USD32,27
EURO35,04
JPY0,207800
RUB0,362900
GBP41,54
EURO/USD1,08
BIST10.165,52
GR. ALTIN2.425,01
BTC69.582,74

6 Maddede Çağlar Ökten Kimdir?

caglar-okten
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seda Sayan ile nikah masasına oturması ile beraber gündem düşmeyen isim Çağlar Ökten ile ilgili merak edilen konuların ardı arkası kesilmiyor. Seda Sayan’a evlilik teklifi etmesinin ardından nisan ayı gibi nikah masasına oturmuşlardı. Ünlü şarkıcının yeni eşi ile birlikte 7. Evliliği olması birçok kişi tarafından eleştirilmişti.

Çağlar Ökten aslen Mersin’in Tarsus ilçesindendir. Ökten 1987 yılında dünyaya geldi. Müzik ile ilgilenmesi ta küçüklüğüne kadar dayanır. Çocukken bile pop müzik dinlemiş ve seslendirmiştir. Eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olarak tamamlamıştır. Ayrıca Türk klasik oyunu ve müziği eğitimi de almıştır.

Çağlar Ökten Kimdir, Kaç Yaşında

caglar-okten

Eşi Seda Sayan’ın sunmuş olduğu sabah programında solistlik yapan Ökten 35 yaşında. Seda Sayan ile arasındaki 25 yaş birçok kişi tarafından eleştiriliyor. Eşi Seda Sayan evlendikten sonra Ökten soyadını kullanmamak için mahkemeye dava açtı. Ünlü şarkıcı yalnızca kendi kızlık soyadını kullanmak istedi.

Ökten soy isminin nüfus işlemlerinde sıkıntı olduğu gerekçesi ile sildirmek istediğini belirtti. Böylece kimlikte ismi Aysel Gürsaçer olarak kalmaya devam etti.

1 – Çağlar Ökten Nereli

Ökten’in aslen nereli olduğu en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Şarkıcının kütüğü Mersin’in Tarsus ilçesinde yer alıyor. Çift İstanbul’da yaşamlarını sürdürmeye devam ediyorlar.

2 – Çağlar Ökten Oğlu Kimdir?

caglar-okten

Çağlar Ökten oğlu ile beraber sosyal medyada sık sık fotoğraflar paylaşıyor. Artur’un sosyal medyasına bir takipçinin yorumu da oldukça konuşuldu. 11 yaşındaki Artur’un bir fotoğrafının altına “Seda annen sayesinde artık sırtın yere gelmez” yorumu yapıldı. Küçük Artur bu yoruma çok bozuldu.

Söz konusu takipçiye cevap vermekte gecikmedi. “Seda Sayan benim annem değil. Ben ona anne değil abla diyorum. Benim sırtım kendi annem sayesinde yere gelmez. Seda abla sayesinde değil.” Şeklinde yorum yapan Artur’un bu yoruma çok bozulduğu anlaşıldı.

3 – Çağlar Ökten Eski Eşi Kimdir?

Artur Ökten’in sosyal medyada kendisine yapılan yoruma yanıt vermesinden sonra şarkıcının ilk eşi merak konusu oldu. Öyle ki Çağlar Ökten ilk karısı kimdir  Çağlar Ökten kaç evlilik yaptı gibi soruların cevabı merak edilir hale geldi.

caglar-okten

Ökten’in Seda Sayan’dan önce bir evlilik yaptığı biliniyor. Bu evlilikten Artur Ökten adında 11 yaşında bir oğlu var. Fakat Artur’un annesi ile neden yollarını ayırdığı ve annesinin şimdi ne yaptığı hakkında bir bilgi mevcut değil. Ayrıca Ökten’in eski eşinin kim olduğu da bilinmiyor.

4 – Çağlar Ökten Ailesi Kimdir?

Seda Sayan’ın eşi Çağlar Ökten ailesi de merak edilen konulardan bir tanesi… Ökten’in aslen Mersin Tarsuslu olduğundan bahsetmiştik. Ailesi de Mersin’de ikamet ediyor. Annesi ev hanımı iken babası ise elektrik teknisyeni olarak çalışıyor. Seda Sayan’ın kayınvalidesinden sadece 5 yaş küçük olması da çok konuşulan konulardan bir tanesiydi.

