USD32,50
EURO34,69
JPY0,211700
RUB0,345700
GBP40,29
EURO/USD1,07
BIST9.693,46
GR. ALTIN2.496,86
BTC64.908,89

Tozluyaka 17. Bölüm! Cemre’yi Öldüren Oymuş!

hederaguncel-tozluyaka-17-bolum (1)
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tozluyaka 17. Bölüm ile yine şaşırtmaya ve heyecanlandırmaya devam etti. Bu bölüm katil ortaya çıktı mı, bölümde neler gerçekleşti?

Tozluyaka yayımlanan 17 Bölümü ile Fox Tv ekranlarının parlayan yüzü olmaya devam ediyor. Yüksek reytingler alan fenomen dizi, sosyal medyada da popüler konumdadır.

Dizi gençlik dizisi olması ile beraber bilindik senaryoların dışına çıkmayı başarmış bir dizidir. Dizi içerisinde bulunan üç kişi Zeyno, Ali, Arap ve Vefa normal birer hayat sürmektedir. Fakat vefa okuduğu özel okulun çatısından aşağı düşmüştür.

Bu olayın bir cinayet olduğunu savunan vefanın arkadaşları vefanın okuduğu özel okula girerler. Burada yaptıkları plan ise vefanın katillerini bulmaktır. Ali, Arap ve Zeyno yaptıkları planlar ile vefanın katilini bulmak için uzun bir maceraya atılırlar.

Tozluyaka 17. Bölümü ile Yine Ortalığı Kasıp Kavurdu!

hederaguncel-tozluyaka-17-bolum (3)
Tozluyaka 17. Bölüm! Cemre’yi Öldüren Oymuş!

Tozluyaka 16. Bölüm ile heyecan yaratarak 17. Bölümü sevenlerine heyecanla bekletmişti. Tozluyaka dizisi Pazar günlerinin yıldızı olarak sevenleri ile buluşmaktadır. Her yeni bölümü ile yeni heyecanlar yaratmayı başaran Tozluyaka dizisi, vefanın katilini geçtiğimiz bölümlerde göstermişti.

Cemre vefayı çatıdan aşağı ittiği için ceza çekerken Berk ile yaptıkları plan gereği firar etmişti. Tim Tozluyaka ekibini bir teknede toplayan Berk, Cemre ile hain bir plan kurmuştu. Fakat plan dışında gelişen olaylar neticesinde Cemrenin cesedi kıyıda bulundu.

Cemre’nin ölümü Tozluyaka’nın yeni sırrı haline gelmişti. Tozluyaka ekibini ile Berk ve arkadaşları karşılıklı olarak birbirlerinden şüphelenerek yeni bir cinayet peşine düşmüşlerdi. Önce Zeyno ve Arap katil gibi görünse de olayların farklı geliştiğini ve şüphelerim Çağrı ile Ege üzerinde yoğunlaştığını gördük.

Tozluyaka’nın yeni bölümünde ise birçok sır kapısı aralandı ve cemrenin nasıl öldüğü ortaya çıktı. Tozluyaka yeni bölümünde Berk ve Ali bir soğuk hava deposunda mahsur kalmışlardı. Tozluyaka 17. Bölümü başlangıcında Ali’nin ölüm ile baş başa kaldığı anlarını izlemekteyiz.

Tozluyaka Fox Tv’nin fenomen dizisi haline gelmeyi ilk bölümünden başarmıştı. Şimdiki bölümlerinde de olaylardaki canlılığı koruyan Tozluyaka dizisi ekibi, ödüllere de layık görülmüştü. 17. Bölümde ise Ali ve Berk mahsur kaldıkları soğuk hava deposundan sağ salim kurtuluyorlar.

Dizinin ilerleyen bölümlerin Çağrı ve Ege’nin suçsuzluğu da gün yüzüne çıkıyor. Çağrı ve Ege o gün Cemre’nin yanına yani tekneye bindiklerinde Cemre’yi götürmek için çaba vermiş olduklarını seyrettik. Cemre sinir krizi geçirerek bayılıyor ve Çağrı ile Ege oradan uzaklaşıp korkularından da bu olanları saklıyorlar.

Fakat o gün Cemre’nin yanına farklı bir isim daha gitmiştir. O isim ise Kenan! Kenan Yağızoğlu evinde saklamış olduğu suç aletini Cemre’nin annesine yanlışlıkla belli ediyor. Üzgün anne bu durum karşısında doğal olarak Kenan’ın katil olduğunu düşünüyor. Aynı düşünceye Berk’te kapılırken Kenan gergin dakikalar yaşıyor.

Sonrasında ise Önder’in elinde Cemre’nin adli tıp raporu ile geldiğini görüyoruz. Cemre’nin katilinin olmadığını ve intihar ettiğini rapor sayesinde öğrenenler ise şaşkınlığa uğruyor. Kenan ise o gün o tekneye Ali’ye atılacak olan suçu engellemeye ve Cemre’yi firar ettiği yere geri götürmeyi amaçlamıştır.

Tozluyaka 17. Bölüm içeriğinde Cemre’nin katilinin sırrı da artık doğrular ile aydınlanmış oluyor. Tozluyaka ekibi derin bir sessizliğe bürünür ve hüzünlenirken okulda hala daha yolunda gitmeyen olaylar devam ediyor.

Hazal Tozluyaka’ya taşınırken okulunun bursu da Ege’nin attığı iftira yüzündne tehlikeye giriyor. Hazal’ın telefonuna gelen mesaj ise Mavi’yi harcaması yönündedir. Karşılığını bur ile alacak olan Hazal Mavi’yi harcıyor.

Mavi’nin anne babasının onu evlatlık aldığını herkesin ortasında söyleyen Hazal herkesin tepkisini görüyor. Ayrıyeten Tozluyaka ekibi şarkı yarışmasına katılmak için de hazırlıkları başlatıyor bu bölümde.

Tozluyaka 17. Bölüm Neler Oldu? 18. Bölüm Fragmanı

hederaguncel-tozluyaka-17-bolum (2)

Tozluyaka son bölüm içeriğinde herkesi şaşırtarak etkilemeye devam etti. Cemre’nin ölümü hakkındaki sır kapılarını aralayan bölümde eğlenceli olaylarda gerçekleşti. Dizinin sonunda kendini gizleyen ve harcama mesajlarını atan kişinin peşine düşen çocuklar karşılarında Osman’ı gördüler.

Şimdi ise izleyiciler ikiye bölündü. İzleyicilerin arasında Osman’ı suçlu görenler ile Osman’ı yem olarak görenler bulunuyor. Osman’ın acaba bu olay ile ilgisi nedir? Tozluyaka Pazar günlerinde kendini göstererek reytinglerde önemli başarılara ulaşması ile bilinen bir dizidir.

Fenomen olan gençlik dizisinin içeriği oldukça heyecanlı ve gerilim doludur. Fakat son bölümde çoğu sır kapısı aralanmış ve aydınlanmıştır. Artık yeni bölümde ne olacağı ise oldukça merak dolu bir ilgi konusu haline gelmiştir. Geçtiğimiz günlerde Tozluyaka 18. Bölüm fragmanı yayımlanmıştı. Fragmanda pek bir detay verilememekle beraber izleyiciler meraka düşürüldü.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
1
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Tozluyaka 17. Bölüm! Cemre’yi Öldüren Oymuş!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!