansına sahipsiniz. Salla kazan kampanyasından yararlandıktan sonra karşınıza iki farklı seçenek çıkacaktır.

Tek seferde iki farklı hediye ile karşılaşacaksınız. Bu aşamada en çok hangi hediyeyi istiyorsanız onu seçmeniz gerekmekte. Hediyeler bir hafta kullanım limitine sahiptir, haftalık limit sonrasında yeniden salla kazan kampanyasından yararlanabilir ve hediye seçme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan GB Şenliği Kampanyası

Turkcell salla kazan kampanyasından yararlanacak olan müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için hediye seçme özelliğini getirdi. Söz konusu hediye seçme özelliği içerisinde GB şenliği de bulunuyor.

Turkcell GB Şenliği sayesinde seçeceğiniz hediyelerden birisi kesin olarak internet seçeneği oluyor. 25GB’a kadar çıkma şansı bulunan internet hediyesi seçeneği sayesinde istemediğiniz bir salla kazan hediyesi varsa bunu İnternet seçeneği ile takas edebiliyorsunuz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyasından Hangi Hediyeler Çıkar

Salla kazan kampanyasından alabileceğiniz hediyelerin bir listesi bulunmakta. Turkcell tarafından bu listenin değiştirilme hakları gizli tutulmakta. Yeni kampanyalarda farklı hediyelerin çıkma şansı da bulunmakta. Peki, Turkcell salla kazan kampanyasından hangi hediyeler çıkmakta?

 • 25GB’a Varan İnternet Hediyeleri.
 • Paylaşılabilir İnternet Hediyeleri.
 • Oyunlarda veya Uygulama mağazalarında kullanabileceğiniz 10TL’ye varan hediye çekleri.
 • 10.000SMS’e Varan SMS.
 • Paylaşılabilir SMS hediyeleri.
 • Bir hafta boyunca sadece sosyal medya uygulamalarında kullanabileceğiniz sınırsız internet seçenekleri.

Turkcell Salla Kazan Paylaşılabilir Hediyeler Nelerdir?

Turkcell yaptığı kampanyada hediyelerini başka kişilere de göndermek isteyenler için farklı bir yöntem sunmaya başladı. Salla kazan Turkcell kampanyası ile kazanacağınız “Paylaşılabilir Hediyeler” Farklı kişilere hediye edilebilmekte.

Bu konuda dikkat edilmesi gerekenlerden en önemlileri çıkan hediyelerin paylaşılabilir olması, sadece Turkcell hat sahibi kişilere paylaşılabiliyor olması ve haftada sadece bir kere paylaşabilme hakkınızın olduğudur.

Sık Sorulan Sorular ile Turkcell Salla Kazan

1 – Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılıyor?

Turkcell salla kazan nasıl yapılır? Özellikle bedava internet almak için yapılan salla kazan için dijital operatöre giriş yapılması gerekiyor. Ardından menüler içinde yer alan salla kazan butonuna tıklanması sonrası, telefonun sallanması ile kampanyadan yararlanmış olursunuz.

2 –  Turkcell Salla Kazan Hangi Gün Yapılır?

Turkcell uzun yıllardır kullanıcıları için düzenlemiş olduğu salla kazan kampanyası birçok şey kazanılabilir. Bunların başında uygulama mağazalarında kullanılmak üzere TL’ler, Bip üzerinden dakika, internet ve sms gibi birçok şey kazanılabilir. Fakat bu hediyeleri kazanmak için her hafta Çarşamba gününü beklemeniz gerekiyor.

3 – Turkcell Salla Kazan Uygulaması Hangisi?

Salla kazan uygulaması Turkcell tarafından değiştirilerek Dijital Operatöre taşınmıştır. Dijital operatöre kişisel bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra ilgili menüye ulaşmanız ve ilgili menüyü seçip, telefonu sallamanız yeterli olacaktır.

turkcell-salla-kazan

4 – Turkcell Salla Kazan Hilesi Var Mıdır?

Dijital operatör uygulaması üzerinden her hafta Çarşamba günü gerçekleştirilen salla kazan ile birçok şeye bedava sahip olunabiliyor. Kullanıcılar daha çok internet için salla kazana başvuruyor fakat herhangi bir hile bulunmuyor.

