USD32,18
EURO34,91
JPY0,205900
RUB0,356900
GBP41,06
EURO/USD1,08
BIST10.874,34
GR. ALTIN2.493,54
BTC69.512,29

Bestemsu Özdemir Kimdir, Sevgilisi Kim?

bestemsu-ozdemir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk dizi ve sinema projelerinde yer alan Bestemsu Özdemir hayatı konusunda da dikkatleri üzerine toplamıştır. Başarılı projelerde gösterdiği performanslarıyla tanınan oyuncu hakkında merak edilen birçok soru vardır.

Özel Hayatında Bestemsu Özdemir Kimdir?

Öncelikle Bestemsu Özdemir kimdir diye bakılacaksa Türk dizi ve sinema oyuncusu olduğu sonucuyla karşılaşılır. Uzun yıllardır kariyerine oyunculukla devam etmesine rağmen hakkında bilinmesi gereken özellikleri bulunuyor. Özellikle oyuncu hakkında en çok merak edilen sorular ise şu şekildedir:

bestemsu-ozdemir

Bestemsu Özdemir Doğum Tarihi?

İlk olarak oyuncunun 20 Nisan 1992 yılında İstanbul’da doğduğu bilinmektedir. Diğer taraftan aslen Erzincanlı olan oyuncu hayatının belli bir döneminde yaşadığı aile sıkıntılarından ötürü Ankara’da yaşamıştır. Ankara’da geçirdiği vakitlerden sonra yeniden İstanbul’a dönerek hayatını İstanbul’da devam ettirme kararı almıştır.

Ailesi Kimdir?                                                

Bestemsu Özdemir ailesi hakkında bilinen en genel bilgi 2 yaşındayken ebeveynlerinin boşanmış olduğudur. Oyuncu, bir röportajında ailesi hakkında bazı bilgiler vermiştir. Oyuncu anne ve babasının 2 yaşındayken boşandığını dile getirmiştir. Bu yüzden 2-3 sene Ankara’da anneannesi ve dedesiyle yaşamıştır. Baba tarafından uzak büyüdüğünü bundan dolayı çok fazla şey paylaşmadığını söylemiştir.

Bestemsu Özdemir babası hakkında yorum yapmamıştır. Annesinin yeniden evlendiğini ve uzun yıllardır annesinin yeni eşinin ona babalık yaptığından bahsetmiştir. Ünlü oyuncu boşanmış aile çocuklarının yaşadığı travmalardan yaşamadığını da dile getirmiştir.

Bestemsu Özdemir Boyu, Kilosu Kaçtır?

Kısa dönemlik mankenlik geçmişi bulunan oyuncunun boyu veya kilosu da merak ediliyor. Oyuncunun 1.74 boyunda ve 53 kilo olduğu biliniyor. Hatta bu konuda oyuncu yeme düzeni hakkında söylediği bilgilerle kişileri şaşırtmıştır. Sağlıklı beslenmeye özen gösteren oyuncu işin sırrının özellikle çok yememek olduğunu söylemiştir.

Bestemsu Özdemir Dini İnancı Nedir?

Bestemsu Özdemir dini hakkında net bilgi vermemiştir. Ancak oyuncu verdiği röportajda Mısır ülkesinde Müslümanlıktan gelen yakınlıkla zorluk çekmediğini belirtmiştir.

Bestemsu Özdemir Sevgilisi Kimdir?

Yakın zamanda aldığı evlilik teklifiyle magazin haberlerinde gündeme gelen oyuncu aylardır Serkan Mehmet Durdu ile aşk yaşamaktadır. Sevgilisinden evlilik teklifi beklendiğini ‘parmaklarım hala boş’ diyerek belirtmiştir. Bunun üzerine partneri Serkan Mehmet Durdu’da yılbaşında oyuncuya evlilik teklifi etmiştir. Bundan dolayı çift evlilik hazırlıklarına başlamıştır.


Editör Önerisi: Nesrin Cavadzade Kimdir? Hayatı Hakkında Bilinmeyenler!


Hangi Okullarda Okumuştur?

