USD32,24
EURO34,95
JPY0,205800
RUB0,359900
GBP41,03
EURO/USD1,08
BIST10.725,43
GR. ALTIN2.427,89
BTC67.405,12

10 Adımda Rüyada Polis Görmek Anlamları

ruyada-polis-gormek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada polis görmek veya bunun anlamları gerek rüya tabircileri gerek ise diyanet içerisinde farklı anlamlara denk gelebilir. Rüya tabirleri kişiden kişiye göre değişir. Ama gördüğünüz rüyaları her zaman iyiye yorumlamak veya eğer rüya kötü ise anlatmamak sizler için daha faydalı olacaktır.

Çünkü gerek bu rüya gerek ise gördüğünüz diğer rüyalar sizin bilinçaltınız ile bağlantılıdır ve eğer siz özellikle bu kötü yorumlara çok takılır iseniz günlük yaşamınızı olumsuz etkileyebilirler. Bunu için gördüğünüz rüyaları iyiye yormak sizin için daha sağlıklı deneyimler ortaya çıkaracaktır.

Rüyada Polis Görmek ve Anlamları

Gördüğünüz rüyalar değişebilir veya bazen çok alakasız olabilir. Örneğin hayatınızda hiç gitmediğiniz ama bildiğiniz bir yere rüyanızda gitmiş olabilirsiniz. Gördüğünüz rüyaların değişken olmasında da kaynaklı, bu rüyaların anlamları da farklı olabilir. Bunun sebebi rüyayı yorumlayan kişi veya sizlerin rüyaya olan bakış açınız.

Rüya görmek normal bir şeydir ve hatta hayatınızdaki kararları, ilişkileri veya olayları etkileyebilirler. Bu noktada önemli olan olayın sizi nasıl etkilediğidir. İyi etkilemesi ilk önceliğiniz olmalı. Peki bu durumda rüyada polis görmek ne anlamına gelir veya bu rüyanın kaç anlamı vardır soruları aklınıza gelebilir. Peki rüyada polis görmek ne demek, bakalım…

ruyada-polis-gormek

1 – Rüyada Polis Görmek Diyanet Yorumu

Diyanet İşleri doğal olarak olayların veya rüyaların dini boyutu ile ilgilenir. Bu neden ile de rüyaları veya herhangi olan olayları bu şekilde yorumlar. Bu neden ile de rüya tabirleri çeşit çeşittir. Çünkü kaynaklar farklıdır.

Diyanete göre bu rüyanın anlamları şu şekildedir;

  • Kişinin kötü olaylardan korunacağı
  • İnsanların güvenini kazanacağı
  • Hayatındaki her türlü şiddetin son bulacağına
  • Sıkıntılı veya hüzünlü zor günlerinin üstesinden geleceği yönündedir.

2 – Rüyada Polis Görmek Ne Anlama Gelir?

Gördüğünüz bu rüyanın en yaygın anlamlarından biri kişinin iş hayatında mevkisini iyi anlamda değişeceği yönündedir. Özellikle de rüyayı gören kişi bir devlet memuru ise bu kişinin iş hayatında büyük bir sorumluluk alacağını gösterir. Aynı zamanda rüyada polis görmek bir cesaret göstergesinin gerçekleşeceğine de delalet gösterir.

Ayrıca bu rüyanın iyiye yorulduğu gibi kötüye yoruluyor. Bazı yorumculara göre polis Azrail’i anımsatır ve yakın zamanda rüyayı gören kişinin hayatında bir kayıp yaşanacağı yönündedir. Bu kayıp aynı zamanda bir mal varlığı kapsamında da olabilir. Bazen bu rüyanın acı veya hüznün habercisi olduğunu da söylerler.

3 – Rüyada Polis ile Konuşmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada polis görmek, rüya içinde rüya görmek veya herhangi bir rüya şeklini yorumlamak için doğru tabirleri seçmek de fayda vardır. Ayrıca her görülen rüya çok kapsamlıdır. Örneğin rüyanızda polis gördünüz ama, nasıl, nerede veya hangi durumlarda? Bu gibi rüyalar çok kapsamlıdır. Bu neden ile sizler de her görülen rüyayı alt başlıklar ile açıklamalı veya yorumlamalısınız.

Örneğin görülen bu rüya ile rüyanızda polisle konuşmak farklı anlamlara denk gelmektedir.  Rüyada polis ile konuşmak, kişinin hayatında zorlandığı bir konu hakkında birinden istemediği halde yardım alacağı anlamına geliri.

ruyada-polis-gormek

4 – Rüyada Üniformalı Polis Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda üniformalı bir polis görüyorsanız bu genel olarak iyiye yorulduğunu görürsünüz. Bu rüyanın tabiri, kişinin yakın zamanda resmi bir işleme başvuracağı ve bundan iyi sonuçlar alacak olmasıdır. Bu resmi işlem ise evlilik veya tapu işlemleri gibi olaylardır. Ayrıca bu rüyayı da terfi alma olarak yorumlayanlar da var.

