USD32,77
EURO35,09
JPY0,208900
RUB0,366300
GBP41,61
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
GR. ALTIN2.457,00
BTC66.677,66

Saç Ektiren Ünlüler 2023 Yılında Dikkat Çekiyor

sac-ektiren-unluler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saç ektiren ünlüler, saçlarda seyrelme ve dökülme yaşayan birçok insan gibi bu yönteme başvurmuştur.  Çünkü yapılan işlem doğal ve kalıcı bir çözüm yolu olduğundan kellik sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Saç kökünün aktifliğini yitirdiği durumlarda, saçsızlığın oluştuğu alana sağlıklı saç kökleri yerleştirilmektedir. Yapılan bu işleme saç ekimi, kullanılan yönteme mikro cerrahi yöntem denilmektedir.

Oluşan saç sorunları kişinin kendine güvenini azaltmakta, kişiyi kendini soyutlamaya sevk etmektedir. Kaza veya hastalık nedenli saç dökülmeleri de görülmektedir. Kafa bölgesinde oluşan izleri kapatmak için de bu işlem uygulanmaktadır. Bu aşamaları tercih eden pek çok insan gibi saç ektiren ünlüler de bu gibi durumlar nedeniyle bu yöntemi seçmiştir.

Saç Ektiren Ünlüler Kimler? 11 Ünlü Ne Zaman Saç Ektirmeye Başladı?

sac-ektiren-unluler

Kimi şarkıcı, kimi oyuncu, kimi medya patronu… Saç ektiren ünlüler listesini oluşturan birbirinden önemli sanatçılar, fark ettikleri değişimler nedeniyle önlemini önceden almıştır. Günümüzde saç ekim uzmanlarına kendilerini emanet eden sanatçılar, aldıkları sonuçtan mutluluk duymaktadır. Çünkü ekim yapılmadan önceki halleri ile şu andaki halleri arasındaki fark, tamamen başarının eseridir.

Dökülmeler, herkes için can sıkıcı bir durumdur. Vücuttaki hormonal faktörler ve tüketilen besinler, genetiklik, stres vs. durumları bu zemini hazırlamaktadır. Bu unsurlar sonuçta ünlüleri de etkilemektedir. Saç ektiren ünlüler öncesi sonrası farkıyla resmen imaj tazelemiştir. İşlem sonrası yepyeni görüntüleri hayranlarının beğenisi kazanmakta veya saç dökülme nedenleri de ortadan kalkmaktadır.

Listede yer alan isimler başarılı sonuçlar elde etmiştir. Yaptıkları röportaj ve sosyal medya paylaşımları ile fark gözle görülmektedir. Yalnız bahsedilen ünlüler haricindekilerin, Acun Ilıcalı gibi isimlerin net açıklamaları yoktur. Acun Ilıcalı saç ektirmeden önceki hali aratmaları, Ilıcalı’nın alternatif çözümler edindiği düşüncelerini de akla getirmektedir.

1 – Saç ektiren Ünlüler Listesindeki Mustafa Ceceli Ne Zaman Saç Ektirdi?

sac-ektiren-unluler

2003 yılında müzik hayatına hızlı ve başarılı bir giriş yapan Mustafa Ceceli albümleri kadar özel hayatıyla da gündeme gelmektedir. Özellikle yaptırdığı saç ektirme işlemi ile adeta yıllara meydan okumuş bir görüntüye sahip olmuştur.

Saç ektiren ünlü isimler arasına örnek olarak 2015 yılında alın bölgesine saç ekimi yaptırdığı için girmiştir. Yapılan işlem sonrası ekilen saçların gür çıkması Ceceli’yi mutlu etmiştir. Saçlarını gürleştirmek için başladığı bu yol bambaşka görünüme sahip Ceceli’yi ortaya çıkarmıştır. Genel olarak hafif kısa saçlarına, tam dolu ekim işlemi uygulatmıştır.

2 – Oğuzhan Koç’un Saçları Protez mi?

1985 doğumlu beğenilen sesini ilk BKM tiyatroları sayesinde duyuran şarkıcı, saç ektiren ünlü kişiler arasına örnek olarak dahil olmuştur. Seyrelen saçlarına yaptırdığı operasyon sayesinde imaj yenilemekle kalmayıp, emin adımlarla yükselmeye devam etmiştir. Başlarda protez saç kullanan ünlüler arasında olduğunu belirten Koç, 2020 yılında saç ektirenlerkervanına katıldığını itiraf etmiştir.

3 – Murat Yıldırım Saçı Peruk mu Ektirme mi?

sac-ektiren-unluler

Oyunculuk ve sunuculuk yapan Murat Yıldırım saçlarının dökülmeye başlaması ile büyük bir kabus yaşamıştır. Eşi İmane Elbani’nin desteği ile bazı ünlülerin de tercih ettiği bir saç merkezine kendini emanet etmiştir. Saç diplerine uygulattığı hücre yenileyici bir tedavi ile saç ektiren ünlüler gibi dökülme sorunlarından kurtulmuştur. Aynı zamanda oyuncu doğal görüntüsüyle ekranlarda görünmeye devam etmiştir.

4 – Murat Boz Saç Ekimi Yaptırdı mı?

