USD32,22
EURO34,96
JPY0,207300
RUB0,357000
GBP41,12
EURO/USD1,08
BIST10.899,28
GR. ALTIN2.447,21
BTC69.587,75

Hülya Avşar Kaç Yaşında? En Özel Hülya Avşar Fotoğrafları

hülya-avsar-kac-yasinda
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özellikle Hülya Avşar kaç yaşında sorusunun bu kadar merak edilmesinin sebepleri arasında ünlü sanatçının güzelliği ve eşsiz yetenekleri var. Kendisi gerek Türkiye sınırlarında gerek ise özellikle yabancı ülkelerde çok beğeniliyor ve tanınıyor. Bu beğeniler ve özellikle sorulan sorular arasında ise Hülya Avşar kaç yaşında sorusunun cevabı da var.

Hülya Avşar yıllara meydan okuyor veya asla yaşını göstermiyor. Tabi bu iltifat özellikle başkalarına göre tartışılır. Sizler de bu sorunun cevabını öğrendikten sonra inanamayabilir veya hiç şaşırmayabilirsiniz. Peki Hülya Avşar kimdir veya Hülya Avşar kaç yaşında nereli bakalım… 

Hülya Avşar Kaç Yaşında? Hülya Avşar’ı Tanıyın

Kendisi şarkıcılık veya oyunculuk ile veya özellikle tek bir meslek ile tanınmıyor. Hülya Avşar bu yaşına kadar özellikle birçok farklı projede yer almıştır. Onu neredeyse özellikle de Türkiye içerisinde tanımaya yoktur. Ama en çok eski veya özellikle Yeşilçam projeleri ile tanındığını söylemekte fayda var.

Burada gerek Hülya Avşar kaç yaşında gerek ise özellikle bulunduğu bütün projeler ile ilgili cevapları bulabilirsiniz. Bu yaşına kadar özellikle birçok iş yapmış olan Hülya Avşar’ı;

 • özellikle sinema oyunculuğu
 • Ses sanatçılığı veya sunuculuğu
 • Televizyon dizilerindeki rolleri
 • Özellikle televizyon şovları ile çok fazla duydunuz.
hülya-avsar-kac-yasinda
hülya-avsar-kac-yasinda

1 – Hülya Avşar Kaç Yaşında?

Özellikle en çok sorulan Hülya Avşar kaç yaşında sorusunun cevabı 60’tır. Kendisi 1963 yılında Balıkesir Ayvalık’ta dünyaya gelmiştir. Ünlü medyatik kadınlarımızdan veya kainat güzeli olan Hülya Avşar 60 yaşında olmasına rağmen hala daha çok fit veya güzeldir.  Ayrıca kendisini burcu terazidir ve boyu ise 163 santimetredir.

Kendisi zaten Türkiye’de özellikle hem oyunculuğu hem de güzelliği ile çok fazla ses getiriyordu. Tabi ki bu etki özellikle eski zamanlarda daha da kuvvetliydi ancak yıllar geçiyor veya bazı şeyler de elbette geride kalıyor. Ama hala daha özellikle Hülya Avşar’ın filmlerini veya dizileri tekrar tekrar izleyen de bir kitle mevcut.

hülya-avsar-kac-yasinda

2 – Hülya Avşar Nereli?

Hülya Avşar her ne kadar Balıkesir şehrinin Ayvalık ilçesinde doğmuş olsa da sanatçının hayatının bir kısmı özellikle Ayvalık’ta bir kısmı ise anne ve babasını memur olmasından dolayı Ankara’da geçmiştir. Bundan dolayı Hülya Avşar’ın hayatı hem ailesinin memur oluşundan hem de biraz kendi seçimlerinden dolayı git gelli geçmiştir.

hülya-avsar-kac-yasinda

3 – Hülya Avşar’ın Babası Nerelidir?

