USD33,00
EURO35,91
JPY0,216300
RUB0,387800
GBP42,55
EURO/USD1,08
BIST10.918,88
GR. ALTIN2.520,94
BTC64.279,41

Epey Nedir? Nasıl Kullanılır? 

-epey-
Epey
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Epey ile alacağınız ürünün mağaza fiyatını ve diğer kategorilerle karşılaştırılmasını görmek ister miydiniz? Epey ürün ve fiyat karşılaştırması yapmanıza yarayan kıyaslama sitelerinden biridir. Özellikle telefon kapsamında Xiaomi, Epey iPhone 11 gibi markalara ait modellerin karşılaştırmasını yaparak internet üzerinden daha kolay sipariş verebilirsiniz. 

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi bağlı olarak yeni cihazların çıkması herkesin aklını karıştırmaktadır. Zaman zaman fiyat indirimi olsa da bazı markalardan vazgeçmek mümkün değildir. Bu tarz durumlarda hem teknik özellik karşılaştırma hem de fiyat karşılaştırma için bu siteyi kullanabilirsiniz. Peki bu siteyi nasıl kullanacaksınız? 

Epey Com Nedir? 

-epey-

Online çalışan fiyat karşılaştırma sitesidir. Böylelikle hem satın alacağınız ürünün fiyatını karşılaştırabilir hem de daha karlı alışverişlerde bulunabilirsiniz. İlgi ve isteğinize uygun telefonu bu özellik aralığında bulabilirsiniz. Böylelikle ekstra özelliklere de fazla fiyat bitmemiş olursunuz. 

Ayrıca detaylı olarak cihaz araması yapmak ve fiyat konusunda karşılaştırma için, bu sitenin internet adresinden yardım alabilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Yani bu site benzeri birçok site vardır. Bu siteler bünyesinde bulunan ürünler sadece site içinde karşılaştırmaya da sebebiyet verebilir. Peki bu sitenin detaylı özellikleri nelerdir; 

 • Geniş teknolojik ürün alt yapısına sahiptir.
 • Kullanıcı yorumları seçeneği ile hiç bilgisi olmayan kişilere avantaj sağlayabilir.
 • Yurt içi ve yurt dışı alışveriş karşılaştırmaları yapabilirsiniz.
 • Ürünlerin ayrıntılı açıklamasına ulaşabilirsiniz.

Epey Nasıl Kullanılır?

-epey-

Siteyi kullanma mantığı aslında çok kolaydır. E – ticaret sitelerinin kurulum ve satışında ürünleri listelemek adına XML ürün kodları vardır. Bu özellik ile ürünlerin kodları siteye otomatik eklenmektedir. Yani başka sitelerden alacağınız ürünleri bu kod ile kendi sitenize entegre edebilirsiniz. Ayrıca kendi sitenizde var olan ürünleri de başka sitelere ekleyebilirsiniz. Bunun yanında; 

 • Tek tek ürün ekleme yapmak yerine toplu ve hızlı şekilde ürün eklemek daha mantıklıdır.
 • Diğer yandan firmanın güncel stok ve tedarik durumlarına göre de anında bilgi verip, ürünü satışa çıkarabilirsiniz. 
 • Aynı zamanda ürün fiyat, görsel, taksit ve benzeri bilgileri de XML kodu ile halledebilirsiniz.
 • Öncelikle kayıt yaptırmanız gerekir.
 • Ardından başka siteler kayıt işleminden sonra ürüne ait XML kodlarını çeker. Böylelikle sadece siteye ait olan firmaların ürünlerini görebilirsiniz.

Epey Sitesinde En Çok Aranan Ürünler Hangileridir? 

-epey-

Bu siteden birçok ürünü alabilirsiniz. Karşılaştırma yapacağınız ürün çeşitliliği çok fazladır. Bunun sebebi hem kârlı alışveriş yapmak hem de uygun ürün türünü bulmaktır. Örneğin telefon satan ve birbirinden fazla fiyat veren mağazalar vardır. Bu mağazalardan kimisi zararına kimisi neredeyse iki katına fiyat geçmektedir. Haliyle bu durumda güvenli bir mağaza bulmak zorlaşmaktadır.

İşte tam da bu noktada hem teknik özellik, hem de fiyat karşılaştırması yapacak olan siteler önünüze gelebilir. Dolayısıyla bu sitelerin avantajlarını böyle zamanlarda görebilirsiniz. “Her Şeyi Karşılaştır” sloganı çerçevesinde çalışmalarına devam etmekte olan sitede hangi ürünler bulunmaktadır; 

 • Epey tablet kıyasla 
 • Yatak modeli karşılaştırma 
 • Epey laptop
 • Araba modeli karşılaştırma 
 • Epey akıllı saat
 • Fotoğraf makinesi karşılaştırma 
 • Epey monitör karşılaştırma 
 • Epey kulaklık
 • Cep telefonu karşılaştırma (Epey Samsung, Epey iPhone 11)
 • Epey klima
 • Ayakkabı modeli karşılaştırma 
 • Epey TV

Ayrıca siteyle ilgili gelişmeler güncel olarak değiştiği için, online biçimde bu değişikliği takip etme seçeneğiniz de vardır. En doğru ve sağlıklı ürün özellik ve fiyat karşılaştırması için sitenin internet adresine göz atmanız yeterli olacaktır.

