USD32,77
EURO35,09
JPY0,208900
RUB0,366300
GBP41,61
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
GR. ALTIN2.457,00
BTC66.583,52

Yasak Elma 152. Bölüm Olanlar! 153. Bölüm Fragmanı

hederaguncel-yasak-elma-152-bolum (2)
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yasak Elma 152. Bölüm içeriğinde gerçekleşen durumlara bakıldığında izleyenleri şaşırtan ve heyecana sürükleyen bir tablo şe karşılaşıyoruz.

Yasak Elma Fox Tv’nin fenomen dizilerinden  olmayı başarmıştır. Fenomen dizi pazartesi günlerinin yıldızı ve rakip tanımayan dizisidir. Yasak Elma’da kullanılan ve tabi tutulan bir sezon yöntemi bulunur. Bu yöntem; her sezon oyuncu kadrosuna yeni karakterlerin katılması ve geçilen sezondan karakterlerin diziye veda etmesidir.

Her sezon yeni bir karakteri ve o yeni karakteri canlandıran yeni bir oyuncuyu ekranlarda görmekteyiz. Bu duru dizinin belki 5 sezonu devirip 6. Sezona başlamasının nedenlerinden birisidir. Çünkü karakter çıkışı ve yeni giren karakterler ile yenilenen hikâye sebebinde dizi canlı tutulmaktadır. Adeta her yıl kendisini güncellemekte ve kendini yıldızlar geçidi haline getirmektedir.

Yasak Elma 152. Bölüm Yıldız Nasıl Ölüme Sürüklendi!

hederaguncel-yasak-elma-152-bolum (4)
Yasak Elma 152. Bölüm Olanlar! 153. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 152. Bölüm içeriğinde Yıldız’ın ölüm ihtimali ile heyecanlandık ve korkuya kapıldık. Seyirciler Yıldız karakterini çok sevmekle beraber diziye renk katan karakterin Yıldız olduğu yönünde düşünmektedirler.

Yasak Elma 151. Bölüm heyecanından sonra yeni bir heyecana bu bölüm ile seyirci kapıldı. Yasak Elma bölüm girişinde Zeynep’in eski kocası Saffet’in yapmış olduğu plan gereği kaçırıldığını görmüştük. Zeynep bu kaçırılma olayından ilk kurtulan ve direkt evinin yollunu tutan kişi olmuştur. Telaşlı ev halkı Zeynep’i görünce rahatlar fakat Yıldız’ın yokluğundan şüphe ile hüzün duyarlar.

Yıldız’ın da Saffet’in adamlarının elinde olduğu düşünülür fakat neden hala daha bırakılmadığı merakla düşünülür. Yıldız’ın annesi Asuman olayı Doğan’a taşır ve Doğan büyük bir korku içine düşer. Yıldız’ın kaybolmasından dolayı korku duyan Doğan, adamlarını seferber eder.

Yasak Elma 152. Bölüm içerisinde Doğan kısa bir zaman içerisinde olayı gerçekleştiren adamları bulmuş ve çoktan hesap sormak için yanına gitmiştir bile. Doğan’ın bu tutumu ise herkesi şaşırtır. Doğan adamlardan Yıldız’ın öldüğü ve cesedinin ise elden çıkarıldığı bilgisini aldığında adeta deliye döner.

Fakat sonrasında ne adar arayış çabasına girse de ne Yıldız’ın dirisini ne de ölüsünü bulamaz. Yıldız tek başına geri döner ve ev halkını sevindirir. Anlattığına göre adamların elinden kaçan Yıldız kayalıklardan eve kadar yürümüştür. Bu detaya Doğan sevinçten kapılmasa da Ender elbette ki bir şeylerin döndüğünü anlamıştır.

hederaguncel-yasak-elma-152-bolum (1)

Dizideki bölüm içerisindeki geriye dönüş sahnelerinde Yıldız’ın kurguladığı olayları görmekteyiz. Meğerse Yıldız ve Zeynep’in kaçırıldığını Sedai görmüş ve takip etmiştir. Aslında adamların elinden kurtulan Yıldız  Doğan’ın onun kaybına ne tepki vereceğini merak eder ve ortaya hemen çıkmaz.

Ortaya hemen çıkmayarak tepkileri gözleyen Yıldız’ı ise seyirci hayret içerisinde izlemektedir. Durumlar başarılı bir şekilde gerçekleşir fakat bilinmeyen bir şey vardır ki Hilal Sedai’yi takip etmiştir. Hilal zaten olaylardan şüphe duyarken Yıldız’ın ortaya geç çıkmasını ispat eder.

Yasak Elma 152. Bölüm içerisinde Doğan ilk baş bu olanlara inanmak istemez fakat ispatı görünce şaşkınlık içerisinde inanır. Doğan Yıldız’ın yanına giderek hayatın çok kısa olduğunu ve yemeğe çıkmak istediğini dile getirir. Bir yandan Ender’de Handan’ın abisi Engin’in imajını geliştirir.

Gelişen imaj sayesinde daha da güçlü olan Engin’in aklını çelmek için planlar yapan Handan, Ender’in gözüne takılmıştır. Ender Engin ile beraberlik sürdürmek ister çünkü artık güç sahibi olmalıdır. Beraber yemeğe çıkan Ender ve Engin ikilisinin yemek sohbetinde Ender Engin’e açılır ve beraber olmalarını dile getirir.

Fakat aynı mekana gelen bir diğer iki çift ise Yıldız ve Doğan’dır. Engin Yıldız’ı hiç görmemiş ve o an restoranda görünce ona aşık olur. Dizide oluşan hikâyelerden bir diğer ise Kumru ve Altay ilişkisidir. Kumru’ya bu bölümde aşık olan ve peşinde olan üç kişiyi görmekteyiz. Altay, Caner ve Tarcan Kumru’ya ilgi duymaktadırlar ve adeta ayrı kulvarlarda kapışmaktadırlar.

Yasak Elma 153. Bölüm Fragmanı!

hederaguncel-yasak-elma-152-bolum (3)

Yasak Elma 152. Bölüm neler oldu anlattık. Gerçekleşen şaşırtıcı olaylar ve entrik cereyan eden gelişmelere seyirciyi televizyona kitledi. Peki ya yeni bölüm fargmanında Yasak Elma nasıl bir yol izliyor?

Yasak Elma 153. Bölüm fragmanı başında Doğan ve Yıldız arasındaki sohbeti izliyoruz. Doğan, Yıldız’a yaptığı oyunu anladığını ve nedenini soruyor. Yıldız ise Doğan’ın onu tekrar sevip sevmediğini anlamak istediği için bu planı kurduğunu dile getiriyor.

Diziden Hilal’in ayrıldığını görmekle beraber Engin’in yıldıza resmen şık olduğunu da izlemekteyiz. Ender bu durumdan haberdar ve Doğan ile bir plan kurma adına anlaşma yapıyor.

Dizinin yeni bölüm fargmanının en sonunda ise görmekteyiz ki Doğan evlenme teklifi etmek için Yıldız’ı mekana çağırıp başka birisine bu girişimi gerçekleştirecek. Acaba bu kişi Ender mi merakla önümüzdeki pazartesi bekleniyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Yasak Elma 152. Bölüm Olanlar! 153. Bölüm Fragmanı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!