USD32,22
EURO34,99
JPY0,207300
RUB0,356300
GBP41,09
EURO/USD1,09
BIST10.895,25
GR. ALTIN2.509,95
BTC69.976,81

İnstagram Gizlilik Hesap Görme İşlemi Nasıl Yapılır?

instagram-gizlilik-hesap-gorme
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnstagram gizlilik hesap görme işlemi her ne kadar etik olmasa da bazı durumlarda ihtiyaç duyulabiliyor. Kullanıcılar gizli hesaplara nasıl erişebilecekleri konusunda meraklanıyorlar. Bilindiği üzere gizli bir hesabı görmenin en doğru yolu bahsi geçen kişiyi takip etmektir. Bazı kişiler ise takip etmeden hesabı görmenin yöntemlerini araştırmaya koyuluyor. Bu işlem zor ve riskli olsa da imkânsız değildir.

İnstagram, gizli hesapları görme için herhangi bir yöntem sunmaz. Bunun sebebi gizlilik kurallarıdır. Hesabını gizliye almış bir kişinin paylaşımlarını görmek İnstagram kurallarına aykırıdır. Özellikle bu konuda katı kurallar uygulanır. Hesabınızı gizliye aldıysanız bir başkasının bunu görmesi mümkün değildir. Bazı siteler ve uygulamalar aracılığıyla İnstagram gizlilik hesap görme işlemini gerçekleştirmek mümkündür. Ancak bu yöntemler kesin sonuç vermez. Üstelik güvenli olmadığı da aşikardır.

İnstagram Gizli Hesap Nedir?

instagram-gizlilik-hesap-gorme
İnstagram Gizlilik Hesap Görme

Güncel İnstagram gizli hesap kullanıcıların kendi seçtikleri bir hesap türüdür. Bir İnstagram kullanıcısı olarak sadece izin verdiğiniz kişilerin sizi takip etmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda hesabınızı gizli profil yapmanız gerekir. Hesabı gizli yapmak için ayarlardan birkaç adımı takip etmek yeterlidir. Gizli profile geçiş yaptığınızda şu değişiklikler meydana gelir;

  • Fotoğraf, hikâye ve reels videolarınız sadece takipçilerinize görünür.
  • Bir başkasının sizi takip etmesi için takip isteği kutusundan onaylamanız gerekir.
  • Takip isteği üzerinden istediğiniz kişiyi reddedebilirsiniz.
  • Başka birisinden gelen mesajlar istek kutusuna düşer.
  • Takipçiniz olmayan kimse “Takipçi” ve “Takip Edilen” bilgilerinize erişemez.

İnstagram hesabını gizli kullanmak isteyen insan sayısı oldukça fazladır. İnsanlar gönderilerini sadece yakınları, arkadaşları ve sevdikleriyle paylaşmak istediklerinde hesabı gizli yapabilirler. İnstagram gizlilik hesap görme işlemleri direkt İnstagram üzerinden yapılamaz çünkü etik değildir.

Peki İnstagram Gizlilik Hesap Görme Mümkün mü?

İnstagram’da gizli bir hesaba takip etmeden erişmek oldukça zor bir işlemdir. İnsanlar genellikle fake bir hesap açarak başkalarını takip etmeyi dener. Şayet bu hesabın fake olduğu anlaşılırsa karşıdaki kişi isteği kabul etmeyecektir Bu durumda İnstagram gizlilik hesap görme işlemi için farklı yollara başvurmak gerekir.

instagram-gizlilik-hesap-gorme

Bu yapmak için çok sayıda site bulunur. Birçoğu insanların hesabını ele geçirmek için tuzak niteliği taşır. Bu sebeple temkinli olmak ve sadece güvenilir olanları tercih etmek önemlidir. Buna rağmen hiçbir yöntemin güvenilir olduğu söylenemez. Bu sitelere örnek Postegro sitesidir. Postegro, uzun yıllardır sürekli kapatılıp yeniden aktif olan İnstagram gizlilik hesap görme sitelerinden biri olarak anılıyor.