Epey Telefon Karşılaştırma Avantajı Var mıdır? 

-epey-

Epey karşılaştırma öncelikle hayatınızdaki zaman kaybını önleyecek uygulamalardan biridir. Merak ettiğiniz ürünün fiyatı ve özellik bilgileri için, fiyat/performans karşılaştırma yapmanız adına oldukça avantajlı dijital pazarlama platformudur. Bunun yanında alacağınız ürünün fiyatlarını siteye üye olan diğer mağazalar arasında da kıyaslama imkanı bulabilirsiniz.

Enigma T301 Epey ile Özellikleri ve En Çok Karşılaştırılan Cihazlar 

-epey-

Enigma T301 Epey sitesinde en çok karşılaştırma yapılan cihazlardan biridir. Teknik özellikleri bakımından en çok karşılaştırıldığı cihazlara tablo üstünden göz atabilirsiniz. 

Enigma T301Samsung S5610iPhone 5 16  Samsung Galaxy S6 
Birinci popüler Enigma cihazı  _ _ _
_ _ _Serisi Samsung Galaksi 
_ _16 GB 32 GB 
_ _ _Ram kapasitesi 3 GB 
_ _Ekran boyutu 24 İnç Ekran boyutu 5.1 İnç 
_ _1000 mAh batarya kapasitesinde2550 mAhBatarya kapasitesinde 
_ _ _Çıkış yılı 2015
Enigma T301TR Kriptolu Telefon Özellikleri 
Marka Enigma
Dahili Hafıza 16 GB
Ekran Boyutu 2,8 İnç 
Optik Sensör Çözünürlük Derecesi 3 MP 
Bağlantı Türü Bluetooth, USb
Cihaz Türü Akıllı Telefon 
Ürün Ağırlığı 1 kg
Ortam Türü Sesli 

EasyCep Nedir? 

-epey-

Türkiye’nin yenilenmiş olarak en büyük elektronik ürün marketlerinden biridir. Yani cep telefonu, laptop veya tablet benzeri ürünleri ilk sahibinden alarak yenileme işlemi ile satışa sunan sitedir. Cihazların mevcut teknik özelliklerini ve kozmetik bakımını yapmak da diyebilirsiniz. 

Ayrıca bütün yenileme işlemleri Ticaret Bakanlığı lisansına uygun olarak yapılmaktadır. Yenilenmiş ürünler için 12 ay garanti süresi vardır. Bunun yanında da 14 gün iade hakkı bulunur. 

Fiyat Karşılaştırma Siteleri Özellikleri 

-epey-

Fiyat karşılaştırma siteleri online ticaretle uğraşan firmaların XML koduyla veya entegrasyonu ile ürünlerini satışa sundukları ve ürünleri pahalıdan uyguna listeledikleri site türlerinin genel adıdır. Genel özelliklerine göz atacak olursanız; 

 • Dijital entegrasyon anlamında ürünlere otomatik güncelleme yapabilirsiniz.
 • Ürünlerinizi elektronik ticaret mağazası olan firmaların sitesine otomatik kayıt edebilirsiniz.
 • Havuza gelen tüm ürünlere fatura kesebilirsiniz.
 • Muhasebe işlemlerini online olarak otomatik takip edebilirsiniz.
 • E – ticaret sitesinden gelen kargo kodunu faturaya otomatik olarak barkodlu yazdırabilirsiniz.
 • E – ticaret sitelerine eklediğiniz tüm ürünlerin karşılaştırmasını yapma imkanı bulabilirsiniz.
 • Ürünlerin adet olarak ve tüm platform fiyatını tek ekranda görme şansınız vardır.
 • Hangi üründen daha çok satış yaptığınızı, ürünlerinizin ekranda kalma süresini, hangi üründen kar ettiğinizi ve satış adedini raporlama ve analiz etme imkanı vardır. 

Fiyat Karşılaştırma Siteleri ve E – Ticaretteki Önemi 

-epey-

E – ticaret firmaları, ürünlerini vermiş olduğu sitelere karşı birçok avantaj elde eder. Peki bu sitelerin avantajları nelerdir? 

