USD33,03
EURO35,97
JPY0,216200
RUB0,388500
GBP42,59
EURO/USD1,09
BIST10.871,48
GR. ALTIN2.513,65
BTC64.686,49

Sihirli Annem Tuğçe Boşanma Sürecinde Neler Yaşadı? 

sihirli-annem-tugce
Sihirli annem Tuğçe
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sihirli Annem Tuğçe, dönemin en popüler dizilerinden olan Sihirli Annem’deki rolüyle hafızalara kazınan Damla Ersubaşı, eşi Mustafa Keser ile boşanma kararı alınca magazin gündemine bomba gibi düştü. 2016 yılındaki evliliklerini 3 yıl önce bitiren Damla Ersubaşı, eski eşinin attığı iftiralar ve velayet davası gibi süreçler ile sosyal medya platformunda araştırılan isimlerden biri oldu. Peki Sihirli Annem Tuğçe Damla Ersubaşı boşanma sürecinde neler yaşadı? 

Sihirli Annem Tuğçe ve Boşanma Süreci 

sihirli-annem-tugce

Dönemin popüler dizilerinden biri olan “Sihirli Annem” dizisinde Tuğçe karakteri ile tanıdığınız Damla Ersubaşı son dönemlerde magazin dünyasına boşanma haberleriyle gelmektedir. Mustafa Keser ile 2016 yılında nikah masasına oturan ünlü oyuncu, 2. çocuğuna hamile iken boşanma kararı almıştı. Ardından;

 • Tekrar barışma kararı ile birlikteliğe devam ettiler.
 • Ancak eşi Mustafa Can Keser ile aralarındaki sular durulmuyordu. 
 • Çünkü eşi Mustafa Can Keser’in hamilelik boyunca eşini aldattığı ve şiddet uyguladığı yönünde iddialar vardı. Ancak ünlü oyuncu Ersubaşı, bu iddialar sonrasında eşi ile tekrar barıştı.
 • Ancak sonrasında şiddet gördüğünü ve hatta eşi Mustafa Can Keser’in görümcesine dahi şiddet uyguladığını ifade etti. 
 • Bütün bu haberlerden sonra Sihirli Annem Tuğçe eşine boşanma davası açtı.
 • Çift, geçen zaman içinde Çağlayan Adliyesi Aile Mahkemesi‘de gizli görüşme sonrasında 15 dakika içinde boşandı. 
 • Zor günler geçiren Damla Ersubaşı, boşanma sürecinde velayet konusunda da zorluklar yaşadı. Yani eski eşinin kendisini yasaklı madde kullanımı ile suçlandığını ve bu konuda tehdit ettiğini dile getirdi. 
 • Ayrıca çocukların velayet konusunda da sıkıntılı süreçlerden geçti. 

İşte bütün bu zorlu süreçler ile sosyal medya platformunda en dikkat çeken isimlerinden olan Damla, şu günlerde boşanma sonrasında ilk defa paylaşım yaptı. Hayranlarının dikkatini çeken bu paylaşım ile yaşadığı zor günleri atlatmaya çalıştığını ve çok daha iyi olduğunu sözleri ile açıkladı. 

Sihirli Annem Tuğçe Kimdir?

sihirli-annem-tugce

Damla Ersubaşı, 1993 yılında 21 Haziran tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Özellikle çocuk modelliği ve oyunculuk yapmasıyla tanınan ünlü oyuncunun hayatı şöyledir; 

 • İlk oyunculuk deneyimi 6 yaşında “Yılan Hikâyesi” dizisinde olmuştur. Dizide kendi ismi ile aynı olan “Damla” karakterine yön vermiştir. 
 • Ardından “Sihirli Annem” dizisinde Cem karakteri sevgilisi olan Tuğçe’yi canlandırmıştır. Böylelikle asıl ününe kavuşmuştur. 
 • Sonrasında “Her Halimle Sev Beni” dizisinin Zeynep’i ve “Sabit Kanca 2” filminin de Zeliş’i olmuştur. 
 • Ardından “Ben Bilmem Eşim Bilir” eğlence ve yarışma programında asistanlık yapmıştır.
 • 2016 ile 2020 yılında iş insanı olan Mustafa Can Keser ile evlenmiştir. 
 • 2017 yılında Zehra adında ve 2019 yılında ise Zeynep Nisa isminde kızları olmuştur. 