Bir süredir şarkıcı kimliğini oyunculukla taçlandıran Murat boz, diğer saç ektiren sanatçılar gibi operasyondan geçmek zorunda kalmıştır. Hayranları, meydana gelen değişimi fark etti. Bunun üzerine sanatçı, bir saç kliniğine başvurdu. Sosyal medya hesabından yayınladığı bir fotoğrafla takipçilerine duyuran Boz, şimdilerde gür saçlarıyla ekranlarda görünmeye devam etmektedir.

5 – Saç Ektiren Ünlüler Türk Şarkıcı Yalın Saç Ektirdi mi?

2004 yılında zalim şarkısıyla bomba bir çıkış yakalayan Yalın, şimdilerde konserler ve çalkantısız hayatıyla mütevazi bir yaşam sürmektedir. İlk tanındığından bu yana sanatçı kellik yaşamamıştır. Yalnız zamanla saç dökülmelerine maruz kalmıştır. Yaptırdığı küçük müdahaleler sayesinde sorunu baştan yok etmeyi tercih etmiştir. Saç ektiren ünlüler listesine eski haline yakın bir görüntüyle girmiştir.

6 – Tarkan Neden Saç Ekimi Yaptırdı?

sac-ektiren-unluler

Tüm dünyada şarkıları ve yakışıklılığıyla tanınan Popstar Tarkan da saç ektiren kişilerarasında görülmektedir. Senelerdir saç sorunu yaşamadığını düşündüğümüz şarkıcı aslında fark edilmeyen küçük dokunuşlar uygulatmaktadır. Hali hazırda güçlü ve gür saçlara sahiptir fakat zamanla oluşmuş ufak seyreklikleri vakit kaybetmeden doldurmuştur. Saç ektiren ünlüler öncesi sonrası kıyasında, farkı anlaşılmayan sanatçıdır.


Editör Önerisi: Dünyanın En Zengin 10 İnsanı!


7 – Arda Kural Saç Ekimi mi Yaptırdı?

1999 yılında Eyvah Kızım dizisindeki rolüyle genç kızların sevgilisi olmuş Arda Kural, yaşadığı psikolojik sorunlar nedeniyle sevenlerini üzmüştür. Görenlerin şaşkına uğradığı Kural, saç dökülmesi yaşamış, eski gür saçlarından eser kalmamıştır. Bunun sonucunda, verilen sevgi destekleriyle toparlanma kararı almış, saç ektiren ünlüler gibi saç ekim merkezlerinin yolunu tutmuştur.

8 – Yılmaz Erdoğan’a Nasıl Bir Saç Ekim İşlemi Uygulandı?

sac-ektiren-unluler

Ünlü tiyatro sanatçısı, şair, yönetmen Yılmaz Erdoğan, sessizce saç ektiren ünlüler arasında bulunmaktadır. Saç dökülmesi herkesin korkulu rüyasıdır. Yılmaz Erdoğan da bu sebeple ekim kliniklerine başvurmuştur. Özellikle tepe kısmına işlemler ağırlık verilmiştir. Yaptırdığı saç ekimi operasyonundan sonra fark gözle görülmektedir. Sanatçının sevenlerinden beğeni, onay yorumları gelmiştir.

9 – Şevket Çoruh Yeni Saçlarından Memnun mu?

Arka sokaklar dizisinin Mesut Komiser lakaplı oyuncusu 2017 yılında başarılı bir saç ekim programıyla saç ektiren ünlüler listesine girmiştir. Ünlüler nerede saç ektiriyor sorusuna Çoruh, Dr. Serkan Aydın ile cevap vermiştir. Pek çok ünlü ile adına tanıtan Doktor, Şevket Çoruh’a yaptığı saç ekimi ile seyrelmeleri sona erdirmiştir. Böylece çok daha iyi bir görüntü kazanmıştır.

Ünlü ismin işi gereği olağandan daha fazla şapka takıyor oluşu gelişimi izlemeye engel olmuştur. Fakat paylaşılan resimlerdeki ilk ve son hali farkı, yapılan işin hakkını ortaya koymaktadır. Saç ektiren ünlüler pişman olmayarak, yeni ekim sürecine geçecek insanlara da örnek olmuştur.

10 – Saç Ektirenler Kervanına Katılmış İsim Mahmut Tuncer!

sac-ektiren-unluler
Saç Ektiren Ünlüler

Senelerin eskimez türkücüsü Mahmut Tuncer sempatik kişiliği, eğlenceli türküleriyle ekranlarda görünmeye devam etmektedir. Tuncer kellik sorunu yaşamadan saç ektiren ünlüler arasındadır. Öyle ki eski resimler arasında kıyas epey zordur. Yaptırdığı saç ekim işlemini, doktorunu bir kanalda överek anlatan Mahmut Tuncer, yeni saçlarından gayet memnundur.

11 – Metin Yıldız Saç Ektirme mi Yaptırdı?

Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla tanınan Metin Yıldız, gözle görülür derecede dökülmüş saçlarıyla soluğu Dr. Serkan Aydın’da almıştır. Saç ektiren ünlü, öncesi ve sonrası fotoğraflarda seyreklik tam kapanmamış görülse de işlemin alın bölgesine kadar indirildiği görülmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
2
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
1
sevdim
Sevdim
Saç Ektiren Ünlüler 2023 Yılında Dikkat Çekiyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!