USD32,83
EURO35,13
JPY0,207900
RUB0,376400
GBP41,70
EURO/USD1,07
BIST10.739,94
GR. ALTIN2.488,86
BTC65.037,82

RACA Coin Nedir? Özellikleri Nelerdir?

raca-coin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

RACA coin merkezi Meksika’da bulunan RACA Grup tarafından geliştirilmiştir. Sadece kendi adını taşıyan RACA3 projesinin yerel belirtisidir. Bu token ödül programlarında kullanılma açısından tasarlanmıştır. Böylelikle müşterilerinin programlarda kullandığı bir puan olarak işlem görür. Bu puanlar biriktirilerek takas edilir.

RACA token; Ethereum blok zincirinde yer alan sözleşmeler üzerinde çalışır. Bu blok zinciri üzerinden özellikle takip edilir.  RACA projesi ve tokeni sadakat programlarının yönetilmesi veya geliştirilmesi açısından tasarlanmıştır. Şirkette bu programlar üzerinde uzmanlaşmıştır.

RACA Coin Özellikleri ve Avantajları

raca-coin

Gelecekteki kripto para birimleri arasında RACA tokeni görmek mümkündür. Çünkü RACA grup, bu projeyi dijital varlıkların saklanması ve takas edilmesi gibi işlemler için geliştirilmiştir. Diğer para birimleri ile de uyumlu olan RACA, özellikleri ve avantajlarıyla da dikkat çeker. Projenin dikkat çeken ve hatta benzersiz özellikleri şu şekildedir;

RACA ÖzellikleriDetayları
Kolay kullanımKullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir. Müşteriler tokenleri kolay veya hızlı bir şekilde kullanma imkânı elde ederler.
ERC-20 uyumlu tokenEthereum’da çalışan ERC-20 uyumlu bir tokendir. Bu sayede RACA3 kullanıcıları tokenlerini  ERC-20 uyumlu cüzdanlara aktarabilirler.
Sadakat programlarına odaklanma imkânıRACA Grup müşterilerin sadakat programlarına daha aktif bir şekilde katılabilmeleri için bu tokeni tasarlamıştır. Böylelikle müşteriler bu programlara katılarak token kazanma imkânı elde ederler. Diğer taraftan farklı sektörlerde bulunan programlarda ödül olarak kullanılırlar.
Çoklu sektörlerde kullanım imkânıRACA tokeni farklı sektörlerde kullanılır. Özellikle eğlence endüstrisi, perakendeciler, restaurantlar veya uçuşlar gibi sektörlerde daha aktiftir.
Nft ve Metaverse projeleriRACA Grup; token dışında RACA USM Metaverse ve NFT adlı projelerde geliştirilmiştir. Böylelikle kullanıcılar sanal dünyada daha özgür bir dünya yaratır ve  yönetir. Ayrıca NFT ve diğer kripto para birimlerini saklarlar ve takas ederler.

RACA3 Projesi Nedir? Neleri Kapsar?

RACA3 projesinin en temel amacı ödül programlarında kullanılabilir olan bir token geliştirmektir. RACA3 tokeni birçok sektörde kullanılabildiği gibi, sadakat programlarında da puan birimi olarak kullanılmaktadır. Bu puanlar biriktirilir ve takas edilir.

Token kullanıcıları elde ettikleri ve biriktirdikleri tokenleri diğer kullanıcılara gönderebilmektedir. Ayrıca token alabilir ve sahip oldukları tokenleri ERC-20 ile uyumlu cüzdanlara aktarılabilmektedirler.

RACA Coin Kimin? Hangi Ülkeye Ait?

raca-coin

RACA Grup geliştirdikleri projeler ve tokenlerle; dijital varlıkların takas edilmesi ve saklanması için yeni platformlar oluşturmak amacıyla hareket eder. Meksika merkezi bir şirkettir. Elon Musk’ın annesi tarafından desteklenmektedir.  RACA çeşitli araçların yönetici projesidir. Bu araçlar;

  • The USM Metaverse
  • Maye Musk Mystery Box
  • NFT
  • DeFi
  • GameFi

RACA Coin Geleceği Nasıl?

Kripto para birimleri sürekli olarak dalgalanma ve faktörlere bağlı olarak değişiklikler gösterir. Bu nedenle değerlerinde düşüşler ve artışlar gözlemek mümkündür. RACA3 tokeninin geleceğine bakılacak olursa; kullanıcıların ödül ve sadakat programlarına olan ilgisi, projenin sektörde ne kadar ses getirdiğine bağlıdır.

RACA coin forum yorumları incelendiğinde tokenin geleceği hakkında net bir tahminin mümkün olmadığı görülür. RACA coin Twitter gibi platformlarda oldukça popülerdir. Bu popülerlik giderek artacağa benzemektedir. Çünkü RACA grup ilginç projelere de yatırım yapmaktadır. Bu durumda projelerin başarılı olması hâlinde RACA tokeninde başarısının artacağı ön görülür.

