USD32,19
EURO34,91
JPY0,206100
RUB0,357400
GBP41,02
EURO/USD1,08
BIST10.914,88
GR. ALTIN2.470,75
BTC69.832,75

2 Kısa Yolla TJK Mobil İndir! TJK Mobil Nasıl Kullanılır?

tjk-mobil
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TJK mobil uygulamasıyla at yarışı tutkunları istedikleri zaman cep telefonlarından yarışları takip edebilme olanağı elde edebilmektedir. Bu uygulama ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Yani indirme işleminde uygulama için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. TJK mobil indir APK seçeneğiyle uygulama kolaylıkla cihazlara indirilebilir. Peki ama nasıl? Açıklayalım!

Güncel at yarış programı önceleri sadece TJK TV üzerinden takip edilebilmekteydi. Şimdilerde ise teknolojinin gelişmesiyle birlikte at yarışı programları; geliştirilen uygulamayla mobil cihazlardan da kolaylıkla izlenebilmektedir. Üstelik bu uygulama sayesinde çeşitli işlemleri yapabilmekte mümkündür. Açıklanacak olursa; güncel haberler ve mevcut oranlar takip edilebilir, at yarışı bahisleri oluşturulabilir ve hesaba para yatırılabilir.

iOS İşletim Sistemine Sahip Cihazlarda TJK Mobil Uygulama İndirme

tjk-mobil

Günümüzde TJK mobil yurtdışı ve yurt içinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu uygulama at yarışı severler tarafından oldukça sevilmektedir. Peki, iOS işletim sistemine sahip cihazlarda mobil TJK indir işleminasıl yapılmaktadır?

 • Öncelikle kullanılan cep telefonları üzerinden App Store mağazası açılmalıdır.
 • Daha sonra açılan ekranın üst kısmında yer alan arama çubuğuna uygulamanın ismi yazmalı ve arama gerçekleştirilmelidir.
 • Ardından uygulamanın karşısında bulunan yükle seçeneğine tıklanması gerekir.
 • Bütün bu işlemlerin eksiksiz bir şekilde yapılması halinde uygulama; tek bir tıkla iOS işletim sistemine sahip cihazlara sorunsuz bir şekilde indirilebilecektir.

Android İşletim Sistemine Sahip Cihazlarda TJK Mobil İndir Ücretsiz İndir

Android işletim sistemine sahip cihazlarda mobil TJK uygulamasının nasıl indirileceği merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Bu uygulamayı kullanarak, TJK bülten detaylarına ve son dakika haberlerine ulaşmak oldukça kolaydır. Ayrıca istenilen her yerde at yarışı kuponları oluşturmak da hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kullanıcılara basit bir arayüz sunan mobil TJK uygulaması Android işletim sistemine sahip cihazlarda nasıl indirilir? Açıklanması gerekirse;

 • İlk olarak cep telefonlarından Google Play Store mağazasına giriş yapılmalıdır.
 • Ardından üst kısımda yer alan bölümden, uygulamanın ismi yazılarak bir arama gerçekleştirilmelidir.
 • Daha sonra açılan ekranda uygulamanın görüntülenebilmesi mümkün olacaktır. Bu alanda uygulamanın karşısında yer alan yükle seçeneğine tıklanması gerekir.
 • Sonrasında mobil uygulama Android cihazlara hızlı bir şekilde indirilmiş olacaktır.

TJK Mobil Nasıl Kullanılır?

Türkiye Jokey Kulübü dünyasına ilgi duyan kişiler; cep telefonlarına indirdikleri uygulamanın nasıl kullanıldığına dair bilinçlenmek istemektedirler. TJK uygulamasını kullanmak için kullanıcılar ilk olarak üye olmalıdır. Bu noktada uygulamada kişisel bilgilerin gereken alanlara eksiksiz bir şekilde doldurulmasının ardından; üye olma işlemi gerçekleştirilmiştir.

