USD32,83
EURO35,13
JPY0,207900
RUB0,376400
GBP41,70
EURO/USD1,07
BIST10.739,94
GR. ALTIN2.488,86
BTC65.037,82

Instagram’da Yalı Çapkını Oyuncuları

yali-capkini-oyunculari-2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yalı çapkını oyuncuları kimdir sorusuyla sık sık karşılaşabilirsiniz. Dizi kazandığı ivme dolayısı ile oyuncular daha da çok merak ediliyor. Özellikle de Yalı Çapkını oyuncuları ve Instagram hesapları epey bir gözden geçiriliyor. O halde 2022 yılında yayımlanan ve günümüzde hala devam eden dizi ve oyuncuları sizler ile…

Yalı Çapkını Oyuncuları İsimleri ve Yaşları

yali-capkini-oyunculari-2
Yalı Çapkını Oyuncuları

Ünlü dizi Yalı Çapkını oyuncuları sağlam bir kadroya sahip. Kadroda hem çok deneyimli oyuncular hem de bu işe yeni başlamış isimlerden oluşuyor. Ayrıca bu iki oluşum ortaya iyi bir performans sunmuş. Bu nedenle aşağıda Yalı Çapkını oyuncuları yaşları bilgilerini sizler için derledik. 

1 – Yalı Çapkını Oyuncuları ve Afra Saraçoğlu

Yalı Çapkını oyuncuları listemizin başında tabi ki dizinin başrolü Seyran, yani Afra Saraçoğlu var. Ayrıca başarılı oyuncu 2 Aralık 1997 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmiş. Bununla birlikte eğitimini ise Anadolu üniversitesinde tamamlamış. Ayrıca oyuncu şu ana kadar;

 • Fazilet Hamın ve Kızları
 • Yalı Çapkını
 • Yeşilçam
 • Kardeş Çocukları
 • Öğretmen gibi dizilerde performans sergilemiştir.

Kendisi hem dizilerdeki başarısı ile hem de çalkantılı özel hayatı ile epey gündemde. Ayrıca Mert Yazıcıoğlu ile yaşadıkları uzun ilişkiyi bir anda sonlandıran Afra Saraçoğlu epey konuşulmuştu. Özellikle neden ayrıldıkları hala merak konusu. Bu nedenle bu olay Instagram hesaplarına da yansımıştı. Özellikle 7,5 milyon takipçili Afra Saraçoğlu Instagram hesabında iyi ve kötü yorumlara maruz kalmıştır.

2 – Beril Pozam

yali-capkini-oyunculari-2

Yalı Çapkını oyuncuları kadromuzun Suna’sı Beril Pozam kimdir? 1995 İstanbul doğumlu oyuncumuz aynı zamanda hem çevirmen hem de tiyatro sanatçısı. Bunun yanında 2019’da yayımlanan yaz dizisi Afili Aşk ile tanıdığımız Pozam o zamanki performansı ile tanınmıştı. Ama Yalı Çapkını dizisi ile de oyunculuğuna oyunculuk kattı.

Bununla birlikte Yalı Çapkını dizisi ile Instagram’da 1,4 milyon takipçiye ulaşan Beril Pozam hesabını en doğal şekilde kullanması gözlerden kaçmıyor. Ayrıca soft güzelliği bütün resimlerine yansımış güzel oyuncunun. Son olarak Beril Pozam dizide başrol oyuncumuz Seyran’ın ablasını oynuyor. Hiç benzememelerine rağmen kardeşlik duygusu ekranlardakilere geçiyor.  

3 – Buçe Buse Kahraman

Dizimizin en talihsizi diyebilir miyiz? Her dizide bir 2. Kız veya 2. Erkek vardır. Bu nedenle Buse Kahraman Yalı Çapkını oyuncuları pelin kadronun 2.kızı maalesef. Ayrıca kendisini Yasak Elma dizisinden hatırlıyoruz. Özellikle orada pek gözler önünde olmayan oyuncumuz Yalı Çapkını dizisinde bütün hünerlerini sergiliyor ve oyunculuğunu ortaya koyuyor.

