USD32,22
EURO34,94
JPY0,205600
RUB0,355500
GBP41,09
EURO/USD1,08
BIST10.676,65
GR. ALTIN2.418,50
BTC68.775,70

Seda Sayan Eşleri Kimler? Seda Sayan Eski Eşleri Şimdi Ne Yapıyor!

seda-sayan-esleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şüphesiz ki Türkiye’nin en çok konuşulan kadın ünlüsü Seda Sayan kaç kere evlendi , Seda Sayan eşleri kimlerdir? Hem şarkıları ile hem de özel hayatı ile öne çıkan ünlü isim, hangi konularda magazin dünyasının odağında oldu?

Sayan en son kendisinden tam 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile dünya evine girdi. Ünlü isim eşi Çağlar Ökten ile beraber bir sabah programı yapıyor. Bu program ile beraber dikkatleri biraz daha üzerine topladığını söyleyebiliriz. Gündemden bir türlü düşmeyen sanatçılar arasında yer alan Sayan’ın sunmuş olduğu sabah programında eşi Çağlar Ökten de solistlik yapmaktadır.

İşte Seda Sayan Eşleri Hakkındaki Tüm Ayrıntılar!

Seda sayan eski eşleri şimdi ne yapıyor gibi soruların cevabı birçok kişi tarafından oldukça merak ediliyor. Seda sayan çok fazla evlilik yapması ile gündeme gelen sanatçılardan bir tanesi… 58 yaşındaki ünlü isim 9 kez dünya evine girdi. Bu evliliklerden bazıları resmi nikahlı iken bazıları ise yalnızca dini nikahlı idi.

1 – Seda Sayan Eşleri Arasında İlk Olan Rıdvan Kılıç

Seda Sayan ilk kez evlendiğinde 26 yaşındaydı. İlk eşi ise Rıdvan Kılıç’tı. Bir zamanlar Galatasaray’ın oyuncusu olan Rıdvan Kılıç ile olan evliliği çok kısa sürdü. Mayıs 1987’de evlenen çift Aralık 1987’de ayrıldılar. Yaklaşık 7 ay süren evlilikten çiftin müşterek çocukları bulunmamaktadır.

sinan-engin-seda-sayan-esleri

2 – Sinan Engin

Seda Sayan’ın ikinci kez nikah masasına oturduğu kişi de bir futbolcuydu. Bu kişi Sinan Engin’den başkası değildir. İddialara göre Sinan Engin Seda Sayan’ın fotoğraflarını görür ve ilk görüşte aşık olur. Sonrasında ise o zamanlar Seda Sayan’ın sahne aldığı Maksim isimli gazinodan çıkmaz hale gelir. Seda Sayan’a neredeyse her gün güller gönderir. Adeta onu çiçeklere boğduğu söylenir.

İlk evliliğinden 3 sene sonra 1990 yılında da Sinan Engin ile evlenir. Bir süre sonra ise Seda Sayan hamile olur. 7 evliliği içinde tek çocuk sahibi olduğu evlilik budur. 9 ayın sonunda oğlu Oğulcan Engin’i kucağına alan Seda Sayan, Eşi Engin’in işi nedeni ile Ankara’ya taşınma durumunda kalır. Böylelikle sahnelere bir süreliğine ara verir. Seda sayan eşleri arasında tek çocuğunun babası olan Sinan Engin ile yolları 1995 yılında ayrılır.

4 – Mahsun Kırmızıgül Seda Sayan Eşleri Arasında Yer Aldı mı?

Mahsun Kırmızıgül’ün Seda Sayan eşleri arasında olup olmadığı merak edilen konulardan biri… Seda Sayan sevgilileri denildiği zaman parmakla gösterilen isim kuşkusuz Mahsun Kırmızıgül’dür. Sinan Engin ile evliliği bittikten sonra Seda Sayan Maksim gazinosunda Mahsun Kırmızıgül ile beraber ortak program yapmaya başlar. Bu vesile ile yakınlaşan çiftin ilişkileri nikah masasına gitmedi. 3 yıl süren beraberlik boyunca dini nikah yapmayı tercih ettiler. 3 yılın sonunda da ilişkilerini olaylı bir şekilde sonlandırdılar.

seda-sayan-eski-esleri-soner-yapcacik

5 – Seda Sayan Eşleri Arasında En İlgi Çekici Olanı Soner Yapcacık

Seda Sayan’ın en çok konuşulan ve en ilginç evliliklerinden biri Soner Yapcacık ile yaptığı evlilik olsa gerek… Ünlü sanatçı bir gün arkadaşları ile Etiler’de dolaşmaktadır. Kırmızı ışıkta yanlarına bir motor kurye durur. Sayan ile bir anlığına göz göze gelirler. Bu bakışmanın ardından Seda Seyan motor kuryenin sağa çekmesini ister. Yaklaşık 3 dakika sonra ise Sayan, Soner Yapcacık’a evlenme teklifi eder.

