USD32,27
EURO35,04
JPY0,207800
RUB0,362900
GBP41,54
EURO/USD1,08
BIST10.165,52
GR. ALTIN2.425,01
BTC69.582,74

Sosyal Medyada Garanti BBVA Yatırım ve Dikkat Çeken Paylaşımları

garanti-bbva-yatirim
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Garanti BBVA Yatırım şirketi son zamanlarda X, eski adı Twitter olan sosyal medya hesaplarında epey aktif paylaşımlarda bulunuyor. Borsa, hisse veya yatırım konusunda yeniliklere giden Garanti Bankası bu işleri sevmiş gibi. Bünyesinde birçok yatırım ürünü bulunduruyor.

Sosyal medyada bu kadar aktif olmalarının sebebi ise yatırım üzerine getirdikleri yenilikler veya fırsatlardır. Garanti BBVA Yatırım bu konuda çok büyük fırsatlar gerçekleştirmiş durumda. Bu fırsatların ve yeniliklerin de sosyal medya hesapları üzerinden reklamını gerçekleştiriyor. Böylece de kendini duyuruyor ve müşteri kazanıyor.  

Garanti BBVA Yatırım Hakkında

Garanti Bankası’nı zaten bilmeyeniniz yok. Bilmemenizin sebebi ise bankanın çok eski tarihlere dayanması ve Türkiye’nin en büyük ikinci özel sermayeli banka olması. Garanti Bankası’na bir banka olarak belki güvenebilirsiniz. Peki sermaye, yatırım veya hisse gibi konularda güvenebilir misiniz?

Garanti BBVA Yatırım, bu konu hakkında kendilerine çok güveniliyorlar. Ayrıca bu konu hakkındaki risklerin de çok farkındalar ve sizlere güvence veriyorlar. Bunun için alım satım formları ve bilgilendirmeleri de mevcuttur. Ayrıca sizlerin zarar olasılığınızı da tahmin etmeye çalışıp önlem alıyorlar.

garanti-bbva-yatirim
garanti-bbva-yatirim

Garanti BBVA Yatırım Sosyal Medya Paylaşımları

Garanti bankası sosyal medya hesabı üzerinden sizleri her türlü konu hakkında bilgilendirmeye çalışıyor. Örneğin;

 • Bist 100 ve dünya çapındaki verileri hakkında
 • Türkiye’deki hisse verileri veya gelişmeleri
 • Fed açıklamaları
 • Enerya enerji A.Ş verileri
 • Haftalık dünya ekonomisi takvimi
 • Gündemdeki kredi değerleri veya bilançolar
 • MSCI endeksi değişkenliği gibi konularda güncel bilgileri paylaşmakta.

Garanti BBVA Yatırım Kampanyaları

Garanti bankası yatırım, hisse veya borsa işlerine girmesi ile büyük kampanyaları da beraberinde başlattı. Bu kampanyaların da amacı hızlı müşteri çekmek ve diğer yatırım hesaplarından daha fazla tercih edilmek. Ayrıca ürünleri, hizmet koşulları tamamen müşteri odaklı gerçekleşiyor.

Bankanın verdiği hizmetleri, riskleri göze almaları, güncel bir şekilde bu işleri açıklaması ve Dünya çapındaki yatırım veya hisseleri takip etmesi sizlere güven verebilir ya da vermez. Sizin seçiminiz. Kampanyaları arasında Karma Düzey 1 paketi sene sonuna kadar hediyesi mevcut.

garanti-bbva-yatirim

Garanti Bankası Yatırım Hizmetleri Nelerdir?

Garanti BBVA yatırımcı ilişkileri veya yatırım üzerine gerçekleştirdikleri size sunulan hizmetlere erişmek veya bilgilenmek oldukça basit. Verilen hizmetlerin tamamen yatırım, hisse veya borsa üzerine olduğunu görebilirsiniz. İşte Garanti BBVA Yatırım hizmetleri sizler ile…

Araştırma HaznesiGaranti BBVA ve yatırım bölümü dünya üzerindeki her türlü borsa, hisse, BIST gibi hareketlenmelerin raporlarını tutmakta.
Piyasada YapıcılıkGaranti Bankası sermaye üzerindeki piyasaları deneyimliyor ve bünyesini güçlendirmeye çalışıyor. 
Kurumsal FinansmanıGaranti Bankası bünyesindeki finansal danışmanlar ile müşterilere en iyi hizmeti veriyor. Bu danışmanlarda, Halkla Arzlar, Diğer Finansal Danışmanlık Hizmetleri, Diğer Finansal Danışmanlık Hizmetleri, Borçlanma Araçları ve İhraçları mevcuttur.
Aracılıkta HizmetGaranti BBVA Yatırım kapsamındaki müşterilerine en güvenilir aracıları bulmak ile yükümlü.
Kurumsal Şekilde Satış İşlemleriGaranti Bankası hem yurtiçinde hem de yurtdışında kurumsal olarak işlerini devam ettirmektedir.
Yatırımda Konusunda DanışmanlıkGaranti BBVA bünyesinde en iyi yatırım danışmanlarını bulundurmada özenli.

Garanti Yatırım Telefon 444’mü?

Müşteriler genelde, garanti bbva yatırım hesabı açma, vadeli hesap açma veya hesap sorgulama gibi işlemleri telefon hatları üzerinden yapmaya çalışırlar. Bazı işlemler bu hat üzerinden yapılsa da bazıları bu yol ile çözülemez veya yeterli bilgi alınamaz. Üstelik banka numaralarını doğru bilmek, şahsi bilgilerinizin paylaşılması konusunda önem arz eder.