797 binlik Instagram hesabı Afra Saraçoğlu’nun hesabı gibi çalkantılı. Bu sebeple geçtiğimiz günlerde büyük bir doğum günü partisi yapan Buse Kahraman’ın gerçekleşen partide Yalı Çapkını ekibinden kimsenin olmaması dikkat çekti. Buna üstelik ekipten kimse Instagram üzerinden de herhangi bir kutlama yapmadı. Son olarak bu olaylar akıllarda Buse Kahraman ekip tarafından dışlanıyor mu sorularını yarattı.

4 – Gülçin Santırıcıoğlu

yali-capkini-oyunculari-2

1977 yılında İzmir’de doğan göçmen oyuncumuz dizide İfakat hanımı canlandırıyor. Ayrıca uzun yıllar Türk sinemasında sahne alan oyuncumuz Yalı Çapkının oyuncuları kadrosunun deneyimli isimlerinden. Bununla birlikte İfakat Hanım Korhan ailemizin dul kalmış, biraz sinsi büyük gelinini canlandırıyor. Son olarak 357 bin takipçili Instagram hesabı ile set anlarını sizlere sunmayı unutmuyor.

Yalı Çapkını Kadın Oyuncular Yaşları Tam Liste

Yalı Çapkını oyuncular hakkında en çok merak edilen şeylerin arasında oyuncuların yaşları bulunmakta. Bu nedenle sizlere yaşları ve oyuncuları kategorize halinde sunduk. Aşağıdaki tabloda Yalı Çapkını oyuncuları gerçek isimleri ve yaşları bulabilirsiniz.

Oyuncu İsmiYaşı
Afra Saraçoğlu1997 – 25 aşında
Beril Pozam1995 – 27 yaşında
Buçe Buse Kahraman1996 – 27 yaşında
Gülçin Santırıcıoğlu1977 – 45 yaşında
Gözde Kansu1980 – 40 yaşında
Şerif Sezer1946 – 76 yaşında
Selen Özbayrak2001 – 22 yaşında
Öznur Serçerler1987 – 35 yaşında
Hazal Aracı1991 – 32 yaşında
Hülya Duyar1970 – 52 yaşında

Yalı Çapkını Erkek Oyuncular

Yalı çapkını oyuncular erkek bölümü listemiz epey bir uzun. Ayrıca oyuncularımızın hepsi birbirinden yetenekli. Böylece aşağıda bu aktörler ile bilgilere ve Instagram hesaplarına ulaşacaksınız. İşte Yalı Çapkını ekibinin erkek kadrosu sizler ile.

1 – Mert Ramazan Demir

yali-capkini-oyunculari-2

Yalı diyoruz, çapkın diyoruz. İşte yalımızın çapkını Mert Ramazan Demir. Özellikle Yalı çapkını dizi ile inanılmaz bir ün kazanan Mert Demir kızların gözdesi. Ayrıca kendisi 1998 İstanbul Şile doğumlu. Ayrıca Afra Saraçoğlu’nun eski sevgili Mert Yazıcıoğlu’nun da en yakın arkadaşı. Bu nedenle bu üçlü eskiden iyi arkadaşlardı. Ama konu şimdi tartışmaya açık.

Yalı Çapkını dizisinin oyuncular kadrosunun Ferit’i Instagram’da epey bir aktif. Özellikle sosyal hayatında da TV şovlarından, dergi çekimlerine koşturuyor kendisi. Instagram’da 3,2 milyon takipçi sayısına ulaşan Mert Ramazan Demir daha önce de;

 • I Am You
 • Çıplak
 • Öğretmen
 • Şahmaran
 • Ufo
 • Ölüm Zamanı
 • Yalı Çapkını gibi projelerde yer almıştır.

2 – Diren Polatoğulları

Aslen Tuncelili olan Diren Polatoğulları Yalı Çapkını oyuncuları kadromuzun ağası ve aynı zamanda Seyran’ın acımasız babası. Rolünü yaşayarak oynayan Diren Polatoğulları bu kadar iyi oyuncu olmasını Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden almış oluğu eğitime borçlu olsa gerek.

