USD32,50
EURO34,69
JPY0,211700
RUB0,345700
GBP40,29
EURO/USD1,07
BIST9.693,46
GR. ALTIN2.496,86
BTC63.924,82

Güldür Güldür Onur Atilla 45 Kilo Verdi: Değişimi Şaşırttı!

onur-atilla
Onur Atilla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Onur Atilla, verdiği kilolar ile son dönemlerde sosyal medya platformlarından TV kanallarına kadar gündem konusu olmuştur. Hayranları ünlü oyuncunun son halini ve sağlık durumunu merak etmektedir. Peki Rüştü Onur Atilla kimdir? Nasıl kilo verdi ve hayatına dair detaylar nelerdir? 

Onur Atilla Nasıl Zayıfladı? 

onur-atilla

“Kavak Yelleri, Şen Yuvam ve Cici Babam” gibi projelerde başarılı performans gösteren oyuncu, uzun süreden beri Güldür Güldür ekibinde yer almaktadır. Buradaki performansı ile izleyicileri hayran bırakan usta oyuncu, tam 1 yıl öncesinde mide ameliyatı olmaya karar vermiştir. Ayrıca ameliyat sonrasında ise tam olarak 45 kilo vermiştir. 

Onur Atilla Mide Ameliyatı Süreci

Onur Atilla İnstagram sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile iğne ipliğe döndüğü resmini hayranları ile paylaşmıştır. Hayranlarına 365 günde 45 kiloluk değişimi sorduğunda bu durumu olumlu karşılayanlar olduğu gibi ona kızanlar da olmuştur. Ayrıca; 

 • Ameliyattan sonra hemen resim paylaşmayı doğru bulmadığını da dile getirmiştir.
 • Ayrıca kilo sorununun ne kadar zor olduğunu ve bunun bir umuda tutunmak olduğunu da anlatmıştır. 
 • Diğer yandan bu işin hayatı tehlikesi olan bir operasyon olduğunu ve acil karar vermemeniz gerektiğini vurgulamıştır. 
 • Sonrasında temkinli şekilde aldığı kararın kendini oldukça mutlu ettiğini ve ardından bunu istikrarlı şekilde götürmek adına sporla desteklediğinin de altını çizmiştir. Yani hayatına gerçekten sağlıklı olarak devam etmenin kararlılığını sevenlerine iletmiştir. 

Onur Atilla’nın Son Hali 

onur-atilla

Güldür Güldür ekibinin en sevilen oyuncularından olan Rüştü Atilla, 23 Şubat tarihinde kariyeri için riskli olarak görse de sağlığı konusunda mide ameliyatı olmaya karar vermiştir. Hatta sonrasında şişman olarak yaptığı şakaların kendini rahatlattığını ve belki şu an başka bir üslup bulması gerektiğini ifade ederek kariyerine zarar vereceği yönünde kuşkuları da vardır. 

Ancak her ne olursa olsun oyuncunun son hali sosyal medyada gündem yaratmıştır. İzleyenlerin bir kısmı bu durumu beğenirken bir kısmı ise eski sempatikliğini kaybettiği görüşündedir. 

Onur Atilla Eski Hali 

onur-atilla

Onur Atilla, Güldür Güldür ekibinin en komik diyebileceğiniz isimlerinden biridir. Komikliğini kiloya bağlayan Atilla bu nedenle ameliyat öncesinde sağlığı konusunda detaylı araştırma içine girmiştir. Tam bir yılda 45 kilo veren 37 yaşındaki oyuncu, kendisine “Nasıl Zayıfladın” sorusuna sosyal medya üzerinden görüntüsüyle açıklama yapmıştır. 

Rüştü Onur Atilla Kimdir? 

onur-atilla

Onur Atilla, Mayıs 18 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk filmleri, dizi ve tiyatro alanında usta ve yetenekli oyunculardan biridir. Ayrıca detaylı olarak hayatına ilişkin bilgiler şöyledir; 

 • Anadolu Üniversitesi’nin Pera Güzel Sanatlar Fakültesi (Oyunculuk Bölümü) mezunudur. 
 • Aydın Doğan İletişim Meslek Lisesi yıllarında tiyatro ile tanışmıştır. 
 • Ayrıca 2001 yılından itibaren de çeşitli tiyatrolarda görev almıştır. 
 • Diğer yandan birçok dizi ve sinema filminde rol almıştır. 
 • Ayrıca çeşitli sahnelerde de eğitmenlik yapmıştır. 
 • Son olarak Show TV ekranlarının eğlence programı “Güldür Güldür” ekibinde şu an aktif olarak çalışmaktadır. 
 • Ayrıca Güldür Güldür programında gösterdiği performansla ekip olarak Altın Kelebek Ödülü almıştır.