Garanti Yatırım Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 0 630’dur. Bankanın iletişim bilgilerine veya müşteri hizmetlerine başka türlü de erişebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin;

 • Garanti Bankası yatırım şubeleri
 • Bankanın sitesindeki sıkça sorulan sorular kısmı
 • Müşteriler için hazırlanan iletişim formları
 • Bankanın sitesindeki iletişim, çalışma saatleri, e-posta adresi veya fax numarası bilgileri

Garanti BBVA ve İşlem Kanalları

Sermaye, borsa veya yatırım işlemleri her zaman yoğunluk içerisinde olan işlemlerdir. Bu yoğunluğa yetişmek için farklı işlem yöntemleri veya kanalları olabilir. Garanti Bankası’nın farklı işlem kanalları;

 • Garanti BBVA e-Trader
 • I-Trader
 • FX Trader
 • Yatırım için destek merkezleri
 • İşlem için diğer kanallar
garanti-bbva-yatirim

1 – Garanti E-Trader Kullanımı

Garanti e-Trader kanalının bankadaki sermaye, borsa, yatırım veya hisse yoğunluğuna yetişmek için yapılan bir işlem kanalıdır. Basite indirgemek gerekirse tüm bu yatırım işlemlerinin yapıldığı bir mobil uygulamalar seçeneğidir. Bu mobil uygulamayı indirip yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

2 – Garanti E-Trader Ücreti Nedir?

E-Trader müşteriler için ekstra bir işlem kanalı olduğu için ve yurtdışındaki birçok ülkenin ekonomik dalgalanmalarını takip ettiği için bazı ücretlendirmelere tabi tutuluyor. Satın alma ise Garanti BBVA Yatırım internet sitesi üzerinden yapılıyor. Ücretler ise, 70 TL ile 125 TL arası değişmekte.

3 – E-Trader Özellikleri ve Kolaylıkları Neler?

E-Trader işlem kanalının işleyişi sizlere;

 • VİOP, varant alış veya satış ve hisse senetleri işlemleri yapma
 • Grafik altyapısı
 • Haber veya fiyat bildirimleri
 • Uluslararası piyasa haberleri bildirimleri gibi birçok hizmeti sizlere sunuyor.

4 – Garanti E-Trader Giriş Yapamıyorum Ne Yapmalıyım?

Böyle durumlarda mobil uygulamaların şifremi unuttum veya şifreyi değiştir gibi butonları işinize yarayabilir. Eğer mobil uygulama üzerinden de sorun çözülmüyor ise en kolay ve güvenilir yol bankanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçmektir.

5 – Garanti Trader İşe Yarıyor Mu?

Bankanın Garanti Trader işlem kanalı diğer alternatif işlem kanalları arasında en çok bilineni ve tercih edileni. Bunun sebebi alternatif işlem kanalının müşterilerin büyük bir işlemini gerçekleştiriyor olması olabilir. Sizler de denemeden önce fikir sahibi olmak istiyorsanız müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Garanti Yatırım Model Portföy Nedir?

Garanti BBBVA Yatırım, size verdikleri hizmetleri arasında yurtdışı veya yurtiçi olarak her türlü yatırım, borsa veya hisse araştırması yapıldığı ve bunların raporlarının paylaşıldığı belirtilmişti. Model portföyü denilerek de tam olarak bu kastediliyor.

garanti-bbva-yatirim

Dünya çapındaki yatırım dalgalanmalarını veya piyasadaki sermayeleri Garanti Bankası ile takip edebilirsiniz. Bunun dışında bankanın araştırma raporları arasında;

 • Makro ekonomik raporlar
 • Günlük yatırım bültenleri
 • Uluslararası sermaye yatırımları
 • Tematik olarak verilen raporlar
 • Şirketin kendi yatırım raporları bulunmakta.

Paragaranti Borsa Nedir?

Garanti BBVA Yatırım önceden dünya çapındaki sermayeleri, değişen ekonomik olayları, hisse veya borsa düzeylerini paragaaranti borsa aracılığı ile takip edip sizlere sunmaktaydı. Ama bu durum 2017 yılında değişikliğe gitti ve yenilendi.

Garanti BBVA Yatırım Ürünleri Nelerdir?

Bankalar sermaye, yatırım, borsa veya hisse satışlarına başladığında ortaya her bankanın şahsi ürünleri ortaya çıkar. Bankalar sonrasında bu ürünleri satarlar. Bu satışlar satış danışmanları veya aracılar ile gerçekleşir. Tercih edeceğiniz ürün konusunda sizleri bilgilendirir ve yardımcı olurlar. 

Bankanın birçok farklı içerikli ve işleyişi farklı olan ürünleri vardır. Ama genel olarak hepsi yatırım üzerine kurulu olan ürünlerdir. Yatırım riskli bir olay olduğundan araştırıp bilgi edinmekte fayda var. Bankanın ürünleri;

 • VİOP
 • Varant
 • Foreks
 • Yatırım fonu işlemleri 
 • Pay veya hisse senetleri
 • Yurtdışı hisse veya pay senetleri
 • Yurtdışı vadesi içeren işlemler

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sosyal Medyada Garanti BBVA Yatırım ve Dikkat Çeken Paylaşımları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!