USD32,77
EURO35,09
JPY0,208900
RUB0,366300
GBP41,61
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
GR. ALTIN2.457,00
BTC66.583,52

Reef Coin Nedir? 3 Bitcoin Sitesi İle Reef Coin Alım Satımı

reef-coin
Reef Coin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Reef coin; Reef Finance tarafından oluşturulmuştur. EVM destekli bir blok zincirinin yerel kripto para birimi olarak bilinir. Ayrıca kripto para birimine adını veren Reef projesi; merkeziyetsiz finans sektörüne likidite akışı sağlamak için kurulmuştur.

Bununla birlikte proje; oyun dünyasında, NFT ve DeFi alanında geliştiriciler kullanarak, kolay ve ucuz bir altyapı imkânı sunar. Bu proje farklı olarak, hem Ethereum hem de EVM üzerinde çalışan herhangi bir protokolün üzerinde birkaç değişiklikle çalışmaktadır. Yani blok zincirinde bulunan ekosistem, tamamen bu kripto para birimi üzerine kurulmuştur. 

Reef Coin Nedir? Reef Hangi Ülkenin?

reef-coin

Ekosistem üzerinde yapılan işlem ücretlerini ve ekosistem içerisindeki zincirin yönetimini karşılamak adına kullanılan yerel kripto para birimine Reef denir. Böylece ekosistem içerisinde bulunan bu para birimi, 3 temel kullanım alanıyla ortaya çıkar. Bunlar;

 • Kripto ticareti yapmak
 • Ödünç verme işlemleri ve takas süreçlerini yönetmek
 • Stake etmek

2020 yılının sonlarında Denko Mancheski tarafından geliştirilen Reef token Polkadot ağı tabanlı olacak şekilde oluşturulmuştur. Bu yüzden projenin merkezi Londra’da bulunmaktadır. Ayrıca piyasada güncel olarak 530 milyon doların üzerinde bir değere sahiptir. Bu sebeple işlem hacmi yüksek olan bu token, birçok ünlü borsada listelenmiştir. Bu borsalar;

Reef Tokeni Listeleyen Borsalar
KuCoin
Binance
Gate.io
Huabi Global
Uniswap
FTX
Paribu
Bitvavo
WazirX
AAX
PancakeSwap
CoinEx
ABCC
Tokocrypo
CoinDCX
Pionex
Giottus

Kripto Para Reef Coin Geleceği 2023

reef-coin
Reef Coin

Geleceği parlak tokenler arasında yer almaktadır. Ayrıca kripto para borsasında yer alan önemli yatırım araçlarından biri olarak da görülür. Bununla birlikte Reef’in geleceğine bakıldığında hedefleri değişiklik göstermektedir. Ayrıca farklı alanlarda işlem yapmaya imkân sunan tokenin, kendine çizdiği yol ve belirlediği hedefler;

 • ERC20 üzerinde staking yapmak
 • Kendine özgü bir kripto banka kartı çıkarmak
 • Bir DApp mağazası oluşturmak
 • NPoS doğrulama ekosistemini kullanmak
 • DeFi geliştirme ekiplerinin katılımını sağlamak
 • Bir donanım cüzdanı oluşturmak
 • Polkadot parachain ile entegrasyon oluşturmak

Reef projesi yerel para biriminin geleceğini önemli ölçüde etkilemektedir. Yani projeye ilginin yüksek olması ve projenin getirileri, doğrudan tokenin değerine etki edecektir. Bu sebeple bazı yatırımcılar sektörde reef tokenin istediğini vermediğini ifade etse de; projeye bağlı gelişen tokenin yeniden yükselişe geçmesi gayet mümkün bir öngörüdür.

Güncel Reef Coin Grafik Bilgileri

Reef coinmarketcap verilerine göre Reef düzenli olarak bir artış yaşamaktadır. Böylece %1,40 oranın da güncel olarak artış göstererek, şu an piyasada ₺0.04382 fiyatla işlem görmektedir. Ayrıca Reef’e ait en güncel grafik istatistikleri ise şu şekildedir;

 • Piyasa değeri: ₺1,000,855,981
 • Dolaşımdaki arzı: 22.821.409.581
 • Toplam arzı: 22.821.409.581

Reef Coin Yorum ve Tahminleri | Analistlerin Öngörüleri

reef-coin

Piyasadaki en popüler analistler ve platformlar Reef yorum ve önerileri ile yatırımcılara ışık tutmaktadır. Bu nedenle Reef’in gelişimi ve gelecekte hangi fiyatla piyasaya devam edeceği, çeşitli analiz sonuçları ile ortaya konmaktadır. Bunun yanında kulak arkası edilmeyecek ve dikkate alınması gereken en önemli bilgiler!

Reef Hakkında Yorum Yapan Analistler ve PlatformlarReef Fiyat Tahminleri
DijitalCoinPricePlatforma göre Reef 2023’ün sonlarına doğru bir yükseliş yaşayacaktır. Bu yükseliş 0,10 kadar olacaktır.
Trade CrowleyUzmanların görüşüne göre 2024 yılında Reef, 0.09 olacaktır. Bu doğrultuda Reef fiyat değerinin %90’lık bir düşüş yaşayacağı öngörülmektedir.
Wallet InvestorPlatforma göre Reef önümüzdeki yıllarda ciddi bir düşüş yaşayacaktır. Bu düşüş 2025 yılında yüksek olacaktır. Şöyle ki analistler Reef değerinin %90’lık bir düşüş yaşayacağını söylemektedir.
Trading BeastsUzmanlar 2023 fiyat tahminini kullanıcılara sunmuştur. Bu doğrultuda Aralık ayında Reef 0,022 ulaşabilecek gibi görünmektedir. Bu platform diğerlerinden farklı olarak Reef değerinin 2025 yılında artacağını belirtmektedir.

