USD32,19
EURO34,91
JPY0,206100
RUB0,357400
GBP41,02
EURO/USD1,08
BIST10.914,88
GR. ALTIN2.470,75
BTC69.832,75

Disney Plus Fiyat Listesi Değişti Mi?

disney-plus-fiyat
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Disney Plus fiyat yeni yıla girilmesiyle var olan üyelerin veya yeni üyelik düşünen kişilerin ilgisini çekmektedir. Yeni teknoloji çağında artık televizyon içeriklerinin yanına bir de internet içerikleri eklenmiştir. Bu internet içerikleri Disney + Türkiye veya çeşitli platformlarda yayımlanmaktadır.

Belirli bir ücret karşılığında üyelik oluşturulan bu platformlarda, içerikler de çeşitli olmaktadır. Televizyonun aksine her ülkeden ve her türden içerik izleme imkanı bulunmaktadır. Durum böyle olduğundan ülkemizde de sevilerek izlenen Disney Plus fiyat listesi merak uyandırmaktadır.

Disney Plus Üyelik Paketleri ve Disney Plus Fiyat Listesi!

Disney Plus, 2019 yılında kullanıcılarına hizmet vermeye başlamıştır. Bahsedilen Disney Plus, The Walt Disney yani kendi stüdyoları tarafından oluşturulan içeriklerin ev sahibidir. Kendi stüdyolarının yanında anlaşmalı oldukları şirketlerin içeriklerini de bünyesinde barındırmaktadır. Bilim kurgu, romantik, macera gibi farklı tarzda içerikler vardır.

Bu bilgiler ışığında şirket içeriklerini altı ana başlıkta toplamıştır. Seçenekleri ise Disney, National Geograhic, Marvel, Star Wars ve Pixar oluşturmaktadır. Bunlara ek daha fazla eğlence seçeneği de Disney Plus içerisinde bulunmaktadır. Peki bu denli yoğun içerikler sunan Disney Plus fiyat listesi nasıldır?

disney-plus-fiyat

Aylık Üyelikte Disney Plus Fiyat Nasıldır?

İnternet platformlarında kullanıcılara çeşitli üyelik paketleri sunulmaktadır. Disney Plus içerisinde yer alan üyelik seçeneklerinden biri ise aylık pakettir. Bu pakette kullanıcılar 30 gün boyunca içerikleri kesintisiz olarak izleyebilmektedir.

27 Şubat 2023 itibariyle aylık Disney Plus fiyat miktarı güncellenmiştir. Bu tarihten itibaren aylık Disney Plus ücreti 64,99 TL olmaktadır. Her sene yeni fiyatları güncellemesi yaşanan internet platformlarında, Disney Plus fiyat miktarı bu şekildedir.

Yıllık Üyelikte Disney Plus Fiyat 2023 Yılında Kaç Belirlenmiştir?

1 yıl boyunca kesintisiz şekilde içerik izlemek isteyen kullanıcılar, yıllık üyeliği tercih etmektedir. Yıllık üyelik, çoğu durumda daha avantajlı olan bir üyelik çeşididir. Bazı durumlarda yıllık üyeliğe özel çeşitli indirimler de olaya dahil olabilmektedir.

Yeni yılla birlikte yıllık Disney Plus fiyat tutarı, 649,90 TL olmuştur. Bunun dışında yıllık kampanyalı üyelik alımında aylık Disney Plus fiyat, daha da cüzi olmaktadır. Kampanyalı alımda aylık Disney Plus fiyat, 54, 15 TL olmaktadır.

Disney Plus İçerikleri Ne Türdür?

İnternet platformu içerikleri, televizyon programlarının aksine son derece daha çeşitlidir. Her kullanıcıya hitap edecek içerikler, her tarz programı bulabilmek mümkün olmaktadır. Tamamen kullanıcı ilgisine göre üretilen içerikleri bulabilmek an meselesidir.

Disney Plus fiyatları performansına göre kullanıcılarına yüksek kalitede içerik sunmaktadır. Popüler marka içerikleri sunmanın yanında, kendi yapımlarını da sunmaktadır. TV şovları, filmler, çizgi filmler ve belgeseller Disney Plus içerisinde yer almaktadır.

Popüler Marvel filmleri, National Geograhic belgeselleri, Star Wars klasikleri ve Disney klasikleri popüler kategoridir. Bunlara ek yeni yapımlar ve orijinal içerikler de bulunmaktadır. Her yaşa farklı içerik sunan Disney Plus çok kapsamlı bir yelpazede yer almaktadır.

disney-plus-fiyat

Disney Plus Filmleri ve Kategori İçerikleri!

Her kategoriyi bünyesinde barındıran Disney Plus, milyondan fazla gösterim sunmaktadır. Yıllardır vazgeçilemeyen içerikler, durmadan başa sarılan filmler ve yeni yapımlar şeklinde çok yönlü akışa sahiptir. Bünyesinde her ülkeden yapım bulundurması sayesinde kültür çeşitliliğini da sağlamaktadır.

