USD32,19
EURO34,96
JPY0,206700
RUB0,357000
GBP41,03
EURO/USD1,09
BIST10.895,25
GR. ALTIN2.507,03
BTC69.512,32

Gülçin Santırcıoğlu Kimdir? Unutulmaz Gülçin Santırcıoğlu Dizileri

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gülçin Santırcıoğlu dizileri genellikle kaliteli yapımlardır. Gülçin Santırcıoğlu şimdiye dek birçok dizi ve filmde rol aldı. Oyuncunun nereli ve kaç yaşında olduğu gibi bilgiler birçok izleyici tarafından merak edilmektedir.

Güzel oyuncu oynamış olduğu hemen hemen her yapımda gündemde kalarak merak edilen isimler arasında yer almayı başarıyor. Gülçin Santırcıoğlu eşi kimdir ya da Gülçin Santırcıoğlu gençliği nasıldı? Gibi sorular en çok merak edilen hususlardan bir tanesidir. Ama en fazla bu alımlı oyuncunun hangi dizilerde rol aldığı merak edilmektedir.

Gülçin Santırcıoğlu Kimdir?

Santırcıoğlu 1977 yılında dünyaya gelmiştir. İzmir’de doğan ünlü isim Dokuz Eylül Üniversitesi konservatuar sahne sanatları şan bölümünden mezun oldu. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra aynı zamanda şan hocalığı da yaptı. Birçok filmde ve dizide önemli roller aldı. İlk rol aldığı film olan Türev filmindeki rolü için ise 2005 yılında umut vaad eden kadın oyuncu ödülünü aldı. Söz konusu film ise en iyi film ödülünü almış oldu.

En Çok İzlenen Gülçin Santırcıoğlu Dizileri Hangileridir?

Gülçin Santırcıoğlu dizileri denildiği zaman birden fazla unutulmaz dizi akla gelir. Güzel oyuncu her dizide ve filmde almış olduğu rol ile seyircilerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Peki Santırcıoğlu hangi dizilerde hangi rollerde yer aldı?

Gülçin Santırcıoğlu şu dizilerde rol almıştır;

Gülçin Santırcıoğlu Dizileri
2006Gülpare
2007Elveda Rumeli
2010Sensiz Yaşayamam
2010Doktorlar
2011Bir Çocuk Sevdim
2013Osmanlı Tokadı
2015Kara Ekmek
2016Diriliş Ertuğrul
2019Hercai
2022Yalı Çapkını

1 – Gülpare

Gülpare dizisi 2006 yılında yayınlanmış bir dizidir. O dönem birçok severek izleyeni olduğu söylemek mümkündür. Ayrıca çok fazla usta oyuncuyu da içerisinde barındırmış bir dizidir. Gülçin Santırcıoğlu ise bu dizide Neslihan rolünü oynamıştır.

Dizi Isparta’da geçiyor. Isparta’da gül yetiştiriciliği ile ilgilenen çok zengin bir ailenin himayesine almış olduğu Gülbahar isimli genç kızın hayatına odaklanıyor. Gülbahar eğitimini tamamlamak üzere İtalya’ya gider. O esnada da Aslan isimli biri ile tanışır. Tanıştıktan kısa bir süre içerisinde birbirlerine aşık olurlar. Gülbahar’ın en yakın arkadaşı olan Serdar ise yıllardır içten içe Gülbahar’a aşıktır. Venedik’e gelip de Aslan ve Gülbahar arasında büyüyen ilişkiye şahit olunca adeta yıkılır.

2 –  Elveda Rumeli

Elveda Rumeli de Gülçin Santırcıoğlu dizileri arasında yer alır. Ayrıca söz konusu dizi döneme damgasını vurmuş çok fazla izlenen diziler arasında yer alır. Eylül 2007 yılında yayınlanmaya başlayan dizi 1800’lü yılların sonunda geçmektedir. Dizi Makedonya’da çekilmiştir ve dizide hem Türkiye’den hem de Makedonya’dan oyuncular yer almıştır. Santırcıoğlu ise bu dizide Hatice karakterini canlandırmıştır.

3 – Sensiz Yaşayamam

Sensiz Yaşayamam isimli dizi ise 2010 yılında ekranlara gelmiştir. Dizi de Santırcıoğlu ve Emre Kınay evli bir çifti canlandırıyordu. Romantik ve dram türüne dahil olan bu dizi yaklaşık olarak 90 dk uzunluğundaydı. Ayrıca dizide Bahar Akça ve Suna Selen gibi ünlü isimlerde rol almıştı.

4 – Doktorlar – Gülçin Santırcıoğlu Dizileri

Doktorlar yayınlandığı dönemde hemen hemen herkesin severek takip ettiği dizilerden biri olarak bilinir. Cerrahi asistanların ve uzmanların olduğu dizide her bölüm başka bir hastanın hayatına dokunuyorlardı. 2006 yılında yayınlamaya başlayan bu dizi uyarlamadır. Orijinali ise Amerika’da yayınlanmıştır. Gülçin Santırcıoğlu doktorlar dizisine 4. Sezondan itibaren dahil olmuştur. Tuğba karakteri ile tanıdığımız oyuncu burada da rolünün hakkını vermeyi başarmıştır.

