USD32,77
EURO35,09
JPY0,208900
RUB0,366300
GBP41,61
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
GR. ALTIN2.457,00
BTC66.583,52

Angelina Jolie Hayatı ve Biyografisi 2022

angelina-jolie-hayati
angelina-jolie-hayati
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Angelina Jolie hayatı hakkında bilgi edinmek ister misiniz? Dünyaca ünlü oyuncu hakkında bilmeniz gereken tüm bilgiler bu yazıda yer alıyor!

Angelina Jolie, 4 haziran 1975 yılında doğan film yapımcısı ve Amerikalı oyuncudur. Angelia Jolie hayatı hakkında araştırma yapanlar, üç altın küre, iki sinema oyuncuları derneği, Oscar gibi ödüllere sahip olan ünlü oyuncuyu tanıyacaklardır.

Hayırsever çalışmaları ile bilinen dünyanın en çekici kadınların arasında olan Angelina Jolie güzelliğini halen daha korumaktadır. Aksiyon, macera, biyografi gibi çok çeşitli film türlerinde oynayan ünlü oyuncunun hayatı herkes tarafından çok merak edilmektedir.

Angelina Jolie Kimdir: Angelina Jolie Hayatı

Dünya tarafından bilinen özellikle Brad Pitt ile birliktelik yaşayan Amerikalı oyuncu hakkında daha fazla bilgi için listemize devam edelim.

Angelina Jolie hayatı hakkında bilgi için ilk kez 1982 yılında oynadığı Lookin to Get Out filminde görülmüştür. İlk başrol oyunculuğunu da 1995 yapımı olan Hackers filminde yer almıştır. En iyi yardımcı kadın oyuncu dalında Akademik ödül almadan önce 1997 yapımı George Wallace ve 2001 yapımı Lara Croft: Tomb Raider filmlerinde oynamıştır.

Angelina Jolie Hangi Çocuğu Öz? Angelina Jolie ve Brad Pitt’in Kaç Öz Çocuğu Var?

Angelina Jolie hayatı hakkında yapılan araştırmaya göre ABD ve Kamboçya vatandaşlığına sahip ünlü oyuncunun toplamda 6 çocuğu vardır. 2016 yılında Brad Pitt ile evlenen Angelina Jolie, Shiloh, Vivienne ve Knox olmak özere 3 öz veya biyolojik çocuğu vardır. Diğer üç çocuk olan; Pax, Maddox, Zahara ise evlatlıktır.

Angelina Jolie Çocuğu Cinsiyet Değiştirdi Mi: Angelina Jolie Hayatı

Angelina Jolie, Brad Pitt

Hollywood deyince akla ilk gelen Angelina Jolie ve Brad Pitt, biyolojik çocuğu olan Shiloh için cinsiyet değiştirme ameliyatı başlatmıştır. Önceki hayatında kız olan ve erkek olmayan isteyen 13 yaşındaki Shiloh, hormon tedavisine başlamıştır. Angelina Jolie hayatı analiz edildiğinde çiftin biyolojik çocukları küçük yaşlardan beri erkek olarak hissettiği için cinsiyet değiştirmek istediğini söylemektedir.

Angelina Jolie hayatı medya ve dünyadaki birçok insan merak konusudur. 13 yaşındaki küçük kızı Shiloh, cinsiyet değiştirmek istediğinde ailesi sonuna kadar desteklemiştir. Ayrıca cinsiyet değişikliği tamamlandıktan sonra Shiloh, adını değiştirmeyeceğine aynı adı kullanacağını belirtmiştir.

Angeli Jolie Çocukluğu ve Kişisel Hayatı

Angelina Jolie iki filmde oynamış ve Los Angeles Akademi Ödülü kazanmış olan John Voight’in kızı olarak dünyaya gelmiştir. Angelina Jolie’nin James Haven isminde kız kardeşi, Jolie isminde vaftiz annesi ve Chip Taylor adında yeğeni bulunmaktadır. Ailesinden annesi Marchelina Bertrand’dır ve Fransız soyundan gelmektedir. Babası ise Alman ve Slovaktır.