İnstagram Gizlilik Hesap Görme Yöntemleri Var mı?

İnstagram gizlilik hesap görme yöntemleri sanıldığından daha kısıtlıdır. Bunu gerçekleştirmek üzere çok sayıda site kurulmuş olsa bile birçoğu hesapları ele geçirmek üzere tuzaktır. Ancak içlerinden bazıları gerçekten sonuç vererek kullanıcılar tarafından onaylanmıştır. Postegro sitesi bunlardan birisidir. Son birkaç yıldır popüler olan ancak güvenlik problemleri yaşayan siteler arasında bulunmaktadır.

Birtakım siteler haricinde İnstagram dışına çıkmadan ve pek etik olmayan yöntemlerle gizli hesaplara ulaşabilirsiniz. Bu yöntemlerden en garanti olanları sizlere açıklayacağız. Ancak hiçbir zaman kesin sonuç alamayacağınızı bilmeniz gerekir. Kullanıcılardan bazıları güvenlik sorunu yaşadığından dolayı hesaplarını kaybedebiliyor. Bu işlemleri fake hesap üzerinden gerçekleştirmeniz daha doğru olur.

Editör Önerisi: 7 Adımda İnstagram Reklam Hesabı Aktifleştirme

1 – Fake Hesap Açarak İnstagram Gizlilik Hesap Görme

Belki de herkesin ilk aklına gelen İnstagram gizlilik hesap görme yöntemi fake hesap açarak gizli hesaplara ulaşmaktır. Bu yöntem diğerlerine göre daha güvenilir olduğundan dolayı tercih edilmektedir. Gizli hesaba ulaşmak için inandırıcı bir hesap oluşturarak işe başlamanız gerekir.

Gerçek bir isim, fotoğraf ve belli bir takipçiye sahip olmanız önemlidir. Hesabın fake olduğu ortayadaysa takip istediğiniz muhtemelen reddedilir. Gerçekçi hesaplarla istek gönderen kişiler fake hesap sayesinde gizli hesaplara ulaşabiliyorlar.

instagram-gizlilik-hesap-gorme

A. Gerçekçi Bir Fake Hesap Nasıl Oluşturulur?

Gerçekçi bir fake hesabın ilk kuralı internetten alınan fotoğrafları paylaşmamaktır. Bu fotoğraflar aşırı yapay görünür ve fake hesap olduğu anlaşılmaktadır. Hesabı açtıktan sonra düzenli olarak gönderi ekleyin. Fotoğraf kalitelerinin benzer olmasına dikkat edin. Gerçekçi bir isim ve profil fotoğrafı seçin. Başkalarıyla etkileşime girerek takipçi sayısını artırmak önemlidir.

Yeni açılan, beğenisi ve takipçisi olmayan hesapların fake olduğu hemen anlaşılacağı için daha profesyonel davranmalısınız. Doğru bir şekilde yaparsanız, İnstagram gizli hesap görme yöntemleri arasında en garanti yoldur.

2 – Postegro Kullanarak İnstagram Gizlilik Hesap Görme

Postegro sitesi sadece birkaç yıldır popüler olan İnstagram gizli hesap görme sitelerinden birisidir. Alternatiflerine göre daha güvenilir olmasındaki asıl neden ise gerçekten sonuç veriyor olmasıdır. Bu siteye giriş yaparken orijinal hesabınızın giriş bilgileriyle giriş yapmanız gerekiyor. Ardından arama kutusuna kullanıcı adını yazarak gizli hesapları açabilirsiniz.

Günlük sadece sınırlı sayıda hesap görüntüleyebileceğinizi unutmayın. Postegro sitesi birçok gizli hesabı açılmaktadır ama her hesapta aynı sonucu vermez. Siteyi kullanan kişilerden alınan bilgiye göre bazı hesaplar hiçbir şekilde açılamaz. Bu durumda diğer İnstagram gizli hesap görme sitelerini deneyin veya fake hesap yöntemini tercih edebilirsiniz.