5 – Bir Çocuk Sevdim

Bir Çocuk Sevdim isimli dizi 2011 yılında ekranlarda gördüğümüz diziler arasında yer alır. Dizide 17 yaşında olan bir kızın hamile kalması konusu mevcuttur. Toplum baskısının insan üzerindeki etkilerden bahseden bu dizi de Santırcıoğlu da yer alır. Ayrıca Sebahat karakteri ile gördüğümüz güzel oyuncu dizinin tüm sezonlarında yer alır.

6 – Osmanlı Tokadı

Gülçin Santırcıoğlu dizileri denildiğinde akla gelen dizilerden bir diğeri olan Osmanlı Tokadı TRT’de ekranlara gelmeye başladı. 2013 yılına ait olan bu dizinin başrollerini ise Alper Kul ve Uğur Çavuşoğlu paylaşmaktadır.

İstanbul’un fethi sırasında bayrağı surlara dikmek konusunda iki asker anlaşmazlık yaşar ve böylece görev yerlerini terk ederler. Daha sonra bundan haberdar olan Akşemsettin bu iki askere ceza verir. Fakat bu ceza her zamanki cezalardan biraz farklıdır. Beyaz bir tavşanı takip etmelerini ister. Böylece farklı bir yüzyıla gitmeleri sağlanır.

7 – Kara Ekmek

Kara Ekmek isimli dizi ilk olarak 2015 yılında ATV’de ekranlara gelmeye başladı. 37 bölümden oluşan bu dizide Santırcıoğlu üvey anne olarak karşımıza çıkıyordu. Ayrıca dizide kötü karakter veya sevilmeyen kişi denildiğinde akla gelen ilk isimlerden bir tanesidir.

Kara Ekmek ilk olarak İstanbul’un fakir bir mahallesinde başlar. Sonrasında ise yalıda geçer. Asiye sevgilisinden hamile kaldığını öğrenir sonra da sevgilisine bunu söyler. Fakat sevgilisi beklediği tepkiyi vermez ve çocuğu aldırmasını ister. Asiye ise buna çok sinirlenir sonrasında ise sevgilisini bıçakla yaralar. Olay yerinden kaçarken ise hayatının tamamen değişeceğinden veya ailesinden uzak kalacağından habersizdir.

8 – Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul ilk olarak 2014 yılında ekranlara gelmiştir. Toplam bölüm sayısı ise 150’dir. Dizinin başrolünde ise Engin Altan Düzyatan yer alır. Diğer oyuncuları arasında ise Gülçin Santırcıoğlu da yer almaktadır.

9 – Hercai

Hercai isimli dizi ilk yayınladığı dönem büyük ses getiren yapımlardan bir tanesi olmuştur. Dizi doğuda geçmektedir. Birbirine düşman iki ailenin çocuğunun bir şekilde birbirine olan aşkı konu alınmıştır. Fakat başta aşık olmak yerine onlarda birbirlerine düşman olarak başlarlar. Ayrıca dizinin bir kitaptan uyarlama olduğunu söylemek mümkündür. Gülçin Santırcıoğlu dizileri arasında yer alan bu dizi ise 2019 yılında başlayıp 2021 yılında son bulmuştur.

10 – Yalı Çapkını

Yalı Çapkını hala devam eden Gülçin Santırcıoğlu dizileri arasında yer alır. Dizide İfakat rolü ile gördüğümüz Santırcıoğlu, evin büyük gelini rolündedir. Oldukça baskın bir karakteri canlandırdığını böylece evde söz sahibi olduğunu söylemek mümkündür.

Yalı Çapkını Cuma günleri Star TV ekranlarında seyirci ile buluşmaktadır. Ayrıca dizinin gerçek bir hayat hikayesinden uyarlandığı bilinmektedir. Antepli zengin ve tanınan bir ailenin küçük torunun evlendirilmek istemesi ile başlamıştır. Bahsi geçen torunu ise Mert Ramazan Demir canlandırmaktadır.

Gülçin Santırcıoğlu Nereli?

Santırcıoğlu ile alakalı en çok merak edilen konulardan bir tanesi güzel oyuncunun nereli olduğudur. Santırcıoğlu kendi memleketi olan İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ayrıca eğitimini de İzmir’de tamamlamıştır. Böylece oyunculuğa ilk adımını atmıştır. Hem de şan hocalığı yapmıştır.

Gülçin Santırcıoğlu Çocuğu Varmı?

Ünlü oyuncunun eşi ile beraber çok mutlu ve huzurlu bir evliliği bulunmaktadır. Evliliklerinin ardından merak edilen konu ise çocuk sahibi olup olmadıklarıdır. Mutlu çiftin çocukları yoktur. Ayrıca konu ile alakalı vermiş oldukları röportajda çocuk sahibi olmayı düşünmediklerini belirtmişlerdir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Gülçin Santırcıoğlu Kimdir? Unutulmaz Gülçin Santırcıoğlu Dizileri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!