1 – RACA Coin Yorum ve Fiyat Tahminleri

RACA coin bir dolar olur mu?Bu durum RACA tokenin hangi şartları barındırdığına bağlıdır. Ancak 1 doları hedeflemek doğru bir yaklaşım olarak gözükmemektedir.  RACA coin fiyat ve piyasa büyüklüğü bunu karşılaşacak düzeyde değildir. Çünkü RACA tokenin bir dolar olabilmesi için, 300 milyar doları aşan bir piyasa büyüklüğüne sahip olması gerekir.

raca-coin

RACA için belli bir hedef fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Şu anki piyasa değerine bakıldığında RACA coin kaç dolar eder? Açıklanacak olursa; RACA için en olumlu fiyat, 0.005 doları geçmesi olacaktır. Peki, RACA token fiyatının yukarı yönlü gelişebilmesi için hangi gelişmelerin tetiklenmesi gerekir? İşte detaylar!

  • RACA tokenin yukarı doğru bir fiyat gelişmesi yaşaması için Binance listelemesi gerekir. Özellikle Huobi, OKX, KuCoin ve Gate.io gibi borsalar üzerinde işlem yapan yatırımcılar; RACA’nın Binance’de listelediğinde fiyatlarının iyi yönde artış göstereceğini belirtmişlerdir.

2 – RACA İyi Bir Yatırım mıdır?

Piyasa değerinde sürekli artış ve azalıklar yaşayan kripto para varlıkları, güvenilir yatırımlar olarak değerlendirilemezler. RACA’da bu yatırımlardan bir tanesidir. Çünkü sürekli olarak yüksek miktarlarda artış ve azalışlar gösterme eğilimdedir.

İlerleyen zamanlarda RACA token fiyatında sabit bir ivme yakalarsa; güvenli yatırımlar arasında görülebilmektedir. Böylelikle güven kazanan proje zamanla gelişerek daha fazla yatırımcıya sahip olacaktır.

3 – 2024 – 2025 – 2026 RACA Fiyat Tahminleri

Gelecek yıllardaki RACA token fiyat tahminleri; mevcut piyasa koşullarına göre değişir. Ayrıca projenin hangi alanlarda gelişme gösterdiğine bağlı olarak da değişiklik gösterecektir. Bu kısımda yer alan tahminler tamamen kesin olmamakla birlikte birer teoridir. Yatırım yapmadan önce piyasa değişikliklerinin göz önünde bulundurulması ve RACA’ya yatırım yapılması gerekir.

raca-coin
RACA Gelecek Yıl TahminleriDetayları
AmbcryptoPlatform; 2024 yılı için fiyat tahminini $00.24 olarak vermiştir. 2025 yılında ise bu fiyatın $00.27 bandına yükseleceğini düşünmektedir.
PricePredictionAnalistlere göre 2024 yılında RACA’nın $00.27 olacağı konuşulur. 2025 yılında ise bu rakam yine analistlere göre $0.323 olacağa benzemektedir.  
CoinCodexPlatform teknik analizlerine göre RACA tokenin fiyat tahmini 2024 yılında $0.030 olacağı yönündedir.
WalletinvestorAnalistler; 2025 yılında RACA’nın $00.28 ve 2026 yılında $00.38 olacağından bahsetmektedirler.
DigitalcoinpriceAnalizlere göre 2024 yılında RACA’da artış meydana gelecektir. 2024 yılında $00.25 olacağı ve 2025 yılında ise $00.44 olacağı tahmin edilmektedir.

4 – RACA 2030 Yılında Tahmini Ne Kadar Olacak?

2030 yılında kripto para piyasasında RACA’nın yer alabilmesi, istikrarlı bir şekilde fiyat aralığında ilerlemesine bağlıdır. Çünkü güncel olarak yatırımcıların dikkatini, sürekli iniş çıkış gösteren bir fiyat performansı çekmektedir. RACA’da bu durum söz konusudur. Şu anki durumuna göre projenin tamamen yok olacağına dair bir söylenti vardır.

RACA iyi bir performans göstererek, bu kötü algıyı ortadan kaldırabilir. Tekrar eski performansına dönerek, piyasada varlık göstermeye devam ederse; diğer kripto paralarla yarışacak düzeye gelecektir. Ancak 2030 yılı baz alındığında RACA’nın büyük ve zorlu sınavlardan geçmesi gerekecektir.

5 – Güncel RACA Coin Grafik Bilgileri

raca-coin
Raca Coin

RACA coinmarketcap bilgilerine bakıldığında genel veriler sunar. Şu anda piyasada RACA’nın maksimum arzı 500.000.000.000.000 adet olarak görülmektedir. Toplam arzı ise; 431,418,233,271,000’dır. Ancak piyasa, grafik bilgileri belirli aralıklarla değişir ve güncellenir. Ancak en güncel grafik verilerinde RACA değeri %1.77 oranında artış göstermiştir.

RACA coin gate. platformu üzerinden güncel olarak takip edilebilir. Platform; tokenin saniyeler içinde ne kadar değiştiğini, yükseldiğini ve azalış gösterdiğini net bir şekilde göstermektedir.

RACA Hangi Borsalarda İşlem Görüyor?

Radio Caca (RACA) birçok kripto para borsasını listeler. Ancak listelenen borsalar arasında Binance gibi tanınmış borsalar bulunmamaktadır. Raca coin Binance ne zaman gelecek? Net olarak bilinmemektedir. Ancak şu an için alım, satım ve hizmetler için Binance’de listelenmemiştir. RACA’nın işlem gördüğü borsalar;

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
RACA Coin Nedir? Özellikleri Nelerdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!