Reef Coin Son Dakika |Reef 1 Dolar Olur mu?

BTC’nin yükselişe geçmesi tüm kripto para birimleri ve alt coinler için önemlidir. Reef’in $1 olabilmesi için; hem proje bazında birçok kişi tarafından desteklenmesi hem de BTC’nin 63 bin USD üstünde düzenli olarak seyretmesi gerekir. Ancak şu an için $1 dolar olması analistler tarafından mümkün olarak görülmemektedir.

Reef Coin Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

reef-coin

Günümüz piyasa koşullarında Reef, avantajlı özellikleriyle dikkat çekmektedir. Bu sebeple bu avantajlı özellikler, piyasada Reef’in parlamasına olanak sağlar. Ancak coin ile ilgili bazı dezavantajlardan da bahsedilir. Peki, Reef avantajları ve dezavantajları nelerdir?

AvantajlarıDezavantajları
Ekstra kazanç: Reef, stake fırsatıyla kullanıcıların pasif olarak gelir elde etmelerini sağlar.Düşük fiyat: Piyasadaki diğer DeFi projelerine göre düşük bir fiyata sahip olmaktadır.
Entegre kolaylığı: DeFi uygulamasını işletim sistemine Reef pratik bir şekilde entegre olur. Bu sayede kullanıcılar tek bir tıkla arzu ettikleri pozisyonu elde eder. Ardından otomasyon ve likidite zorlukları kolaylıkla çözülür.Destek azlığı: Daha yeni bir coin olduğu için, ortaklık ve anlaşma konusunda yeterli seviyeye ulaşamamıştır.
İşlem ücreti: Düşük işlem ücretleriyle de dikkat çeker. Kullanıcılar 7/24 para transferlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir. Hedeflere ulaşmada gecikme: Düşük fiyatlı olmasından ötürü hedeflere ulaşmada gecikme yaşanabilir. Yani birim faiz kazancı, token ve altcoinlere göre daha azdır. Bu durumsa risk teşkil eder.
Farklı platformlara erişim: Bu coin Polkadot altyapısında kurulduğundan dolayı; Binance, Ethereum, Avalanche gibi platformları destekler. Böylelikle kullanıcılar farklı platformlar aracılığıyla işlem yapar.Piyasa belirsizlikleri: Önümüzdeki dönemde coinin değerinin artması beklenmektedir. Ancak bu durum belirsizdir. Reef geleceği hakkında net bir görüş belirtilmemektedir.

Hızlı Adımlarla Reef Coin Nasıl Alınır ve Satılır?

Son dönemde öne çıkan Reef kripto para birimi nasıl alınır ve satılır? Bu yüzden kolay ve pratik işlemlerle 3 Bitcoin sitesinden coin satın alımı ve satışı gerçekleştirilir. Ayrıca bu borsalar %100 güvenilir olmaktadır. Böylelikle Reef Coin dolandırıcılığı problemi yaşanmaz.Açıklanacak olursa;

1 – Reef Coin Binance Üzerinden Alım Satımı

reef-coin

Binance; 600’den fazla kripto para biriminin yatırım amacıyla işlenmesine olanak sunar. Bu nedenle en güvenilir ve işlem hacmi yüksek olan borsalardan biridir. Ayrıca borsada, Reef kripto para alım satımı yapılabilir. Ayrıca bu borsada diğer kripto paralarda stake edilir.

Reef satın al ve tutmak için önerilen en iyi borsalardan biri olarak bilinir. Özellikle güvenilir bir borsa üzerinden yatırım gerçekleşmek isteyen kişiler için, Binance borsası önerilmektedir.

2 – Crypto.com Üzerinden Reef Coin Alım Satımı

Dünyadaki en popüler borsalardan bir tanesi olan Crypto.com; istenilen kadar Reef tokenı alım satımına olanak sağlar. Bu sebeple 2016 yılından beri faaliyet gösteren bu borsa, 50 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Ayrıca 250’den fazla kripto para birimini içerisinde bulundurmasından dolayı köklü bir borsadır.

3 – OKX üzerinden Reef Coin Alım Satımı

Günümüzde 200’den fazla ülke içerisinde 20 milyona aşkın kullanıcıya sahip olan OKX kripto para borsası; 340’tan fazla token desteği sunar. Ayrıca düşük alım satım ücretini de kullanıcılara sağlamaktadır. Ayrıca bu borsa ödeme yöntemleri konusunda da kolaylıklar sunar. OKX’de banka kartı, banka transferi, kredi kartı ya da e-cüzden gibi yöntemlerle ödemeler yapılır. Bu sebeple OKX; popüler kripto para borsaları arasında yer alarak Reef gibi en yeni coinleri de barındırır. Özellikle borsa bu özelliğiyle öne çıkar. Çünkü kullanıcılar kolay ve pratik bir şekilde istediği kripto para birimlerine yatırım gerçekleştirebilmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Reef Coin Nedir? 3 Bitcoin Sitesi İle Reef Coin Alım Satımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!