Başarılı oyuncu Ankara’dan döndükten sonra Saint Benoît Fransız Lisesi’nde öğrenimine başlamıştır. Lise eğitiminden sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım bölümüne girmiştir. Üniversite eğitimini Moda Tasarım üzerine tamamlayan oyuncu kariyerine farklı bir alanda devam etmiştir.

Sosyal Medya Hesapları Nedir?

bestemsu-ozdemir

Bestemsu Özdemir Instagram, Facebook veya Twitter hesapları da merak edilmektedir. Oyuncu Instagramda ‘bestemsuozdemir’ kullanıcı adıyla mavi tikli bir hesap sahibidir. Twitter’da ise ‘BestemsuOzdemir’ kullanıcı adıyla büyük bir kitle sahibidir.

Kariyerinde Bestemsu Özdemir’in Yer Aldığı Projeler Neler?

2012 senesinde oyunculuk kariyerine adım atan Bestemsu Özdemir günümüze kadar çeşitli işler yapmıştır. Özellikle kariyerinde birçok önemli markalarla işbirliği yapan oyuncu hala daha aktif olarak projelerde yer almaktadır.

Mankenlik Dönemi

Üniversite döneminde oyunculuk fikri bulunmamasına rağmen yaptığı mankenlik sebebiyle oyunculuğa başlamıştır. Bestemsu Özdemir ilk başta bilindik bir marka olan Mavi’ye fotomodellik yapmıştır. Daha sonrasında çekilen fotoğrafların tüm dünyada kullanılmasıyla kendisine iş teklifleri gelmiştir.

Modelliği sevmediğini ve onu yansıtan bir iş olmadığını dile getiren oyuncu menajerine mail atarak oyunculuk dünyasına ilk adımlarını atmıştır. Oyunculuk deneme çekimlerine giden oyuncu Özdemir,  ilk başta başarılı olamamıştır. Daha sonrasında kendisini başka bir yere almışlardır. Kendini bir anda dizi setinde bulan oyuncuya sırasıyla başka teklifler de gelmiştir.

Klip Çekimi

bestemsu-ozdemir
Bestemsu Özdemir Kimdir?

Özdemir, kariyerinde klipte de yer alma fırsatı yakalamıştır. Mısırlı ünlü şarkıcı Mohammed Hamaki’nin klip çekiminde oynamıştır. Kendisine ilk teklif sunulduğunda çok şaşırmış olup aynı zamanda da mutlu olmuştur.

Oyuncu bu teklifle Dubai, Abu Dabi’ye gitmiştir. Hatta 13 gün gibi bir süre orada kalan oyuncu Abu Dabi’de tanıklık ettiği olayları da dile getirmiştir. Abu Dabi’de bulunduğu vakitte ülke kuruluş dönemine denk gelen oyuncu, ülkenin güzel ve farklı kültürlerini deneyimlemiştir. Ülkede kendini çok yabancı hissetmeyen oyuncu klip çekimiyle kariyerini özellikle güçlendirmiştir.

Televizyon Dizileri

Oyunculuk eğitimini tamamlayan oyuncu  2012 yılında Sakarya Fırat, Araf Zamanı ve İstanbul Hatırası adlı dizilerle ilk deneyimlerini kazanmıştır. Bu projelerde:

  • Sakarya Fırat- Melike Derbent
  • İstanbul Hatırası- Sultan karakterlerine hayat vermiştir.

Kara Para Aşk

bestemsu-ozdemir

2014- 2015 yıllarında Bestemsu Özdemir, o döneme damga vuran Kara Para Aşk dizisinde yer almıştır. Birçok usta isimle çalışma fırsatı bulmuştur. Ve hatta oyuncu bu dizi sayesinde ekranlarda dikkat çekmiştir. Kara Para Aşk’ta Nilüfer Denizer karakterini başarıyla oynamıştır.

Analar ve Anneler

2015 yılında başarılı oyuncu  Analar ve Anneler isimli diziyle yeniden ekranlarda yerini almıştır. Sevgi Tınar karakterini oynayan oyuncu kısa dönemde büyük işler başarmıştır.

