USD32,21
EURO34,98
JPY0,206700
RUB0,351900
GBP41,11
EURO/USD1,08
BIST10.676,65
GR. ALTIN2.419,58
BTC68.708,19

Günlük Burç Yorumları Okuyabileceğiniz 14 Eşsiz Site 

gunluk-burc-yorumlari
Günlük burç yorumları
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günlük burç yorumları ile ilgili gelişmeleri güncel şekilde anbean takip edeceğiniz siteler bulunur. Bu siteler üstünden günlük, haftalık, aylık burç yorumları, yükselen hesaplama, burçların özellikleri vb. bütün astrolojik gelişmeleri takip edebilir ve belirsizlik yaşadığınız durumları analizler eşliğinde yönlendirebilirsiniz. Peki günlük burç yorumları takibi yapabileceğiniz internet sitesi adresleri hangileridir? 

Günlük Burç Yorumları için Takip Edeceğiniz Siteler

gunluk-burc-yorumlari
Günlük burç yorumları

Günden güne belirsiz ve endişe veren dönemlere günlük burç yorumları sayesinde netlik kazandırabilirsiniz. İlişki durumunuz, günlük burç yorumları aşk sağlık, para durumunuz ve daha birçok konuda astrolojinin sizlere neler getireceği noktasında fikirler edinebilirsiniz. 

Sosyal medya hesapları da dahil olmak üzere takip edeceğiniz günlük burç yorumları siteleri sayesinde hayatınızdaki belirsiz durumları düzene sokabilirsiniz. Peki bu siteler hangileridir?

1 – Günlük Burç Yorumları Astrodeha

gunluk-burc-yorumlari
Günlük burç yorumları

Dr. Astrolog Şenay Devi günlük burç yorumları ile takip edeceğiniz sitelerden biridir. Ayrıca haftalık, aylık, yıllık burç yorumları noktasında da kişilere burçlarına uygun şekilde önerilerde bulunan bu site sayesinde çalkantılı geçen günlerin ve saatlerin takibini yapabilir ve ona göre önlem alabilirsiniz. Diğer yandan; 

 • Belirli tarihler arasında güzellik ve bakım için uygun günler
 • Burçlara göre dekorasyon önerileri 
 • Burçlara göre başarılı olma yolları 
 • Burçlara göre stresle başa çıkma yolları vb. konularda da fikir edinebilirsiniz. 

2 – Günlük Burç Yorumları Sendeyim 

gunluk-burc-yorumlari
Günlük burç yorumları

Geniş kapsamlı kategorisi ile günlük burç yorumları takibi gerçekleştirebileceğiniz sitelerden biridir. Bu site yalnızca burç yorumları ile kalmayıp;

 • Yemek tarifleri 
 • Rüya tabirleri ve rüya yorumu
 • Şarkı sözleri
 • Sağlık
 • Şiir 
 • Biyografi vb. konularda da kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. 

3 – Günlük Burç Yorumları – Hande Kazanova 

gunluk-burc-yorumlari

Ünlü astrolog Hande Kazanova sosyal medya platformlarında günlük burç yorumları ve haftalık, aylık, yıllık burçlar üzerine yaptığı yorumlar ile en çok takip edilen sitelerden biridir. Belirli tarihler arasında kişiler üzerinde belirsiz olan olumlu ve olumsuz durumlara karşı alınması gereken önlemleri sunması ile yol gösterici nitelikteki fikirlere sahiptir. 

Hangi burcun ne ile mücadele vereceği noktasında da öneriler sunmaktadır. Sizler de kendi burcunuzu dakikası dakikasına güncel haliyle bu siteyi takip ederek öğrenebilirsiniz. 

4 – My Burç 

gunluk-burc-yorumlari
Günlük burç yorumları

Yıldızların ve evrenin insanlar üzerindeki etkisine inanan kişilere günlük burç yorumları noktasında yapılan yorumlar üzerinden cevap verilmektedir. Aşk, sağlık, para ve daha fazlası için burcunuzun günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak değerlendirilmesini My Burç sitesi üzerinden sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sitenin ana sayfası üzerinde bulunan günlük burç yorumları sekmesi üzerinden burcunuzu seçmek ve yapılan yorumları okumaktır. 

5 – Elle Sitesi 

gunluk-burc-yorumlari
Günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları başta olmak üzere tarot falı, burç uyumu, yükselen burç, yıldızlar ne diyor, doğum haritası, hediye önerileri vb. kategorilere de göz atabilirsiniz. Ayrıca bu site üstünden; 

 • İlişkiler 
 • Kültür
 • Yemek
 • Ünlüler
 • Güzellik
 • Moda konusunda da kategorilere ayrılmış olan konulara göz atabilirsiniz. 

6 – Twitburç 

Türkiye’nin en önemli astrologlarından biri olan Zeynep Turan, kendine has üslubu ile bütün burçlara ait güncel gelişmeleri bu site üstünden takipçilerine sunmaktadır. “Günün Ruh Hâli” hesabı ile en güvenilir astrolog sitelerinden biridir. Blog yazıları üstünden ayrıca burcunuza ait olan özelliklere daha detaylı şekilde göz atabilirsiniz. 

7 – Astroloji 

gunluk-burc-yorumlari
Günlük burç yorumları

12 burcun günlük olarak yorumlanması dışında tamamen astroloji ile ilgili kategorileri sayesinde geniş kapsamlı burç özelliklerine göz atabilirsiniz. Bu astroloji internet sitesinin yardım alacağınız diğer başlıkları ise şöyledir; 

 • Yükselen burç bulma ve hesaplama
 • Yıldızlar ve elementler
 • Kadınlara ve erkeklere özel öneriler 
 • Ünlülerin burçları 
 • Çin astrolojisi 
 • Hint astrolojisi 
 • Doğum haritası 
 • Gezegen konumları 
 • Güncel burç yorumları 

8 – Günlük Burç Yorumları Onedio

Günlük burç yorumları ile ilgili olan son dakika ve güncel gelişmeleri takip edeceğiniz sitelerden biridir. Bu konuya dair tüm haberler, videolar, içerikler ve testler bu sitede ilgilerine sunulmaktadır. Sizler de kendi burcunuza ait anlık gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, sitenin web adresini ziyaret edebilirsiniz. 

