USD32,22
EURO34,94
JPY0,205600
RUB0,355500
GBP41,09
EURO/USD1,08
BIST10.676,65
GR. ALTIN2.418,50
BTC69.076,21

Gratis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasına Ulaşamıyorum 2023

gratis-müsteri-hizmetleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gratis müşteri hizmetleri ile problemlere anında çözüm bulmak çok kolay! Alışveriş esnasında ya da sonrasında bazı aksaklıklar yaşanabilir ya da bazı sorular müşterinin aklını kurcalayabilir. Sipariş takibi, iade ya da şikayet gibi problemlere çözüm almak için markalar çağrı hizmetleri kurmaktadır. Fakat bazen çağrı merkezlerine ulaşmak beklendiği kadar hızlı ve kolay olmayabiliyor.

Türkiye’nin en gözde kozmetik markası olan Gratis güzellik sektöründeki pek çok markayı bünyesinde bulunduran büyük bir markadır. Ağız bakımdan cilt bakıma, anne bakımından çocuk bakımına, parfümden deodoranta, makyaj ürünlerinden hijyen ürünlerine kadar tüm kişisel bakım ürünleri Gratis’te yer almaktadır.

Gratis Şikayet Hattı Numarası Var mı?

Şikayet hattı tüm kurumsal markaların olmazsa olmaz iletişim kanalıdır. Çünkü müşteriler mağazalarda çözemediği problemleri bu hatlar üzerinden ya da mobil uygulama ile daha hızlı ve güvenilir şekilde çözebilmektedir. Gratis markası da kurumsal bir markadır. Dolayısıyla şikayet hattı vardır.

Özellikle online alışverişlerde yaşanan problemler şikayet hatları üzerinden daha kolay şekilde çözüme ulaşabilmektedir. Çünkü online satın alma işlemlerinde müşterinin muhatap olacağı bir insan olmadığı için sormak istediği sorulara cevap bulamamaktadır.

gratis-müsteri-hizmetleri

Gratis Şikayet Hattı Telefonu Açıyor mu?

Günümüzde fiziki olarak yan yana olunamayan durumlarda telefon ile görüşmek en hızlı seçenektir. Gratis markasının ürün ya da hizmetlerine ilişkin şikayet, öneri ya da isteklerinizi en kısa süre içinde firma ile iletişime geçerek çözüme kavuşturabilirsiniz.

Türkiye’nin en başarılı kozmetik markalarının başında gelen Gratis müşteri memnuniyetine oldukça önem atfeden bir firmadır. Bu nedenle Gratis müşteri hizmetleri departmanı konusunda da olukça başarılı bir performans sergiler.

Müşteri Hizmetleri Ne İşe Yarar?

Müşteri hizmetleri, işletmenin ya da firmanın müşterileri ile iletişim kurmasına olanak sağlayan bir departmandır. Gratis müşteri hizmetleri de aynı şekilde müşterilerin problemlerini daha hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için uğraşmaktadır. Müşteri hizmetlerinin görevi şunlardır:

 • Soru cevaplama
 • Sorun çözümü
 • Ürün ya da hizmet hakkında bilgilendirme
 • Kampanya duyurma
 • Şikayet yönetimi
gratis-müsteri-hizmetleri

Firmaların müşteri hizmetlerini sağlaması, o işletmenin hem profesyonel hem de güvenilir olduğunu yansıtır. Bu sayede müşteri sadakati oluşturmayı da kolaylaştırır.

Gratis Firmasının Müşteri Hizmetleri Hangi Sorunlar ile İlgilenir?

Gratis markası müşterilerine sunduğu indirimli ürünleri ve kaliteli ürünleri ile çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. kozmetik markası uzman çalışan kadrosu ile işlerini yürütmektedir. Tüm büyük markalarda olduğu gibi bu başarılı marka da müşterilerden gelecek talepleri karşılamak için çağrı merkezine oldukça önem vermektedir.

