USD32,77
EURO35,09
JPY0,208900
RUB0,366300
GBP41,61
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
GR. ALTIN2.457,00
BTC66.769,63

Gülşen Kaç Yaşında? En güzel Gülşen Şarkıları Listesi?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GGüGülşen kaç yaşında? Magazini yakından takip eden kişiler tarafından oldukça merak edilen sorulardan biri genelde ünlülerin yaşları oluyor. Bu noktada gerek şarkıları ile gerek özel hayatı ile gündemde sıkça görülen Gülşen’in de yaşı oldukça merak konusu. 29 Mayıs 1976’da dünyaya gelen Gülşen kaç yaşında sorusunun da cevabını bu şekilde bulmuş oluyoruz. 2023 de 47. Yaş gününü kutlamıştır.

Gülşen Kaç Yaşında Sahneye Çıkmaya Başladı? En Sevilen Şarkıları

Gülşen kaç yaşında sorusu dışında Gülşen’in kaç çocuğu var? veya Gülşen kaç yaşında anne oldu? soruları veya Gülşen nereli? sorusu da oldukça merak konusu olmaya devam ediyor. İstanbul’da dünyaya gelen Gülşen’in sadece 1 çocuğu var. Gülşen – Ozan Çolakoğlu boşandı mı? soruları ise özel hayatında en çok merak edilenler arasında. Peki, siz bu soruların cevabını biliyor musunuz? 

Güzelliği ile ön planda olan Gülşen’in dikkat çeken fiziği ise Gülşen kaç yaşında? sorusunun yanında Gülşen kaç kilo? sorusunu da akla getiriyor. Ünlü magazin röportajlarında, Gülşen bir dönem 50 kilo olduğunu itiraf ediyor ama şu anda 47 kilo olduğunun altını çiziyor. 

Sahnelerin aranan sesleri arasında olan Gülşen kaç yaşında sahne almaya başladı? İlk albümünü Gülşen kaç yaşında çıkardı? Gülşen ilk albümünü 1996 yılında çıkarmış sonrasında oldukça fazla ilgi gördü. En sevilen Şarkıları ise:

  • Be Adam
  • Gel Çarem
  • Of Of
  • Ne kavgam bitti ne sevdam
  • Nazar değmesin
  • Ya tutarsa
  • Kardan adam
  • Yatcaz kalkmaz ordayım
  • Bangır bangır

1 – Be Adam 

1996 yılında ilk albümü olan Be adam albümü ile çıkış yapan Gülşen o yıllarda adından oldukça fazla söz ettirmiştir. Gülşen’in ilk stüdyo albümü olan Be Adam albümünde birçok şarkıya klipte çekmiş daha sonra bu albümü ön plana çıkarma çabalarını olumlu sonuçlandırmıştır. Peki, Gülşen kaç yaşında Be Adam Albümünü çıkardı? İşte, cevabı! Be Adam albümü çıktığında Gülşen Henüz 20 yaşındaydı.

gülşen-kaç-yaşında

2 – Gel Çarem 

Şarkının bestecisi Özkan Turgay’dır. Gülşen’in Be Adam albümünde oldukça dikkat çeken ve sevilen şarkılardan biri oldu. Gülşen bu şarkıyı 1996 yılında çıkarmış ve klip haline getirmiş olsa da, şarkı ölümsüz bir özellik kazanmıştır. Hatta bugün birçok sanatçı Gel Çarem şarkısını kendi konserlerinde seslendirerek halkla bir araya getirmeye devam ediyor. 

3 – Of Of Şarkısını Gülşen Kaç Yaşında Çıkardı?

Gülşen Be Adam albümünden sonra 2004 yılında çıkarmış olduğu Of of albümü ile yine dillerden düşmeyen bir şarkı ile çıkış yapmayı başarmıştır. Hatta o yıllarda her yerde bu şarkının duyulduğunu böylece oldukça sevildiğini söylemek mümkündür. Of Of şarkısını Gülşen kaç yaşında çıkardı diye soracak olursanız Gülşen Of Of şarkısı ile popüler olduğu zaman 28 yaşındaydı. Özellikle bu şarkı ile birçok ödül alan Gülşen oldukça başarılı bir çıkış yakalamıştır.

gülşen-kaç-yaşında

4 – Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam

Aysel Gürel eseri olan bu şarkı Sezen Aksu’dan sonra Gülşen de yorumu ile oldukça beğenildi. Günümüzde hala popülerliğini koruyan şarkılar arasındadır.  Gülşen bu şarkıyı 2006 yılında seslendirmiştir.

gülşen-kaç-yaşında

5 – Nazar Değmesin

Bozuyorum aşk orucumu ismiyle de anılan bu şarkı Gülşen’in Of Of albümünde 9. Sırada yer alan ve en sevilen parçaları arasındadır. Gülşen’in usta kaleminden çıkan bu besteyi birçok ünlü sanatçı seslendirmeye devam ediyor. 

6 – Ya Tutarsa 

Altan Çetin bestesi olan şarkı Gülşen’in Yurtta Aşk Cihanda Aşk albümünün en sevilen şarkıları arasındadır. Ayrıca Murat Gönüllü yönetmenliğinde çekilen klipte oldukça dikkat çekmiştir. Milano’da bir diskoda çekilen klip o yıllar için oldukça gözdeydi.

gülşen-kaç-yaşında
gülşen kaç yaşında

7 – Yatcaz Kalkcaz Ordayım 

2013 yılında Ozan Çolakoğlu’nun yazdığı şarkı, özellikle Gülşen’in karakteristik pop müziği özelliklerini taşıyor. Ayrıca Gülşen bu şarkıyı güçlü vokallere ve hareketli ritimlerle birleştirip muhteşem bir esere dönüştürmüş. Tabi ki Gülşen hayranları her albümde olduğu gibi bu albümde de sanatçıya büyük bir destek verdi.

8 – Kardan Adam

Söz ve müziği Gülşen’e ait olan şarkı Beni Durdursan mı? Albümünde yer alan 2013 yılına ait bir şarkıdır. Şarkının video klip yönetmen koltuğunda oturan kişi ise Koray Birand oldu. 

9 – Bangır Bangır Şarkısını Gülşen Kaç Yaşında Çıkardı?

2013 yılında çıkan ve ağırlıklı olarak dans içerikli şarkılar içeren bir pop albümü olan Bangır Bangır, içerdiği şarkılarda sokak ağzıyla yazılmış kısımlara ve slogan niteliği taşıyan sözleri ile oldukça dikkat çekti. Bu özelliği ile albüm, eleştirmenlerden karışık eleştiriler toplamakta gecikmedi. Albüm görselleri oluşturulurken Frida Kahlo’dan esinlenildi. Bu albümde toplamda 3 şarkıya klip çekildi. Albümün ilk klibi de albümle aynı ismi taşıyan Bangır Bangır şarkısına çekildi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Gülşen Kaç Yaşında? En güzel Gülşen Şarkıları Listesi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!