USD32,78
EURO35,49
JPY0,204000
RUB0,372700
GBP42,02
EURO/USD1,08
BIST10.863,17
GR. ALTIN2.488,56
BTC57.768,37

Özgün Namal Dizisi Kızıl Goncalar Çekimi Neden Durdu?

Özgün Namal
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özgün Namal dizisi birçok kez yetkililer tarafından durdurulmuştur. Bu durdurma işleminin birçok nedeni bulunmaktadır. Çekimler ilk olarak kültür ve turizm bakanlığı tarafından durdurulmuştur. Dizi gerekli izinleri aldıktan sonra yeniden çekimlere başlamıştır. Ancak daha sonra aile çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığı tarafından yeniden durdurulma kararı alınmıştır.

Aile bakanlığı tarafından çekim ruhsatının iptal edilmesi ile çekimler durmuştur. Ayrıca durdurulmasının bir diğer nedeni de bir tarikat tarafından şikayet olmasıdır. Bu tarikat söz konuş dizideki bir sahne ve dizinin konusu nedeniyle yayından kaldırılmasını istemiştir. Daha sonra dizi çekimlerine yeniden devam edilmiştir. Ayrıca dizi populer dizi kiyafetleri için de çokça eleştirilmiştir.

Özgü Namal’ın Son Hali?

Özgün Namal yayın hayatına uzun süredir ara vermiş durumdadır. Uzun süredir kendi özel yaşamına vakit ayıran ünlü sanatçı yakın zamanda birçok üzücü olaya şahit olmuştur. Ünlü sanatçı birçok üzücü olayın etkisi ile saçlarındaki beyazlıklar da bir hayli artmıştır. Ümraniye de oğluyla görüntülenen ünlü sanatçı hayranlarını bir hayli üzen bir görüntü içerisindedir.

Özgün Namal

Özgü Namal Kaç Yaşında, Nereli?

Özgün Namal 28 Aralık 1978 yılında doğmuştur. İstanbul’un Üsküdar ilçesinde doğmuş olan ünlü oyuncu aslen Makedonya göçmenidir. Anne tarafından ise Selanik göçmeni olarak da bilinmektedir. Annesi Akile Namal ise emekli bir devlet memurluğu görevinde bulunmuştur. Makedonya kökenli babası ise emekli bir tüccardır. Ayrıca ünlü oyuncunun Duygu Namal adında da bir kız kardeşi vardır.

Özgü Namal’ın Eşleri Kimlerdir?

Özgün Namal oyunculuk kariyerinde 2 defa evlenmiştir. Bu evliliklerde 2 çocuğu dünyaya gelmiştir. İlk evliliği oyunculuk arkadaşı olan Oktay Kaynarca ile olmuştur. Bu evlilik 6 yıl kadar sürmüştür. Ve daha sonra ayılıkla sonuçlanmıştır. Ünlü oyuncunun bir diğer evliliği ise 2014 yılında Ahmet Serdar Oral ile gerçekleşmiştir.

Ünlü oyuncunun bu evlilikten çocukları meydana gelmiştir. İlk çocuklarının ismi ise Nefestir. İlk çocuk 2015 yılında dünyaya gelmiştir. Diğer çocuğun ismi ise Elem Sudur. 2. çocuk olan Elem Su ise 2017 yılında dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncunun evliliği ise uzun yıllar devam etmiş ve talihsiz bir olayla sona ermiştir.

Özgün Namal
Özgün Namal

Özgü Namal’ın Kaç Çocuğu Var?

Ünlü oyuncunun 2 evliliği olmuştur. Bu 2 evlilikten 2 çocuğu olmuştur. Ancak çocuklr 2. Evliliği sonucunda meydana gelmiştir. İlk evliliğinden çocuğu olmayan ünlü oyuncunun çocukları 2 yaş arayla dünyaya gelmiştir. Kendini özel hayatına adayan Namal çocuklarının büyümesi ile yeniden oyunculuk sektörüne giriş yapmıştır. Çocuklarının yaşları ise şu şekildedir;

  • İlk çocuk olan Nefes 8 yaşındadır.
  • İkinci çocuk olan Elem Su ise 6 yaşındadır.

Özgü Namal’ın Çocukları Kimlerdir?

Özgün Namal’ın 2 çocuğu bulunmaktadır. Bu iki çocukta 2. Evliliğinin sonucunda olmuştur. Ünlü oyuncu dizi hayatına uzun bir süre ara vermiştir. Bunun temel nedenleri arasında kendini özel hayatına ve çocuklarına adaması bulunmaktadır. Oyunculuk hayatın 2. Plana atan ünlü oyuncu daha sonra çocuklarının biraz büyümesi ile yeniden oyunculuk hayatına geri dönmüştür.

Çocukları Nefes ve Elem Sudur. Her iki çocuğun babası da Ahmet Serdar Oraldır. Oral ilerleyen zamanlarda kalp krizi geçirerek vefa etmiştir. Ardından ünlü oyuncu yeniden bir evlilik yapmamış ve çocuklarının bakımını tek başına üstlenmiştir.

Özgün Namal

Özgü Namal’ın Eşi Neden Öldü?