Diren Polatoğluları da ekibin geri kalanı gibi 170 binlik Instagram hesabını çok aktif kullanıyor. Ayrıca rolüne kıyasla kendisinin epey sempatik bir insan olduğuna şüphemiz yok. Unutmayın bir kurgusal karakterden ne kadar nefret ettiğiniz o kişinin ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu gösterir.

3 – Çetin Tekindor

yali-capkini-oyunculari-2

Türk sinema ve televizyon dünyasına gönül koymuş ve birçok projede epey bir emeği geçen Çetin Tekindor’u da Yalı Çapkını oyuncuları arasında görüyoruz. Ayrıca kendisi Yalı Çapkını dizisi için Ferit’in dedesi Halis Ağa’yı canlandırıyor.

Çetin Tekindor da aktif Instagram kullanıcısı. Son olarak kendisinin 127 bin takipçisi bulunmakta. Tekindor;

 • Babam
 • Babam ve Oğlum
 • Karadayı
 • İçerde
 • Asi
 • İlk Aşk
 • Dedemin İnsanları
 • Ayla
 • Bir İstanbul Masalı
 • Yılan Hikayesi
 • Dersimiz Atatürk  
 • Ulak
 • Av Mevsimi
 • Küçük Ağa
 • Kaçamak
 • Şeytan Ayrıntıda
 • Kabuslar Evi
 • Üzgünüm Leyla
 • Deli Saraylı
 • Bir Çocuk Sevdim
 • Anlat İstanbul

Yalı Çapkını Oyuncuları Yaşları – Erkekler

Yukarıda da belirtildiği üzere Yalı Çapkını dizisi erkek oyuncu açısından kadrosu oldukça geniş. Bu kadroyu sizleri sıkmamak adına tablo şeklinde hazırladık. İşte Yalı Çapkını dizisi erkek oyuncular ve yaşları aşağıda.

Oyuncu ismiYaşı
Mert Ramazan Demir1998 – 25 yaşında
Diren Polatoğulları1980 – 43 yaşında
Çetin Tekindor1945 – 77 yaşında
Emre Altuğ  1969 – 54 yaşında
Doğukan Polat1990 – 32 yaşında
Ersin Arıcı1991 – 31 yaşında
Umut Gezer2001 – 22 yaşında
Menderes Samancılar1954 – 69 yaşında
Barış Akdeniz2000 – 23 yaşında

Yalı Çapkını Yeni Oyuncular

Dizinin izlenmesi ve kitlesi giderek artarken Yalı Çapkını oyuncuları kadrosuna yeni isimlerin dahil oluğunu görüyoruz. Örneğin Baran Bölükbaşı diziye yeni gelenler arasında. Saffet’in kardeşi olarak diziye dahil olacak karakterin adı Tarık. Kendisi Seyran’ın güzelliğine dayanamayacak ve kendini ona kaptıracak.

Yalı Çapkını Konuk Oyuncular

yali-capkini-oyunculari-2
Yalı Çapkını Oyuncuları

Yalı Çapkını oyuncuları kadrosuna yeni kişiler dahil olurken konuk oyuncular da unutmuyoruz tabi ki. Dizimize Medcezir projesinden çok sevilen Mine Tugay katılıyor. Kendisini dizide Defne ismi ile Orhan Korhan’ın çok sevdiği eski sevgilisi olarak izleyeceğiz.

Yalı Çapkını 1.Bölüm Ne Zaman Nerede Yayınlandı?

Yalı Çapkını dizisini ilk kez 23 Eylül 2022 tarihinde Star TV kanalında izledik. İlk bölümünden beri heyecan ila izlenen yalı çapkını dizisi şu ana kadar 34 bölüm yayımlamıştır. Dizinin yakın zamanda final bölümü yapması beklenmiyor.

Yalı Çapkını Pelin’in Annesi Kim?

Toprak sağlam Yalı Çapkını oyuncuları için Pelin’in annesi rolünü canlandırmıştır. Kendisi 9 Ekim 1985 İstanbul doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Tiyatrosunu birincilik ile tamamlayan Toprak Sağlam aynı zamanda hem dans hem de enstrüman çalma ile ilgilenmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Instagram’da Yalı Çapkını Oyuncuları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!