A. Postegro Güvenilir mi?

instagram-gizlilik-hesap-gorme

Postegro sitesinin güvenilir olduğunu söylemek mümkün değildir. Kullanıcılardan bazıları hiçbir sorun yaşamıyorken bazıları ise hesaplarının ele geçirildiği konusunda şikâyette bulunuyor. Bunu göze alarak siteye giriş yapmalısınız. Güvenlik sorununu önlemek için fake bir hesapla giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

B. Postegro Sitesi Değişti mi?

Postegro devamlı kapanan ve yeniden açılan bir sitedir. Bu sebeple yeni açılan adreslerini takip etmeniz gerekir. Sahte Postegro sitelerinden uzak durmak için doğru siteye eriştiğinize mutlaka emin olun. Bazı kişiler sahte siteler nedeniyle hesaplarını kaybediyorlar. Postegro’yu gerçek kaynaklardan takip ederseniz orijinal sitesine ulaşarak İnstagram gizli hesap görme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Postegro Benzeri Siteler Var mı?

Postegro benzeri İnstagram gizli hesap görme siteleri devamlı türemektedir. Bu sitelerden bazıları işe yarar ancak birçoğu tuzaktan başka bir şey değildir. Son zamanlarda Postegro’ya alternatif olarak “Pingru” ve “Nunu Web” adına siteler ortaya çıkmaya başladı. Bunlar yeni olduğundan dolayı Postegro sitesi kadar güvenli sayılmaz. Mutlaka fake hesapla denemeniz ve gerçek hesaplarınızı bu tür sitelerden uzak tutmalısınız.

Kullanıcıların İnstagram Gizlilik Hesap Görme Hakkında Merak Ettikleri Sorular

instagram-gizlilik-hesap-gorme

İnstagram gizli hesap görme işlemi için fake hesap kullanmanızda problem yoktur. Bunun için siteleri kullanırsanız bazı güvenlik noktalarına dikkat etmeniz gerekir. Özellikle Postegro, Nunu, Secretle ve Pingru gibi siteler hesaplardaki güvenliği riske atma potansiyeli taşır. Bu sitelerdeki ücret, kullanım ve güvenlik konularında merak edilen soruları cevaplamaya gayret edeceğiz.

1 – 2023 İnstagram Gizlilik Hesap Görme Siteleri Ücretli mi?

İnstagram gizli hesap görme işlemi için Postegro gibi sitelere giriş yaparsanız site içi satın alımlarla karşılaşırsınız. Postegro özelinde bahsedecek olursak, bir noktaya kadar ücretsiz kullanabilirsiniz. Her kişinin günlük limiti bulunur ve bu limite göre gizli hesapları açmalısınız. Daha fazla gizli hesabı görüntülemek isterseniz ödeme yapmanız gerekir. Çoğu kullanıcı ise sitedeki limitin yeterli olduğunu savunarak site içi satın alım yapmaz.

2 – İnstagram Gizlilik Hesap Görme Siteleri Güvenli mi?

Başta söylediğimiz gibi bu tür siteler kesinlikle güvenilir diyemeyiz. İnstagram kullanıcıları mecbur kalmadıkça kendi hesaplarını bu sitelere bulaştırmamalıdır. Bu sitelere giriş yapmak zorunda kalırsanız fake hesap kullanın veya hesabınızın 2 faktörlü kimlik doğrulamasını aktif hale getirin. Bu güvenlik önlemlerini aldığınızda hesabınızı kısmen daha güvende olacaktır. Bütün İnstagram gizli hesap görme sitelerinde bu hassasiyeti göstermenizi tavsiye ederiz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
İnstagram Gizlilik Hesap Görme İşlemi Nasıl Yapılır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!