USD32,21
EURO34,92
JPY0,205900
RUB0,359900
GBP41,14
EURO/USD1,08
BIST10.676,65
GR. ALTIN2.426,69
BTC68.557,37

Seda Sayan Kimdir? İşte Kadırgalı’nın Detayları! 2023

hederaguncel-seda-sayan-kimdir (1)
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seda Sayan kimdir nerelidir tarzı sorular sıklıkla sorulmaktadır. İşte Türkiye sanatçıları arasında yer alan Sayan’ın hayatının detayları!

Seda Sayan olarak halk arasında yer edinmiş sanatçının gerçek adı. Aysel Gürsaçer’dir. Seda Sayan yalnızca ses sanatçısı değil, oyuncu ve sunucu unvanı ile de sevenlerinin kalbinde yer edinmiştir.

Seda Sayan; hayatı, ilişki yaşamı ve kariyeri ile gündemde kalmayı başarıyor. Seda Sayan, Türkiye’de ses getirmiş yaşamı ve kariyeri ile gündemde kalmanın yanı sıra ilişki hayatındaki seçimler ile de magazinde gündemdedir.

Seda Sayan Nereli?

Seda Sayan kimdir gerçek adı nedir derseniz Aysel Gürsaçer olarak cevap verebiliriz. Seda Sayan Kadırgalı lakabı ile de televizyon ekranlarında yer almaktadır. Kadırgalı Seda Sayan her zaman Gecekondulardan geldiğini ve eski hayatındaki zorlukları televizyon programlarında anlatmıştır.

Seda Sayan İstanbul’da Eyüpsultan’da dünyaya geldi. Eyüpsultan’da dünyaya gelen ünlü sanatçının eski hayatında maddi sıkıntılar çektiği bilinmektedir. Seda Sayan şarkıcılığa ilk kez düğünlerde başlamıştır.

Düğün salonlarında şarkıcılık yaparak geçimini sağlayan Seda Sayan’ı keşfeden kişi ise Kibariye’dir. Bu söylemi son zamanlarda Kibariye kendisi bir televizyon programında dile getirmiştir. Seda Sayan, kavgaları, şarkıları, tartışmaları, programları ve ilişkileri ile gündemde yer edinen bir sanatçıdır.

Seda Sayan Kaç Yaşında Nereli? Doğum Tarihi Ne?

hederaguncel-seda-sayan-kimdir (4)
Seda Sayan Kimdir? İşte Kadırgalı’nın Detayları! 2023

Seda Sayan kaç yaşında tarzı sorularda sıklıkla sorulmaktadır. Seda Sayan güzel yüzü ve fit fiziği ile görenlerin dikkatini çekmektedir. Bu durumda da yaşı merak konusu olmaktadır.

Seda Sayan kimdir sorusuna cevap vermekteyiz. Sayan; 30 Aralık 1962 senesinde İstanbul’da doğmuştur. 60 yaşında olan Seda Sayan görünüşü ile herkesi şaşırtmayı başarmaktadır.

Güzel sanatçı yaşı ile insanları şaşırtırken bir yandan da ilerleyen yaşına rağmen kariyerine başarılar ile devam etmektedir.

Seda Sayan Eğitim Hayatı?

Seda Sayan 1962 senesinde İstanbul Eyüpsultan’da doğmuş ve eğitimini de İstanbul’da gerçekleştirmiştir. Eğitim hayatına lise yaşamı ile son vermiştir. Çemberlitaş Kız Lisesi mezunu olan Sayan yaşamına; oyuncu, sunucu ve sanatçı yaşamı ile devam etmektedir.

Seda Sayan Sevgilileri Kimler?

hederaguncel-seda-sayan-kimdir (3)

Seda Sayan kimdir sevgilileri kimler? Seda Sayan özel hayatı ile son zamanlarda magazin programlarında sıklıkla yer almaktadır. Seda Sayan şu anda Çağlar Ökten ile evlidir. Çağlar Ökten kimdir soruları da fazlasıyla merak edilmektedir.

İkili aynı programda yer almaktadır. Seda Sayan Star TV’de bir programda sunucu eşi Çağlar Ökten ise şarkıcı olarak yer almaktadır. Beraber aynı yerde çalışan çift burada tanışmış ve program devam ederken evliliklerini gerçekleştirmişlerdir.

Seda Sayan’ın eşi ile arasında bulunan yaş farkı ise son zamanların bomba konularından olarak gündemde kalmıştır. Seda Sayan 1978 senesinde sahne alabilmek için yaşını büyültmüştür.

Yaşının küçük olması sebebi ile sahne almayan Seda Sayan sene 1978’de yaş büyültme işlemini gerçekleştirmiştir. Doğum tarihini 4 Ocak 1959 olarak değiştirmiştir. Seda Sayan ilk evliliğini Rıdvan Kılıç ile 1987’de gerçekleştirdi. Yaşını büyüttürdüğü zamandan 10 sene sonra dünya evine giren Seda Sayan’ın evliliği uzun sürmedi.

Seda Sayan kimdir sorusuna cevap olarak ilişkilerinden başlamaktayız. Seda Sayan’ın Rıdvan Kılıç ile evliliği Mayıs ayında başlayıp Aralık ayında son erdi. Seda Sayan ikinci evliliğini ise 1990 senesinde gerçekleştirdi.

1990 senesinde evlenip 1995 senesine kadar evli durduğu eşi ise; Sinan Engin’di. Seda Sayan’ın Sinan Engin ile evliliğinden Oğulcan isminde bir oğlu dünyaya geldi. Oğulcan ile olayları günümüzde de sıklıkla konuşulmaktadır.

