USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC63.985,79

16 Farklı Anlamla Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada-fare-gormek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada fare görmek uyandığımızda irkilmemize ve tiksinmemize sebep olur. Rüyalar genellikle günlük yaşantımızın ve bilinç altımızın bir tezahürü olarak karşımıza çıkar. Farklı rüya gören insanlar da rüyalarında yer alan simgelerin anlamını merak eder. Rüyada görülen fare de bunlardan biridir.

Fare, rüyada maddi kayıp ve zararları temsil etmektedir. Rüyasında fare gören kişi de yakın bir zaman içerisinde maddi kayba uğrayabilir. Bu yüzden söz konusu rüya hayırlı rüyalar arasında yer almaz. Rüya sahibi belli bir süre sonra birden iş hayatında ve özel hayatında üst üste başarısızlık yaşamaya başlar.

Rüyada Fare Görmek Yorumu Nedir?

Fare aynı zamanda sağlığın da simgesidir. Rüyada fare görmek aniden hastalanmaya da delalet eder. Rüyayı gören kişi yatağa düşecek kadar hasta olabilir. Bazı alimler de rüyada fare görmenin kötü huylu ve kötü karaktere sahip bir kadına işaret ettiğini belirtir. Söz konusu alimlere göre rüya sahibinin hayatına kısa bir süre sonra iyi olmayan bir kadın girecektir.

ruyada-fare-gormek

Fakat rüya konusunda unutulmaması ve atlanmaması gereken bir nokta vardır. Rüyaları tabir ederken rüyanın içerisinde bulunan tek bir simge ile hareket etmek doğru olmaz. Alimler rüya tabir ederken rüyayı tüm ayrıntıları ile ele almıştır. Rüya içerisindeki tek bir rengin dahi önemi büyüktür. O nedenle rüyada görülen farenin de tüm ayrıntılarını ele alalım.

1 – Rüyada Fare Kovalamak Ne Anlama Gelir?

Bir kişi rüyasında fare kovaladığını görürse bu hayırlı bir olarak nitelendirilebilir. Alimler tarafından bu rüya kişinin kendisine tuzak kuran insanlardan uzaklaşacağı şeklinde yorulur. Rüya sahibi bu tuzakları tek tek bozar ve etrafındaki kötü niyetli insanlar artık ona zarar veremez.

2 – Rüyada Büyük Fare Görmek Anlamı Nedir?

ruyada-fare-gormek

Rüyada fare görmek çok hayırlı bir rüya değildir demiştik. Büyük fare de hayra yorulmayan rüyalar arasındadır. Büyük fare hırsızlığı yolsuzluğu temsil eder. Rüyayı gören kişinin bir süre sonra hırsızlık ve dolandırıcılık ile itham edilmesine yorulur. Rüya alimleri büyük farenin kişinin yakınından zarar göreceğini, darbe yiyeceğini temsil ettiğini belirtir. Bu nedenle söz konusu rüya genel olarak kötü tabire sahiptir.

3 – Rüyada Fare Görmek ve Fareyi Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fare görmek ve bu fareyi öldürmek güzel yorumlanmaz. Kişinin iş hayatında ve sosyal hayatında bir şeylerin ters gideceğinin habercisidir. Rüya sahibinin fareyi öldürmesi bazı arkadaşlıklarının biteceğine yorulurken aynı zamanda da iş hayatında da bazı şeylerin sona ereceğinin habercisidir. Rüyada fare öldürmek rüya sahibinin kötü ve dar günler geçireceği manevi anlamda bunalıma gireceği ve büyük bir ruhsal çöküntü yaşacağı anlamlarına da gelmektedir. Çoğu rüya alimler bu rüyayı kötü yorumlasa da güzel bir rüya olarak görenler de vardır.

4 – Rüyada Siyah Fare Görmek

ruyada-fare-gormek

Rüyada siyah fare görmek rüya sahibi için iyi yorumlanmaz. Rüya sahibinin başkalarının yanında sığıntı gibi yaşayacağına işaret edilir. Yakınında ki diğer insanları sömürerek ve onları kullanarak bir yerlere geleceği anlamına gelir. Fakat bunların sonunda yapayalnız kalacağı yönünde tabir edilir.

5 – Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyada beyaz fare görmekte rüyada fare görmek gibi kötü yorumlanır. Rüya sahibinin çileli bir ömür geçireceğine ve sıkıntılarının artacağına işaret eder. Rüyayı göre kişinin Günyüzü göremeyeceğine, hastalanıp borçlanacağına ve korkulu günler göreceği anlamına gelir. Yaptığı planları yakınında dost gören kişilerin engeliyle gerçekleştiremeyeceği ve başarısız olacağı ifade edilir. Rüya sahibi başına gelenleri kolaylıkla atlatamayacaktır.

6 – Rüyada Evde Fare Görmek

ruyada-fare-gormek
rüyada fare görmek

Rüyada evde fare görmek diğer rüyada fare görmek tabirlerinin aksine genel olarak iyi anlamda tabir edilmiştir. Bu rüyayı gören kişinin hanesinde bolluk bereket olacağı ve rahat bir yıl geçireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin borçlarından kurtulacağı ve para biriktireceği şeklinde tabir edilmiştir. Fare evde gündüz vakti görüldüyse bu kişinin uzun ömürlü olacağına işaret eder. Eğer kişi fareyi evden çıkarırken gördüyse bu rüya sahibinin evinin rızkının, bereket ve bolluğunun azalacağı yönünde tabir edilmiştir.