1 – Sihirli Annem Tuğçe Gerçek Adı Nedir? 

sihirli-annem-tugce

Çoğu kişinin “Sihirli Annem Tuğçe” diye bildiği isim Damla Ersubaşı’dır. Bu dizi ile büyük kitlelerce tanındığı için herkes onu bu şekilde bilmektedir.

2 – Sihirli Annem Tuğçe Kaç Yaşında?

Ersubaşı, 2024’ten itibaren doğum tarihinin 21 Haziran 1993 olmasından dolayı 31 yaşındadır. Ayrıca ünlü oyuncu 1.66 metre boyunda ve 55 kilo civarındadır. Diğer yandan da doğum tarihine göre ikizler burcu olup, burcunun karakteristik özelliklerini göstermektedir. 

3 – Sihirli Annem Tuğçe Son Hali / Nasıl Zayıfladı?

sihirli-annem-tugce

Ersubaşı, hamilelik sonrasında çok kilo alınca mide küçültme ameliyatı olmaya karar verdi. 2018 yılında mide küçültme operasyonu ile 6,5 ayda tam 41 kilo veren ünlü oyuncu Damla Ersubaşı eski hali değişmiştir. Birçok estetik ameliyat olduğunu da dile getirmiştir. Ünlü oyuncunun geçirdiği operasyonlar; 

 • Elmacık kemiği
 • Burun işlemi 
 • Dudak işlemi 
 • Çene dolgusu işlemi 
 • Botoks işlemleridir. Ayrıca 30 yaşına girmeye yakın verdiği röportajda yaş konusunda tribe girdiğini ifade eden açıklamalarda bulundu. 

4 – Sihirli Annem Tuğçe Eşi Mustafa Keser

sihirli-annem-tugce

Mustafa Can Keser mesleği işletmecidir. Yani Ortaköy civarındaki gece kulübünü işletmektedir. Sihirli Annem Tuğçe kocası olarak da bilinmektedir. 2016 yılındaki bu evliliğinden Zehra ve Zeynep adında iki kızı vardır. Keser işi, özel hayatı, evliliği, ve aile yaşantısı ile sık sık kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Özellikle boşanma sürecindeki iddiaları ile kamuoyunun dikkatini bir hayli çekmiştir.

5 – Yer Aldığı Projeler

sihirli-annem-tugce

Sihirli Annem’in Tuğçe’si Ersubaşı, her ne kadar da evliliği ile gündeme gelse dahi oyunculuk mezunu biridir. Ayrıca rol aldığı projeler şunlardır; 

Sıkça Sorulan Sorular

Evliliği ile gündemden düşmeyen Ersubaşı’nın boşanma sürecinde merak ettikleriniz ve hayatı yukarıdaki bilgilerde yer almaktadır. Ayrıca merak ettiğiniz sorular için de aşağıya bakabilirsiniz. 

1 – Sihirli Annem Tuğçe Öldü mü? 

Damla Ersubaşı ne zaman öldü sorusu en son yayınladığı video sonrası akıllarda kaldı. Ünlü oyuncu ölmemiştir. Ancak en sonki videosunda kumar ve yasaklı madde bağımlılığı noktasında iddialarda bulunmuştu.

Bir dönem yasaklı madde batağında olduğunu ve eşinin ailesinden aldığı parayı kumar ile bu maddede kullandığını ve eşinin bu konuda kendisini tehdit ettiğini itiraf etmişti. Bu sebeple hayranları onun kendine zarar verdiğini düşündüler. 

2 – Damla Ersubaşı Eskişehir Adliyesi Olayı Nedir? 

Ersubaşı, Eskişehir Adliye Sarayı’na giderek suç duyurusunda bulundu. Yakın arkadaşı olan Müge Işık’ın eşine müstehcen görüntüler attığı yönünde iddialara karşılık Işık’a karşı hukuki süreç başlattı. Böyle bir olayın olmadığı ve iftira atıldığı yönündeki açıklamaları ile yıpratıcı olan süreçten avukatı ve kendisi bahsetti. 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sihirli Annem Tuğçe Boşanma Sürecinde Neler Yaşadı? 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!