Kullanıcılar üyelik işlemlerinin yaptıktan sonra hesaplarına para yatırılmalılardır. Bu işlem için finansal işlemler sekmesi kullanılmalıdır. Yani kişisel kart bilgileri ile oynamak istenilen tutar mobil uygulamaya aktarılmalıdır.

tjk-mobil

Yapılan bütün bu işlemlerden sonra uygulamanın ana sayfasına gelinerek, yarışlar kısmından istenilen kuponların oynanabilmesi mümkün olacaktır. Ayrıca uygulama kullanıcılarının bilmesi gereken bir nokta vardır. Kişisel olarak hazırlanan kupon yarışının onaylanması halinde; söz konusu at yarışı tutarı hesaptan otomatik bir şekilde çekilecektir.

TJK Mobil Güncelleme

At yarışı severler tarafından yoğun bir şekilde kullanılan mobil uygulama, sistemsel sorunlar nedeniyle zaman zaman bazı hatalar verebilmektedir. Böyle bir durumda uygulamanın güncel olup olmamasına dikkat edilmesi gerekir. Uygulama en son sürüme güncellendiğinde, daha verimli bir şekilde kullanmak mümkün olacaktır.

Bu noktada mobil uygulamayı güncellemek için, App Store mağazası veya Google Play Store mağazası kullanabilmektedir. Kullanılan cep telefonların işletim sistemine göre mobil mağaza açılarak; uygulamanın üst kısımdaki arama bölümünden aratılması gerekir.

Eğer TJK mobil uygulamasının yeni bir güncellenmesi mevcutsa; mobil TJK uygulaması karşısında güncelle seçeneği görülecektir. Bu seçeneğe tıklayarak uygulamayı en son sürüme güncellemek hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Ayrıca mobil güncelleme yapmak için, telefonların ayarlar kısmında yer alan uygulamalar seçeneği de kullanılmaktadır. Bu kısımdan TJK uygulamasının bulunarak, üstüne tıklanması gerekir. Ardından güncelle butonu görülecektir. Güncelle seçeneğine tıklandıktan sonra, uygulama son sürüme birkaç dakika içerisinde güncellenir.

TJK Mobil Üyelik İşlemi Nasıl Yapılır? Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Mobil TJK uygulamasının cep telefonlarına indirilmesinden sonra, uygulamayı kullanmak için üye olunması gerekmektedir. Peki, üye nasıl olunur?

 • İlk olarak uygulama açılmalıdır. Ardından açılan ekranda yer alan üye ol kısmına tıklanması gerekir.
 • Bu kısımda kullanıcılardan üyelik için bazı kişisel bilgiler istenmektedir.
 • İstenilen kişisel bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde belirtilen alanlara girilmelidir.
 • Daha sonra üyelik işlemlerinin tamamlanabilmesi mümkün olur.
tjk-mobil
TJK Mobil

Bazı kullanıcılar mobil uygulamayı bir süre sonra kullanmak istemeyebilirler. Bu durumda üyelik iptalinin gerçekleştirilmesi gerekir. Üyelik iptali için yapılması gereken adımlar, şu şekilde olmaktadır;

 • Uygulama içerisinde bulunan kişisel bilgilerim alanına gelinmelidir.
 • Daha sonra hesap silme işlemi için kullanıcılar karşısına çıkan ilgili linke tıklanmalıdır.
 • Bu link aracılığıyla hesap silme işlemi, hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılacaktır.

TJK e-Bayi Anlaşmalı Bankalar Nelerdir?

Günümüzde aktif bir şekilde at yarışı kuponları oluşturan ve bu işlemler için mobil uygulamayı kullanan kişiler; uygulamanın anlaşmalı olduğu bankaları araştırmaktadır. Mobil TJK uygulaması pek çok banka ile anlaşma halindedir.

Tam liste hâlinde bu bankalar detaylı bir şekilde açıklanacak olursa;

 • VakıfBank
 • DenizBank
 • TEB
 • Akbank
 • ING bank
 • Garanti Bankası
 • Şekerbank
 • QNB Finansbank
 • İş Bankası
 • Halkbank
 • Yapı Kredi
 • Ziraat Bankası
 • Enpara.com
 • Fibabanka
 • ICBC

Yukarıda belirtilen bankalara ait hesaplara istenilen her yerde ve zamanda, 7/24 para transferi gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Ancak anlaşmalı olmayan bankalar ile ilgili işlemler; mesai saatleri içerisinde uygulama yetkilileri tarafından dönüş yapılarak gerçekleştirilmektedir.