7 – Rüyada Fare Beslediğini Görmek

Rüyada fare beslediğini görmek alimler tarafından olumlu yönde yorumlanmıştır diyebiliriz. Bu rüyayı gören kişinin etrafı, yakınındakileri, arkadaşları tarafından kıskanılıp imrenildiği anlamına gelir. Birde rüyada fare beslediğini görmek ileride yöneticilik yapacağı ve altındaki çalışanlarına işaret eder. Bazı tabircilere göre de rüyada fare görmek yani fare beslediğini görmek sıkıntı ve dertlerin bitip hayırlı işlere başlanacağı anlamına gelmektedir.

8 – Rüyada Fare Yavrusu Görmek

ruyada-fare-gormek

Rüyada küçük fare görmek kötü şekilde yorumlanan rüyalar arasındadır. Bu rüyayı gören kişinin özellikle iş durumuyla alakalı sıkıntı ve kederler yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin işinde huzursuzluklar yaşayıp bu huzursuzluk ve sıkıntılardan ötürü özellikle maddi anlamda da darlık çekeceği günlere işaret eder.

9 – Rüyada Fare Sürüsü Görmek

Rüyada fare sürüsü görmek rüya yorumcuları tarafından iyi yönde yorumlanmıştır. Bu rüya, rüyayı gören kişinin malının ve parasının artacağına işaret eder. Maddi anlamda büyük bir ferahlığa kavuşulacağı anlamına gelir. Bu bolluğun mal artmasından çok bereket olarak rüya sahibinin hayatına etki edeceği ve yine rüya sahibinin huzursuzluk ve sıkıntılarının sona ereceği yönünde tabir edilir.

10 – Rüyada Siyah Fare Yakalamak

Rüyada siyah fare yakalamak bu şekilde rüyada fare görmek kötü bir anlama gelmemektedir. Rüya sahibinin mallarına sahip olduğu eşyalara ufak tefek zararlar gelebileceği yönünde tabir edilir. Zarar gelecek kişilerin çok da zararlı insanlar olmağı ve bu insanlara tolerans gösterilirse bu sayede işlerinin ve planlarının yolunda gideceğine ve çok daha iyi işlerin yapılacağına işarettir.

11- Rüyada Sıçan Görmek

ruyada-fare-gormek

Rüyada sıçan görmek rüya tabircileri tarafından güzel bir şekilde yorumlanmıştır. Rüya sahibinin bolluk, bereket, helal kazanç anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi özellikle de ruhsal anlamda bir ferahlık göreceğine delalet eder. Son olarak rüya sahibinin etraftan gelecek tüm zararlara karşı kendisini son derece güçlü bir şekilde savunup üstesinden geleceği yönünde rivayet edilir.

12 – Rüyada Fare Saldırdığını Görmek

Rüyada fare görmek ve bu farelerin saldırdığını görmek rüya sahibini rakipleri, düşmanları ve çekiştiği diğer kişilerle bir mücadeleye gireceği anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin rakiplerine karşı vereceği mücadele de  karşı tarafın sinsi ve gizli planlarına, oyunlarına dikkat edilmesi gerektiği şeklinde rivayet edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin kendisini koruyup, savunabileceği anlamlarına da gelir.

13 – Rüyada Fare Ölüsü Görmek

Rüyada fare ölüsü görmek rüya sahibinin kendisine ve sevdiklerine zarar verebilecek düşmanlarının olduğuna işaret eder. Bu düşman bir açık yakalayıp hain planları ile hiç beklenmedik bir anda zarar verebilir. Rüyada fare ölüsü gören kişini düşmanının çok gizli, güçlü ve sinsi biriyle karşı karşıya olduğunu bilmesi ve etrafında bulunan insanlara temkinli yanaşması gerekmektedir. Rüya tabircileri bu düşman zarar verecek durumu bulduğu ilk boşluk ve fırsatı değerlendirecektir yorumunda bulunmuşlardır.

14 – Rüyada Fare İle Konuştuğunu Görmek

ruyada-fare-gormek

Rüyada fare ile konuştuğunu gören rüya sahibinin, insanlara karşı kötü, fesat düşünen, doğru yoldan sapmış ve bu özelliklerinden ötürü yalnız kalmış kişilerle arkadaşlık edeceği şeklinde yorumlanmıştır. Bu rüyada görülen fare ile konuşmak rüya sahibinin dost gibi görünen düşmanlar edineceğine ve bu kötü kişilerle arkadaşlığı sonunda onlara benzemesi ile yoldan çıkacağına yorulur. Suçsuz, günahsız insanlara zarar vereceği ve bu zararı yine fazlasıyla kendisinin çekeceği anlamına gelir.

15 – Rüyada Fareden Korkmak ve Tiksindiğini Görmek

Rüyada fare görmek ile rüyada fareden korkmak ve tiksindiğini görmek rüya tabircileri tarafından kötü şekilde yorumlanmıştır. Rüya sahibinin sağlık ve maddiyat açısından sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder. Maddi sıkıntılar devam ederken aynı zamanda sağlık problemleri de baş göstereceğinden dikkatli olunması gerekmektedir yorumları yapılmıştır.

16 – Rüyada Kuyruğu Kopuk Fare Görmek

Rüyada kuyruğu kopuk fare görmek hayasız, terbiyesiz bir kadına işaret eder. Kuyruğu kopuk fare rüya sahibinin yakınındaki fesat, kıskanç, içten pazarlıklı ve sinsi olup küçük küçük zararlar verme niyetinde olan ahlaksız bir kadın şeklinde yorumlarda bulunulmuştur.

Editörün Önerisi : Rüyada Köpek Görmek 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
16 Farklı Anlamla Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!