Hülya Avşar’ın babası özellikle memur olmasından dolayı pek çok şehirde uzun yıllar yaşamıştır. Hülya Avşar’da bundan dolayı uzun bir süre anneannesinde kalmış ve sonra anne babasının yanına dönmüştür. Ama Hülya Avşar’ın babası aslen Ardahan şehrinin Hasköy ilçesindendir.

4 – Hülya Avşar Kaç Yaşında Anne Oldu?

Hülya Avşar ilk evliliğini 1979 yılında henüz 16 yaşında iken Mehmet Tecirli ile gerçekleşmiştir. Mehmet Tecirli o zamanlar mühendislik okuyan bir öğrenciydi. Hülya Avşar genç yaşında hamile kalmasına rağmen evlilikleri uzun sürmedi ve çift ayrılma kararı aldı.

5 – Hülya Avşar’ın Eski Eşleri Kimlerdir?

Hülya Avşar bu yaşına kadar sadece 2 kez evlenmiştir. Ancak iki evlilikte uzun sürmemiştir. İlk evliliği Mehmet Tecrili ile gerçekleşmiş ve ama sadece 2 yıl sürmüştür. İkinci evliliğini ise 1997 yılında Kaya Çilingiroğlu yaptı. Hülya Avşar’ın bu evliliği ise 8 yıl sürdü ama sonra son buldu.

hülya-avsar-kac-yasinda

6 – Hülya Avşar ve Eğitim Hayatı

Şarkıcı veya başarılı oyuncu Hülya Avşar’ın öğrenim hayatı;

 • İlk olarak Ayvalık Cumhuriyet İlkokulunda başladı
 • Sonra lise için ise Kız Meslek Lisesine gitti
 • Daha sonra ise Ankara’da Cumhuriyet Lisesinden mezun oldu ve üniversiteye gitmedi.

7 – Hülya Avşar’ın Çocuğu Var Mı?

Hülya Avşar’ın Kaya Çilingiroğlu ile olan evliliklerinden bir kız çocukları vardır. İsmi ise Zehra Çilingiroğlu’dur. Zehra Çilingiroğlu 15 Ocak 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 25 yaşındadır. Zehra özellikle annesinin tersine ünlü olmayı tercih etmemiştir.

hülya-avsar-kac-yasinda

Hülya Avşar ve Katıldığı Güzellik Yarışması

Hülya Avşar ilk eşinden boşandıktan hemen sonra özellikle İstanbul’a taşınmıştır.  Burada ise özellikle Bulvar Gazete’nin düzenlemiş olduğu Kainat Güzellik yarışmasına katılmış ve burada birinci seçilmiştir. Ancak özellikle Hülya Avşar’ın o zaman gerçekleşen boşanma davaları konuları yarışmanın kurallarını ihlal ettiğinden güzellik tacı alınmıştır.

Hülya Kvşar kaç yaşında ya da Hülya Avşar kimdir sorularının başlangıcı bir nevi özellikle bu olaydan sonra yayılmıştır. Çünkü her ne kadar Hülya Avşar’ın güzellik tacı ondan alınsa da ünlü kainat güzelimiz özellikle bu olaydan sonra birçok reklamda yer almış ve projelerinin devamı gelmiştir.

hülya-avsar-kac-yasinda

Hülya Avşar ve Şarkıcılık Kariyeri

Ünlü ve asla yaşlanmayıp özellikle güzelliğini kaybetmeyen sanatçımızın şarkıcılık kariyeri de mevcuttur. Üstelik bu kariyeri sadece birkaç şarkı ile olmamıştır. Hülya Avşar özellikle genç yıllarında şarkıcılık kariyerinin pik dönemini yaşamış ve başarılı işlere imza atmış. İşte özellikle yapılan albümleri….

