USD32,56
EURO34,89
JPY0,211600
RUB0,349400
GBP40,57
EURO/USD1,07
BIST9.645,02
GR. ALTIN2.432,63
BTC66.460,68

Seçimde olumsuz bir durum yaşanmadı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seçimler sırasında olumsuz bir olay yaşandı mı? YSK Başkanı Yener: “Kurulumuza Şu Ana Kadar Yansıyan Ve Oy Verme İşlemlerine Etkisi Olan Herhangi Bir Olumsuz Durum Söz Konusu Olmamıştır”

Seçimler sırasında olumsuz bir olay yaşandı mı?

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, “Bugün yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tur oy verme süreci sona ermiştir. Kurulumuza şu ana kadar yansıyan ve oy verme işlemlerine etkisi olan herhangi bir olumsuz durum söz konusu olmamıştır. Süreç içerisinde kurulumuza gelen itirazlar değerlendirilmiş, ilgili ilçe seçim kurullarına gönderilmiştir” açıklamasını yaptı.

Oy verme işlemi tamamlandı

Yener, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu oy verme işlemlerinin saat 17.00 itibarıyla tamamlanmasının ardından açıklama yaptı. Yener, şunları söyledi:

“Bugün yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tur oy verme süreci sona ermiştir.

Oy verme işlemlerine etkisi olan herhangi bir olumsuz durum söz konusu olmamıştır.

Süreç içerisinde kurulumuza gelen itirazlar da değerlendirilmiş, ilgili ilçe seçim kurullarına gönderilmiştir.

Seçimler hayırlı olsun

Seçimlere sağ duyu ile katılım gösteren seçmenlerimize teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanı adaylarımıza, temsilcilere, siyasi partilere teşekkür ediyorum. YSK’nın değerli üyelerine ve kurulumuzdaki siyasi parti temsilcilerine teşekkür ediyorum. Kurulumuzun merkez teşkilatında görevli olan personelimize, il, ilçe seçim kurulu başkanlıklarımıza teşekkür ediyorum. Personelimize, sandıklarda görev alan tüm görevlilere teşekkür ediyorum. Bu süreçte bizimle birlikte olan ilgili bakanlıklarımıza, kamu kurum ve kuruluşlarına teşekkür ediyorum. Sivil toplum kuruluşlarına, güvenlik görevlilerimize teşekkür ediyorum. Ve süreci baştan beri bizimle birlikte takip eden siz değerli basın mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum. Seçimlerin, Türk milletine ve demokrasimize hayırlı olmasını diliyorum arkadaşlar.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Seçimde olumsuz bir durum yaşanmadı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!