Kullanıcıların ve müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlayan Gratis müşteri hizmetleri numarasını arayarak problemlere çözümler bulunabilmektedir. Bu görüşmeler tamamen güvenlidir çünkü kalite standartları gereği görüşmeler kayıt altına alınır ve kişisel verilerin korunması kanunu sayesinde de kişisel bilgiler koruma altında olur. Bu sayede tüm konular hakkında çağrı merkezleri müşterilere destek olmaktadır.

Gratis Çağrı Merkezi ile Hangi Problemler Çözülebilir?

Gratis müşteri hizmetleri müşterilerin tüm problemleri ile ilgilenmektedir. Fakat müşteri hizmetlerini aramdan önce müşterinin sorununu iyi belirlemiş olması gerekir. Çünkü telefonda uzun uzadıya bir çağrı merkezi personeli ile konuşulması hoş olmayacaktır.

Gratis çok büyük bir perakende markası ve dolayısıyla çok fazla müşteri profili var. Hal böyle olunca müşteri hizmetleri telefon hatlarında bekleme süresi uzayabilmektedir. Bu nedenle müşteri merkezi aramadan önce kendi problemini iyi belirler ise yoğunluk azalmış olacaktır. Peki, Gratis müşteri hizmetleri hangi konuları çözebilir?

 • Değişim talebi
 • İade talebi
 • Ürün / hizmet hakkında soru
 • Görüş ya da öneriler
 • Şikayet
 • Kampanya detayları hakkında bilgi alma

Gratis Müşteri Hizmetleri Telefon Aramasını Açmıyor

Gratis müşteri hizmetleri kurumsal telefon numarası aranarak Gratis’in bütün ürün, hizmet ve kampanya detayları hakkında bilgi almak mümkündür. Fakat bazen bu numaralara ulaşmak oldukça zor olabilmekle beraber, telefonun hiç açılmaması da mümkün olabiliyor.

Gratis Türkiye’nin en büyük kozmetik firmalarından biri. Dolayısıyla geniş bir müşteri portföyü bulunuyor. Gün içinde pek çok müşteri çağrı merkezini aradığı için sistem otomatik olarak arayan kişileri sıraya alıyor ve telefon görüşmeleri bu şekilde ilerliyor.

gratis-müsteri-hizmetleri

Gratis Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Yoğunluğun yanı sıra sistemde teknik sorunlar ya da geçici süre ile iletişim kesintileri de yaşanabilmektedir ve bu oldukça doğal bir durumdur. Gratis müşteri hizmetleri telefon numarasına ulaşamıyorsanız doğrudan ürünü aldığınız mağaza şubesinin telefon numarasını aramak iyi bir seçenek olacaktır.

Gratis Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Başarılı kozmetik markası, müşterilerini en yüksek kalitede hizmeti vermek ve sorunlarını daha hızlı çözmek için oldukça büyük bir çaba sarf ediyor. Bu çabalarını müşteri hizmetleri konusunda da oldukça üst düzeyde tutuyor.

Gratis müşteri hizmetleri ulaşımı konusunda problem yaşayan kişiler çağrı merkezine direkt bağlanma yöntemleri aramaya başlıyor. Bu noktada ilk önce müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra 2’yi tuşlayarak asgari bekleme süresinin dolmasını beklemek en hızlı çözümlerden biri olacaktır.

Gratis Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattı Bulunuyor mu?

Büyük kozmetik markalarından olan Gratis müşteri ilişkileri konusunda oldukça profesyonel bir yaklaşıma sahip. Bu sayede pek çok kanal aracılığı ile müşterilerin istek, öneri, şikayet ve sorularına hızlı şekilde yanıtlar verebilmektedir. Fakat Gratis’in WhatsApp hattı bulunmamaktadır. Bunun yerine Gratis müşteri hizmetleri numarasından iletişime geçmek mümkündür.

gratis-müsteri-hizmetleri

Gratis İletişim Numarası Nedir?

Olası aksaklık durumunda müşterinin mağdur olmaması için elinden geleni yapan başarılı kozmetik markası müşteri hizmetleri hattı sunmaktadır. Bu sayede müşteri ile marka arasında bir köprü kurulmakta ve problemler hızla ortadan kaldırılmaktadır.