5 – Rüyada Sivil Polis Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen polis figürü yukarıda da belirtildiği üzere çok farklı anlamlara gelmektedir. Rüyada görülen polisin ise sivil oluşu, kişinin hayatında yaptığı hataların ortaya çıkacağına ve bunların sancılarını yaşayacağına delalet etmektedir. Hatta bu sancıların iş veya aile hayatını etkileyeceği de yorumlanır.

6 – Rüyada Polis Baskını Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında ansızın kötü gelişmeler ortaya çıkacağı anlamına gelir. Bu kötü gelişmeler ani terk ediliş veya iş hayatında birden ortaya çıkan sıkıntılar gibi olaylardır. Ayrıca rüya yorumcuları, bu rüyayı gören kişilerin hayatlarının stresli olduğunu da söylemekte.

ruyada-polis-gormek
ruyada-polis-gormek

7 – Rüyada Polisin Birini Yakaladığını Görmek

Polisler nasıl ki normalde iyi olayların habercisi ise rüyalarında da bir nevi öyle olabilirler. Rüyanızda polisin birilerini veya suçluları yakaladığını görürseniz bu hayatınızdaki çıkmazlardan kurtulacağınıza ve belirsizliklerin sona ereceği anlamına gelebilir.

8 – Rüyada Polisin Kişiyi Yakalaması

Eğer ki rüyanızda bir polisten kaçıyor ve sonunda polis sizi yakalıyorsa korkmanız gereken bir şey yok. Çünkü bunu rüya tabircileri kişinin hayatında gelişecek olan iyi haberlere yormaktadır. Aynı zamanda bu rüyanın anlamı kişinin ailesi veya yakınları tarafından sevilip sayıldığına işarettir.

9 – Rüyada Polis Kalabalığı Görmek

Bu rüyanın gördüğünüz üzere birçok farklı anlama gelmektedir. Bundan dolayı da rüyaları kapsamlı veya doğru şekilde yorumlamak oldukça önemlidir. Gördüğünüz rüyadaki kalabalık polis ekipleri, gerçek hayatta eğer kalabalık bir aileye sahip iseniz bunun yansıması halindedir. Bu yansıma ise kalabalık ailenizdeki sıkıntıların geçeceğine veya çözüme ulaşacağına işaret eder.

ruyada-polis-gormek

10 – Rüyada Polis Görmek İhya

İHYA kaynaklarına göre de bu rüyanın ne anlama geldiği cevabı da benzerdir diyebiliriz. Diğerlerinden ayıran şey ise kötüye değil de iyi haberlere yorumlanmasıdır. Ayrıca benzer yönleri de vardır. Buraya göre rüyanızda polisi görmek şiddetin veya kederin son bulacağı yönündedir.

Rüyada Polis Görmek Mehmet Emin Kırgil Yorumu

Mehmet Emin Kırgil yazar ve aynı zamanda sabah programlarında rüya yorumcusu olan biridir. Kendisi deneyimleri doğrultusunda halka veya vatandaşlara en doğru rüya tabirleri yapmakta özen gösteriyor. Diğer konularda olduğu gibi rüyada polis görmek konusunda da yorumları mevcut. Bu rüya tabiri ise kişinin küs olduğu biri ile görüşme yapması yönünde.

Rüya Tabiri Kitapları

Rüya gören kişiler rüya tabirleri dinlemeyi, okumayı seven kişilerdir. Ayrıca bu kişiler kendi rüyalarını anlatmayı ve bir yorum bulmayı da isteyebilirler. Bunun için yapabileceğiniz şeyler rüya tabiri kitapları okumak veya araştırmaktır. İşte faydalanabileceğiniz rüya tabileri kitabı.

Kitap AdıYazar
Rüyalar AlemiKolektif
İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleriİmam Nablusi
RüyaMeltem Güner
RüyalarımızRobert Bosnak
Rüya Yorumu AnahtarıSafinaz Yalçın
Burcunuza Göre Rüya YorumlarıFiliz Özkol
Rüyalar Kitabıİbni Sirin
Rüyalara CevaplarMehmet Emin Kırgil
Düşlerin DiliPatricia Telesco
Rüya KitabıBetty Bethards

Sık Sorulan Sorular?

Rüyalar çok kapsamlı olaylardır. Ayrıca bu veya diğer rüyaların bir tane değil yukarıda gördüğünüz üzere 10 tane bile anlamı olabilir. Bundan dolayı da görülen rüyalar ile ilgili sorular da haliyle çoğalır. Ama neredeyse bu soruların birçoğunun anlamları veya cevapları vardır.

1 – Rüyada Eve Polis Geldiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen formalı veya üniformalı polisleri yorumcular farklı şekillerde yorumluyor. Evinize bir polisin ya da kalabalık polislerin gelmesi ise kişinin bir konuda galip geleceği anlamına gelir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
10 Adımda Rüyada Polis Görmek Anlamları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!