USD32,77
EURO35,09
JPY0,208900
RUB0,366300
GBP41,61
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
GR. ALTIN2.457,00
BTC66.769,63

Oasis Network (ROSE) Coin Nedir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rose coin nedir sorusunu soran yatırımcıların sayısı epey arttı. Kullanıcılar gizlilik odaklı veri ekonomisi yaratan blockchain projesini merak ediyor.

Kripto para ticareti ülkemizde ilgi görmeye devam ederken birçok coinle tanışma fırsatı elde ediyoruz. Yatırımcılardan bazıları Oasis Network adıyla da biline Rose coinin ne işe yaradığını merak ediyorlar. Rose coin ilk olarak gizliliği ve ölçeklenebilir veri ekonomisini destekler.

Rose Coin Nedir? | Rose Ne Projesi?

Rose coin ile hedeflenen asıl amaç; merkeziyetsiz DEFİ sistemlerinde gizli/açık olmak üzere tüm finansman verilerinin bir araya gelmesidir. Yıllar süren kripto para macerasında Ethereum ağının yerini alma potansiyeline sahip bazı coinler piyasaya çıktı.

Rose coin “Ethereum katilleri” olarak da bilinen bu grubun içerisinde yer almayı hak eden bir projedir. Bu projelerden bazıları Ethereum ağının yerini almak için çalışsa da Ethereum halen zirvesini korumaktadır.

Rose Coin Ne Yapar?

oasis-network
Rose Coin Nedir?

Rose coin nedir ve ne yapar soruları kullanıcılar tarafından sıkça soruluyor. Rose coini cüzdanlarına dahil etmek isteyen kişilerin proje hakkında ilgi sahibi olması önemlidir. Bazı kullanıcılar projenin geleceğine inanarak yatırımlarını bu proje üzerinden devam ettirebilir.

Rose coin projesi işlem sırasında veri gizliliğini koruyabilen akıllı sözleşmeler oluşturabilir. Ölçeklendirilebilir ağ sayesinde yavaş ve yüksek maliyetli işlem ücretlerinin önüne geçilmiş olur. Rose coin tarafından desteklenen gelişmiş kullanıcı gizliliği, hassas bilgilerinizin uygulamalar üzerinde güvenli bir şekilde çalışmasına izin verir.

Rose Coin Kurucusu Kimdir?

Rose coin nedir sorusundan sonra Rose coinin kimler tarafından kurulduğuna bakalım. Oasis Network (ROSE) Coin 2020 yılında Goldman Sachs ve UC Berkeley gibi büyük isimlerin ekibi tarafından oluşturulmuştur. Rose coin ekibinde dünyanın en büyük üniversitelerinden mezun olmuş üyeler yer almaktadır. Bu sayede Oasis Network şirket ekibi “Ethereum katili” olmaya aday nitelikte bir proje meydana getirdi.

Rose Kaç Dolar?

Rose coin 2023 Nisan ayı itibariyle 0,06204 USD civarında seyrediyor. Bitcoin boğasında düşüşten etkilenen Rose coin yeni bir boğa sezonunda yeni yüksek tepeler yapabilir. Rose coin hem projenin sürdürülebilirliği hem de grafiğin anlattıklarıyla iyi bir noktaya gelebilir.

1 Rose Kaç TL?

Rose coin nedir sorusuna yanıt bulan kullanıcılar yatırım yapmak için Rose coinin kaç TL olduğunu öğrenmek istiyor. Rose coin şu anda 1 TL değere sahiptir. Yeni ve iddialı bir coin olmasının yanı sıra uygun fiyattan alınabilmesi büyük bir avantajdır. Yeni Bitcoin sezonu için cüzdana eklenebilecek coinler arasında bulunuyor.

Rose Coin Geleceği Var mı?

DeFi projelerinden biri olan Rose coinin geleceği sıkça araştırılıyor. Uzmanların DeFi projelerine pozitif bakışı bu projelerin geleceğine olan inancı arttırmaktadır. İlerleyen yıllarda bunun getirdiği avantajları daha net görebileceğiz. Bazı kripto para analistleri Rose coini “Uyuyan Dev” olarak tanımlıyor. Yakın gelecek için sert yükselişler geleceği konusunda hemfikir olan birçok uzman yorumu bulunuyor.

Rose Coin Yatırıma Değer mi?

Rose coin nedir sorusu hakkında fikir edinen takipçiler Rose coine yatırım yapmanın neler getireceğini soruyor. Rose coine yatırım yapmak için Bitcoin trendini takip etmek önemlidir. Coinlerden bazıları bağımsız hareket etse de alt coinlerin tamamına Bitcoin hükmeder. Yakın gelecek için yatırıma değer olduğu düşünülen Rose coini takip listesine alabilirsiniz.

Rose Coin Fiyat Tahmini ve Uzman Yorumları

Rose coin uzmanlara göre başarılı bir projedir. Aynı yılda piyasaya sürülen coinlere kıyasla daha iyi potansiyel taşıdığını söylemek mümkün. Sert yükselişler yapacağı düşünülen Rose coini iyi bir bölgeden almak için sabırla beklemek gerekiyor.

Rose coin önümüzdeki birkaç yıl boyunca 1 dolar altında seyredebilir. Bazı analizlere göre 2025 yılı ve sonrasında 1 dolar seviyelerini aşabileceği öngörülüyor. Rose coin bulunduğu konum itibariyle uzun vade cüzdanda tutulabilir. Rose coine yatırım yapmayı planlıyorsanız sosyal medyadan etkilenmemenizi tavsiye ederiz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Oasis Network (ROSE) Coin Nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!