USD32,50
EURO34,69
JPY0,211700
RUB0,345700
GBP40,29
EURO/USD1,07
BIST9.693,46
GR. ALTIN2.496,86
BTC64.630,70

Shiba Coin Geleceği – Gerçekten Yatırım Yapmaya Değer mi?

shiba coin geleceği
shiba-coin-gelecegi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba coin geleceği hakkında araştırma yapan kişiler, yatırımlarını istikrarlı bir coin üzerinden idame ettirmek istiyor. Shiba coin, fiyat ve projesiyle yatırıma değer görülen coinler arasındadır.

Gerçekten yatırım yapmaya değer bir kripto varlık arıyorsanız pek çok projeyle tanışma fırsatınız olacak. Eğer büyük yatırımlar planlıyorsanız yatırım yapacağınız projenin temel analiz kısmını eksiksiz tamamlamalısınız. Güvenli ve yatırıma açık bir projeye yatırım yapmak sizleri birçok zarardan koruyacaktır.

Kripto para dünyasında adını sıkça duyduğumuz Shiba coinin geleceği hakkında fikir edinmek için yazımızın devamını okuyun. İşte uzman analist yorumları ve teknik analiz ışığında Shiba coin geleceği!

Shiba Coin Nedir?

Shiba coin geleceği hakkında konuşmaya başlamadan önce projenin ne olduğundan ve nereye ulaşmak istediğinden bahsedelim. Kod adı “SHIB”olan Shiba coin, 2020 yılının Ağustos ayında oluşturulmuş olan merkeziyetsiz bir kripto para varlığıdır.

Dogecoin ile sıkça karşılaştırılmaya gayret gösterilen Shiba coinin piyasada “Doge Killer” olarak anıldığını görmeniz mümkün. Bu lakabın takılmasındaki asıl neden ise, Dogecoinden sonra çıkmasına rağmen daha güçlü ve yatırıma değer bir proje olarak görülmesidir.

Shiba Coin Geleceği 2022-2023-2024-2025

Shiba Coin Geleceği 2022-2023-2024-2025

Shiba coin geleceği hakkında araştırmalarını sürdüren yatırımcılar kısa vadede ne olacağını merak ediyor. Bu nedenle uzak zamanların aksine daha kısa süreler içerisinde neler olabileceğini yorumlayacağız. Uzmanların söylemleri ve Shiba coinin aksiyonlarıyla 2022, 2023, 2024 ve 2025 yıllarına gideceğiz.

Shiba coinin ileriye dönük fiyat hareketleri hakkında yorum yaparken uzman analistlerin yorumlarından destek alıyoruz. Her durumda kendi riskinizi yönetin ve bunları kesin bir yatırım tavsiyesi olarak almayın.

1- Shiba Coin Geleceği 2022

Uzmanlar 2021 yılından itibaren Shiba coinin değer kaybına uğrayabileceği konusunda uyarılarda bulundu. Bazı yatırımcılar 2022 yılının ayı piyasasındaki büyük düşüşten etkilense de çoğu yatırımcı uyarıları dikkate alarak zarar görmekten son anda kurtuldu. Bitcoinin kendini toparlamasıyla beraber 2022 yaz aylarında Shiba coinin değerlendiğini görebiliriz.

2- Shiba Coin Geleceği 2023

Shiba coin geleceği 2023 yılında yüksek değerlere ulaşabilir. Bu kişisel yorumlardan ibaret olan bir yorum olmamakla beraber teknik analizin bizlere verdiği sonuçtur. Bazı ünlü analistler Shiba coinin bir sıfırdan kurtularak 0,0001 dolardan işlem görebileceğini öngörüyor. Bunlar birer öngörüdür ve kripto borsasında hiçbir şey kesin değildir. Yatırımlarınızda kendi riskinizi yönetmeyi ve grafik okumayı öğrenmeniz gerekiyor.

3- Shiba Coin Geleceği 2024

Shiba coinin 2024 yılına değer kaybetmesi teknik analize göre uygun değil. Ancak önümüzdeki birkaç sene içerisinde Bitcoin ve Shiba coinin hangi fiyatlara ulaşacağından kesin bir sözle bahsedemeyiz. Şu anki durum baz alındığında Shiba coinin 2023 yılından daha iyi bir konumda olacağını öngörmek mümkün. Bu aksiyon Bitcoinin hareketine göre büyük bir dump veya pumpı tetikleyebilir. Shiba coine yatırım yapmak isteyen kişilerin aynı zamanda Bitcoini takip etmesi gerekiyor.

4- Shiba Coin Geleceği 2025

Shiba coin geleceği hakkında bahsederken ne kadar uzak zaman dilimlerine gidersek analizimiz o kadar zorlaşacaktır. Uzmanlar bu kadar uzun zaman dilimleri için konuşmayı doğru bulmasa da bazı öngörüler mevcut. Shiba coin yatırımcı dostu olmaya devam ettiği sürece 2025 yılında maksimum 0,00045 dolar seviyelerine ulaşabilir. Bu seviye 2025 yılı için biçilen maksimum Shiba coin değeridir. Bu fiyata ulaşana kadar yüzlerce düşüş meydana gelebileceği için kayıtsız şartsız yatırım yapmak en büyük hatadır.

Shiba Coine Yatırım Yapmalı mısınız?

Shiba Coine Yatırım Yapmalı mısınız?

Birçok acemi yatırımcı hatalı yatırımlar sonucunda zarara uğramaktadır. Bundan dolayı projelerin temel analizini yapmak ve yatırıma değer sebepler bulmak gerekiyor. Kripto para analistlerinin takibinde olan Shiba coin hakkında bilgi edinmek ve yatırıma değer olup olmadığını analiz etmek için yorumlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Shiba coin geleceği hakkında yorum okumak yatırım yapmaya yeterli gelmez. Aynı zamanda kendiniz grafik okuyabilmeli, kripto haberlerini dikkate almalı ve Bitcoin hareketlerini takip etmelisiniz. Riskinizi yönettiğiniz ve analizine güvendiğiniz sürece Shiba coin gibi güvenilir projelere yatırım yapmanızda sakınca yoktur.

Shiba Coin Hangi Borsalarda Var?

Shiba coin, şu anda 400 trilyon token ile kripto para borsalarında dolaşıyor. Projeye inanan yatırımcılar temel ve teknik analiz sonrasında yüksek miktarda yatırım yapıyor. Shiba coin Binance, Kucoin, Gate.io ve Huobi gibi büyük borsalarda listelenmektedir.

Shiba coin geleceği hakkında olumlu düşünen yatırımcılar uygun bir bölgeden alım yapabilirler. Shiba coin satın almak için yukarıda sıralanan borsalardan birinde hesap oluşturmak gerekiyor. Dolar bazında alım satım yapmak isteyenler için önerimiz en güvenilir kripto para borsası olan Binance’dir. Profesyonellerin ve yeni başlayanların kolaylıkla kullanabileceği bu borsada Shiba coin almak çok kolay.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Shiba Coin Geleceği – Gerçekten Yatırım Yapmaya Değer mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!