USD32,86
EURO35,30
JPY0,207800
RUB0,376500
GBP41,74
EURO/USD1,07
BIST10.739,94
GR. ALTIN2.484,89
BTC64.597,57

Türk Telekom Genel Müdürlüğü İletişim Bilgileri Nelerdir?

turk-telekom-genel-mudurlugu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Telekom Genel Müdürlüğü 180 yılı aşkın geçmişe sahip özellikle Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyonudur. Toplamda 53 milyon aboneye hizmet vermektedir. Türkiye’nin birçok yerinde  Türk Telekom Genel Merkezleri bulunmaktadır. Özellikle 81 ilde toplamda 30.080 çalışana istihdam sağlamaktadır.

Türk Telekom Genel Müdürlüğü müşterileri ile birebir irtibat kuran ve sorun çözüm odaklı olan bir firmadır. 

Bireysel müşteri hizmetleri ve online şikâyet ve öneri kaydı ile müşteri memnuniyetini önemli oranda karşılamayı tercih eder.

Türk Telekom Genel Müdürlüğü Nerelerde Var?

23 Ekim 1840 tarihinde PTT’nin telekomünikasyon ve posta hizmetleri 1995 yılında birbirinden ayrılmıştır.  Türk Telekom Genel Müdürlüğü yardımcılığını Tahsin KAPLAN 2021 yılından itibaren yapmaya başlamıştır. Genel Müdürlüğü Türkiye’ de 

  • Altındağ – Ankara Aydınlıkevler, No, Turgut Özal 2 Blv No:4, adresinde bulunmaktadır.
  • Esentepe-İstanbul Esentepe Mahallesi, Salih Tozan Sokak, Karamancılar İş Merkezi, D Blok, No:16 adresinde bulunmaktadır.
  • Etiler- İstanbul Türk Telekom: Akatlar Mah. Cebeci Cad. No:10 Etiler 34337
turk-telekom-genel-mudurlugu

 

Türk Telekom Genel Merkezi’ne Nasıl Ulaşırım?

Ttnet a.ş. genel müdürlük iletişim genelde Türk Telekom müşterileri bireysel ve kurumsal sorunları veya bilgi almak istedikleri konular hakkında iletişime geçmek isteyecekleri numaralardır. Bu numaralar veya Türk Telekom Genel merkezleri tüm sorularınız ile yakından ilgileneceklerdir. Bunun yanında çözüme ulaştırılması için gerekenleri yapacaktır.

Bireysel Çağrı Merkezi444 1 444
Kurumsal Çağrı Merkezi444  5 444
Online Öneri ve Şikâyet Kaydı Online
Türk Telekom Mağazaları81 ilde mevcut

 

444 1 444 Ücrretli mi?

turk-telekom-genel-mudurlugu

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ne ait olan 444 1 444 numaralı hat her türlü soru ve önerilerini dinlediği bir numaradır. Bu hat internet kampanyaları, mobil kampanyalar veya telefon hatları ile ilgili tüm konularda müşterileri bilgilendirmek için kurulmuştur. İnsanların bilgilenme amacıyla arayabildiği 444 1 444 nolu telefon müşterileri kampanya ve farklı şeyler için bilgilendirmek için de aramaktadır. Bu hat tamamen ücretsiz olarak aranmaktadır. 

Türk Telekom Müşterilerine Sağladıkları Hizmetler Nelerdir?

turk-telekom-genel-mudurlugu

Türk Telekom Genel Müdürlüğü birçok farklı alanda hizmet sunan bir şirkettir. Özellikle Müşterilerine sunduğu hizmetler sıralanacak olursa şu şekilde hizmetleri sınıflandırmak mümkündür:

1 – Sabit Telefon Hizmetleri: Müşterilerine ev veya işyerlerine sabit telefon hizmeti sağlamaktadır. Abonelere sabit telefonlarını kullanarak yerel, ulusal ve uluslararası görüşmeler yapabilme imkanı sunar.

2 – Genişbant İnternet: Türk Telekom, ADSL, VDSL ve fiber optik teknolojileriyle kullanıcılarına genişbant internet erişimi sağlar. Özellikle yüksek hızlı internet bağlantılarıyla kullanıcılara hızlı ve güvenilir internet deneyimi sunarak işlerini kolaylaştırır.

turk-telekom-genel-mudurlugu
türk telekom genel müdürlüğü

3 – Mobil İletişim: Türk Telekom, mobil iletişim hizmetlerini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırır. Mobil abonelere sesli arama, mesajlaşma, internet erişimi, mobil uygulamalar ve diğer hizmetleri sağlar.

4 – Televizyon Hizmetleri:Türk Telekom, IPTV (Internet Protokol Televizyonu) teknolojileri geniş televizyon kanalı ve içerikleri sunmaktadır. Aboneler, set üstü kutu veya akıllı televizyonları aracılığıyla televizyon programlarına erişebilme kolaylığına sahip olurlar.

5 – Veri Merkezi Hizmetleri: Türk Telekom, işletmeler için veri merkezi hizmeti sunar.Çünkü bu hizmetler arasında sunucu barındırma, bulut hizmetleri, sanal sunucu, veri depolama ve yedekleme gibi kullanıcılar için işlerini kolaylaştıracak sistemler yer alır.

6 – Kurumsal İletişim Çözümleri: Türk Telekom, kurumsal müşterilerine  özel iletişim çözümleri sunar. Bu çözümler arasında kurumsal internet bağlantısı, özellikle sanal özel ağ (VPN), sesli iletişim, veri güvenliği, çağrı merkezi hizmetleri ve daha fazlası bulunmaktadır.

Türk Telekom Genel Müdürlüğü Tarihçesi

Türk Telekom, Türkiye’de iletişim sektörünün öncüsü olarak 1840 yılında kurulmuştur. O tarihten bu yana, özellikle teknolojik gelişmelerle birlikte kendisini sürekli olarak yenileyerek büyümeyi başarmıştır. Türk Telekom, devletin özelleştirme programı kapsamında 2005 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş. adıyla özelleştirilmiştir.

turk-telekom-genel-mudurlugu

Türk Telekom Misyonu: müşterilerine yüksek kalitede iletişim hizmetleri sunmak ve onların hayatını kolaylaştırmak olmuştur. Şirket, müşteri odaklı bir anlayışla hareket ederken, diğer yandan teknolojik yeniliklere de öncülük etmeyi hedeflemiştir. Vizyonu ise Türkiye’yi iletişimde dünya standartlarının üzerine taşımak olmuştur ve bu yolda başarıyla ilerlemektedir.

Türk Telekom, sadece iletişim sektöründe çalışmalar yapmamıştır. Aynı zamanda toplumun diğer alanlarında da sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmesiyle takdir toplamıştır. Eğitim, çevre koruma, dijitalleşme veya sosyal projeler gibi konulara aktif olarak destek vermiştir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Türk Telekom Genel Müdürlüğü İletişim Bilgileri Nelerdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!