1 – Onur Atilla Kaç Yaşında? 

Ünlü oyuncu 18 Mayıs 1986 yılında doğmuştur. İstanbul doğumludur. Dolayısıyla yaşı bugün 37’dir. Evli ve iki çocuk babasıdır. 

2 – Onur Atilla Eşi Kimdir? 

onur-atilla

17 Eylül 2014 tarihinden itibaren Sinem Atilla ile evliliğini sürdürmektedir. Eşi ile lise yıllarında tanıştığını daha ince dile getirmiştir. Herkesten uzak tuttuğu özel hayatından ayrıca iki tane oğlu vardır. Oğullarının adı Kemal ve Uygar’dır. 

3 – Onur Atilla Filmleri

onur-atilla

Her ne kadar da onu eğlence programında tanısanız dahi, son dönemlerde yapmış olduğu sinema filmi çalışmalarıyla zirveye doğru tırmanmaya başlamıştır. Peki yer aldığı filmler hangileridir? 

4 – Onur Atila Kerem Bursin Taklidi

onur-atilla

Bu yıl 49. defa düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri gecesinde Kerem Bursin’in konuşması bütün platformlarda bomba etkisi yarattı. “En İyi Romantik Komedi Dizi Oyuncusu Ödülü” alan Kerem Bursin, İngilizce konuşmasıyla dikkatleri üzerine çekti. Daha sonra sahneye ödül için gelen Güldür Güldür ekibinden Onur Atilla Bursin’in taklidini yapınca salonu kahkahaya boğdu. 

“En İyi Komedi Dizisi” ödülünü alan ekip içindeki Atilla, bu taklidiyle herkesi çok güldürdü. Yani sesini ve konuşmasını “Okey Okey All Right” tarzındaki İngilizce kelimeler ile söyleyince herkesin gülmesi üzerine “Benim İngilizcem de bu kadar” cevabını verdi. 

Sıkça Sorulan Sorular

Ünlü komedi oyuncusu Atilla ve verdiği 45 kilo gündemde uzun süre yerini korumuştur. Ayrıca usta oyuncu ile ilgili başka bilgiler için aşağıdaki sorulara da bakabilirsiniz.

1 – Onur Atilla Malatyalı mı? 

Atilla 18 Mayıs 1986 İstanbul doğumludur. Yani çoğu skeçte canlandırdığı rollere bakarak merak ettiğiniz bu soru Malatyalı olduğunu göstermez. 

2 – Rüştü Onur Atilla Zayıfladı mı?

11 sezondur kilolu şakalarının kahramanı olan oyuncu, değişimi sonrası ağızları açıkta bıraktı. Evli ve iki çocuk babası Atilla, verdiği kilolardan sonra hayranları onu tanımakta güçlük çekti.

3 – Güldür Güldür Show’daki İbrahim’e Ne Oldu?

Atilla, son dönemlerde magazin gündemine verdiği kilolar ile bomba gibi düştü. Mide ameliyatı ile tam 1 yılda 45 kilo veren usta oyuncunun değişimi, kimi hayranı bakımından beğenilir iken kimileri de bu değişimi olumsuz karşıladı. Ancak Atilla paylaşımlarında sağlığını tehlikeden kurtarmak adına bu yola başvurduğunu da ifade etti. 

4 – Güldür Güldür İbrahim Kiminle Evli?

Rüştü Onur’un eşi Sinem Atilla, güzelliği ile mest etmektedir. Daha önceden yapmış olduğu paylaşımda ikili, liseden arkadaş olduklarını söylemiştir. Ayrıca gözlerden uzak olan evliliğinde çiftin iki tane Kemal ve Uygar adında erkek çocuğu vardır. 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Güldür Güldür Onur Atilla 45 Kilo Verdi: Değişimi Şaşırttı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!