Çiftin İstanbul’da sade bir tören ile sadece arkadaşları arasında yapılan düğününe Ökten’in ailesi katılamamıştı. Düğünlerine katılamadıkları için de hediyelerini göndermeyi ihmal etmemişlerdi. Ayrıca çift düğünden ve balayından hemen sonra düğüne katılamayan Ökten’in ailesi ile buluştular. Keyifli vakit geçiren aile sosyal medyada da sık sık fotoğraf paylaşmayı ihmal etmiyor. En son da Artur Ökten, ve Çağlar’ın annesi ve babası ile mutlu aile pozu vermişlerdi.

5 – Çağlar Ökten Sevgilisi Kimdir?

Çağlar Ökten sevgilisi denildiğinde şu anki eşi olan Seda Sayan akla geliyor. Fakat sanatçının evlenmeden kısa bir süre önce başka biri ile ilişkisi olduğu ortaya çıktı. Bu kişi Lara Şehiroğlu isimli modeldi. Ökten’in eski sevgilisi Lara Seda Sayanla evlilik haberleri ortaya çıktığında bile Instagram üzerinde bulunan fotoğraflarını silmemişti. Seda Sayan’a evlilik teklif ettikten kısa bir süre sonra nikah tarihleri duyurulmuştu.

Lara, çiftin nikah tarihleri belli olur olmaz da çok seri bir şekilde sosyal medya hesabından Çağlar ile bulunan fotoğraflarını sildi. Çağlar ve Lara Şehiroğlu’nun Seda Sayan’dan önce evlilik planları yaptıkları bir ilişkileri olduğu ortaya çıktı. 4 yıldır birliktelikleri devam ediyordu.

Lara Şehiroğlu İstanbul’da yaşıyor ve modellik yaparak kariyerine devam ediyor. Sevgilisi Çağlar Ökten ile beraber de sık sık fotoğraf paylaşıyordu. Evlilik hazırlıkları son hız devam eden çiftin neden bir anda ayrıldıkları merak konusu oldu.

caglar-okten

Seda Sayan ile birlikteliğe başlamasından itibaren gözler eski sevgilisi Lara Şehiroğlu’na çevrildi. Ayrılık sebeplerinin Seda Sayan olduğu bile öne sürüldü. İddialara göre Sayan, eşi Çağlar Ökten için albüm yapma vaadinde bulundu. Seda Sayan Eşleri arasındaki Eşi Çağlar’da bunun üzerine Lara’yı bıraktı şeklinde konuşuluyor.

Bunun üzerine Ökten de Lara Şehiroğlu ile ciddi olan ve evliliğe doğru giden ilişkisini bir anda bitirdi. Söz konusu iddialardan sonra ise gözler Lara Şehiroğlu’na çevrildi. Herkes konu ile ilgili açıklama yapmasını beliyor. Fakat Lara Şehiroğlu’ndan konu ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

6 – Çağlar Ökten ve Eşi Seda Sayan Beraber Sabah Programı Yapıyor

Seda Sayan uzun süredir Star TV’de sabah programı yapıyor. Programın sunuculuğunu ünlü isim Seda Sayan yaparken solistliğini de eşi Çağlar Ökten yapmaktadır. Sabahın Sultanı Seda Sayan isimli programın formatı diğer sabah programlarından biraz farklı… Sayan bu programda evlenmek isteyen fakat aileleri müsaade etmeyen gençleri evlendirmek için çaba gösteriyor.

Zaman zaman gençlerin ailesini de stüdyoya davet ediyor ve ikna etmek için gençler ile beraber çaba gösteriyor. Çeşitli sebeplerden dolayı evliliğe müsaade etmeyen aileler ve gençler arasında zaman zaman da tansiyon yükseliyor. Çiftlerin kavuşmalarına yardımcı olan Seda Sayan aynı zamanda onların nişan, söz, kına, düğün gibi özel günlerine katkı da bulunmayı da ihmal etmiyor.

Sabah programının sonlarına doğru da çeşitli doktorlar konuk oluyor. Böylece birçok kişinin merak ettiği hastalık ve tedavi yöntemlerinin ayrıntılarına yer veriliyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
6 Maddede Çağlar Ökten Kimdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!