Albüm AdıÇıkış tarihi
Her Şey Gönlünce Olsun1988
Hatırlar Mısın?1990
Hülya Gibi1991
Dost Musun veya Düşman Mı?1993
Yarası Saklım1995
Hayat Böyle1998
Aşıklar Delidir2002
Kişiye Özel-Hautecouture2009
Aşk Büyük İse2013

Single’ları

Hülya Avşar kaç yaşında veya Hülya Avşar’ın kaç şarkısı vardır soruları burada. Hülya Avşar’ın özellikle tekli yayınladığı parçaları;

 • Sevdim – 2000
 • Geçmiş Olsun – 2011 
 • Sen Olmazsan – 2017
 • Saymadım Kaç Yıl Oldu? – 2019
 • Sen Aşk Mısın? – 2022
 • Duydun Mu? – 2022
 • Yapma Aşkım – 2022
 • Anlatma – 2022

Hülya Avşar’ın Filmografisi

Kariyerine oyuncu olarak başlayan ünlü sanatçımızın özellikle film projeleri, şarkı projelerinden daha fazladır. Ayrıca Türkiye’deki en çok izlenen diziler içerisinde de yer almıştır. Zaten kainat güzelimiz de özellikle oyunculuğu şarkıcılıktan daha fazla sevdiğini söylemiştir. Hülya Avşar’ın özellikle rol aldığı filmler aşağıda belirtilmiştir.

Film AdıAldığı RolYıl
HaramHülya  1983
KahırHülya
Çelik MezarGül
Karanfilli NaciyeNaciye      1984
TutkuHacer
Ömrümün Tek GecesiGülseren
YabancıHülya
KaptanMelike
Güneş DoğarkenNalan
AyşemAyşe
NefretHülya
Tele KızlarÇağla      1985
Ölüm YoluSibel
Mavi MaviZeynep
SekreterHülya
Tapılacak KadınSabiha
Suçlu GençlikNeslihan
Paranın EsiriBaşak
Uzun Bir GeceGülsüm        1986
Fatmagül’ün Suçu Ne?Fatmagül
Dağlı GüvercinAzize
Üç Halka 25Gülçiçek
KısrakHülya
Aşk HikayemizSevda
Alın YazımHülya
Sevda AteşiMaviş Gülcan
Mavi MelekBillur Elif
Yarın YarınŞeyda    1987  
Bir Kırık BebekGülizar
Çil HorozAyten
Geri DönGamze
Alamancının KarısıZeliha
ZiyaretArzu
AşıksınDeniz  1988
HülyaHülya
MelodramEsra
Öğretmen ZeynepZeynep  1989
FotoğraflarNeslihan
FaziletFazilet
Benim SinemalarımNesibe1990
Hasan BoğulduEmine
Berlin İn BerlinDilber1993
Bir Kadının AnatomisiSibel1995
Salkım Hanımın TaneleriNora1999
Yeşil IşıkElif2002
Kalbin ZamanıBelkıs2004
İki Genç KızLeman2005
Hababam Sınıfı AskerdeZehra
Bir İhtimal Daha Var Alev2007
8 Ülke 8 Yönetmen veya SinanHürrem Sultan2011
72. KoğuşFatma
SelfiHülya2018
hülya-avsar-kac-yasinda

Sık Sorulan Sorular

Hülya Avşar’ın özellikle iş kariyeri çok kapsamlı olmasından veya biraz da evlilik hayatından dolayı kendisi hakkında Hülya Avşar kimdir veya Hülya Avşar kaç yaşında gibi sorular çok sık sorulabiliyor. Bu sorular özellikle aşk hayatı veya geçmişi ile ilgili olabiliyor. Bu sorular aşağıdaki gibidir.

1 – Sadettin Saran ve Hülya Avşar Neden Ayrıldı?

Ünlü iş adamı ve başarılı şarkıcı veya oyuncu Hülya Avşar birlikteliklerinin ardından, özellikle ortak karar olduğunu belirterek ayrıldıklarını açıklamışlardı. Özellikle neden ayrıldıkları ise bilinmemekte.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Hülya Avşar Kaç Yaşında? En Özel Hülya Avşar Fotoğrafları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!