9 – Alem Sitesi 

gunluk-burc-yorumlari
Günlük burç yorumları

Birçok kategoride içerik yayınlayan bu site astroloji kategorisinde de kullanıcılarına günlük, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumu yanında burç özellikleri ve uyumu noktasında da fikir sunmaktadır. Bunlara ek olarak moda, sağlık, kültür, seyahat, lüks alanlarında da bilgilendirici ve yol gösterici içerikleri mevcuttur. 

10 – Günlük Burç Sitesi 

gunluk-burc-yorumlari
Günlük burç yorumları

Günlük, aylık, haftalık, yıllık olarak burcunuzun bütün özelliklerine en uygun şekilde nasıl davranmanız gerektiğine dair uyarıcı ve yol gösterici fikirlere buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu site üstünden burçların özellikleri ve burçların birbiriyle olan uyumu konusunda da destek alabilirsiniz. Neredeyse bütün sosyal medya platformları üstünden hesabı bulunan bu site kullanıcılarına güncel olarak yorum vermektedir.

11 – Astro Hayat Günlük Burç Yorumları 

Astroloji ile ilgili olan bütün güncel gelişmeleri yakından takip edeceğiniz sitelerden biridir. Retro günlerinden gezegenlerin burç değişimi ve gökyüzü hareketlerine kadar her olayı kendine has yorumuyla açıklayan bu site, olayların burçlar üzerindeki etkilerini de anlatmaktadır. Bunların yanında doğum haritası ve dönemsel hediye çekilişleri ile kullanıcılarına fırsatlar tanımaktadır.

12- Astromatik 

gunluk-burc-yorumlari

Gül Aydın’ın bütün burçlara yönelik günlük ve aylık kapsamlı yaptığı yorumları milyonlarca kişi tarafından takip edilmektedir. Bunların yanında ilham veren videolar ve illüstrasyonlara da buradan ulaşabilirsiniz. Zaman zaman psikolojik bazen de felsefi olarak astrolojik gelişmelerin ele alındığı bu site, beğenilen hesaplar arasındadır.

13 – Zabit Novodo 

Ünlü astrolog Nuray Sayarı’nın yorumları ile burcunuzun an be an takibini bu siteden gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınıza yön vereceğiniz öneriler ile olumsuz durumları bu şekilde olumluya çevirip yaşamınıza netlik kazandırabilirsiniz. Ayrıca yükselen burç hesaplama, doğum haritası yorumları, burcun özellikleri, uyumlu olduğu diğer burçlar, retro zamanları vb. hareketlenmeler noktasındaki tarihler için siteyi takip edebilirsiniz. 

14 – Elele Sitesi 

gunluk-burc-yorumlari

Astroloji hakkında her şeye buradan ulaşabilirsiniz. Yükselen burcu hesaplama, ücretsiz Tarot falı, Çin astrolojisi, rüya tabirleri, günlük burç yorumu, burçların genel özellikleri, haftalık – aylık ve yıllık burç yorumu, burç uyumları ve daha fazlası için sitenin web adresini takipte kalabilir ve güncel burç yorumlarından haberdar olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular 

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumları için yukarıdaki siteler üzerinden güncel gelişmeleri takipte kalabilirsiniz. Ayrıca burcunuzun özelliklerine ait olan tarih, saat yorumlamaları üstünden yönlendirici ve yol gösterici öneriler alabilirsiniz. Diğer yandan konuya dair sorular üzerinden de detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

1 – Günlük Burç Yorumları 24 Nisan Akrep Burcu Özellikleri Nasıldır? 

Akrepler 24 Nisan günü kendini gergin hissedebilir. Hayatlarında gizlemeye çalıştıkları duygularını anlatmak ve hatalı olduklarını düşündükleri konuları itiraf etmek ihtiyacı duyabilir.

2 – Türk Telekom Günlük Burç Yorumu Nasıl İptal Edilir?

Servisi iptal etmeniz için “İptal” yazıp yanına burcun adını ekleyip, 9090 numaralı hatta göndermeniz gerekir. Yani örneğin; İPTAL AKREP yazarak mesajı bu numaraya göndermelisiniz. Ayrıca iptal işlemi gerçekleştiği zaman size SMS üzerinden bilgi mesajı gelecektir. 

3 – Burç Yorumları Neye Göre Yapılır? 

Burçlar kişinin doğum anına ait olan güneşin pozisyonuna göre belirlenmektedir. Yani burçlar gökyüzünde belirli bölgede bulunan yıldız gruplarını işaret etmektedir. Dolayısıyla her bir burca özel olan ve o yıl içerisinde Güneş’in hareketine göre konumlanan yıldızların varlığı, kişinin burcunu belirler. 

4 – Yay Burcu 2024 Neler Bekliyor Filiz Özkol? 

Filiz Özkol Yay Burcu 2024 haritasına göre burçta karşı cinsin güzel konuşmalarını ve geçici şekilde aşkını gündeme getireceğini vurgulamıştır. Yine aşk duygularının oldukça yoğun ve arzuların baskın olduğunu dile getirmiştir. Ayrıca gözü kara aşkların da kişiyi beklediğini vurgulamıştır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Günlük Burç Yorumları Okuyabileceğiniz 14 Eşsiz Site 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!