USD32,22
EURO34,99
JPY0,207300
RUB0,356300
GBP41,09
EURO/USD1,09
BIST10.895,25
GR. ALTIN2.509,95
BTC69.976,81

Gönül Dağı 73. Bölüm! Veysel Hapisten Çıktı mı?

hederaguncel-gonul-dagi-73-bolum (1)
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gönül Dağı 73. Bölüm ile izleyenleri televizyona kitlemeyi başardı. Ünlü dizinin gelişmelerini herkes merakla beklemektedir. İşte detaylar!

Gönül Dağı 2. Sezonu ile televizyonda TRT1 ekranlarında Cumartesi günleri sevenleri ile buluşuyor. Cumartesi günlerinin reyting rekortmeni olan dizi, ilk sezonda mükemmel bir yolculuk yaptı. İlk sezonu ile çok sevilen ve tutulan dizide temel değişiklikler yapıldı.

Bu değişiklikler karakter çıkışını da içinde bulundurur. Gönül Dağı üç amcaoğlunun hayat hikayesini ele alır. Bu hayat hikayesinin yanı sıra yaşadıkları kasabadaki diğer karakterlerin de hikayelerine değinen Gönül Dağı Kırşehir temalı bir dizidir. Fenomen dizi ikinci sezonu ile de ortalığı kası kavurmaya devam ediyor.

Gönül Dağı 73. Bölüm! İşte Olanlar!

hederaguncel-gonul-dagi-73-bolum (2)
Gönül Dağı 73. Bölüm! Veysel Hapiste Çıktı mı?

Gönül Dağı Neşet Ertaş’ı da genellikle ele almaktadır. Neşet Ertaş kimdir derseniz bozkırın tezenesi Kırşehir’in yapıtı, Türkiye’nin son abdal temsilcisi ve saz ustası şeklinde cevap verebiliriz. Neşet Ertaş’ın türkülerinin özellikle ilk sezon yer alması dışında Neşet Ertaş’ın geçmiş dönem konseri ile ilgili de bir sahne görmüştük.

Kırşehir’in vazgeçilmez ve değerli yapıtı olan Neşet Ertaş dünya çapında da çok önemli bir değerdir. Dizide bu konuya dikkat çekilmesi hep ilgi ve beğeni toplamayı başarmıştı. Gönül Dağı geçtiğimiz sezon dizi kadrosundan Dilek’i yani Gülsim Ali İlhan’ı çıkarmıştı.

Gönül Dağı 73. Bölüm içerisinde bile özlenene ve seyircilerin gözlerinin aradığı Dilek karakteri ne yazık ki diziye ölerek veda etmişti. Bu sebeple Dilek karakterinin geri dönme tarzı bir şansı maalesef yoktur.

Dilek dizide bir jeoloji mühendisidir ve Gönül Dağı kayalarının sarsıntısına müdahale etmek için hamile bir şekilde çabalar. Yine bu çabalarının birinde kafasına kaya düşerek hayatını yitiren Dilek, Gönül Dağı’nın kahramanı olarak ölmüştür. Bir çocuğun hayatını kurtararak ölen Dilek ölmeden önce doğumu gerçekleştirir.

Dilek öldükten sonra eşi Taner ve çocuğu bir başlarına kalmışlardır. Taner hayata küsmüş ve bitmiş bir adam olarak sezona giriş yapmıştı. Fakat ailesi ve oğlu içi ayağa kalkarak yeni bölümlerde yine olaylara katılmaya devam ediyor. Dizideki Ramazan ve Veysel ailelerinin de konuları yine ayrı bir çaba ile işlenmektedir.

Diziye bu sezon veda eden bir diğer karakter ise Günşıl ve Keriman’dır. Başka bir şehire yolculuk yapan ve giden Keriman ile Günşıl yine seyircilere hüzün verdi. Dizide başka bir şekilde konusunun işlendiği Rıfat karakteri ise oldukça gündem olmuştu.

Rıfat’ı bırakıp giden Meryem bu sezonda kasabaya geri döndü ve Rıfat’tan şans isteyerek seyirciyi sinirlendirdi. Rıfat ve Mihriban aşkı ise o kadar ilgi görmüştür ki heyecan ile izlenmektedir. Gönül Dağı 73. Bölüm içerisinde şahit olduğumuz birçok olay bulunmaktadır. Dizide çok sevilen bir diğer çift ise Ramazan ve Asuman’dır.

Büyük zorluklar neticesinde evlenmeyi başaran bu çiftin eğlenceli sahneleri de ilgi ile izlenmektedir. Bir diğer çift olan Veysel ve Cemile cephesinde ise hüzün ele almıştır. Veysel’in hapse suçsuz yere girmesi bu çifti yıkar. Tozluyaka dizisi de çok izlenmektedir.

Gönül Dağı 73. Bölüm! 74. Bölüm Fragmanı!

hederaguncel-gonul-dagi-73-bolum

Gönül Dağı 74. Bölüm fragmanı içerisinde izlediğimiz içerik oldukça eğlencelidir. Eğlenceli bir cumartesi geçireceğiniz Gönül Dağının yeni bölümünde Rıfat ev Mihriban’ın düğünün görmekteyiz. Rıfat ve Mihriban’ın düğünü için seferber olan amcaoğulları ile kasaba halkı ikiliyi oldukça çok mutlu ediyor.

Aynı zamanda Meryem’in de düğün hazırlıklarını görmekteyiz. Meryem’in Yaşar ile düğün günü Mihriban ve Rıfat’ın düğün günü ile aynı denk getirilmiştir. Ve fragmanda görmekteyiz ki Meryem ve Yaşar’ın düğünü halk tarafından tercih edilmemiştir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Gönül Dağı 73. Bölüm! Veysel Hapisten Çıktı mı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!