Özgün Namal’ın eşi sabah saatlerinde evinde geçirdiği kalp kirizi sonucu sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen vefat etmiştir. Ahmet Serdar Oral 2006 yılına kadar özel bir şirkette gnel müdür olarak görev almıştır. Daha sonra kendisini özel yaşamına adamak isteyen Oral işinden istifa etmiş ve sakin bir hayata başlamıştır.

Fethiye’ye yerleşme kararı alan Oral İstanbul’dan taşınmıştır. Daha sonra nefes egzersizleri ve yoga öğretmenliği yapmaya başlamıştır. 2014 yılında ünlü oyuncu Özgün Namal ile evlilik kararı almışlardır. Daha sonra dünya evine giren çift mutlu bir evlilikle yaşamlarına devam etmiştir.

Özgü Namal, Oktay Kaynarca

İkili birlikte yer aldıkları projeler kapsamında tanışmıştır. Uzun yıllar aynı projede birlikte iş yürüten ünlü oyuncular daha sonra birlikte olmuştur. İkili Kurtlar Vadisi dizisinde uzun yıllar birlikte çalışmışlardır. Ayrıca dizi süresi boyunca da birlikteliklerini sürdürmüşlerdir. Daha sonra ayrılık kararı almış ve evliliklerine son verme kararı almışlardır.

Uzun yıllar birlikteliklerin, sürdüren ünlü oyuncular Namal ve Kaynarca çiftinin ilişkileri içeriisnde çocukları olmamıştır. Ve ayrılıkları sonrasında Namal özel hayatına vakit ayırmak istediğini ve oyunculuğa belli bir zaman sonra ara vermek istediğini açıklamıştır.

Özgün Namal

Özgü Namal, Oktay Kaynarca Boşandı mı?

Özgün Namal ve Oktay Kaynarca çifti uzun birlikteliklerinin ardından 2008 yılında ilişkilerine son verme kararı almıştır. İkili 2002 yılında aynı projede yer almış ve aralarında yakınlık meydana gelmiştir. Medyadan ilişkilerini saklamayan iki 2002 – 2008 yılları arasında birlikteliklerini sürdürmüştür. Ardından ayrılık kararı alan çift Namal’ın eşinin vefatında bir araya gelmiştir.

Ayrılık sonrası ünlü çift birlikte aynı projede yer almamıştır. Daha sonra cenazede bir araya gelmişlerdir. Namala baş sağlığı dileklerinde bulunan Kaynarca ise açıklamalarında samimi sarılma ve içten dileklere yer vermiştir.

Özgü Namal’ın Yer Aldığı Diziler Hangileridir?

Ünlü oyuncu birçok farklı dizide yer almıştır. Ünlü oyuncu başarılı performansı ile göz doldurmuştur. Bu nedenle de televizyonun aranan yüzleri arasında yerini almıştır. Oynadığı dizilerde adından çokça söz ettiren başarılı oyuncu son olarak NOV TV de yayınlanan Kızıl Goncalar isimli dizide yer almıştır. Ünlü oyuncunun kadrosunda yer aldığı dizilerden bazıları ise şu şekildedir;

Dizi İsimleriYayın Tarihi
Kızıl Goncalar2023
Merhamet2013
Hanımın Çiftliği2009
Kurtlar Vadisi2003
Havada Bulut2002
Koyu Kırmızı2012

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorular kısmında okuyucuların konu hakkında sıkça sorulan sorular cevaplanmaktadır. Bu şekilde okuyucular konu hakkında eksiksiz bilgiye sahip olabilmektedir. Ayrıca okuyucuların konu hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını en doğru şekilde bulmaları sağlanır. Konu hakkında sıkça sorulan sorulardan bazıları ise şu şekildedir;

Özgün Namal

1 – Kurtlar Vadisinde Özgü Namal Kaç Yaşındaydı?

Kurtlar vadisi 2003 yılında yayın hayatına girmiştir. 1 den fazla sezondan oluşan dizi uzun yıllar yayın hayatına devam etmiştir. Ana karakterlerden birine de ünlü oyuncu Namal can vermiştir. Namal dizinin ilk yayın aşamasında 25 yaşındadır. Ancak uzun yıllar devam eden dizi sonunda ünlü oyuncu 27 yaşında diziye veda etmiştir.

2 – Özgü Namal Burnu Estetik mi?

Namal yaptığı açıklamalarda estetik yolunu hiç tutmadığını söylemiştir. Ünlü oyuncu doğallıktan yana olduğunu ve özel yaşamına sağlıklı beslenmesine dikkat etmektedir. Ünlü oyuncu ayrıca boş vakitlerinde sporla da ilgilendiğini ve yoga yaptığını da iletmektedir.

3 – Özgü Namal Eşinin Cenazesine Neden Gitmedi?

Namal yaptığı açıklamada çocuklarının yanında olduğunu söylemiştir. Bu nedenle cenazeye katılamadığını açıklayan Namal çocuklarının ufak olduğunu ve onlar için çok ağır bir travma olduğunu söylemiştir. Çocuklarının bu süreçleri en iyi şekilde atlatmasına yardım etmek istediğini söylemiştir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Özgün Namal Dizisi Kızıl Goncalar Çekimi Neden Durdu?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hedera Güncel ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!