Seda Sayan Kimdir? Seda Sayan Kaç Kez Evlendi?

hederaguncel-seda-sayan-kimdir (5)

Seda Sayan kimdir soruları ve merak edilen konuları açıklamaktayız. Seda Sayan ilk evliliğini 1987 senesinde Rıdvan Kılıç ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra ünlü sanatçı boşanarak 1990 yılında Sinan Engin ile dünya evine girdi.

Oğlu Engincan Sinan Engin ile yaptığı evlilikte dünyaya gelmiştir. 5 yıl süren evliliğin ardından boşanan Seda Sayan, Mahsun Kırmızıgül ile birliktelik yaşadı. Bu birliktelik özellikle o zamanlarda magazin dünyasında gündemdeydi.

Mahsun Kırmızıgül ile evliliğinin 3 yıl sonra sona ermesi ile Seda Sayan yeniden 1998 yılında dünya evine girdi. Seda Sayan’ın 3. Eşi ise Soner Yapcacık’tır. 1999 senesinde Soner Yapcacık ile boşanan ve evliliğini sonlandıran Seda Sayan dördüncü evliliğini de gerçekleştirdi.

“Çıkın çıkın gelin“ sözü ile bilinen ve Sabahların Sultanı olarak da anılan Seda Sayan dördüncü evliliğini, Tuncay Kıratlı ile 2000 senesinde gerçekleştirdi. 2000 senesinde Tuncay Kıratlı ile evlenen Sayan 2001 senesinde boşandı.

Seda Sayan 5. Evliliğini 2004 senesinde Hakan Gümüş ile gerçekleştirdi. Ünlü şarkıcının 5. Evliliğini gerçekleştirdiği Gökhan Gümüş, tanınan isimlerden futbolcu olan Hakan Gümüş’ün kardeşidir.

Seda Sayan bu evliliğini de bir sene sonunda sonlandırdı. Sonrasında yine Seda Sayan’ın en çok gündemde durduğu ilişkisi Nihat Doğan ile birlikteliği başladı. Nihat Doğan ve Seda Sayan evlilik yoluna girmeden nişanlıyken ayrıldılar.

Seda Sayan kimdir sorusunun cevabını vermekteyiz. Seda Sayan Nihat Doğan ile süren popüler aşkının sonunda ayrılık yaşadı. Sayan Türk Halk müziği sanatçısı olan Ozan Şan ile 2008 senesinde evlendi. Çırağan Sarayında evlenen çiftin evliliği 2 sene sürdü.

2010 senesinde 6. Evliliğinde de ayrılığı yaşayan Seda Sayan şu an günümüzde Çağlar Ökten ile evlidir. Çağlar Ökten ile olan evliliği de gündemde uzun süre kalmıştır.

Seda Sayan’ın Eşi Kaç Yaşında

hederaguncel-seda-sayan-kimdir (2)

Seda Sayan kimdir eşi kaç yaşındadır? Seda Sayan Star TV’de yayımlanan “Sabahın Sultanı Seda Sayan“ programında sunuculuk yapmaktadır. Seda Sayan’ın eşi Çağlar Ökten ise “Sabahın Sultanı Seda Sayan“ programında şarkıcılık yapmaktadır.

Seda Sayan’ın eşi olan Çağlar Ökten; 21 Haziran 1987 doğumludur. Genç şarkıcı Çağlar Ökten 35 yaşındadır. Seda Sayan ve eşi Çağlar Ökten arasında bulunan yaş farkı çok uzun bir süre konuşulmuş ve yargılanmıştır. Aralarında bulunan 25 yaş farkının bulunması oldukça gündem olmuştur.

Özellikle Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan ile Çağlar Ökten’in yaş benzerliği de hem halk hem de ünlüler dünyasındaki konular arasında yerini almıştır.

Seda Sayan’ın Oğlu Kaç Yaşında?

Seda Sayan kimdir oğlu kaç yaşındadır? Seda Sayan’ın oğlu olan Oğulcan 30 Ağustos 1990 doğumludur. 32 yaşında olan Oğulcan son zamanlarda annesi Seda Sayan’ın eşi Çağlar Ökten ile ilgili tavırlarıyla gündemde kalmaktadır.

Seda Sayan’ın babası ve Seda Sayan İstanbul’da yaşamaktalardı. Seda Sayan’ın kızı var mı sorusunaysa hayır diyerek cevap vermekteyiz. Seda Sayan’ın tek çocuğu Oğulcan bulunmaktadır.

Seda Sayan Albümleri

Seda Sayan kimdir sorusuna cevap olarak Sabahların Sultanı Seda Sayan programında yer aldığı unvanı ile cevaplandırabiliriz. Seda Sayan Nurgül kimdir, Seda Sayan Havvanur kimdir sorularına sunuculuk yaptığı programda yer alan kişiler şeklinde cevap vermek mümkündür.

Seda Sayan’ın albümleri ve eserleri ise şu şekildedir:

 • Yandı Pilav Tavası (1983 )
 • Anılarım (1985)
 • Seda Sayan’la Başbaşa (1987)
 • Seviyor musun? (1989)
 • 80’li Yıllar (1990)
 • Ya Benim Olursun ( 1990)
 • Git Demesi Kolay (1991)
 • İşte Seda Sayan (1992)
 • Yeter ki İste (1993)
 • Vız Gelir Her Şey ( 1994)
 • Ah Geceler (1996)
 • Sensizliğe Yanarım (1997)
 • Ben Sana Demedim mi? (1999)
 • Var mısın? (2001)
 • Sıkı Sıkı ( 2004)
 • Bebeğim ( 2005)
 • Gecelerce Ağlarsın Unutma (2007)
 • Aşkla (2009)
 • Gel Günaha Girelim ( 2021)

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Seda Sayan Kimdir? İşte Kadırgalı’nın Detayları! 2023

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!