USD32,50
EURO34,69
JPY0,211700
RUB0,345700
GBP40,29
EURO/USD1,07
BIST9.693,46
GR. ALTIN2.496,86
BTC64.733,12

8 Adımda Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada-kedi-gormek
Rüyada Kedi Görmek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada kedi görmek sık sık karşılaşılan bir rüyadır. Bu özel rüya temasını yorumlarken, kedilerle ilişkili uzun mitoloji ve sembolizm tarihini düşünmek iyi olur. Örneğin, geleneksel olarak yarı kedi olarak tasvir edilen Mısır koruma tanrıçası Bastet’i duymuş olabilirsiniz ve şimdi bu tarih rüyalarınıza girmeyi başardı.

Sonra kedilerle ilgili uzun bir efsane listesi var. Bazıları kedilerin hem iyi şansa hem de kötülüğe neden olduğuna inanıyor. Bazıları kedilerin de hava durumunu tahmin edebildiğini söylüyor. Duyduklarınıza bağlı olarak, rüyalarınızdan birinde neden bir kedinin ortaya çıktığını ve görünüşün sizin için ne anlama gelebileceğini açıklamaya yardımcı olabilir.

Rüyada kedi görmek olgusunu yorumlamanın en iyi yolu, rüyalarınızı uyanık yaşamla ilişkilendirmenin yollarını ve temalarını aramak ve ayrıca kendi düşüncelerinizi, duygularınızı ve kedilerle olan ilişkilerinizi düşünmektir. Bunu anlamak, size özel kedi rüyasını anlamanıza yardımcı olabilir.

Tarihsel olarak kedilerin dişil gücü temsil ettiğini bilmelisiniz. Kedi mutluysa, ilahi dişil enerjinizin dengede olduğu anlamına gelebilir. Ancak kedi mutsuzsa, dişil enerjinizin dengesiz olduğu anlamına gelebilir.

Rüyada Kedi Görmek

Evcil kediniz bir rüyada yanınızda uyuyor ve mırlıyorsa, bu rüya çevrenizde sizden faydalanmak isteyen ve aynı zamanda size zarar verebilecek ve sizi pohpohlayan gizli düşmanlarınızın olduğu anlamına gelir. Rüyada büyük kedi görmek, rakibinizin güç ve otorite kazandığına ve onu fethetmek için tüm çabanızı göstermeniz gerekeceğine işarettir. Bunun yanı sıra büyük kedilerle ilgili rüyalar finansal durumda iyileştirmeler vaat eder.

Büyük siyah beyaz kedi, iyi haber almak anlamına gelir. Büyük ve şişman bir kedi, aile hayatındaki problemler anlamına gelir. Güzel bir büyük kedi, gelirlerin artması anlamına gelir. Sevecen bir büyük kedi, refah ve zenginlik sembolüdür. Kabarık tüylü büyük kedi, hoş bir sürprizin işaretidir.

Rüya kitaplarının yorumlarına göre, şişman, iyi beslenmiş kedi, kötü niyetli kişilerin yavaşlığının, tembelliğinin ve hareketsizliğinin sembolüdür. Biraz ısrar ederseniz onunla başa çıkmanız çok kolay olacaktır. Şişman bir kedi, rakibi algılamanızın bir yansıması da olabilir ama kesinlikle aldatıcı olabilir: Düşman bir süre sessiz kalabilir ve sizi yok etmek için planlar yapabilir.

Bir rüyada büyük bir kedi, düşman hakkındaki fikirlerinizin çok abartılı olduğu, ondan çok korktuğunuz anlamına gelir. Unutmayın ki büyüklük her zaman önemli değildir, kazanmak için azim ve iradeye sahip olmak önemlidir.

Rüyada Kedi Görmek En Anlama Gelir? Rüyada Gri Kedi Görmek ve Diğer Anlamları

Rüyayı gören kişinin belirttiği yorumlara bağlı olarak rüyada kedi görmek nedir, ne anlama gelir sorularının cevabı değişiklik gösterir. Rüyada kedi görmek rüyanın içeriği neticesinde farklı yorumlanmaktadır. Rüyada kedi yavrusu görmek farklı bir anlama gelirken rüyada kedi kovalamak değişik anlamlara yol açacaktır. Ve hatta dahası rüyada dişi kedi ve erkek kedi arasında bile değişim vardır. Eğer rüyada kedi görmek tabiri arıyorsanız, yazının devamına bakabilirsiniz. 