5 – Bip Salla Kazan Hediyeleri Nelerdir?

Turkcell salla kazan ile Bip uygulamasına özel birçok hediye kazanabilirsiniz. Bip hediyeleri içinde aylık her yöne olmak üzere 1000 dakika, 500 dakika, haftalık olarak 2000 dakika, 1000 dakika ve 500 dakika söylenebilir. Ayrıca günlük olarak da Bip üzerinden kullanılmak üzere 1000 dakika kazanmak mümkün.

6 – Salla Kazan Artık Yok Mu?

Turkcell salla kazan nasıl yapılır ve hala devam ediyor mu? Salla kazan Dijital operatör uygulaması üzerinden telefon sallanarak yapılmaktadır. Güncel olarak da hala yapılmaya devam eden salla kazan ile birçok hediyenin sahibi olabilirsiniz.

7- Salla Kazan İndir İçin Hangi Uygulamadan Yararlanılır?

Salla kazan aslında başlı başına bir uygulama olmayıp, Dijital uygulama üzerinden Turkcell müşterilerine sunulan bir hizmettir. Haftanın Çarşamba günlerinde tekrar yapılabilen bir hediye kampanyasıdır.

8- Salla Kazan Yapmak İçin Neler Gerekiyor?

Turkcell salla kazan yapmak için bir tek uygulamaya ve kişisel bilgilere ihtiyaç vardır. Turkcell salla kazan nasıl yapılır, salla kazan kampanyasından yararlanmak için Dijital Operatör uygulamasının indirilmesi gerekir. Bir sonraki adımda salla kazan kampanyasından yararlanmak için kişisel bilgilerin girilmesi ve salla kazan butonuna basıldıktan sonra telefonun sallanması yeterli…

9- Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Salla kazan hediyesi almak ve internet, dakika ve daha birçok Turkcell kampanyası ile kaldığınız yerden sosyal yaşamınızı sürdürmek için Dijital Operatör uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Müşteri hizmetlerini arayarak da kolayca işlemleri öğrenebilirsiniz fakat uygulamayı indirdikten sonra sadece kişisel bilgileri indirip, salla kazana girerek talimatlarla hediye sahibi olabilirsiniz.

turkcell-salla-kazan

10- Turkcell Salla Kazan Yapamıyorum Neden?

Salla kazan yapamayanlar önce Dijital operatör uygulamasına sahip olmadıklarını kontrol etmeleri gerekir. Eğer uygulama telefonlarında yüklü ise hediye gününün yani çarşamba gününün gelmesini beklemeleri lazım. Bunun dışında salla kazan yapamamak için hiçbir neden bulunmuyor. Bu iki şeye dikkat ederek Turkcell kullanıcısı olarak birçok hediyenin sahip olmaya devam edebilirsiniz.

11- Turkcell Salla Kazan Ne Zaman Yapılır?

Tüm faturalı ve faturasız hatlara ücretsiz olan salla kazan kampanyası ile Turkcell operatörünün birçok hediyesinden yararlanabilirsiniz. Kullanıcılar internet ve dakika için salla kazan kullansa da daha birçok hediye uygulama tarafından haftanın her çarşamba gününde verilmektedir. Salı günü biten hakları çarşamba günü tekrar kazanabilirsiniz.

12- Salla Kazan Çarşamba Günleri mi Yapılır?

Salla kazan hazır kart sahiplerinin kolay bir şekilde hediye internet, dakika ve TL sahibi olmalarını sağlayan kampanya her hafta çarşamba günü yapılır.

13- Salla Kazan Kampanyası İle Neler Kazanılır?

Salla kazan ile ilgili hediye olan birçok şeyden bahsetmek mümkün. Bunların başında dakika, internet, TL, sosyal paket, Tv+ paketi, Fixy paketi, Upcall Statune paketi ve daha birçok hediyeyi salla kazan ile alabilirsiniz. Ayrıca kolay bir şey olan salla kazan için sadece telefonu sallamanız yeterli…

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Turkcell Salla Kazan Kampanyası Nedir? Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!