Angelina Jolie hayatı çocukluk yıllarında sık sık film izleyerek geçmekteydi. Kendisine sorulan bir röportajda, özellikle ailesinin filmle ilgilenmesinin çocukluğunu etkilemediğini söylemektedir. 11 yaşına geldiğinde Lee Strasberg Theatre Institute’ye kayıt olarak küçük çapta oyunculuğa başladı. Bundan yaklaşık 2 yıl sonra Beverly Hills High Schools’a gitmeye karar verdi.

Angelia Jolie gittiği okulda çoğunlukla zengin ailelerin olması sebebiyle burada kendisini aşırı yalnız hissetti. İnce olması ve gözlük takması sebebiyle birçok arkadaşı tarafından alay konusu oluyordu. Burada okurken mankenlik yapmaya karar verdi ve başarısız olduğunda kendine zarar vermeye başlamıştır.

Angelina Jolie Dini İnancı Nedir?

Angelina Jolie Hayatı

Angelina Jolie hayatı, hayranları ve medya için büyük merak konusudur. Özellikle insanların çoğu ünlü oyuncunun dini inancını veya hangi dine mensup olduğunu öğrenmek istemektedir. Basına sızan bir habere göre Angelina Jolie, insanların içinde bulunan tanrısal veya ruhani güce tam olarak inanmadığını söylemektedir.

Tam olarak varlığını kanıtlayamadığı bir şeye inanmak ya da inanmamak arasında kalmanın zor bir karar olduğunu söylemektedir. İnsanların yıldızlardan veya herhangi bir yerden geldiğini de belirtmek yanlış olacağını ve bu doğrultuda bir inancının olmadığını söylemektedir. Kısaca Angelina Jolie dini söz konusu olduğunda Ateizm inancına yakın olduğu söylenilebilir.

Angelina Jolie Zengin Mi? Angelina Jolie Serveti Ne Kadar?

Angelina Jolie hayatı hakkında serveti ne kadar ve zengin mi ile ilgili sorular insanlar tarafından oldukça fazla araştırılmaktadır. Amerikalı oyuncu Angelina Jolie, milyon dolarlık gayrimenkulleri 160 milyon dolarlık serveti dudak uçuklatmaktadır. Altı çocuk annesi, servetinin büyük çoğunluğunu çocuklarına ve hayır işlerine harcamaktadır.

Angelina Jolie hayatı ile araştırma yapanlar yıldız oyuncunun ne kadar yardımsever olduğunu bilir. Özellikle çocuklarının geleceği için hem bugün hem de uzun vadede yatırım yaparak onları mutlu ediyor. Güzel anılar biriktirmenin yanında yaptığı yatırımlar ile servetini korumayı başaran yıldız zenginliğine zenginlik katmaktadır.

Angelina Jolie Annesi ve Babası Kimdir?

Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie hayatı içinde onun kariyerini belirlemiş olan bir ailenin varlığının olması şaşırtıcı değil. 1975 yılında babası Akademi Ödülü’nü kazanan bir oyuncu olan Jon Voight olarak görülüyor. Annesinden aldığı güzellikle göze çarpan Jolie oyunculuğu da ailesinden almıştır. Her ne kadar sadece iki filmde oynamış olsa da annesi eski oyuncu Marcheline Bertrand’dır. 

Angelina Jolie Estetiksiz Hali Nasıl?

Angelina Jolie estetiksiz hali ile internet üzerindeki en sık araştırmalara konu olmaktadır. Çok güzel bir kadın olması ve estetik yaptırdığı iddiaları bu araştırmaların temelini oluşturuyor. Fakat güzel oyuncunun eski fotoğraflarına baktığınızda estetiksiz hallerinin bile güzel olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda birçok yüz hattının ve şeklininde doğuştan geldiği görülmektedir. 

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Angelina Jolie Hayatı ve Biyografisi 2022

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!