USD33,02
EURO35,98
JPY0,215500
RUB0,388500
GBP42,70
EURO/USD1,09
BIST10.871,48
GR. ALTIN2.503,09
BTC64.926,88

Turabi Çamkıran Survivor’dan Neden Elendi? Yerine Kim Gelecek?

turabi-camkiran
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turabi Çamkıran, Survivor programıyla gündemde büyük bir yer kaplamaktadır. Survivor All Star 2024 ve diğer Survivor sezonlarının kadrosunda yer edinen Turabi, yarışmadaki hareketleriyle kendinden söz ettirmektedir. Survivor All Star 2024 kadrosundan elenmesi de Turabi Çamkıran hakkında birçok merak edilene yol açmıştır. İşte Survivor Turabi Çamkıran ve hakkında merak edilenler!

Turabi Çamkıran Kimdir?

turabi-camkiran

Turabi Çamkıran, Survivor yarışmasının öne çıkan bir diğer oyuncusudur. 3 Temmuz 1987 doğumlu Turabi, Türk oyuncu, dansçı ve aynı zamanda dövüşçüdür. Mersin’de doğan Turabi aslen Kahramanmaraş Afşinlidir.

Turabi’nin Eğitim Hayatı Nasıldır?

turabi-camkiran

Mersin Toroslar Lisesi ve Gazi Lisesi’ne giden Turabi eğitimini bitirememiştir. Liseyi Survivor yarışmasının ardından bitirmiştir. Gençliğinden beri hem breakdance hem de muay thai bununla birlikte karma dövüş sporlarıyla da ilgilenmiştir. Liseden sonra ise Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni kazanarak buradan mezun olmuştur.

Turabi Çamkıran Katıldığı Yarışmalar Neler?

turabi-camkiran

2005 yılında Benimle Dans Eder Misin yarışmasına da katılan Turabi, yarışma programlarında sıkça yer almıştır. Turabi Çamkıran, Survivor yarışmasından önce Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmıştır. Bu yarışmada yarı finale kadar yükselen Turabi daha sonrasında Survivor ve çeşitli yarışmalara daha katılmıştır. Turabi’nin katıldığı yarışmalar genel tabloda şu şekildedir:

TURABİ’NİN KATILDIĞI YARIŞMALAR
YILYARIŞMA
2013Yetenek Sizsiniz Türkiye
2014Survivor Ünlüler-Gönüllüler
2015Survivor All Star
2018Survivor 2018
2019The Challenge: War of the Worlds
2019The Challenge: War of the Worlds (2)
2022The Challenge: Ride or Dies
2024Survivor 2024: All Star

Turabi Çamkıran Sevgilisi Kim?

turabi-camkiran

Turabi’nin fotoğraf olayı ne veya çeşitli kişilerle çok sık anılmaktadır. Ancak ünlü yarışmacının sevgilisi olup olmadığına dair herhangi bir veri yoktur. Aynı şekilde Turabi Çamkıran eşi var mı diye araştırıldığında da yarışmacının herhangi bir evlilik yapmadığı bilinmektedir.

Turabi Çamkıran Nereli?

turabi-camkiran

Turabi Mersin’de doğmasına rağmen aslen Kahramanmaraşlıdır. Kahramanmaraş Afşinli olan Turabi, yaşamının büyük kısmını Mersin’de geçirmiştir. Eğitimini de Mersin’deki lisede ve üniversitede tamamlamıştır.

Turabi Çamkıran Survivor Serüveni Nasıldır?

turabi-camkiran

Survivor yarışmasında iddialı duruşu ve tavırlarıyla gündemde yer edinen Turabi, Survivor yarışmasına birçok kez katılmıştır. 2005 yılından bu yana çeşitli kanallarda gösterimde olan Survivor yarışmasında Turabi büyük bir şöhrete erişmiştir. Bu doğrultuda Turabi’nin Survivor serüveni ise şu şekildedir:

  • 2014 Survivor Ünlüler- Gönüllüler: Şampiyon olarak tamamladı.
  • 2015 Survivor All Star: Şampiyon olarak bu sezonu tamamladı.
  • Turabi 3. kez Survivor serüvenini 2018 yılında Survivor 2018’de sürdürdü. Bu sezonda 5. Olarak yarışmayı tamamladı.
  • 2024 yılı Survivor 2024: All Star programında ise yarışmadan sakatlanarak elenmiştir.

Turabi Survivor’dan Neden Elendi?

Programın önceki haftalarında sakatlık yaşayan Turabi’nin Survivor serüveni belli olmuştur. Bir süredir yarışmalarda yer almayan ve izleyiciler tarafından merak edilen Turabi’nin vedasını Acun Ilıcalı duyurmuştur.

turabi-camkiran
Turabi Çamkıran

Konseyde izleyicilere ve yarışmacılara açıklama yapan Acun Ilıcalı, Turabi için durumunun iyi olmadığını ve adaya veda edeceğini dile getirmiştir. Elinde ciddi sıkıntıların olduğunu da açıklayan Ilıcalının açıklamalarından sonra Turbo Turabi Survivor All Star 2024 programına veda etmiştir.

Turabi’nin Yerine Survivor’a Kim Gelecek?

Survivor’da art arda sakatlanmalar yaşanmıştı. Turabi dışında Yiğit Poyraz ile aynı takımdaki Nihat ve Yağmur’da da üzücü sakatlanmalar bulunmaktaydı. Adadan elenen bu üç kişinin yerine başka yarışmacıların yarışmaya katılacağı açıklandı.

turabi-camkiran

Acun Ilıcalı kırmızı takım için yeni yarışmaların geleceğini ve Survivor’daki son kadroların oluştuğunu ifade etmiştir. Bununla birlikte artık sakatlık yaşanmadığı sürece yeni yarışmacıların gelmeyeceğini de söylemiştir. Yarışmadaki kırmızı takıma gelecek oyunculardan biri 2016 Survivor şampiyonu Avatar Atakan’dır. İkinci yarışmacı ise Hilmi Cem, son kadın yarışmacı ise Sema olarak belirlenmiştir.

Sık Sorulan Sorular

Survivor Turabi, Survivor kadrosunda heyecanla takip edilen bir yarışmacıydı. Bundan dolayı da izleyiciler yarışmada Turabi’yi göremeyince büyük bir merak duymaya başlamıştır. Bu doğrultuda Turbo Turabi lakabıyla kendini belli eden yarışmacı hakkında sık sorulan sorular şu şekildedir:

Turabi Çamkıran Ne Oldu?

2024 Survivor All Star programında Turabi, sakatlık yaşamıştır.

2024 Survivor Turabi Neden Yok?

Sakatlığının ardından doktor kontrolü ve onayı ile Turabi, adaya veda etmiştir.

Survivor Turabi Kaç Kez Katıldı?

Turabi Survivor kadrosunda dört sezon boyunca yer almıştır. 2014, 2015, 2018 ve 2024 sezonunun kadrosunda yer almıştır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Turabi Çamkıran Survivor’dan Neden Elendi? Yerine Kim Gelecek?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!