İç ısıtan öyküler, heyecana sürükleyen kurgular şeklinde birden çok alternatif film kategorisi bulunmaktadır. Yeni yapımlar, Türk yapımı filmler de Disney Plus fiyatı ödemesi sonrası izleyebilecekleriniz içerisindedir.

Animasyonlar, çizgi filmler, belgeseller ve daha nicesi Disney Plus içeriklerindendir. Aksiyon, aile, animasyon, gerilim, bilim kurgu, çocuk ve aile, macera, komedi ve Türk filmi kategorileri içerisinden binlerce filmi seçebilme imkanı sunulmaktadır.

Disney Plus Türkiye’de Nasıl İzlenir?

Disney Plus fiyat ödemesinden sonra mobil cihazlarda, televizyonlarda, tabletlerde kısacası istediğiniz her yerde izleme fırsatı sağlamaktadır. Her teknolojik cihazda izleyebileceğiniz Disney Plus içeriklerini, oyun konsollarında bile izleyebilirsiniz. Disney Plus izleyebilmeniz için yapmanız gerekenler kısaca şu şekildedir:

1 – Disney Plus Üyeliği Oluşturma

Bir internet platformunda içerik izlemek için, öncelikle üyelik oluşturulması gerekir. Disney Plus üyeliği üç farklı şekilde yapılabilmektedir. İlgilendiğiniz hatta elinizde bulunan tüm cihazlardan kolayca üyelik oluşturabilirsiniz. Üyelik oluşturabileceğiniz yollar şu şekildedir:

1.1  – İnternet Sitesi Üyeliği Nasıl Oluşturulur?

Disney Plus internet sitesinden üyelik oluşturmak kolay ve kısa bir süreçtir. İlk olarak www.disneyplus.com adresine girmeniz gerekmektedir, ardından:

  • ‘Şimdi Üye Ol’ seçilmelidir,
  • E- posta adresi girilmelidir,
  • Parola girilmelidir,
  • Üyelik türleri içerisinden size en uygun olan seçilmelidir,
  • Ödeme bilgisini de girdikten sonra, ‘İzlemeye Başla’ seçilmelidir.
disney-plus-fiyat

1.2   – Mobil Cihaz Üyeliği Oluşturma

Mobil cihaz üzerinden de Disney Plus üyeliği gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemde ilk olarak uygulama mağazasına gidip, Disney+ uygulaması indirilmelidir. Uygulamayı açtıktan sonra yapılması gerekenler:

  • ‘Şimdi Üye Ol’ seçeneğine tıklanmalıdır,
  • Mail adresi girilmelidir,
  • Bir parola seçilmelidir,
  • Üyelik türlerinden üyelik seçilmelidir,
  • Uygulama içi satın alma yapıldıktan sonra, içerikleri izleyebilirsiniz.

1.3   – Televizyona Bağlı Cihazla Üyelik Nasıl Oluşturulur?

Televizyona bağlanan cihazda uygulama üyeliği oluşturmak da son derece basittir. Televizyona bağlanan cihazda uygulama mağazasına gidilip, Disney+ uygulamasını indirmeniz gerekir. Ardından uygulama açılıp diğer adımlar uygulandıktan sonra üyeliğiniz oluşturulmuş olunur.

2  – Disney Plus Fiyat Ödemesi

Üyelik oluşturduktan sonra Disney Plus fiyatları ödemesi direkt olarak alınmaktadır. Üyelik oluşturma adımlarında Disney Plus fiyat ödemesi yapılmaktadır. Ödeme yapılmadığı takdirde, üyelik oluşturulmamaktadır. Banka veya kredi kartı bilgileri girilerek, ödemenizi gerçekleştirmeniz gerekir. Ardından içerikleri dilediğinizce izleyebilirsiniz.

disney-plus-fiyat
Disney Plus Fiyat

3  – Disney+ Uygulaması İndirme

Üyelik oluşturulduktan sonra, izlemek istediğiniz cihazda Disney+ uygulamasını indirmeniz gerekir. Bu uygulamaya var olan üyelik bilgilerinizi girmelisiniz. Nerede kaldığınızı, en son neyi izlediğinizi veya içerikler hakkında bu sayede bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hali hazırda izlediğiniz içeriğe devam edebilir veya yeni içerikleri izlemeye başlayabilirsiniz. Bunun için televizyon, telefon veya tablette uygulamanın indirilmiş olması gerekir. Üyeliğiniz var ancak uygulamaya sahip değilseniz, kolayca indirip giriş yapabilirsiniz.

4 – Keyifle İzlemeye Başlama!

Bütün adımlar tamamlandıktan sonra son adım izleme aşamasıdır. Artık izlediğiniz filmi veya diziyi kesintisiz şekilde her cihazda izlemeye devam edebilirsiniz. Disney Plus, 10 ayrı cihaza ve 7 ayrı profil girişine de imkan sağlamaktadır. Aynı anda 4 farklı ekrandan da içerik izleyebileceğinizi hatırlatmakta fayda vardır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Disney Plus Fiyat Listesi Değişti Mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!