Sorunları çözmeyi, şikayetlere kalıcı çözümler bulmayı, istekleri ön plana almayı amaçlayan Gratis müşteri hizmetleri hattı aktif biçimde çalışmaktadır. Bu hattı arayarak hem mağazadan hem de online şekilde yapılan alışverişlerde yaşanılan problemlere çözüm bulunabilmektedir. Peki, Gratis müşteri hizmetleri numarası nedir?

Gratis iletişim numarası : 0850 210 69 00

Gratis Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Müşteri hizmetleri belli saatler aralığında hizmet veren bir departmandır. Bu nedenle Gratis müşteri hizmetleri çağrı hattı da belli saatler aralığında hizmet vermektedir. Haftanın her günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında çağrı merkezi aramalarını gerçekleştirilmelidir. Saat 22.00 itibari ile ertesi gün saat 10.00 saatine kadar müşteri hizmetleri mesai dışıdır.

Çalışma saatleri esnasında iletişim numarasını arayarak istenilen herhangi bir konuda bilgi alınabilir ve hatta kurumsal destek sağlanması rica edilebilir. Çalışma saatleri bittiğinde ise diğer iletişim kanalları vasıtasıyla Gratis’e ulaşılabilmektedir.

gratis-müsteri-hizmetleri

Gratis Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum, Ne Yapmam Gerekir?

Çağrı merkezi bazen yoğunluktan bazen ise teknik arızalardan dolayı müşterilere yanıt vermekte zorluk çekebilir. Bu noktada ilk etapta biraz bekleyip daha sonra tekrar aramayı denemek iyi bir seçenektir. Fakat beklemek istemeyen kişiler Gratis’in diğer iletişim kaynaklarını kullanarak çözüm arayabilirler.

Gratis Müşteri Yardım ve Destek Merkezi

Direkt mağaza ya da online satış mağazası üzerinden yapılan ya da yapılacak olan tüm ürün ya da hizmet alışverişleri hakkında destek merkezlerinden yardım alınabilmektedir. Kurumsal müşteri merkezleri üzerinden pratik şekilde geri dönüt alınabilmektedir.

Gratis’in Başka İletişim Kanalı Var mı?

Gratis gibi büyük markalar yalnızca müşteri hizmetleri telefon hatları ile iletişim kurmazlar. Daha pek çok alternatif iletişim kanalı sayesinde müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılarlar. Bu iletişim kanalları şunlardır:

Canlı Sohbet – Asistan: birçok şirkette olduğu gibi Gratis de web sitesi üzerinden canlı sohbet imkanı sunmaktadır.
E – posta: müşteri hizmetlerine ait olan e – posta adresi sayesinde yazılı biçimde probleminizi firmaya anlatabilirsiniz.
Sosyal Medya: sosyal medya platformlarında aktif olan Gratis markası bu platformlardan gelen şikayet ve önerileri de oldukça dikkate almaktadır.

Gratis İletişim E – Posta Adresi

Doğrudan ve online iletişim kanalları ile müşterin problemlerini çözmeyi hedefleyen ünlü kozmetik markasına her gün ve her saat mail atarak iletişim başlatabilirsiniz. info@gratis.com e – posta adresine probleminizi ya da isteğinizi anlatan bir mail atabilirsiniz.

gratis-müsteri-hizmetleri
gratis-müsteri-hizmetleri

Gratis Resmi Sosyal Medya Hesapları

Gratis sosyal medyada oldukça aktif paylaşımlar yapan bir markadır. Kampanya, indirim ya da duyuruları bu kanallar aracılığı ile yapmaktadır. Sosyal medya hesaplarını takip ederek markayı yakından inceleyebilirsiniz. Gratis’in resmi sosyal medya hesap isimleri şunlardır:

 • İnstagram: Gratistr
 • X (eski Twitter): GratisTr
 • Youtube: gratistr

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Gratis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasına Ulaşamıyorum 2023

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!