Soner Yapcacık’ın memleketi olan Karadeniz’de sade bir nikah töreni ile evlenirler. Evlenme Teklifi etme süresi gibi evlilik süreleri de kısa sürer çiftin… Çift Eylül 1998’de evlenip ocak 1999’da ayrılma kararı aldı.

5 – İş İnsanı Tuncay Kıratlı

Ünlü ismin 3. evliliği de sonlandıktan sonra, Sayan 2000 yılının nisan ayında sürpriz bir karar ile 4. evliliğini yaptı. İş insanı Tuncay Kıratlı ile evlenen Sayan’ın bu evliliği çok tepki toplamıştı. Bunun sebebi ise ünlü sanatçının önceden Tuncay Kıratlı’nın kuzeni Alp Başaran ile nişanlamasıydı. Seda Sayan’ın Tuncay Kıratlı ile olan evliliği de diğerleri gibi çok kısa sürdü.

gokhan-sukur-seda-sayan-esleri

6 – Gökhan Şükür

Gökhan Şükür Seda Sayan eşleri arasında futbolcu olanlardan bir tanesidir. Seda sayan Gökhan Şükür ile Sedat Peker sayesinde tanışmıştır. Sedat Peker’in vermiş olduğu davetlerde Sayan ve Şükür sık sık karşılaşmaya başlarlar.  Evlilik kararı aldıktan sonra Gökhan Şükür’ün ailesi bu karara şiddetle karşı çıkar.

Fakat Gökhan Şükür’ü yine de bu evlilik hayalinden vazgeçiremezler ve çift 2004 yılında gizlice evlenir. 13 ay süren evlilikten sonra ise yine gizlice sessiz sedasız boşandılar.

7 – Seda Sayan ve Nihat Doğan Birlikteliği

Seda Sayan ve Nihat Doğan’ın birlikteliği de o dönem çok ses getirmişti. Nihat Doğan resmi olarak Seda Sayan eşleri arasında yer almamaktadır. Nihat doğan ile birliktelikleri Mahsun Kırmızıgül gibi imam nikahlı olarak devam etmiştir.

O dönem birlikteliklerinin sadece reyting amacı taşıdığı fikri ortaya atılmıştı. Hatta birçok kişi bu düşüncedeydi. Çünkü Seda Sayan’ın o zaman sunduğu sabah programına sık sık Nihat Doğan da konuk olarak geliyordu. Fakat programdan sonra da birlikteliklerini sürdüren çift bir süre sonra nişanlandılar. Nikah masasına kadar gidemeyen çiftin ilişkileri Nihat Doğan’ın kıskançlıkları yüzünden bitti.

onur-san-seda-sayan-esleri

8 – Onur Şan : Seda Sayan Eşleri

Onur Şan isimli ünlü türkücü Seda Sayan eşleri arasında yer alan isimlerden biridir. Nihat doğan ile yolları ayırdıktan sonra kısa süre içerisinde Onur Şan ile nikah masasına oturdu. Onur Şan o zamanlar Akasya Durağı isimli dizide Seyit karakterini canlandırmakta idi. Çift 2008 yılında dönemin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı’nın kıydığı nikah ile hayatlarını birleştirdiler. 2 yıl süren evliliklerinden çocukları bulunmamaktadır.

9 – Seda Sayan Eşleri Arasında Sonuncusu Olan Çağlar Ökten

Seda Sayan eşleri arasında gündeme bomba gibi oturan Çağlar Ökten ile geçtiğimiz Nisan ayında evlendi. Balayı için Paris’i tercih eden çift sonrasında ise Amsterdam yolunu tutmayı tercih etmişti. Aralarında 25 yaş olması sebebi ile çok tepki çeken bir evlilik oldu. Çağlar Ökten şimdi ise ünlü sanatçının sunmuş olduğu sabah programında solistlik yapmaktadır.

Çağlar Ökten, Seda Sayan eşleri arasında olmasının avantajı ile Gülşen de dahil olmak üzere son günlerin en çok konuşulan ünlülerini bile geride bıraktı. Bakalım, bundan sonraki hayatında Ökten ve Sayan arasındaki ilişki hangi boyutlara ulaşacak?

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Seda Sayan Eşleri Kimler? Seda Sayan Eski Eşleri Şimdi Ne Yapıyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!