Meryem

Bir sene oyunculuk yapmamış olan oyuncu 2017- 2018 aralığında yine özellikle sevilerek takip edilen Meryem isimli dizide yer almıştır. Meryem dizisinde Deniz Bilen karakterine yön veren oyuncu bu dizide de ünlü meslektaşlarıyla çalışmıştır.

Ege’nin Hamsisi

2018 yılında Ege’nin Hamsisi isimli bir tür komedi dizisinde kariyerine devam etmiştir. Burada tecrübeli ve bilinen oyuncularla çalışmıştır. Ege’nin Hamsisi dizisinde Zeynep Gerginoğlu olarak yer almıştır. Bu dizi sebebiyle 45. Altın Kelebek ödülünde en iyi kadın oyuncu kategorisinde aday gösterilmiştir.

Güvercin

Ekranlara iki sene ara veren oyuncu 2020’de Güvercin adlı dizide tekrar ekranlarda boy göstermiştir. Bu sefer dram türünde yer almıştır. Güvercin dizisinde İpek karakterini yansıtan oyuncu dizi finali sebebiyle daha sonra bu diziden ayrılmıştır.

Bestemsu Özdemir Akrep

2021-2021 aralığını kapsayan bu dizide Bestemsu Özdemir kendinden özellikle sıkça söz ettirmiştir. Selma karakterine yön veren oyuncu dizi kurgusunu başarıyla seyirciye aktarmıştır. Bu dizide yer alan usta isimlerle birlikte başarısını katlayarak dizi kariyerine devam etmiştir.

İkimizin Sırrı

2021 senesinde Ece Kaya olarak ekranlarda bulunmuştur. Yalnız 2-10 bölüm arasında yer almış olduğu kısa süreli bir dizidir.

Gecenin Ucunda

bestemsu-ozdemir

2022 yapımlı olan bu dizide Serra Pakdemir’i canlandırmaktadır. Bu dizide sağladığı başarılar ile sıkça magazinde veya televizyonda adı geçmektedir. Üst sıralarda yer alan ve özellikle yüksek reyting sağlayan bu dizide Serra karakteri dikkat çekmektedir.

Sinema Yapımları

Dizi yapımlarının ve klip çekiminin yanında oyuncu, sinema yapımlarında da yer almıştır. Kategorilerini arttıran oyuncu birçok sinema filmiyle ün kazanmıştır.

Tabula Rosa

Oyuncunun kariyerinde yer aldığı ilk sinema filmidir. 2015 yapım yılına sahip bu filmde Rosa/ Saadet rolünde oynamıştır.

Biz Size Döneriz

2017 yılında yayıma giren bu filmde oyuncu daha çok tanınır hale gelmiştir. Defne rolüyle bir nevi kendini oynamıştır. Rolde moda tasarımcısı olan Defne, Özdemir’in kendini daha iyi anlatmasına fırsat vermiştir.

Dünyanın En Güzel Kokusu 2

İki seriden oluşan filmin ikinci seyrinde yer almıştır. Yine 2017 yapıma sahip bu filmde Candan karakterini oynamıştır.

Baba Nerdesin Kayboldum

2018 gösterime sahip bu sinema filminde Fulya karakteriyle izleyicilerle buluşmuştur. Çeşitli oyuncularla üstlendiği bu film izleyiciler tarafından büyük oranda beğenilmiştir.

Milyonda Bir

2021 yılında vizyona giren bu filmde Rüya karakterini başarıyla yansıtmıştır. Bestemsu Özdemir bu karakterde de başarılarını büyük oranda sergilemiştir.

Müjdemi İsterim

Ünlü oyuncular ve tiyatrocularla beyaz perdede 2022’de buluşmuştur.

Nefes: Yer Eksi İki

Henüz vizyona bile girmeyen bir filmdir. 17 Şubat 2023 tarihinde vizyonda olacak bu sinema filminde Bestemsu Özdemir Şebnem rolündedir. Dram, Savaş kategorisinde bulunan bu filmde Bestemsu Özdemir farklı sinema alanlarında yer alma fırsatı bulmuştur.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bestemsu Özdemir Kimdir, Sevgilisi Kim?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!