1 – Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada  Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek saflığı, masumiyeti, kırılganlığı, yeni olasılıkları ve barışı temsil eder. Ama aynı zamanda manipüle etmesi ve saldırması kolay biri olduğunuz anlamına da gelebilir. Bu nedenle, yavru kedi rüyanızın olumlu mu yoksa olumsuz mu olduğunu öğrenmek için rüyaların derinliklerine dalmak ve her küçük ayrıntıyı tartışmak önemlidir.

2 – Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyada beyaz kedi görmek, bir arkadaşınız ya da dostunuzdan bir zarar görebileceğinize dair bir uyarıdır. Masum duygularla yaklaştığınız bir arkadaşınızla aranız bozulabilir.

3 – Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Rüyadaki yavru kedi, uyanık hayatınızdaki masumiyeti ve savunmasızlığı temsil eder. Kafanız karışık, güvensiz hissediyorsunuz.

Hayatın zayıf bir aşamasındasınız ve iyileşmek için biraz zamana ihtiyacınız var. Mola vermek ve kendinizi içeriden iyileştirmek ve bir anka kuşu gibi yükselmek için en iyi zamandır.

4 – Rüyada Siyah Kedi Görmek

Rüyada kara kedi görmek, yakın gelecekte şansınızın kötü olduğuna ve kötü şeylerin olacağına işaret eder ancak bunu fazla ciddiye almamalısınız. Her şeyi akışına bırakmalısınız ve ciddi olumsuz duygulardan kaçınmalısınız çünkü bu işleri daha da zorlaştıracaktır.

5 – Rüyada Kara Kedi Görmek

Çevrenizde olup bitenler hakkında oldukça şüphecisiniz. Bu rüya, bir zamanlar yakın tuttuğunuz değerlere ve inançlara olan inancınızı kaybettiğinizi gösterir. Bir acı ve kafa karışıklığı döneminden geçtiğinizin bir göstergesi olabilir. Kaybolmuş görünüyorsunuz ve nasıl devam edeceğiniz konusunda bir ikilem içindesiniz. Bu rüya sizi kendinizi yeniden keşfetmeye davet ediyor. Kendinize gelmeniz gerek.

6 – Rüyada Sarı Kedi Görmek

Rüyada sarı kedi görmek karışıklık günlerini gösterir. Bugünlerde tesadüfler sizi kolayca etkiliyor. Bazen her şey üst üste gelebilir. Hayatınız karmaşık bir hal alabilir. Fakat eğer farkındalık oluşturursanız bu süreçten kolayca çıkabilirsiniz.

7 – Rüyada Evde Kedi Görmek

Rüyada evde kedi görmek, genellikle bir yalana bağlı olarak duygusal olarak sıkışıp kaldığınız anlamına gelir veya bir fantezide yaşadığınız anlamına gelebilir. Uyanmanız ve algıladığınız şeyin gerçek olmadığını anlamanız gerekir. Ancak rüyalar bireyseldir bu nedenle rüyanız başka bir anlama gelebilir.

8- Rüyada Kedi Görmek Diyanet Yorumları 

Rüyayı gören kişi evlat sahibi olacaktır. Eğer rüyada kedi tırmalaması görülüyorsa eşi ile birtakım sıkıntılar yaşayacağı da anlamına gelmektedir. Ve hatta kimi alimler tarafından rüyade kedi ısırması bir uyarı olarak nitelendirilerek son zamanlarda oluşan yanlışlardan dönülmesi gerektiği anlamına gelmektedir. Yavru kedi görmek bebekleri ve bereketi andırmaktadır. 

 

Son zamanlarda sıkça merak edilen Rüyada Hamile Olduğunu Görmek isimli yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
8 Adımda Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!