TJK Mobil Para Çekme ve Para Yatırma İşlemi

tjk-mobil

Mobil TJK uygulaması üzerinden para çekme işlemini gerçekleştirmek için; finansal işlemlerin sekmesinde yer alan banka hareketlerim kısmına tıklanmalıdır. Daha sonra para çek seçeneğine tıklanıp, para transferi yapılması istenen IBAN numarası seçilmeliidir. Sonrasında IBAN numarasına aktarılması istenen tutar girilip, hızlı bir şekilde banka hesabına para aktarımı gerçekleştirilmektedir.

Anlaşmalı olunan bankalar aracılığıyla para çekme talebi, 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde yapılabilmektedir. Bunun yanında anlaşmalı olmayan bankalarda ise para çekme talebine mesai saatleri içerisinde dönüş yapılır. Mesai saatleri dışındaki taleplere ise ilk iş gününde dönüş yapılmaktadır.

Kullanıcıların para çekme işlemlerinde bilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Açıklanacak olursa;

 • Para çekme talebinde minimum miktar 10 TL’dir.
 • Kullanıcılar bir günde en fazla 3 kere para çekme talebinde bulunmaktadır.
 • Banka bilgilerim bölümünde kullanıcıların kendi adına açılan en fazla 3 tane vadesiz mevzuat hesabına ait IBAN bulunmaktadır.
 • Para transferlerinde TJK uygulaması tarafından herhangi bir komisyon alınmaz.

TJK mobil uygulama üzerinden üye olunan hesaba para yatırma işleminde ise; kullanıcıların kendi adına ait banka hesaplarından para transferi gerçekleştirir. Yani farklı bir kişiye ait banka hesabından veya ortak bir hesaptan para transferi mümkün olmamaktadır. Kurumun anlaşmalı olduğu bankalar aracılığıyla ATM kartsız işlem seçeneği kullanılarak; kişisel bilgilerin ve üye numarasının girilmesiyle para transferi gerçekleştirilmektedir.

TJK Mobil Neden Açılmıyor?

Mobil uygulama kullanıcıları bazen uygulamanın açılmaması gibi bir sorun ile karşı karşıya gelebilmektedir. Bu durumda yapılması gereken, uygulamanın güncel olup olmadığına bakılmasıdır. Yani uygulamaya yeni bir güncelleme geldiği zaman açılmama sorunu ile karşılaşmak mümkün.

Bunun yanında mobil TJK uygulamasının açılmamasının bir diğer nedeni, internet bağlantısında yaşanan bir sorundan kaynaklanmasıdır. Öncelikli olarak internet bağlantısı kontrol edilmeli ve ardından uygulamanın güncellemesine bakılmalıdır.

Yapılan bütün bu işlemlerden sonra yine de  uygulamanın açılmama sorunu ile karşılaşan kişiler; yaşadığı sorunu uygulamanın ilgili birimlerine aktarmalıdır.

TJK Mobil Canlı İzle

TJK sonuç,hava durumu, AGF, koşmayan atlar, muhtemeller, jokey değişikliği gibi pek çok bilginin aktarıldığı mobil uygulamada; canlı bir şekilde yapılan at yarışı koşullarının da izlenebilmesi mümkün olmaktadır.

Mobil TV seçeneği ile at yarışlarının canlı bir şekilde izleme olanağı elde edilmektedir. Ayrıca uygulama üzerinden yurt dışı canlı yayın imkânı da sunulmaktadır. Tüm bunların yanında TJK TV canlı yayınına da kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmak mümkündür.

At yarışı severler için koşuların canlı yayınlarının yanında, uygulama tarafından kullanıcılara eyerleme alanları da gösterilmektedir. Bu noktadan İstanbul ve Bursa’da yer alan eyerleme alanları; mobil uygulama üzerinden anlık bir şekilde takip edilebilmektedir.

Üstelik bütün bu yayınlar HD kalitesi ile kullanıcılara sunulmaktadır. Böylelikle cep telefonlarından mobil uygulama sayesinde kesintisiz ve keyifli bir at yarışı izleme keyfine varılmaktadır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
2 Kısa Yolla TJK Mobil İndir! TJK Mobil Nasıl Kullanılır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!