 • Fiyat karşılaştırma sitelerinin günlük ve hazır müşteri trafiği vardır.
 • İşletmeniz varsa ve ürünlerinizi bu siteler üzerinden daha çok kişiye satış yapma imkanı bulabilirsiniz.
 • Pazar yerlerinde nazaran bu sitelerin komisyon oranları daha düşüktür.
 • Ayrıca ürünlerinize ait markaları daha çok tanıtma yönünde büyük fayda sağlamaktadır.
 • Dolayısıyla fiyat karşılaştırma sitelerinde kendinizi daha çok tanıtma ve satış imkanı artar.
 • Diğer yandan rakipleriniz ile daha kolay rekabete girmiş olursunuz.
 • “Hemen Al” seçeneği sayesinde satışlarınız daha da artacaktır. Kısacası marka bilinirliği, indirimli ürün satın almak ve fiyat karşılaştırması yapmada bu siteler, epey başta olmak üzere oldukça işe yarar. 

Diğer Fiyat Karşılaştırma Siteleri 

-epey-

Fiyat karşılaştırması yapmanızın en önemli yanlarından birisi, en ucuz ürünlere online olarak yorulmadan tek bir tuşla ulaşmaktır. Özellikle çok sayıda ürün alacaksanız bu noktada bu siteler işinizi fazlasıyla görecektir. Bunun için takip etmeniz gereken diğer karşılaştırma siteleri ve özellikleri nelerdir? 

Fiyat Karşılaştırma Sitesi Özellikleri 
Cimri Popüler mağazaların güncel ve aktüel ürünlerini görme, 100 milyondan fazla ürünün son döneme ait fiyat değişikliklerini ve fiyat alarmını girebilirsiniz.
Akakçe Birçok aktüel ürünün markalarına ait haftalık bilgilere ulaşma, Fiyat alarmı ve kullanıcı yorumları, Son dönem fiyat değişikliklerini görebilirsiniz.
Epey Aradığınız ürünün performans ve fiyat özelliklerini detaylı şekilde karşılaştırma yaparak minimum zamanda bulabilirsiniz.
Google Alışveriş Bütün e – ticaret sitelerini ekranında sergileme ve aynı zamanda filtreleme seçeneği ile ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Fiyat Sor İyi fiyat karşılaştırmaları noktasında market ürünlerini en uyguna alacağınız ve fiyatını diğer markalar ile karşılaştırdığınız en iyi sitelerden biridir. Aynı zamanda kolay ve anlaşılır bir sitedir. Bu sayede saniyeler içinde aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz.Bazı il ve ilçeler için de teslimat vermektedir. Bunun yanında bazı mahaller için de fiyat karşılaştırması seçeneği vardır.
EnuygunHer ay 7 milyon kullanıcı ile en çok fiyat karşılaştırma yapan platformlardan biridir. Özellikle seyahat alanındaki fiyatlarda karşılaştırma için tercih edebilirsiniz. Uçak bileti, araç kiralama, otobüs bileti, kredi ve sigorta işlemleri için bu siteye göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Epey başta olmak üzere fiyat karşılaştırma siteleri ile hem zamandan tasarruf hem de kârlı alışveriş yapmak istiyorsanız, online seçenekli bu siteleri takip edebilirsiniz. Özellikle telefon fiyat ve performans karşılaştırma için Epey.com işinize oldukça yarayacaktır. Bu noktada aşağıdaki bilgilerden de destek alabilirsiniz.

1 – Fiyat Karşılaştırma Sitesi Nedir? 

Fiyat karşılaştırma siteleri online olarak ticaret yapan firmaların XML koduyla ya da satışa sunduğu ürünler üzerinden uygun fiyat ve sıralama seçeneği sunmaktadır. Böylelikle kullanıcılar satın alacakları ürünlerin fiyatlarını en çok karşılaştırma yapılan diğer ürünler ile kıyaslayıp saniyeler içinde alabilir. Ayrıca ürün özellikleri hakkında da bilgi sahibi olabilir.

2 – Epey Ucuza Nasıl Bir Site?

Epey, ürününün özellikleri ile en ucuz fiyatını gösteren online fiyat karşılaştırma sitelerinden biridir. Güvenilirlik anlamında satış olarak hizmet sunmayıp, sadece kağıt üzerinde ürünlerin bilgilerini sizlere sunmaktadır. Sunmuş olduğu verileri doğru ve güvenilirdir.

3 – Epey Puanları Neye Göre Veriliyor?

Ürünlerin site puanları, teknik ve belirli kriterlere göre oluşmaktadır. Puan için ele aldığınız kriterler, sonuçta ortaya çıkan puan ve sıralama tamamıyla kesindir diyemezsiniz. 

4 – Epey Güvenilir mi?

Bilgi konusunda üreticinin verilerini tüketiciye olduğu gibi aktarır. Yani karşılaştırma yaparken bu bilgilerden yola çıkarak kıyaslar. Sonuç itibariyle elde olan bilgilerden doğru karşılaştırmayı yapmasıyla güvenilirdir.

5 – Epey Kime Ait?

Türkiye’de uzun yıllardan beri online program olarak varlığını sürdüren bu site, Gezginler.Net tarafından 2015’te kurulmuştur. Çok kısa zamanda ülkenin en çok ziyaret edilen fiyat/performans sitelerinden biridir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Epey Nedir? Nasıl Kullanılır? 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!